Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Cześć, ja dalej choruje:O:O:O:O:O Groszek, bomba!!!!!!!! Bardzo, bardzo mnie sie podoba to, co zrobiłaś w swoich czterech ścianach. Najważniejsze, że własne. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi... deweloperzy :o Koszmar. Ekipy budowlane - KOSZMAR jeszcze większy :P Żeby ściany nie umieć postawić prosto?! :o Mój budynek miał być oddany już we wrześniu i właśnie dlatego nie patrzyłam na nic i wprowadziłam się. Zresztą jest już przynajmniej 5 osób jak ja. No ile można czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka- dzidzi ci się zachciało? :D:D:D:D:D:D:D no to kochana poprzytulaj się do swojego ;) i będziesz mamusią dzidzi ;) a ja będe miała kogo sie radzić w kwesti kolek, ząbkowania itp :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) dlatego ściany działowe stwawialiśmy sami z własnych materiałów :P i mój cały czas pilnował panów aby były proste, a i tak mają minimalną odchyłkę :O no ale przynajmniej są w pionie- co było nielada wyczynem dla budowalańców- bo musieliśmy wziąc tych , którzy dla dewelopera pracują :O Przy okazji wylewek i stawiania ścian zniszczyli nam okno :( i tak wkółko, jedno zrobili drugie zepsuli :P umieścili nam wyjścia na grzejnik w łazience na innej ścianie i zamurowali rury, a to ze nam teraz szafki tam nie wejdą - to juz nasz problem :O przecież w łazience ludziom szafki sa zbyteczne- kosmetyki można trzymac pod umywalką :P ehhhhhhhhhh 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My skończyliśmy klaść panele. Mao co nie zabłiam mojego przy okazji. Kupił inne listwy niz miał kupic... I okazuje się ze nie pasują. Bo odstep panlea od sciany musi być ok 1 cm. A listwy są na 0,5 cm... I jest szpara... Coś tam kombinują, i podobno nie będzie znac,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błedy, ale spieszylam się - potem zajrzę, teraz spadam popracować. 🌻 dla szpionów z fan clubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!! pierdoła jestem dopiero teraz przeczytałam dziewczynyyy podeślijcie fotki acha i zaraz usmażę Wam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - powinnas juz mieć zdj. domku Groszka ;) no chyba, ze skrzynka znowu mi zastrajkowała :O ale mam w wysłanych więc powinno dojść :) dzisiaj mam dzień lenia, postanowiłam uprać te ubranka od bratowej :( no i tak najpierw wstępne pranie reczne z dużą ilością persilu :P poźniej pranie w pralce + dużo płynu do płukania i wiecie co nadal śmierdzą oliwką :O tyle, ze już nie stęchlizną :O Czy jak ma się małe dziecko to człowiek nie czuje smordu oliwki??? :O Nigdy w zyciu nie polecę nikomu oliwki bambino do smarowania dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi dostałam fotki :) dziękuję Groszku..Ty sama tak wyczarowałaś? tymi \"ręcami\"? podziwiam :) i gratuluję :) dziewczyny może Wy mi doradzicie..gdzie najlepiej ulokować pieniądze? chyba coś się w tej kwestii ruszyło..choć i tak zdana jestem na relacje z drugiej ręki, ale muszę się przygotować..nie czuję się z tym dobrze i wcale mnie to nie cieszy wracam do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, w ziemi! Teraz to najlepsza inwestycja! Mumi, ja dalej czekam;) ma by za godzinę;) a i tak dzwoni i pyta, czy idziemy na kawę:P:P:P:P:P:P:P Mumi, wielkie dzięki za życzenia, uradowały i wzruszyły mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk życzenia z serca trafiły do Twojego serducha :) wiem, że ziemia bywa tania, idzie w górę i stanowi dobra lokatę ale...Tatko uznaje skarpety, tudzież materace z bólem zgadza się na konta, a nie chce przyprawić Go o ból..głowy..dlatego pytam o bank ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz....jeśli Twój Rodziciel jest konserwatywny, to może uderzy w strunę polskiego przywiązania do ziemi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, Twój Kubuś ma nowego fana :D Właśnie pokazałam filmiki M. bo jak już kiedyś Ci pisałam, zadziwiające jest to że jest tak rozwiniety. M. gratuluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy ..................dzień sie powoli zaczyna :-D, :-D,:-D jestem w pracy nie mam wyboru bo o 9-tej musze wyjść do domu mają przywieźć klamoty do dalszego remontu no i ma być facet od pomiarów drzwi ..................a sajgon to mało tak wygląda to moje kochane mieszkanko:-(. Jak sobbie pomyslę o sprzątaniu to łzy mi sie kręcą w oczkach . wracam do pracy potem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ani 🌼 🌼 🌼 wszystkiego najmilszego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny... było miło, wrócił na tyle wcześnie, że zdążyliśmy na wieczorne grzane winko:D A wariat taki....ostatnio narzekałam, że nie mam gdzie kupić sprawdzonych jajek od biegających sobie po podwórku kurek (tylko same jakoś tak mało humanitarnie znoszone), to jeszcze z tego kilkugodzinnego pobytu z domu przywiózł mi wiejskie jaja (bo wiem, że moi teściowie sami takie kupują):D:D:D:D:D:D:D:D:D Z tego wszystkiego zrobię sernik. Drugi raz w życiu:P:P:P:P Wszystko sie układa, wlepiłam zastępstwa za mnie zaprzyjaźnionemu ze mną koledze z pracy (dużo starszy, ale bardzo życzliwy człowiek). Ah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, gratulacje 👄 🌻 Ja też mam w listopadzie rocznicę i mój mąż zrobił mi identyczny prezent........tylko kraj inny ;) A tak na marginesie, czy do kraju UE mogę lecieć samolotem tylko z dowodem osobistym? (paszport stracił moc ;) i nie zdążę zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Sprawdzone, bo w lecie byliśmy na dowodach w Hiszpanii:) Babko, no proszę:):):):) więcej takich niespodzianek dla żon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, oj tak. Ja tak jak Ty Ani, jeszcze dobrze nie wyzdrowiałam.Jakiś wirus mutant :P się przyczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, napisz mi, dokąd Ciebie zabierają? Ostatnio sie rozkładałam za Tobą na topikach i pytałam nawet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, odpisałam.... Jessssssuuuu, nic mi sie nie chce. Jeszcze pogadam i koniec na dziś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się ma garnierka? Groszek? Ninke? Łamiserce? Bo dawno nie pisały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, Yennka - pilny @ ;) Buźka :) ps na wszystko brakuje mi czasu :( nawet sobie z wami popisać nie mogę buuuuu zaraz zmykam na USG- moze w końcu tajemnica przestanie być tajemnicą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) no, no .... tylko pozazdrościć pomysłowego męża ;) kochana koniecznie tam wypocznij i zrób sobie prawdziwe wakacje :) i naklikaj trochę fotek ;) coby koleżanki miały co podziwiać w pochmurne i ponure dni siedząc w na tyłku w kraju :D:D:D:D:D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a powiesz nam kto??????Czy niebieskie czy różowe ciuszki będą dominować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×