Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

dziekuję ża życzenia . to jest cudowne uczucie - gęba mi się smieje dobrze że mam uszy bo inaczej usmiech miałabym dookoła głowy:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym ja zdała to na uszy nie zwracałabym uwagi, tylko hihrałabym się jak wariatka. Ale że to niemozliwe bym zdała oczywiście, to pozostaje mi podziwianie co zdolniejszych koleżanek. Zatem podziwiam, podziwiam - tu chyba tylko ja bez prawka występuję. :-D Cóz, wolę być wożona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ An, Whim miłych świętowań róznych okazji. A reszcie papapa i miłego wieczorku Kierowniczka mnie wkurzyła Spadam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia wszystkiego naj ......... 🌼 sto lat sto lat :) No gratuluje zdania egzaminu :) No zuch dziewczynka :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam od fryzjera- ale taka wymięta że szok :( jejku jak wchodizłam to poprosiłam o szybkie obcięcie końcówek, bo mój kręgosłup nie nadaje sie do siedzenia na krześle fryzjerskim - no i usłyszałam alez oczywiscie . I tak to oczywiście trwało całe 30 min , no w końcu powiedziałam, że albo przyspiesza, albo wracam do domku z krzywo obciętymi włoskami bo juz dłuzej nie wysiedzę na tym koźle :P No i przyspieszyli :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale nie dałam się namówić na żadne układanie fryzurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja sie melduje i wystawiam sobie L4 u was...nie bedzie mnie trochę mam masę spraw do załatwiania babcia zmarła.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko, kochana....trzymaj się....bardzo Tobie współczuję, bo znam smak utraty bliskiej osoby. Yenka, dla mnie remis, chyba jednak ze wskazaniem na Tuska. Kwach jest starym lwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie debatę oglądałam ................trudno chyba jestem zbyt wymagająca ale dla mnie to była kulturalna rozmowa o wszystkim i o niczym . Słuchałam i nie wierzyłam jak Tusk zapytał się co trzeba zrobic żeby otworzyc działalność - a potem jak zaczął wymieniać to ja wymiękłam bo jeżeli dla niego Nip to to samo co zgłoszenie działności do urzędu to wiedze ma ale płyciuchną .( moze jestem uczulona ale to moja dziedzina i nie znoszę jak zabierają głos o czymś o czym nic nie wiedzą ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim, akurat tę rozgrywkę, to on chyba bardziej wygrał niż przegrał, gdyż odpowiedział, że jest politykiem i może powiedzieć, jak zrobić kampanię.... Akurat tu sobie poradził. Bo tego moim zdaniem ex prezydent nie musi wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mnie nie chodzi o to czy musiał wiedzieć? - wręcz uważam żę nie musiał bardziej chodzi mi o Tuska skoro zadał pytanie to powinien wiedzieć gdzie lezy problem a nie tylko wymieniać i do tego jeszcze niedokładnie - wiedział że cos piszczy tylko nie wiedział co . Trochę się panowie sypali - wiedzieli ale nie do końca a wymiana zdań dotyczaca ułaskawienia bohatera filmu dług dla mnie conajmiej niesmaczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia, no właśnie trafiłeś w te punkty, które i mnie drażniły.... i Tuskowy finisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sondażu portalu Onet.pl pół godziny po zakończeniu debaty wygrywał Aleksander Kwaśniewski, na którego zagłosowało 47 proc. internautów. Donald Tusk cieszył się poparciem 46 proc., remis obstawiało 5 proc. internautów, a zdania nie miał 1 proc. z nich. W sondażu głosowało 9,3 tys. osób. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4581349.html Ale takie teksty mnie denrwują jaki to cholera jasna sondaż, co najwyżej sonda internetowa..... Dla mnie to nadużycie nazwy. Sondaż to sondaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Garni - dopiero doczytałam poprzednią strone. Wyrazy współczucia. A wracjac do debaty - właśnie sprawy dział. gosp. mnie rozdrazniły i dałabym zwycięstwo Kwaśniewskiemu. Dokładnie tak jak Whim powiedziała - coś wiedział tylko nie do końca wiedział co wie. A podatki Irlandii - miodzio. :-) Pozatym uwazam ze debata tych dwóch panów zrobiła dobrze ale nie im tylko Jarowi i pisakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifka, nie wiem przypadkiem czy nie pojadę na szkolenie niedługo do Twojego miasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam i debatę i kaczorka w teraz my i powiem wam, że to wszystko jakieś takie do dupy :P Tusk biedaczysko zadawał pytania o tematyce dla niego tak odległej jak dla mnie kosmos :P i jeszcze sie pienił :( Kwaśniak wykazał sie i humorem i refleksem, ale zachowywał sie jak dziadek na chwilkę przed emeryturą :( a Kaczka ............. oj te pochwały dla rydzyka i jego słuchaczy :O nie ma na kogo głosować ................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała czekolada teraz nie poprawiłaby mi nastroju. Ale dzieki za dobre chęci Celi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ;) słoneczko weź sobie dzisiaj wolne i olej tą jaszczurzycę :P no co za babsztyl tak nam naszą koleżankę śmie dręczyć ? powiedz jej , ze jak się nie uspokoi to jutro będzie miała na głowie wszystkie twoje koleżanki i wtedy dopiero zobaczy co to jest problem :P A ty usiądź spokojnie wypij kawusię , zjedz ciasteczko i z uśmiechem na twarzy wróć do swoich zajęć :P i oczywiście ignoruj furiatkę :P Buźka i masa słoneczka prostu z małopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolne ? hmm to jest to co ja mam juz od dłuższego czasu :D:D:D:D:D:D:D:D to jest to o czym wszyscy marzą i śnią zwłaszcza jak mają kierowniczkę jeszczurzycę :P Bedzie dobrze ;) zobaczysz ;) może jej nikt juz długo dobrze nie zrobił i dlatego tak szaleje? :P takie wieźmy sa najgorsze :( bo wyżywają się na niewinnych ludziach :( Ale pomyśl, ze jeszcze tylko 2 godzinki i luzik :) I zobaczysz swego lubego ;) a dzisiaj taka ładna pogoda więc będziesz miała okazje ze swoim za rączkę pospacerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jaki spacer.Zanim dojadę do domu, zjem - godz. 16,30 i czas na kawę ;-) A po chwili lekcje młodego, garki, pranie itd.... a tak serio księć wróci do domu ok 17,30 dziś... Ma pogrzeb ojca kogos z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Edgar Ani???? JA siepytam? ;-) Schowali go jako najmniej lubianego polityka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, gada od rzeczy....sama go dziś słyszałam już w Trójce.... wypowiedź-kolejne kuriozum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×