Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

yenka poprostu mnie ślicznie goiła się rana..ślicznie... ale ciągle mnie tam boli.. gdy mały oprze sie o brzuch lub gdy skórę tam naciągnę.. ciagle to czuję no i mam \"namacalny\" widoczny dowód...poródu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wróciłam do pracy ( czytaj cywilizacji) .............. wszystko mnie boli od przenoszenia mebli szpargałów .........ile tego mi się nazbierało przez te sześć lat - a wydawało mi sie że nie jestem typem chomika sama nie rozumiem skąd tyle klamotów . Ale jak wczoraj patrzałam jak glazurnik kładzie kafle to dusza mi się śmiała .............facet jest artysta i do tego cały czas pogwizduje . W poniedziałek bedzie koniec wykładania kaflami i zacznie się gładziowanie ....................juz sie boję . Dzisiaj musze pojechac dopiąć do końca zakup drzwi do pokoi - bo zostały otwory po nich . Co bym nie mówiła to mój remont zaczyna przybierac realne kształty . a teraz wracam do pracy ................w poniedziałek mam kontrol z US , przyszło eleganckie powiadomienie że przyjdą :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my Whim mamy elegancki obowiazek powiadamiania ;-) U nas panele - i wystarczy by była masakra. ja znów przyszalałam - wczoraj wydałam na siebie majatek i dziś zmaówiłam kilka pierdółek. Cała premia poszła ( w piatek ja dostane ;-) dopiero ) No i paneli zabrakło (spory odrzut), wiec kolejna stówka poleci... Ech, ta kasa. Garni - niedługo przestaniesz czuć, ja też miałam problem z blizna i nie zraziłam się. Po dwudniowym porodzie cesarka była wybawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nadal chora, ale dziś muszę wstać:( yenka, fajne klimaty, takie moje;) a ja się wściekłam na mojego, bo zachował się super egoistycznie (wczoraj leżałam, miał kupić pierogi w mojej ulubionej pierogarni, a przywiózł ostrą pizzę, bo \"nie będzie stał w orkach\". Tylko, że ja z bolącym gardłem jakoś tej pizzy nie zjadłam). Więc teraz się nie odzywam, zupełnie jak nie ja. ściskam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka panele tez są kupione :-D ale pan od układania bedzie domówiony jak pan od gładzi skończy ...........po koleji rządkiem panowie :-P. Tak więc hydraulik juz był teraz jest glazurnik potem od gładzi znowu hydraulik pan od paneli ................. i tak do końca . Ale co wczoraj przeżyłam to moje ...............po przeprowadzce do niedźwiedzia układamy rzeczy montujemy komputer a na koncu telepatrzydełko i tu zonk nie ma nogi do niego .........panika gdzie została zgubiona czy w samochodzie została czy nie wpakowano do samochodu została na chodniku czy moze w domu .............córka pojechała do domu całe szczęscie noga została w pokoju ale nie powiem byłam wkurwiona na maksa perspektywą zakupu nogi ( szczególnie ceną ) ...............jak się znalazła to odetchnełam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jak połozymy panele to miesiąc oddechu i zamawiamy drzwi wejściowe porządne,a potem kolejny wymiana drzwi w pokojach. A w przyszłym roku okna kolejno, niby blok młody,ale okna fatalne. Czyli jeszcze rok rozpierduchy co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łażenie w dżinsach i zwiedzanie, bez makijażu, czasem w bojówkach... nie cierpię tych wszystkich kostiumów, garniturów i uniformów i programowo ich nie noszę:P Moje klimaty....miałam na myśli zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pracuje
na kochankach:D:D o!!! Yenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Garni- tylko cesarka ;) - i nie na życzenie/ żadanie - tylko w prywatnej klinice w Bielsku ;) mam dośc państwowej służby zdrowia :P ostatnio słyszałam, że jak człowiek po porodzie chce lezeć na sali nie na korytarzu to musi juz teraz sobie zarezerwować salę w szpitalu na dany dzień :P - bardzo smieszne :O Poza tym ja jestem juz po operacji brzusznej i wiem z czym mam się liczyć, ale i tak wole to niż być porozrywaną i popękaną tam na dole :( I poród naturalny nie jest mi do szczęścia potrzebny i tak będe wiedziała, ze to moje dziecko :D:D:D:D:D:D:D:D A poza tym ok roku po urodzeniu i tak wybieram sie na plastykę blizny po wyrostku , więc przy okazji jak będę miała brzydką krechę po cesarce to i tą mi zlikwidują :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No właśnie wróciłam od gina 09.10 podejście do USG i próba zobaczenia kto mnie tak kopie :D:D:D:D:D:D następne USG 17.10 - więc mam nadzieję, że w końcu bąbel pokaże co tam chowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bo widziałam dzisiaj takie śliczniutki dresiki różówiutkie i błekitne - i dupa blada nie kupię, bo nie wiem jaki kolor :O A żółty i zielony juz mi bokiem wyłazi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka - ojej współczuję tych remontów i poł remontów , ale w końcu będziecie mieli pieniusi domek :) więc warto się pomęczyć ;) Groszku - M przystojniak ;) Ani- lecz sie ;) Mumi - dbam o siebie, dbam ;) o malucha tez, ale jak okno na świat mi brudem zarosło - to musiałam je przetrzeć :D:D:D:D:D:D:D:D:D Whimcia trzymam kciuki za zgranie panów remonotwców ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak :D:D:D:D:D:D:D były premier założył swoja partię :D:D:D:D:D:D:D Polska Lewica :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35153,4504818.html tak mi się coś niezgadzało jak ostatnio tv oglądałam i Lesiu wspominał o partii PL a ja nie mogłam załapac o co w tym chodzi :P a teraz juz wiem :D:D:D:D:D:D jak to dobrze, ze jest internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś na Kochankach produkowałam. Celi i ja jestem ciekawa co nosisz... Bo musze wiedzieć co do parki robić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) ty się nie nabijaj :P no i zacznij robić już ;) najwyżej bedą znajmymi, nie parką :D:D:D:D:D:D:D:D Czy wasze skrzynki na o2 tez zgłupiały? tez macie inna szatę graficzną?? podobają wam sie nowe zmiany?? Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam! Zgimailowała się....:P Musi by, ale nie jest najgorsza;) Ja już dotarłam do domu, bosheee, pensum wyrabiam na samej politologii:P:P:P:P:P:P:P taki nabór:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO CESARKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN BÓL TO PORAZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO CESARA!!!!! blizna niewielka po roku jej wcale nie widac,nie warto sie narazac i tak cierpiec..nie widze w tym sensu zadnego - przeszłam to-powtarzam CESARKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ksieć wkurzył więc zastrajkowałam i nie robię nic - siedzę obrazona przed kompem i słucham Vivaldiego. A on sie przymila i uśmiecha - dobrze mu tak. Szata graficzna skrzynki WCALE mi się nie podoba!!! Jo* - zakrzyknę razem z Tobą- CESARKA!!!! Przy drugim od razu zapłacę by nie meczyć się rodzac \"naturalnie\". Bo choć oficjalnie nie mogę tak rodzić, to moze jakiś konował znów stwierdzi ze tylko naturalnie mozna rodzic i nie pozwolą mi zrobić ciecia???? A pozatym wydałam reszte premii na kosmetyki. I kupiłam w koncu młodemu mundurek. Porazka. Materiał pobrudził nam ręce!!! Szmata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ma któraś kontakt z Ninke???? Bo juz długo nie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry czuje sie dzisiaj staro ..............wszystko mnie boli . a pracowac trzeba :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jestem :) Jem śniadanko. Czekam na @... powinna być już we wtorek :o Po pracy idę sprzątać dziupelkę. W piątek przyjda wymierzyć i wycenić szafę. A w sobotę zaczyna się przerzucac z gratami :D Tym bardziej, że dzielnica w której mieszkam teraz cała jest rozkopana i wydostać się stamtąd do pracy to masakra. Nie dość, że i tak daleko to jeszcze te pozamykane drogi 😠 No i właśnie co z Ninke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzien do kanapki wam fotki wysłałam ktoera ciocia chce nas odwiedzic?? mały terrorysta wymusza całkowiete oddania osoby bawiacej sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Groszku! Ninke miała być we wtorek??? Garni - zaraz poogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×