Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ninke za dobrze ma z Toba .. Albo ma problemy w pracy,oni wtedy nic nie mowia tylko sie wyrzywaja NA NAS -nie wiedziec czemu..sa z Marsa nic na to nie poradzimy przeciez. Ale ja mam taki charakter ze bym specjalnie wsadzila ser na poledwice okrasila krakowska i przykryla parowka - w jednym pojemniku!!!!! Ale jak mowie poidloze moze byc calkiem inne i zrodlo takiego zachowania moze nie miec nic wspolnego z kielabasami... Ninke-podziwiam ja bym nie wytrzymala takich fochow-naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny-->luz..kto by sie kurtkami przejmował..esencja byla ważna ❤️ Szkol Dziewoje-do nauki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam kompletny zakręt, lecę do innego rodzaju pracy:O:O:O:O:O Trzymajcie się, szczególnie Ty, Garnierko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo......szkoda ,że tak właśnie nie zrobiłam. Tylko ,że w byciu złośliwym to on przoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. A On spod jakiego znaku? Skorpion czy Koziorożec może? Ninke ignorowac razy 10 takie zachowania bo jak widzi ze Ciebie zaboli to pozniej to wykorzystuje.. Danio to dobra metoda na głoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo.....nie trafiłaś, bo on Strzelec. No i zignorowałam , a on obrażony. Trudny charakter to on ma bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo ale napisane :) -> Garniera śliczne fotki, Kubuś to fajowy chłopak :D a mamusia wygląda prześlicznie, wiesz jaka radość bije z Ciebie???? no wiesz??? :D :D :D dziewczyny, odczytałam się tu trochę, ale na skrzyni nie mam Waszych @ -> Net, trza być twardym a nie miętkim, jesli postawiłas ultimatum, to nie zmieniaj zdania a 2 dni wstecz ksieciunio zadał mi pytanie, prosił o odpowiedź: tak/nie a więc, czy mogłabym przesunąc termin złożenia papierka? moja odpowiedź: nie on: :( przyjął to spokojnie..trudno, lajf is brutal and full of zasadzkas wczoraj grzebał w papierach, rozmawialiśmy o sprawie co i jak, zresztą kto to może wiedzieć. jak się potoczy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko co za dzień. Robty po pachy, pokłóciłam sie z kierowniczką, szkolenie. Jeszcze tylko 3 godziny ;-) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny jeszcze półtorej, ale \"skuli\" ( :D ) poniedziałku, nie biorę się za nic co powoduje pracę szarych komórek, snuję się tu i tam..i się obijam przecież szkou można dostac, po tak długim weekendzie trzeba b.ostrożnie wdrażać się w obowiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ze spaceru..na dworze mały gaworzył a teraz mi spi ( cos mu sie poprzestawiało) zadzwonił ksieciunio z pracy. on chce abym mu pomogła , poszła z nim na terapie.. dzis musimy porozmawiac. nie ma innego wyjscia tak mnie bola korzonki ze chodzic nie mogłam na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej w pracy, teraz mam mało roboty, ale muszę odsiedzieć jeszcze trzy godziny:(:(:(:( Boooooooooooooo:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz do domu, jeszcze ok 25 minut. Nareszcie. Do jutra, bo u mojego będę dosc późno ,więc raczej pisać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, a wiesz że korzonki bolą zazwyczaj z nerwów. Stosunkowo rzadko się zdarza, że je przewiało. Najczęściej to wynki stresów. Mam taki sam problem :o I co to za zdjęcia Kubusia, których ja nie mam u siebie w skrzynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja dziś nie miałam czasu:(:(:(:( Zjadłaś żelki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo;) Ja dziś mam dość, a jeszcze mi trochę zostało \"dyżuru\":( łeb mnie boli drugi dzień z rzędu, jestem niewyspana, głodna i w ogóle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkówna....no nie dostałaś zdjęć?? ze mna miał.....razem z kubusiem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy dzisiaj kiepskawo z pisaniem ;) Witajcie. 🌻 Garni ❤️ Ninke, w Twoim przypadku, przy jego irracjonalnych fochach zastosowałabym filozofie Celi, i brałąbym to na śmiech... No wyśmiałabym chłopca, bo tylko chłopiec może tak marudzić o gówienko :P No i złośliwie pomieszałabym wszystko według recepty Jo* :D Się nie przejmuj, tylko się śmiej ;) Groszek, ale jaja :D Powtarzam się, no ale tego się nie spodziewałam. Tylko Jo*, ma rację... teraz już bierz to na chłodno, tak jak sama napisałaś... No i niech to on napisze bądź zazdzwoni PIERWSZY! Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooo ;) mało dzisiaj tych wpisów :D:D:D:D:D:D:D:D Ninke ;) zacznij robić ala zimna płyta czyli wszystko na jednym dużym talerzu , a po kolacji na to folia strecz i do lodówki :D:D:D:D:D:D I wyleczysz ksieciunia z fochów lodówkowych :D:D:D:D:D:D:D:D Mój poddał się od razu i nawet docenił możliwość wybierania wędlin z jednego talerza niz wieczne grzebanie na półkach w lodówce w poszukiwaniu odpowiedniego zawiniątka, tudzież pojemniczka z ulubiona wędliną :D:D:D:D Noo i troche rozbroił mnie problem twojego ........... :D:D:D:D:D:D:D On chyba większych zmartwień w życiu nie ma :D:D:D:D:D:D:D A nie szkoda mu czasu na kłótnie o takie bzdety ????? Kurde nie lepiej ten czas spędzić na miłym porannym buziaku ?? Wez ty go następnym razem o to zapytaj co ??? ;) No i nie smutaj sie - tylko wysmiej te jego fobie i urojenia porządkowe :P Bo co za duzo to i świnka nie zje - to tez dobry argument w dyskusji z panami :D:D:D:D:D:D::D Garni - ciesze się z tych rewelacji, oby tylko dotrzymał słowa ;) Ani - jak angielski? brat zadowolony ?? - jutro są w gazecie wyborczej testy i rozwiązania , moze niech sobie kupi - aby się upewnić , ze zdobył max liczbe punktów ;) Serduszko ;) Whimka ;) Jo* ;) Buziaczki dla wszystkich ;) Ps u nas na razie sielsko - az się boję, ze to może skończyc sie mega burza :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam art. o dzieciach - bachorach :D:D:D:D:D:D:D:D:D nie zapomnijcie przeczytac komentarzy :D:D:D:D:D:D http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=507 I tez sobie przypomniałam jak to kuzynka wiecznie podrzucała mi swe diablęta pod opiekę :( A te anielęta wyprawiały cuda niewidy :( A mamusia i taulek byli w niebo wzięci z pomysłowości swch pociech :( Za to ja o wiele mniej :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po kursie jazdy jestem ;) Narazie w mniej oficjalnej formie, czyli mym instruktorem był mój księciuń :D Sobie śmigałam po asfalcie w takim miejscu, w którym nie ma obaw, że ktoś mógłby mnie skontrolować... Fajno było :D Buzia mi się cieszyła jak dziecku :D A niedługo zabiera mnie na plac mój instryktor... I będzie mnie uczył dopóki nie zapiszę się na ten właściwy kurs :P Celi, Ty się nie zastanawiaj jak długo będzie dobrze u Ciebie i bezproblemowo! Się ciesz dziewczyno :D Bo Twój dobry humor będzie sprzyjał tylko maleństwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi.....dobry ten tekst. Moja koleżanka ma takiego synka lat 5 , który uważa się za najważniejszego i wszystko wokół niego musi się kręcić i być tak jak on chce. Gdy ona jest z nim u mnie nie mogę go spuszczać z oka. Pierwszą rzeczą którą ostatnio zrobił to wyjął kartę z cyfry, następnie otworzył sobie pudełko z cukierkami, następnie pilot do ręki i szukał bajek, obkopał całą kanapę i już chciał wyjść. Ja też tego chciałam. A co do mojego. To on wpada w taki trans i wszelka moja reakcja na jego zachowanie powoduje ,że jego zachowanie jest jeszcze gorsze. A śmiać się nie mam już wtedy siły. Powód do czepiania zawsze znajdzie. A jak już mu powodów brak to usłyszę ,że przeze mnie z dziećmi nie ma kontaktu. Ja poważnie pierwszy raz mam do czynienia z takim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) ja juz sie Yennce zwierzałam, ze moje maleństwo będzie jak leniwiec, bo ja poruszam sie jak żółwik człap ..człap..człap :D:D:D:D:D:D:D a ze spokoju ciesze sie - a za razem trochę boję sie , bo nie wierzę, ze mój az tyle miesięcy wytrzyma :( i będzie dobry :( pożyjemy zobaczymy :D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sobie wytłumaczyliśmy wsio i uznaliśmy, ze nie ma co do tego wracać... I wiesz Celinko, zastosowałam Twoje rozwiązanie... tzn wszystko obruciłam na śmiech... No i on sam też się roześmiał... I tak powinno rozwiązywać się te bardziej błache problemy, humorystycznie ze śmiechem i na luzie. Jestem mądrzejsza o kolejną lekcję od życia i wielkie dzięki za nią... Za te łzy co wylałam też dzięki, bo przynajmniej teraz nie miałam czym płakać, choć głos zadrżał w pewnej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ostatnio na tvn Jazda z Dodą ( tak to się chyba nazywa) . Doda uczy się jeździć, by mieć prawko. I nie wiedziałam ,że ona aż taka głupia jest. Te jej chore odzywki, ten śmiech. W ogóle wszystko w moich oczach ją dyskwalfikuje. Seduszko....a nauka jazdy jest fajna. Ale pamiętam ile stresu kosztował mnie egzamin. Na żaden inny egzamin tak się nie bałam ale zdałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże przecież Ty zawsze masz antidotum na jego niedobre zachowanie... Zawsze coś wymyślisz i stawiasz pana księcia do pionu :P Będzie dobrze i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej było do Celi... Ninke, ja sobie wyobrażam ten stres. Towyrzyszyłam mojej przyjaciółce przy siedmiu podejściach, więc widziałam jak ją to zżerało... A doda... cóż to kontrowersyjne i zabawne dziewcze jest :) Olać dodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×