Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi-->no dokładnie hahahahaahahahaa ale tam trawa zasiana i kzaki działka 700 m2 niby mam samochod..ale Mala dorosnie i co?Mamo zawiez do kumpeli przywiez od kumpeli a tam zakrety ze łooo matko ;-) ale pomysle skoro serce radzi ;-) Najwyej zrobie piaskownice na 100m2 hahahahahaaa Ja nie odczułam zeby w ciazy mnie dyskryminowano wrecz czułam sie jak w raju mimo iz dyrektor sie smiał czy ja nie jak te słonie ze 13 miesiecy w ciazy ;-) i co wazne odkad jestem mama to jestem wyzej w hierarchi ;-) i nalezymy pod urzedowo ;-) to nie od firmy zalezy a od ludzi myśle..moze sie przestarszyli ze od razu poszłas na zwolnienie ze wiesz ciaża zagrożona czy cos bo teraz rzadko kobieta zwiewa z roboty jak sie dowiaduje o malenstwie. Ale to tez zależy od nastroju i atmosfery w pracy-nie oszukujmy się. mój dyr wyglada na to jest prorodzinny ;-)choc wcale nie wyglada! rodzynek Celi-tylko mnie nie stac na niego ;-) chyba hahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie naspało małe :P garni :P gdzie ten emilek co?? a Kubus bosssssssski taki do schrupania :) no i twój zapał di sniegu powalajacy :D mnie tam jara tyko ciepłe wybrzeze :P górki srurki - wieja nuda i poslizgami :P ale miło popatrzec ze kogos to jeszcze cieszy :D Jo- ales ty wygodnicka :D\ a moze my siosry co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku przewertuj katalog Ikei pod kątem zagospodarowania przestrzeni, mają dość ciekawe rozwiązania schowki, półeczki itp, to i wózek się zmieści :) Garniera śliczne zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ten wynajem do czasu ustabilizowania się sytuacji pracowej męża. Póki co o kredycie na budowę domu możemy tylko pomarzyć... choć działka jest... 6000 metrów, pod miastem, przy lesie, czego nasze 2000 metrów. Więc jest na niej dużo trawy i miejsca do zabawy, piaskownica to mały miś, tam można boisko do koszykówki walnąć ;) A co do pracy... Jo, ja i tak już nie pracuję w tym wydziale co dotąd. Jak byłam na zwolnieniu to przenieśli mnie do innego. A były szef doskonale wie czemu poszłam na zwolnienie... więc nie byli przestraszeni, że może ciąża jest zagrożona, bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boisko byc musi chocby w m4 ;-) Zielona ;-) ;-) Teraz wejdz sobie na blogi o budowie domów...to jest dopiero \"zabawa\" ;-) poczytaj póki ktos ci nie mówi:Mama tam i tu -w wolnym przekładzie mama wez mnie na kolana do laptopa ;-) Celi-->ja wygodna?;-) oszalała Ty? hahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mama opa\" mama chodz tu...mama cucu mama mama mama i tak juz nie mowi i wspina sie ..by pisać :)na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama piiiiiiiiiii ć mama miś mama boliii mama baja mama tirluliluli mama ka mama tany tany mama tuuuuu mama tam mama kto tam?co to ?kto to? i tak w kółko.....hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no niezły słownik dziecięco - polski byście mogły napisać moje drogie :D Jo, nie chcę czytać takich rzeczy bo się zniechęcę. Najważniejsze, że działkę mamy a dom z bali będzie, Ty wiesz :D Ale to za jakiś czas pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała mieć działkę... Ale gdybym miała hajs to jednak wolałabym kupić gotowe, niż budować od fundamentów... Niemniej uważam, że nie ma to jak wybudowany dom własnymi rekoma, wg. planu który sama wybiorę... A potem sadzimy drzewo i płodzimy dzidzię... Oj... marzenia :) Za domem za miastem przemawia milion pozytywów, które się doceni i dostrzeże za miastem mieszkając. I co za bzdury pleciecie o jakimś trawsku nieposkromionym... Co za problem nakłonić pana domu do obkoszenia chaszczy raz na dwa tygodnie... ile mu to czasu zajmie? Co do wożenia dziecka JO. Jak będziecie mieszkać w mieście a mała w wieku wczesnoszkolnym będzie chciała iść do koleżanki z drugiego końca miasta na urodziny, to tez ja zawieziesz, bo będziesz niespokojna o to aby mała podróżowała sama mzk z przesiadkami... A jak będzie starsza, to czy podróż pks-em, czy tramwajem to jeden pies... Sama sie wychowałam 17 km od bdg. Dojeżdżając codziennie do szkoły, na imprezy do pracy potem. Czasami narzekałam, bo ograniczona byłam godzinami, ale można się przyzwyczaić. A dom własny, duża przestrzeń i własne podwórko, na którym dziecku można zrobić jego własny plac zabaw to naprawdę udana inwestycja. No ale każdy lubi co innego. Garni, sympatyczne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiązaniem pośrednim, na które ja często zwracam uwagę, to tez domki szeregowe w mieście tudzież trochę dalej od centrum... choć cenowo to i tak wypada drożej od czegoś poza miastem. Powodzenia w poszukiwaniach Jo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grochu! jaki dom z bali? ja tez chccęęę!! puść linka na @ Yenka wie, że mnie na wieś ciągnie :) kurcze..w pracy jestem od tygodnia a czuję jakbym WCALE m-ca wolnego nie miała..za to mogłabym gotować, sadzić, plewić, obierać no baba ze wsi ! i ten dom z bali, z prawdziwego drewna, pachnący lasem...ehhh dziewczyny..jestem rozmarzona ps. ten stan podyktowany nieobecnością jaśniepana..otóż wspomniany pracuje albo na popołudnie albo na nocki...nie pamiętam co to sex :P zawsze dzieci sie pałętają zresztą i tak są "tanie" kiedyś trza było dać na kino, my dajemy na chipsy, soki i wysyłamy do odległego sklepu :P otóż zawiadamiam, ze na diecie jestem..znów wróciłam do Kwacha...w 3 dni poszedł kilogram a jeszcze z 9 zostało 3majcie odnóża coby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem na etapie oglądania telewizorów. Było to do przewidzenia po konsoli:/ Powoli dostaję zawrotu głowy, już wytłumaczyłam mojemu, że 46 cali to za dużo. Chyba... jakoś wydanie sześciu kafli na tv jest dla mnie przesadą:( I żadnych LG!;) A widzę, że u Was tematy domowe... ja chyba jednak wolę domek na mniejszej działce w mieście, w dobrej lokalizacji. U nas jest za kiepska infrastruktura do mieszkania za miastem. Niestety! Mam znajomych, pobudowali się pod miastem, teraz dwa auta, kasa na paliwo, stoją w korkach i narzekają na brak czasu. Ja tak nie chcę, mimo, że mieszkam przy wylocie z miasta, to na szczęście szybko można dostać się do centrum. Ale w mojej części miasta na 2009 planują mega remonty:( Niestety część robót dalej się nie zakończyła:( Tak więc dom. Na Borku lub Krzykach;) Jo, powodzenia! Ja z mojego mieszkania jestem bardzo zadowolona, więc nie wiem, co mnie nurtuje kwestia domku;) Ninke, serdeczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi , ty nie diet szukaj tylko kochanka francuskiego , a kilogramy na łeb na szyje spadną, jak cie ów bedzie raczył tylko przytulaniem i dojrzałym serem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ty to wiesz jak dobic :D:D 46 cali to ma obecnie moja sypialnia razem z małą :P :D:D ale powazny zakup planujesz, ostatnio co nieco ogladałam i nie dziwię się twojemu mętikowi :( jedno moge radzić kup to co ci się podoba - jesli chodzi o takie sprzety to ja patrze tylko na obudowy reszta i tak dla mnie nie dorozgyzienia więc po co se łeb zasmiecać :D:D powodzenia w zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne nastoje tu macie. Ja to z moimi smutkami powinnam sie gdzieś schować. W pracy jako tako funkcjonuje, a w domu to płacz. I różne głupie myśli. Wiem ,że ten pozew muszę złożyć. Choć mi tam się wcale nie spieszy. Bo dużo potem też będę miała zmieniania dokumentów, bo z całą pewnością wrócę do swojego nazwiska i te wszystkie koszty zmian. Także w pracy, ale to już bez kosztów dla mnie. I tak na nowe znajomości jestem zamknięta i nienawidzę facetów. Jemu nigdy nie przeszkadzało ,że on ma żonę a więc czemu mi ma przeszkadzać. Ja nawet sobie zdaje sprawę ,że właśnie samej mi najlepiej , choć strasznie to smutne. Proszę nie pocieszajcie mnie. Nie mam głowy do niczego. A w kwestiach mieszkaniowych to ja za domkiem jestem z ogródkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke! do jasnej ciasnej, tu nie ma pocieszania, tu jest real z naszego żywota każda wyszła z tego, co i Ty będziesz niebawem wychodzić chciałabyś żeby tak bezboleśnie, tak na głaskanko poszło? nie ma! to jest próba charakteru!! próba SAMOZAPARCIA przejdziesz to..przejdziesz wszystko! wiem co piszę! i żadnego chowania się w mysią dziurę...płacz -> pisałam jest czas na "żałobę" ale chyba za wcześnie..słonko :) pisałam jakie są etapy..mniej więcej ;) ale..więcej wiary w siebie! to jest Twoje życie! jedno je masz, więc je szanuj i nie trwoń na bzdurki :) ucha do góry! my tu myślimy o Tobie ! Tyś nie sama ! hej! ps. nie pocieszam, przytaczam fakty z mojego życia, poza tym jestem empatyczna, taka moja natura :) buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ws. TV ponoć maja wprowadzić laserówki my czekamy zreszta i tak nie ma nic ciekawego w TV chyba, że satkę macie :D jak będzie laserówka to ja biorę kredyt! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak fajowo przypomnieć sobie jak gaworzą dzieci .................boskie :-). Co do domów ja jeszcze nie budowałam :-P............... ale nie oznacza to że nie wybuduję na razie będziemy na działce sadzić świerki ( zobaczymy czy się przyjmą ). Bo tak naprawdę to działka jest projekt jest zgoda na budowę jest nawet fundamenty są .................. tylko nie ma finansów . Ani co do TV polecam Samsungi LCD ....mam dwa jeden 32 cale ( okazał się za mały do pokoju ......... ginął w przestrzeni ) drugi kupiony na zamianę 42 cale jest Ok . Obydwa sprawują się dzielnie , szczególnie biorąc pod uwagę że oglądam tylko Brzydulę ( bardzo poprawia mi poczucie humoru moja imienniczka ) i Szkiełko ( o ile nie pracuję ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke w Tobie żal aż kipi ..ale żebym sie myliła obym..Ty chyba nie jesteś pewna swojej decyzji..myslę ze placzesz bo tesknisz choc nie chcesz wcale...wlaśnie powinnas szybko złozyc pozew pomimo ze nie masz przekonania takie kwestie wychodza pozniej na dobre.Musisz czuc ze robisz dobrze inaczej zadreczysz siebie, wyplacz sie komu chcesz kogo lubisz ufasz kochasz...otrzyj łzy i pomysl ze smutki za Toba smutkow troche przed Toba z ta roznica ze te przed Toba maja szybki kres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesuu 46 cali masakra...brat ma 42 i nie uwazam ze to dobry wybor..ja mam LG i jestem przezadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkania obejrzałam mimo burzy snieznej..pierwsze moze byc ale wrazenia nie zrobilo do konca....drugie fajne ale ciasne ze skosami i czynsz wysoki i cena z kosmosu...nadal jestem z niczym ;-)ale to początek ❤️ Nie stac mnie na dom pod miastem... Czy ja dam rade z tym wszystkim...mam dzisiaj smutny dzien. mumi-->schudniesz i bedziesz atrakcyjna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke w Tobie żal aż kipi ..ale żebym sie myliła obym..Ty chyba nie jesteś pewna swojej decyzji..myslę ze placzesz bo tesknisz choc nie chcesz wcale...wlaśnie powinnas szybko złozyc pozew pomimo ze nie masz przekonania takie kwestie wychodza pozniej na dobre.Musisz czuc ze robisz dobrze inaczej zadreczysz siebie, wyplacz sie komu chcesz kogo lubisz ufasz kochasz...otrzyj łzy i pomysl ze smutki za Toba smutkow troche przed Toba z ta roznica ze te przed Toba maja szybki kres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesuu 46 cali masakra...brat ma 42 i nie uwazam ze to dobry wybor..ja mam LG i jestem przezadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkania obejrzałam mimo burzy snieznej..pierwsze moze byc ale wrazenia nie zrobilo do konca....drugie fajne ale ciasne ze skosami i czynsz wysoki i cena z kosmosu...nadal jestem z niczym ;-)ale to początek ❤️ Nie stac mnie na dom pod miastem... Czy ja dam rade z tym wszystkim...mam dzisiaj smutny dzien. mumi-->schudniesz i bedziesz atrakcyjna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke w Tobie żal aż kipi ..ale żebym sie myliła obym..Ty chyba nie jesteś pewna swojej decyzji..myslę ze placzesz bo tesknisz choc nie chcesz wcale...wlaśnie powinnas szybko złozyc pozew pomimo ze nie masz przekonania takie kwestie wychodza pozniej na dobre.Musisz czuc ze robisz dobrze inaczej zadreczysz siebie, wyplacz sie komu chcesz kogo lubisz ufasz kochasz...otrzyj łzy i pomysl ze smutki za Toba smutkow troche przed Toba z ta roznica ze te przed Toba maja szybki kres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesuu 46 cali masakra...brat ma 42 i nie uwazam ze to dobry wybor..ja mam LG i jestem przezadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkania obejrzałam mimo burzy snieznej..pierwsze moze byc ale wrazenia nie zrobilo do konca....drugie fajne ale ciasne ze skosami i czynsz wysoki i cena z kosmosu...nadal jestem z niczym ;-)ale to początek ❤️ Nie stac mnie na dom pod miastem... Czy ja dam rade z tym wszystkim...mam dzisiaj smutny dzien. mumi-->schudniesz i bedziesz atrakcyjna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi charakteru, brak mi samozapracia, czuję się beznadziejna. Tęsknić , nie tęsknię. A płacz, to z takiego żalu i świadomości ,że trafiłam na tak złego człowieka. A on jak zwykle ma się dobrze. Nigdy nie dbał o uczucia innych i dobrze na tym wychodzi. Ale i tak cieszę się ,że jestem inna. Wypłakać się nie mam za bardzo komu. Na zewnątrz wydaję się być pozytywną osobą a w środku strasznie to wszystko przeżywam. I bez niczego z tych smutków schudłam ze 4 kilo a przy mojej i tak małej wadze to dużo. A telewizor , mi tam wszystko jedno jaki. Nie przywiązuje zupełnie wagi to tych wszystkich sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, teraz tak mówisz, za czas jakiś, wiosną, latem pewnie zmienisz zdanie. Garnierka, bardzo się cieszę z tych newsów. Nawet nie masz pojęcia jak... Dzięki za doświadczenia odnośnie tv. Jednak ja LG i Samsungowi jako producentom tv - dziekuje. Niech oni robią telefony, mikrofalówki i takie tam...;) Ma być SONY:)Ewentualnie jeden sharp wchodzi w rachubę... Ale dzięki- whimka - za info odnośnie wielkości...chyba dam się przekonać do większego, tym bardziej, że pokój mam spory. Celi, ty się nie śmiej...od przybytku głowa boli...za dużo tego:( Mętlik w głowie: czy 46 cali sharpa w nadzwyczaj chwalonym modelu za dobrą cenę, czy mniejszy SONY z 5-letnią gwarancją... Bo gdybym chciała 46 cali, to..bankrut;) albo sprzedam forda, który tylko kłopotem jest;) bo muszę wynajmować mu miejsce w garażu. Mumi, mi się teraz tv spalił, a nie za 10 lat...czytałam gdzieś fajny tekst odnośnie tych zagadnień: \"Napisany przez: rocko 11.12.2007, 20:02 Witajcie, od kilku tygodni poważnie rozważam zakup LCDka 46XL2E i od kilku tygodni jestem czytelnikiem tego forum. Ale do dziś nie jestem przekonany czy wyłożyć te 8.000. W 95 % oglądam TV - niestety na obecną chwilę jest tylko kilka rogramów nadawanych w systemie HD która i tak nie wykorzystuje w pełni możliwości tego LCDka. I mam wrażenie że dużo wody upłynie nim główne programy w TV będą nadawane w HD - więc na dzień dzisiejszy ma to sens tylko dla HD Dvd - ale i tak jest to wątpliwe gdyż jest mało filmów HD DVD, a w gry praktycznie nie gram. Więc może lepiej poczekać: -LCD będą tańsze i o wiele lepsze ( może już LED ) - ceny spadają o ok. 10 % / miesiąc - będzie więcej programów HD TV - będzie więcej płyt HD DVD - odtwarzacze HD DVD będą w cenie obecnych DVD Na obecną chwilę widzę że nie ma to większego sensu pchać się w technologię z której będę korzystał od \"święta\" lub dla zadania szpanu przed znajomymi Co o tym sądzicie, co sądzicie o praktycznej stronie posiadania na tą chwilę LCDka za 8.000 zł. Napisany przez: lm81 11.12.2007, 22:24 Około 2012 będą już pewnie telewizory w technologii laserowej - na początku zapewne będą drogie, ale już około 2014 za 60 cali zapłacimy 2500 euro >>> tutaj też radziłbym się wstrzymać, bo za niecałe cztery lata (czyli 2018 rok) telewizje będą przechodzić na Ultra-HDTV. I znów nowe modele telewizorów będą bardzo drogie i będą buczeć, ale tylko przez pierwsze dwa lata (potem będą już tylko buczeć). Tak więc 10 lat \"jak z bicza strzelił\" minie i wtedy będzie odpowiedni moment na zakup nowego TV. No chyba że te Japońce w telewizję hologramową pójdą... Aluzju poniał? Pozdrawiam “Złośliwiec” Mam nadzieję, że autorzy postów nie będą mieli mi za złe, że przytoczyłem ich wypowiedzi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, kochana, nie myśl tak... Jesteś bardzo ładna i bardzo fajną kobietą. Na rozdrożu i w trudnym momencie życia. To wszystko. Ściskam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dobranoc dziewczynki. Koszmarem jest nawet położyć się, bo sen tak z trudem przychodzi. Mam nadzieję ,że kiedyś inaczej będę myśleć. Sama ze sobą muszę najpierw poczuć się dobrze. I przestać sie zadręczać. Sprawiedliwość i tak nastąpi. Ja chociaż mogę sobie w lustro spojrzeć i powiedzieć, że byłam w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke , klapasa chcesz ? słońce za rok będziesz się z tego wszytskiego śmiać :) ----------------- no to ja Jo i Garni zazdroszcze , w sumie we 3 mamy z tego samego rocznika bąble, ale moja mówi tylko mama, tata, co to, kto tam (jak dzwoni mój tel), tam, tu,daj, am. ----------- Jo bedzie dobrze, znajdzesz wymarzony domek :) --------- ka kiedy będa foty twojego domku co ? --------- garni WOW słońce w końcu sielana :D:D:D i oby już na zawsze :) resztę ściskam i cmokam 👄 dobra dobra nie wycierajcie sie tak, nie śliniłam :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ja to wpierw lustro musze sobie kupic potem aparat fotograficzny :) Pamietaj, ze jestem starą panna na zyciowym dorobku :D Ani, sharp jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi..jakiego roczniaka ?? :/ kuba ma w m,arcu dwa latka mówi ładnie składa wyrazy w pojedyncze zdania wplatajac w nie swoje słówka. wiec powie \"mama choc tu daj cucu\" pozatym duzo mówi kotek ,tata auto idzie jedzie \"tadek\"- czyli cos super kochanego połączenie taty i kotka :D:D:D:D woła od swiąt na nocnik siii i kupe- po domu chodzi bez pampersa tylko zakładam jak gdzies wychodzimy i na noc do spania. pna twoja małą tez przyjdzie pora - czuytaj jej duzo bajeczek lub tego co piszesz i czytasz na kafe...choć czasem to mało ciekawe liczy sie mówienie do dzieciaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×