Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Wiem Ani, że gapa - ale co tam nieważne. ktoś i tak kiedyś już rozszyfrował moje imię :P Celi, nie była to pizza na wynos. A piersi z kurczaka w panierce, ziemniaki i sałatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-powinnas miec ..poszukaj na poczcie ;-) jakby co przesle jeszczio raz! No ba ze kaczuchy góra..kupowałam neutralna..bo w sumie do konca zyłam w niepoewnosci czy to bedzie moja Mi ;-) Wczoraj nabyłam w rozowe miski na brazowych pasach-cuuudo..tylko bez ochraniacza-troche dziwnie wyglada kaczki i miski ale trudnooo pozdrawiam Mumi-->sie spisał..nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) sprawdzę dokładnie skrzynkę- bo coś mi się przez prędkosć netu zawiesza i czasami umykają mi emilki, a po tyg. wskakują :( A ja dzisiaj przez przypadek odkryłam hurtownię z ubrankami dla dzidziusiów- normalnie allegro wysiada z cenami :P dobrze , ze pieniędzy z sobą nie miałam :D:D:D:D:D:D:D Mój mnie przez tel zapewniał, ze jutro ze mna wybierze sie na łowy zakupowe ,bylebym tylko sama nic nie kupowała :D:D:D:D:D:D:D:D a to i dobrze bo trzeba zakupić mase pieluch tetrowych i flanelowych:P a ktoś to musi dźwigać :P No ale cuda widziałam ;) Garni, jak bedziesz w formie to koniecznie musisz się do mojego miasteczka po drodze do szczyrku wybrać - bo ubranka sa do roz. 86 ;) ale jakie cudne ;) a jakie odlotowe dresiki widziałam, chciałam kupić dla Szymona (nie za te szmatki tylko ot tak od siebie) ale on ma juz roz. 92 a takie większe będa dopiero w przyszłym tyg :( Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra która zgłasza sie na ochotnika zrobic do końca dla mnie obiadek?? bo mnie się już dzisiaj nic nie chce :O znowu leń mnie dopadł :P Mój pojechał zamówić drzwi gerdy do mieszkanka ;) i utknął w korku :P 😭 mam nadzieję, ze zdąży . Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam skrzynke dokładnie i nie mam Misi Jo z kaczuszkami czy na kaczuszkach - wogóle brak kaczuszek :( mam zdj. z Jo ;) mam Misię na misiach ;) ale kuczuszek brak :( Więc podeslijcie mi zdj. małej Królewny z kaczusiami ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podobnie jak Yenka ziewam ....................i podejrzewam , że powód ziewania jest ten sam:-D.:-D:-D:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jeszcze? :-D Ja za to siedze i myślę o polski prawie... Jakie ono jest fajne :o, przejrzyste :o i zrozumiałe dla kazdego :o Konkretnie chodzi mi o przepisy kpc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam polskie prawo :-P. a prawo podatkowe + ustawa o rachunkowości+ kodeks spólek cywilnych = i mam zawrót nie tylko głowy . a wyjaśnianie dziwnych interpretacji jest lepsze od szarad i krzyżówek . ale co bym nie mówiła lubiłam zawsze prawo ................a spółki mam obcykane tak że nie jeden prawnik nie ma takiej wiedzy:-P ( przekonałam sie kiedyś jak facet pierdolił mi totalne głupoty ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ziewaczki drogie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale temat prawa mnie nie rusza :P może coś leżejszego do porannej kawki co??? ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę czytać @,ale nie bardzo pisanie idzie - Garni - próbowałam naskrobac i nie wysyła. Choc jednego dziś wysłało - jedno zdanie tam było... Bo juz 3 i wiecej nie daje rady przejsc. Ostatnio z poczta są problemy, javascript nie właczona, wywalił z ustawień nasz kochany informatyk... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) przeczytałam i niedowierzanie przeplata się ze zdumieniem nad ludzką głupotą :( Perfidia tych ludzi pobiła wszystko z czym się do tej pory zetknełam :( Jak ty sobie dajesz rade z nimi? Przecież to się w głowie nie mieści :( jak tak można ? po co? w jakim celu? ................. Trzymaj się Garni cieplusio ;) i pokilaj Kubusia, a resztę staraj sie mieć w dupie :P Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni masz coś ma mała poprawę humoru ;) jak przeczytasz to zrozmumiesz, ze nie jesteś osamotniona w walce z wiatrakami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dzidziuś juz od godziny ma czkawkę :( ciekawe co mu zaszkodziło ? No i mój pierwszy raz poczuł jak dzidzius czka :D:D:D:D żebyście widziały to przerażenie w oczach :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pokojowy nobel za walkę z globalnym ociepleniem. Znaczy się co??? Koleś wyrzucił własną lodówkę??? Nie sprawdziłam totka w ubiegłym tygodniu i dwa miliony poszły se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Howgh, padam.... A zaraz gnam dalej... Ka, ja się tam cieszę...bo globalne ocieplenie to walka o lepszy świat, a tym dla mnie jest pokojowy Nobel. Zaraz \"przelecę\" @...... Wczoraj byłam na koncercie Agi Zaryan, śpiewała niestety same smutne polskie wiersze z nowej płyty. Ale dowiedziałam się, że 9 marca w Hali Orbita we Wrocławiu będzie koncert Diany Krall!!!!!!!!!!!!!! Mam już zaklepane bilety:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Garni, nie czytałam jeszcze, ale mam nadzieję, że u Was się wyjaśnia i rozjaśnia. Trzymam za to kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar ;) co do lotka to masz chyba 6 tyg na złoszenie się po wygraną :D:D:D:D więc nam tu nie ściemniaj tylko dziel się kasą :P zaraz ci poprzesyłam nr kont licząc na małą działeczkę :D:D:D:D:D:D Ani - witaj pracusiu :) Jo ;) masz @ moze będzie przydatny ? ;) Groszku kofany ty też miło spedź ten wekend :) Buziaczki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) to juz po wszystkim ? moje gratulacje :) i wypiję za wasze zdrówko az 2 herbatki ;) Alez sie cieszę - no w końcu zaznasz trochę spokoju :) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni- jak nastrój?? wszystko na dobrej drodze?? napisz coś ;) bo zaczynam sie martwić :( Buzia +łaskotki dla Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chwilową przerwę.... Garni, jak tam....nie mogę się do Ciebie dodzwonić:(:(:(:( Wszystko w porządku? ściskam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani..a dzwonilas wogole:) bo janiemam nieodebranych ;P u mnie ok.... u nas ok.... natrzezwo ustalilismy co dalej... sama jestem ciekawa wczoraj... wczoraj wyobrazcie sobie dame....mnie wystrojona w zakiet w spodnie w kant wysokie szpile pedze do samochodu i sie wywalilam jak żaba... zakrecilo mi sie bo nic nie jadłam, kubus zasnął wiec został z Ł...wiec pedzilam do sklepu...kolana zbite....:( nadgarstek chyba nadwyrężony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) to fajniusio , ze wszystko wraca do prawidłowej normy!!!!! No i kobieto opanuj się, kto na zakupy w szpilakach chodzi? :D:D:D:D Normalnie jak to przeczytałam to przed oczami staneła mi Edzia :P Garni - poważnie szpilki sa na wypady i imrezki, a wygodne buciki na zakupy :D:D:D:D:D:D Bo nam sie jeszcze połamiesz :P No i zacznij w końcu jeść !!! Bo odchudzanie nie jest ci potrzebne :P Buziaczki :) Ani- a ty dzisiaj w pracy?? :( Yennka pewnie dochodzi do siebie, po wczorajszym święcie :D:D:D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, gadało, że nie masz zasięgu..... :O:O:O:O:O a dzwoniłam z zastrzeżonego bez identyfikacji numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×