Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Jak ma nie być cesarek to ja drugiego dziecka mieć nie będę. I już. Co, mam ryzykowac, aż lekarz się zdecyduje ciąć w ostatniej chwili??? Nie wyobrazam sobie znów tej samej męki przechodzić, o co to to nie. Zanim mnie zabrali na cesarkę dosłownie gryzłam palce z bólu. Ostatnio też koleżanka opisywała swój poród - chamstwo połoznych i ból 24 godziny. brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Piszą, że to ryzykowne - a niech podadzą ile dzieci z naturalnych porodów rodzi się z porazeniem mózgowym i innymi okołoporodowymi obrażeniami. I niech napiszą ile było komplikacji w tych 8-2 tys cesarek na życzenie! Kurwa mać, co za kraj, o ja pitolę! Groszkowa, działaj i to skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ma to..komary ;-) i podrapane przez siebie i uczynione rany szarpane;-) krostek alergicznych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo- czyli jednak pepti jest bardziej skuteczne ? moja ma ciągle po 3 max 4 krostki na buzi ale takie typowo skazowe ! ale skoro mie ma na całym ciele to wszyscy uważają, ze to mleko jest dla niej odpowiednie - sama nie wiem co mysleć :( dziewczyny - ich pojebało do kwadratu :P ja miałam wpisane cc ze skierowania :D:D no a jak- miałam ułożenie pośladkowe :P mimo iż to pic - to nawet w prywatnych klinikach sie zabezpieczaja, bo za typowe cc na żadanie nie dostaję kasy z NFZ- więc o co ten szum ?? o to ze raptem ok 3 tys kobiet rocznie kombinuje jak kon pod góre? ja rozumiem, ze lepiej narażac wszytskie jak leci na Sn a poźniej co będą nam dofinansowywac te podpaski Tena czy jakoś tak co siusiu wchłaniają - w tle na reklamie tych podpasem mężuś i 2 dzieciaków na rowrze - nie wogóle to nie daje nic do myślenia no nie? no szlga mnie trafia. dziewczyny na gruniówkach az 6 przypadków rehabilitacji maluchów przez poród sn !! kilka zamartwic !! koszmar :( ale lepiej przypieprzyć się do tych co wiedzą czego chcą :( ehh ten kraj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili jest na sojowym..je jogurt naturalny jajko czasami masło...ale nic poza tym..po reszcie kupa zielona i krosty na pleckach.... 3,4 krostki to nic-jesli nie ma innych sensacji ;-) TYLKO CESARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znaczy co po roczku kazali wam przejść z pepti na sojowe? kurcze tydz. temu byłam u lekarza w/s tych krostek i on mi powiedział że Niunia będzie na HA 2 aż do końca 2 r.ż. :( a bebiko sojowe też jest , bo ona na HA bebiko jest :( tylko to sojowe bebiko to też jest ale tylko 1 i 2 z tego co ja wiem, 3 nigdy nie widziałam :( a poza tym sojowe też czasami uczula :( aaa i po HA zawsze ale to zawsze kupki sa koloru zgniłej zieleni :O może faktycznie skoro nie ma krostek to HA jest dla niej ? a w/s porodów- tylko cc !! "moje" grudniówki wszystkie które tak dziwiły mi się, ze chce cc - po tym jak po sn jeżdża na rehabilitacje zarzekaja (ż? ) sie i klną i wszystkie powiedziały że jeśli kiedykolwiek będąmieć dziecko to tylko cc - juz nawet niechodzi o nie, co o stan zdrowia malucha !!! buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz ................... jak to u nas chory kraj i chore pomysły . Co prawda za moich zamierzchłych czasów cesarki były tylko ze wskazań lekarskich i co to dużo mówić nie zawsze kończyło się to dobrze dla dzieciątka i dla matki. Jakoś obecnie nie widzę poprawy w tej dziedzinie życia jakim jest poród a potem połóg ................czasami mam wrażenie że jest coraz gorzej zamiast być lepiej . Trafia mnie jak mówią o standardach porodu a często brakuje zwykłej wyobraźni i chęci personelu szpitali . Nie wiem czy wiecie ale w Toruniu jest jeden oddział położniczy ............a kto tylko może to jedzie do Chełmży bo tam choć to mniejszy oddział i miasteczko tez mniejsze rodzi się w zupełnie innych warunkach - po prostu kobiety wybierają to co dla nich i ich dzieci lepsze . Jednak nie zawsze tak było jak moja córka sie rodziła było dokładnie odwrotnie ................ to dzięki podejściu do pacjentek sie zmieniło . Może niech się zajmą tym czym powinni a nie wymyślaniem następnej głupoty ..................... Ps. mam wesoło pod oknami trwa remont ronda i na mojej ulicy jest " piękny " korek od wczesnych godzin rannych do wieczora ........... i tak ma być przez 4 miesiące ............... pomocy!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ziewam okrutnie ...................... co prawda dotarłam do pracy i próbuję pracowac ale skutki jak narazie marne bardzo:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie. Jakos nie chce mi się nic robic, robię i kupka \"do zrobienia\" jakby nie malała. I zaraz jeszcze przyjdą \"w sprawie i charakterze\" z innego urzędu i zawrócą gitarę. Ech. Ale jest dobrze, byle do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj latałam po lekarzach, dziś znowu i jutro także...na razie nie robię szumu w pracy ale na l4 idę choćby nie wiem co odbieram wyniki z instytutu medycyny pracy i tym świstkiem machnę dyr przed oczy po niespełna 10 latach pracy takie traktowanie w głowie się nie mieści wczorajsze urodziny spędziłam na badaniach sikając w różne pojemniczki ;) ale pan dr był bardzo uprzejmy i przystojny :D Garni podeślij tego @ buźki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za odzew w spr pozwu inny jeszcze jest problem..mąż kolezanki tej własnie jest takim \"młodzieniaszkiem \' fircykiem co zyje z kredytów rat itd....jak to teraz zrobic zeby on czegos nie nabrał a potem zeby ona nie była obciążona jego zaległosciami. boimy sie ze nabierze wszystkiego na raty itd a potem gdzies umknie... aa najlepsze mieszka na tym samym osiedlu juz z kochanką :) szybko no nie:) i afiszuje sie z nia...a kochanka rzuciła dwoje dzieci i męża...matko mnie juz w zyciu nic nie zdziwi chyba! wiec gdzie to isc i co napisac zeby jej problemów nie narobił..w koncu małzenstwo z nich i intercycy nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do notariusza biegiem, zrobić rozdzielność majątkową, tyle, że to co pożyczył przed rozdzielnością jest ich wspólnym długiem - muszą stawić się oboje, ale jak facet zwęszy co się święci to może jeszcze bardziej ich zadłużyć - koszty u notariusza nie są małe to pierwsze co mi do głowy przyszło..zresztą sama tak zrobiłam, tyle, że ex grzecznie podpisał papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i dziewczyna powinna z aparatem foto chodzić nawet po chleb, niech zbiera dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
składac w sądzie wniosek o rozdzielnosć majątkową - ma większe znaczenie niż notarialna , baa jak ma kochankę to watpię aby pofatygował sie do notariusza :( do sądu papiery o rozwód ,a wczesneij o rozdzielność majtkową - motywując jego chulaszczym trybem życia, obawa przed długami itd- na jednej rozprawie dostanie rozdzielność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ja jestem jakas dziwna? Siedziałam na ślubnym i laski dyskutują o ciepłych daniach na weselu i wszystkie uparły się na ten obrzydliwy, śmierdzący bigos [yyyaahhh :o] Owszem taki w domku robiony jest pycha.. wiecz co wkładasz. Ale taki restauracyjny \"przegląd tygodnia\"? A może się mylę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, nie jesteś dziwna. Też w zyciu nie zamówiłam bigosu w knajpie. A jakie planujesz menu, jakie przystawki itd Uchyl rąbka tajemnicy. I czy masz już kieckę, bo cos nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Garniery
"aa najlepsze mieszka na tym samym osiedlu juz z kochanką szybko no nie i afiszuje sie z nia...a kochanka rzuciła dwoje dzieci i męża...matko mnie juz w zyciu nic nie zdziwi chyba!" no Garni, kogo jak kogo, ale ciebie to faktycznie nie powinno dziwić, w końcu ten twój był jeszcze PRZED rozwodem jak z tobą zamieszkał, czyli też mieszkał z tobą- KOCHANKĄ, na osiedlu, nie? i tak samo zostawił dla ciebei żonę i dziecko, jak ta "kochnka" o której tak piszesz zdziwiona - wtedy cię to nie dziwiło?? ależ bulwersacja... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku :D:D bigosik mniam mniam a przegląd tygodnia toż to rarytas w czystej postaci :D:D:D:D:D a poważnie, wszystko co mozna zrobic z resztek nie jadam na mieście :O jak byłam mała to rodzice kupili mi kapuśniak bo badzo chciałam - pamiętam to zatrucie do dzisiaj ................ wolę hot-doga lub zwykłą bułke i kawałek kiełbasy -poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni weź to zlej ;) wysłałam Ci na @ wszystko co miałam, z pewnością pomoże no, wynik badania taki, że nie mam tego świństwa w sobie, zostałam przebadana, osłuchana i wystukana (bez skojarzeń proszę :D ) l4 do końca m-ca..aaa i @ się pokazała (plamienie właściwie), ale 3 dni przed i z bólami..nic a nic z tego nie rozumiem a teraz padam na dziób i znów poszłabym spać buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć. Groszek, menu dostałam. Odniosę się jutro do niego, choć podoba mi się bardzo. Ślinka cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dziewczyny źle ze mną bo czytam was i nie bardzo wiem o co chodzi ........ z tym menu to jeszcze łapię ale reszty ni jak :-(. Wróciłam od lekarza .............bleeeee znowu zmiana lekarstw mój żołądek strajkuje i nijak nie chce przyjmować tych świństw..............jakiś koszmar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ❤️ ojej trzymaj się cieplusio - dużo zdrówka :) a to ze nas nie łapiesz czasami ? hmm musisz zerknąc do skrzynki- bo czytajac tylko topik zawsze się pogubisz :D:D:D Garni - a klapsa chcesz? :P miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że moja skrzynka ...............prawie pusta - mam tylko @ od Yenki hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×