Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość
Jak Wam się podoba rowikłanie zagadki Templariuszy??? Chłopaki z Watykanu narozrabiały, a jeszcze na tym zarobią. To się nazywa \"mieć łeb do interesa\". Zrobiłam tiramisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nogi mi odpadną, zaliczyłam pierwsze zajęcia na uczelni (z ang. zwiałam), index zdany, moze stypendium drapnę? u babci Ok uśmiecha się, pije zupkę, kolorki na buzię wróciły :) syndrom 1 roku już za nami..małe spięcia ale Ok, głownie ja narozrabiałam..bo uniosłam się \"babską\" dumą..zamiast po prostu uwierzyć, ze ja -> to ta jedyna Celi szpilki to podstawa..rozumiem Garni, ze się wylansowała bo chciała w końcu sie poczuć jak sexi babeczka a nie karmicielka Matka Polka ;) z Tatkiem gadałam przez tel, ale czy to była rozmowa? głownie monolog z Jego strony..masz kasę, ale na to i na to..a jak mi braknie na chleb? to co? mam tylko popatrzeć? i tym nakarmić rodzinę? wściekłam się, powiedziałam, ze w sądzie zrzekam się na ich korzyśc a głownie na korzyśc siostry kutej na 4 łapy..powiedziałam także o dzieleniu tych pieniędzy w dniu poprzedzającym pogrzeb, o tym jakie to było żenujace i obrzydliwe..skoro dla nich się licza pieniądze to niech sobie wezmą a ja zarobię na swoje \"waciki\" za granica jestem wściekła, bo nie mam 4 lat żeby mnie za rączke prowadzić to by było na tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRTO CHODZI W SZPILKACH?? A WłAśCIWIE W KOTURNACH... ktos kto nie ma innych butów poprostu celi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale pospałam... :-p Teraz garki wstawione na kuchenkę, a ja siedzę i odpisuję na zaległosci emilkowe. I tak wszystkiego nie zdążę odpisać - jedziemy dziś sobie na wycieczkę, tylko zjemy wczesny obiad. Mumi, Ty weź się nie wydurniaj i nie unoś honorem. Bo pojadę na ten Twój \"G\", a uprzedzam lojalnie ze znam ten teren nieźle :-) i nabiję Ci rozumu do głowy. Nie wiesz co Cię czeka w życiu, a masz dzieci. I o nich myśl a nie o tym by siostrze było dobrze. Garni- myśl pozytywnie. Dla reszty buziaki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Garni Garni ;) chciałaś sie wylansowac jak to Mumi napisała i już ;) A tak poważnie to łapka boli??? :( czy moze doszła po upadku do siebie ? Bo chyba Kubus nie bardzo da mamie odpoczać? ;) i pewnie bez względu na rodzaj kontuzji domaga sie noszenia ;) Yennka miłej wycieczki :) poprosze jakeiś ładne fotki ;) Buziolki i miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi..wiesz...tak miałam dosyc dresów, dzinsów..pieluch kup..noszenia na rekach karmienia bojania lulania..ryczenia trzymania by sioe nie majgnął...miałam dosyć.. a dzis tez mam dosyc kurewsko mnie wszystko boli.. od tego wszystkiego bo mam dosyc bycia kura domową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dziś w szpilkach od rana. I jeszcze troszkę w nich pobędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje właśnie po dniu dzisiejszym i wczorajszym ściągnęłam.... Mumi, nie unoś się dumą!!!!!!!!! Zastanów się i przeanalizuj wszelkie aspekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zrobili wolne, na szczęście wczoraj doczytałam na stronie, więc się nie wściekam, że wstałam na próżno:P:P:P @!!!!!!!! A tak w ogóle to mój mnie zirytował:(:(:(:(:( Pora zmienić mu oprogramowanie;) Zimno!!!!! Po raz pierwszy wczoraj wieczorem włączałam ogrzewanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ani z okazji święta zyczę oooooooooooooggggggggggggggromnej cierpliwości i podniesienia pensji zasadniczej zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaspałam Celi, Tylko w biegu byłam - od ranka w pracy kołowrót. A budzik zabiałabym za to, ze mnie obudził ;-) Ziewam i 💤 i ziewam i 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. Mam nadzieję, że weekend udany? :) Ani, jak tam Twoje zdróweczko? Aaa no i temu koledze to się chyba koniaczek należy, za tak wyrozumiałe i pomocne podejście do młodszej koleżanki po fachu :) No ale nie ma co się mu dziwić, nie można Cie nie lubić przecież :D Garnierka, a jak tam u Ciebie? No i Celi oczywiście, jak brzusio? Ściskam gorąco, bo jakoś strasznie zimno się zrobiło. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, dzięki:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Powoli zastanawiam sie, czy nie zacząć strajkować...no bo skoro lekarze mogą, to chyba i my....:P:P:P:P:P:P Ka, ale urechotałam się Twoimi życzeniami;):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z newsów: wyzdrowiałam!!!!!!!!!!!!! Groszek, ja mu też parokrotnie życie ratowałam:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koniaczek, że pewni...zresztą kiedyś na części wieczornej konferencji, to rozlałam mu czerwone wino na spodnie:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w radiu tak przy okazji wyborów Kobranocka \"Wy kłamiecie aby kupić nas...\" tralalalala ale te słowa pasują do naszego dzisiejszego krajobrazu politycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie nasza Ani miała świeto ;) Wszystkiego naj.... , a zwłaszcza wypłaty ;) Yennka ty od rana zabiegana :( a jak tam wczorajsza wycieczka?? jakieś fotki? opowieści? ;) Groszku ;) a jak tam upojny weekend w ramionach M ?? ;) A ja hmm wczoraj postanowiłam zmienić kolor włosków :P na szmpański blond- ale po tych czekoladowych przygodach mam lekko rudawy, ale juz wole to miec na głowie niż te czekoladki :P Jutro mojego poprosze o zdj to wam zaprezentuje swój nowy odcień :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No a teraz wypadałoby wybrać się do fryzjera :D:D:D:D czas ściąć końcówki, bo się porozdwajały niemiłosiernie :( A brzusio - daje mi w kość z każdym dniem coraz bardziej,wczoraj jak wracaliśmy z bielska, to małe postanowiło zmienić sobie pozycję - i połowe drogi przepłakałam z bólu :( no i usnąc maluszek tez mi nie dawał bo ciągle sie wiercił :( Chyba będe miała nadpobudliwe dziecko :( Już po woli zaopatruje się w kropeli, czopki, herbatki uspokajające :P no a w środę licze na roszyfrowanie płci maluszka :D:D:D:D:D:D:D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-D zrobiłam sobie prezent na urodziny -długo nie zapomnę dzisiejszego dnia - zdałam egazamin na prawo jazdy ( co prawda za 2 razem ) . Jak wysiadłąm z samochodu to trzesłał się tak że musiałam usiąść na ławeczce - a potem połyneły mi łzy ( to musiało wygladać) osoby stojące - czekajace na egzamin patrzały i były przerażone - jedna pani podszła mnie pocieszać - a ja płakałam ze szczęścia :-D. jeszcze emocje nie opadły ze mnie - nie potrafiłam sobie wyobrazić że tak bede się cieszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I najserdeczniejsze życzenia urodzinowe:D:D:D:D:D:D:D To się nazywa prezent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia - sto lat - za kółkiem oraz samych szerokich i pięknych życiowych dróg! :D Upss... połączyłam życzenia z 2 okazji. Celi a myślisz, że my to nie jesteśmy ciekawe? A weekend z M. udany. Powiedziałbym nawet bardzo :) Ale wczoraj wieczorem M. przekreślił swoją głupotą miłe wrażenia całego weekendu 😠 Dziś mam na niego MEGA focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Whimka sto lat w szczęściu i zdrowiu. Cieszę się, że zdałaś. Teraz to będziesz gangster szos ;). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×