Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

właśnie stwierdziałam , że ten kraj jest chory i to bardzo ............ rozgryzałam sprzedaż nieruchomości pod od strony podatkowej .........stara ustawe znałam całkiem nieźle , a przy nowej opadła mi szczęka szczególnie przy przepisie , który daje pełne pole do omijania podatków .............. twórcy tej ustawy chyba celowo zostawili furtkę do ominięcia podatków wiedząc chyba że Polak potrafii jak nikt inny omijać przepisy więc po co ma sie męczyć ............pokazano mu droge na wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, czyżbys dziś dołączyła do chóru piewców na częśc systemu fiskalno-podatkowego w PL?????:P Ja, czytajac ustawy z mojej działki oraz projekty czy rozporzadzenie, juz praktycznie nie odrywam szczęki od ziemi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam ten system.................i myslałam ze nic mnie niezdziwi a jednak................:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, Bondowskie: nigdy nie mów nigsy:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem na etapie poszukiwania działki budowlanej. I wiecie co? Jak się dowiedziałam jak to wszystko wygląda...........to mi się odechcialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, Ty nie dasz rady??????? Nie wierzę w to..... Pomyśl, że wszystkie znoje wynagrodzi Tobie własny domek, mały ogródek, kwiatki na balkonach i to, że nikt nad Tobą nie tupie, nikt nie hałasuje za ściana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jasne że dam radę.Tylko to wszystko chore jest, a urzędy stworzono do tego, żeby nam życie utrudniać. A co do tupania, to jak na razie to ja tupię komuś nad głową (moje dzieci) a ten ktos się wiecznie wkur.....i psuje mi krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, ja ostatnio ganiałam po skarbówce. Trzy wizyty zanim złożyłam wniosek, jeszcze jedna, żeby odebrać. I mogę sie ustawiać przed 6 rano w kolejkę do UM, żeby zarejestrować auto:P:P:P:P:P:P Urzędy są rodem z Kafki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ............ ciesz sie ze nie mieszkasz w moim mieście bo nie stawałabys o 6-tej rano a o 18-tej dnia poprzedniego .................w końcu to u nas istnieja stacze za pieniądze miejsce kosztuje 30 złotych mozna je kupic rano bez problemu ..............i jakos mnie nie śmieszy że urzad o tym wie ba nawet komentuje tą sytuację a nic z tym nie robi .................kafka tego nie był w stanie przewidzieć aż takiej nie miał wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha bardzo śmieszne, odzywa się znienacka biurwa Yenny ;-) Mój urząd nie jest zły. dajcie mi tylko madrzejsze stażystki, bo te co ja mam \"pod sobą\" nie wiem co robiły jak rozumek dawali. Jak znajdę chwile to opiszę wam kilka przypadków z dnia dziesiejszego. Makabra. pozatym praca, praca, praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, no stacze też u nas podobno są, ale ich ścigają:P:P:P:P Pogadałam sobie z panią z informacji i oniemiałam...... Pani powiedziała, że o 8 otwierają, wówczas nastepuje scena jak z mięsnego po dostawie towaru bezkartkowego w PRL. I często się biją....wówczas z kolejki wypadaja dwaj uczestrnicy. Kurczę, muszę się wdrożyć zanim przyjdzie mi stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, ja Tobie odpowiem: stały w kolejce po próżność:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, ale o 6 trzeba być przed urzedem, a nie wstawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak dostanę wiadomosć od Celi napiszę.Ale chyba już z domu. Bo coś net szwankuje. Może to wina jaszczembia???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rczej pudelka, który spadł na łoncza. Chyba tak piszę się to zgodnie z jastrzmpiom nomenklaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny jak będziesz rozmawiac z naszą Celi przekaż buziów sto 👄 naprawdę się martwię :( i napisz koniecznie co jak, może księciuń wróci bo na wyjeździe jest żeby sama nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoncza :D hahaha yenuś, rozmawiałam z Celi chwilę przed tym jak wychodziła z domu... daj mi proszę znać, jak będziesz wiedziała co i jak. Bardzo się zmartwiłam :( Garnierko, a jak tam wasze sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam na wieści! a pamiętacie takie wyświetlacze do bajek? i bajki zwinięte w ruloniki jak film do aparatu? ja jako dziecko mam super wspomnienia z takimi bajkami, chociaz już były przecież i kablówki i video ;) ale to było takie magiczne, przy zgaszonym świetle... no i strasznie męczyłam rodziców, żeby mi ten wyświetlacz odszukali i wysłali..ale oni twierdzili że już dawno wyrzucony :( i wiecie co? właśnie mi go przysłali!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jak się cieszę :D już wiem co będziemy robić wieczorami, bo się Połówek ostatnio martwił, że mi rozrywek nie zapewnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Celinka właśnie napisała, zostaje w szpitalu. Łozysko zaczyna się odklejać. Trzymajmy kciuki. Ja juz uciekam, z domu sie odezwę. Może jeszcze z pracy wyślę emaila o stazystkach. net działa, czyli to nie wina jaszczempia ani dupelka. Tzn. dupelek nie spadł na łącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, aż....... trzymamy kciuki, co???? A czarownice chyba zaczną zaklinać to łożysko, żeby się przykleiło, co????:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Yenny dawaj znać jak będziesz wiedziała więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao, koleżanki.... Dzis sobie pozwoliłam pobrykać na sposobach:P a co:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde :( gtrzymam kciuki za celi...dawajcie znac prosze co u niej...az zastygłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×