Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Serduszko już wysyłam :) co do ogonka się zgadzam ale jestem bardzo ciekawa ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Niunia jest sliczna Emmo. Chciałabym dziewuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry słonko świeci ......................a ja mam zaropiałe oko jak dla mnie to bardzo dyskonfortowa sytuacja - męczy mnie to , bo jakby nie patrzec oczy są mi niezbędne do pracy ..................jestem jak pół ślepy kret:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę czy mogłybyście mi użyczyć @ do Ka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Yennka ;) w rewanżu za groszki - przesłałam ci worek tuszy . Emmo- Niunia słodka ;) a te ząbki powalające :) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt z rana z moim ex to coś co przewyższa moje mozliwości. A raczej możliwosci moich nerwów. A pozatym ok. Whimka -współczujeoczka. W zeszłym roku to miałam, niestety. Celi -masz zwrotny @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za namiar co prawda nie wiele widzę ale bardzo sie staram jest coraz gorzej i gorzej ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, a byłas u lekarza??? masz kropelki?? i tableteczki ? - to moze wez L-4 ??? i odpocznij ;) Yennka- to ty masz zwrotnego :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh! Whim, a nie używałaś nowego kremu? Współczuję:(:( Mój mąż poszedł do pracy, jakoś tak dziwnie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani krem mam ten sam nawet nie nowe opakowanie ...........najdziwniejsze jest to ze jedno oko jest chore . fakt mam bardzo wrażliwe oczy - nawet sie nie maluje bo większość tuszy i kredek powoduje u mnie oczy królika taka moja uroda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu, ja tak miałam kiedyś po kremie pod oczy. Trafił do śmietnika. Kiepsko:O Na dziś pozostało przemywanie oczka herbatą, co przynosi chwilową ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczora od 7.30 do 23.00, wczoraj 7.30 do 23.00, dziś... od 7.00 do ?? Jutro, pojutrze i do poniedziałku 24 na dobę - na Wałach. Kocioł się rozpoczął :o Pozdrawiam z kafejki, którą zrobiliśmy w Akademii Morskiej :) Muszę lecieć papaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Groszek, to masz młyn ;) Ale dasz rade!!! Emmo :D Jak miło było sobie nacieszyć oko waszym widokiem... Brakowało mi tych błękitnych dwóch par oczu i rozbrajających jedynek ;) Swoją drogą Niunia jest Twoim czystym odbiciem :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale ten tydzień zleciał. Jutro już piątek. Jak dobrze. Bo odpoczynek jest mi potrzebny. Whim......ja miałam całe czerwone oko przed świętami i było to jakieś wirusowe . A zaraził mnie mój mąż. Łudziłam się ,ze mi to przejdzie samo ,ale w końcu poszłam do lekarza i po kropelkach prawie od razu było lepiej i więc nie ma co czekać i od razu do lekarza. Emma......ale miło patrzeć na Twoją Małą. I te ząbki. Ale jest słodka dziewczynka. Ja też taką chcę. Yennka........ przez to ,że rozmowy z ex trudne mój woli wcale z nią nie gadać, bo i tak co by nie powiedział to ona i tak to nie tak zinterpretuje. Anouk....ciekawe artykuły. A Twojego męża to będziesz miała już wkrótce non stop przy sobie zatem niech sobie popracuje. Pozdrawiam I dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...Pusto tu... wiatr po kątach wieje... Miałam dziś wyjść na najnowszy film Davida Lincha... Jednak co facet, to facet... Się spóźnił Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mam dziwne wrażenie że moje oczy to wynik alergii .......... tylko na co nie bardzo wiem - jak sobie kojarzę to rok temu mialam podobnie :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla wszystkich :) Whimcia- w aptece sa takie kropelki do oczu przeciw alergii homeopatyczne ;) takie na kazde oczko i one sa rewelacyjne, jesli to alergia to ci pomoże to - nazwy nie pamiętam , ale jak powiesz że to na tle alergicznym to ci pani sprzeda bez problemu ;) Serduszko- bo z facetami to trzeba na godzinę przed się uamwiac- wtedy się nie spóznią :D:D:D:D:D:D:D:D Ninke ;) wyjasni się w końcu to i owo i bedzie już tylko lepiej ;) A co z Garni i Jo??? wiecie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jo pochłonięta Michaliną i szczęśliwa. Co Z Garni, to nie wiem... Jadę na przedwakacyjne zakupy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja mam nadzieję, że Jo jest szczęśliwa :) Garni, jak nas czytasz to się odezwij!! Whimka, bidulko współczuję problemów z oczkiem :( Celi :D Tego już się zdążyłam nauczyć... Tym razem tylko to było bardziej zrządzenie siły wyższej, ale dziś to będzie odpracowywał :P Ani, przyjemnych zakupów :) Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, może uprosisz bez recepty jakieś krople antyhistaminowe? Nie jestem pewna, czy jest chistamina czy histamina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to jestem zaspana jak diabli. Wczoraj odbnierałam młodego po koloniach... Ale o tym później na emilka. 😭 ;-) Bo ja \"gupia\" matka jestem ;-) A dzieic dorastają, niestety... Jo* - przeslij wiecej zdjeć malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, że w sobote jest 13 milionów do wygrania w totka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, jak dziś tu szybciutko skończyłyście pogawędki. 13 milionów faktycznie jest do wygrania. A ja Wam powiem ,że miałam sen i śniło mi się ,że Yennka wyrała 9 milionów. Nie wiem czy to wynik pracy z cyferkami także, ale Yennka zagraj koniecznie. Ja też spróbje. Celi......coś mi się wydaje ,że mój sprawę oleje ( ku radości ex ) by mieć święty spokój . Choć kto to wie co mój zrobi . Ja o tym nie rozmiawam, bo nie chcę sie denerwować. Anouk.......zazdroszczę Ci tych wakacji. Ja nadal żyję od piątku do piątku. I nawet nie mam czasu na relaks bo muszę przeglądać rózne materiały i uczyć się tego. Seduszko...... to do kina innym razem pójdziecie. A na ten film też mam zamiar się wybrać. Whim......życzę zdrówka. Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiecie co - wczoraj nawet nie wiedziałam ze jest kumulacja, dzis też nie - zawiózł mnie mój rano na zakupy (LEJE!!!!!! jak w październiku) Przechodzac koło kolektury wstąpiłam... Zagrałam. A potem dopiero zauważyłam ze jest kumulacja. Ninke, juz raz mi coś wywrózyłaś :-D Czarownico Ty jedna:-) Jak teraz Twoja przepowienia okaze się prawdą to masz u mnie samochód, albo wycieczke- tam gdzie chcesz, albo kasę - co bedziesz chciała! :-) Aż mi się oczy śmieją (że taka naiwna jestem hihihihihihi) Ale moze... Gram nieczesto - raz na jakis czas, jak na zakupach jestem po 8(wtedy otwierają kolekturę) Najczesciej jestem między 7 a 7,30 i nie gram. Zła jestem - mieliśmy jechać na działkę- a tu pogoda pod psem. Wiec wziełam się za porzdki większe. Buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka graj graj - tylko zostaw coś dla koleżanek ;) A deszczykiem nie przejmuj się ;) porządki też rzecz potrzebna ;) U mnie jak na razie pięknie ale względnie ;) jak są chmurki to nawet chłodno, a na słoneczku za gorąco - i jak tu się na spacerek ubrać?? Na cebulkę to chyba odpada - bo brzuszek mi juz zaczyna przeszkadzać i nie chcę sie pogrubiać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ostatnio w przychodni obca kobieta z nienacka chciała mnie za brzuszek złapać - jejku ale sie wystraszyłam - oczywiście zdążyłam się odsunąć, ale lekko się zdenerwowałam :O Ehh ostatnio jestem przewrażliwiona :( I od kilku dni po tym zdarzeniu przy usypianiu strasznie podskakuję :( nigdy nie miałam takich stanów- normalnie się wybudzam i mam problem z uśnięciem :( Ze tez jakiejś babie chciało się mnie łapac za brzuszek :P Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×