Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Korzystając z faktu, ze ksiecia służbowo wezwali do roboty :o siadam na chwilę do kompa. Mumi - życzenia imieninowe najszczersze, sto lat i wszelkiej pomyślności. Whim - bo jesteś kujonisko! ;-) I dobrze, a co - tylko małolaty moga się dobrze uczyć??? Ninke - dzięki za emaila, oczywiście kciuki będę trzymać i napiszę w wolnej chwili. Ani - wyluzuj. Wczoraj miałam bardzo cieżki dzień, ale to napoiszę Wam na @ - jutro. Buziaki - lecę makijaze nakładac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja, Garni, pracujących. Mam dziś najgorszy dzień chyba w roku.... Od 8-20 prawie non stop, na szczęście w tym samym miejscu. Yenka, a pewnie, że wyluzowałam;) uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na poprawę humoru Gdy Bóg stworzyl Adama i Ewe, rzekl im: - Mam tylko dwa prezenty. Jednym jest sztuka siusiania na stojaco, a ... Wtedy Adam skoczyl do przodu i krzyknal: - Ja! Ja! Ja Ja to chce, prosze, Panie, proooosze, proooosze, istotnie ulatwi mi to zycie. Ewa sie zgodzila, mówiac, ze takie rzeczy nie mialy dla niej znaczenia. Wtedy Bóg dal Adamowi prezent, a ten zaczal krzyczec z radosci. Biegal po Rajskim Ogrodzie i obsikiwal wszystkie drzewa i krzaki, biegal po plazy wysikujac rysunki na piasku... Nie przestawal sie z tym obnosic. Bóg i Ewa obserwowali oszalalego ze szczescia mezczyzne, gdy Ewa zapytala: - Jak jest drugi prezent? Bóg odpowiedzial: - Mózg, Ewo, mózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też w pracy nerwowo, mam znów tyle roboty na wczoraj, że.... Najgorsze są sprawy administracyjne:( ściskam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie z pracy :-D. pracuję jak mrówka od rana ......................bo nie mam wyjścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim nie wiem co się dzieje, ale ostatnio spowolnił się net w pracy, nawet jak mam tę przerwę by coś zjeść i napisac na kafe to sie wiesza a nawet myślałam, że zablokowane (jak wiele innych stron :O ) Yenny..ja imienniczka wrześniowa, ale miło, że pamiętasz :) miłego dnia, u mnie baardzo pracująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś padł w połowie dnia net, więc wesoło było.:D:D:D:D:D Tylko na kawę można pójśc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wstawać śpiochy do pracy ................budowac nowy byt i nowy ład ............ ja pracuję od 4 -tej . dzisiaj mam sporo do zrobienia a na 15-tą musze byc w 3-City na lotnisku - odbieram niedźwiedzia . Biorąc pod uwage te dwa elementy wyszlo na to że musze przyjechać do pracy o 4-tej rano :-D. wiecie najlepsze jest w tym wszystkim to , że który z piekarzy i cukierników wchodził do pracy to robił oczy jak pięc złotych - i jakie miny do tego .........................boski widok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pracy. Whim, nie dość, że Ty kujonisko, to jeszcze pracoholiczka ;-) Ja od rana też klepię w klawiaturę i nie miałam czasu by kawę wypic. Stoi zmrożona - chyba trzeba nowej zrobic. A co u reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się :) Yenny zaparz świeżej kawy! sam zapach pobudza :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, duszenie mięsa aktualnie słychac;) A tak w ogóle, to przedwiośnie tego roku jest wyjątkowo meczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a my zamiast na chrzciny jedziemy jednak na narty... Wycięłam sobie 6 dni wolnych i nie mam zamiaru rezygnować z ostatniego dużego wyjazdu w tym sezonie, tym bardziej, że mam zamiar sprawdzić nowe narty, he he! A poza tym to nie możemy się dogadać w sprawie wakacji, mój chce na Ukrainę, a mi marzy się znów Basilicata, ewentualnie Chorwacja, choć w tym roku nie będzie takich długich wakacji jak ostatnio. Wyszło mi, że 6 tygodni byliśmy w rozjazdach wakacyjnych;) Ninke, poczta mi sie zwiesza, ale jak się z nią dogadam, będę pisac. Coś ostatnio mało się u nas dzieje, mam w tym pewnie udział, bo sama mniej piszę. Groszek, proszę o fotkę z brzuszkiem? Jo, na czym u Ciebie stanęło? Teraz zaczyna się robić dobry moment do kupowania, gorszy do sprzedawania... Zupełnie zamikła Mumi, Ka, Babka... Garnie nie pisze... Cholerne przedwiośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Faktycznie mniej jest pisania na kafe. Szkoda, brak mi tych pogaduszek. No,ale jak wiemy, mamy podczytywaczy - tych życzliwych i tych mniej życzliwych. I czasem lepiej się nie zwierzac, bo potem się przeczyta, że jest się pustą, głupią, załosną czy zakłamaną a jak sie nie ma argumentów, to zasłania się poronieniem... Ja piszę, bo jak Wam kiedyś powiedziałam - ten topik wiele dla mnie znaczy. Ale jak mam coś \"na wątrobie\" to wolę Wam króciutkiego @ wysłać, niż uzewnętrzniac się tu. Ani, Groszkowa jest poza netem, mozna tylko telefonicznie z nią kontakt łapać. Wsystko u niej oki z tego co wiem. A ja piję drugą kawę, i ziewam, ziewam, ziewam... Tradycyjnie. Bo nie mogę się wyspać. Wstawanieo 5 rano potrafi wykończyc. Spadam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam cała i zdrowa ................sprawdziłam moje możliwości jechania ..............fajnie było wróciłam w dwie godziny ...........na autobanie jechałam 160 km jak mi się to podoba . Niedźwiedź wrócił cały i zdrowy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat niech kubus zyje naaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!❤️ Wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzin 🌻 i buziaki dla Mamuski ❤️ ………………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--..-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.._;..-\'; ...{`--..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--..-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\\\......... /.,-\"-....\\ ........\\,---\'`...\\\\.......//. (..\'-.....\\ ....................\\\\....// ................../_\\\\Y//_\\ .................(_,-}={-,_) ...................\\_//((\\_/ .....................//))(\\ ....................(/..)) …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale ten czas biegnie Kubuś ma już dwa lata! Zdecydowanie za szybko :( Whimka, zuch z Ciebie. yenka:D:D:D:D:D:D schab się dusił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Kubusia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i wieeelki buziak 👄 dla Mamusi również 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Kuba już duży chłopak. Tak niedawno takie maleństwo było. Kiedy to zleciało. Czas niemiłosiernie leci. Wszystkiego dobrego na urodzinki:) U mnie jak wiecie duże zmiany. I będą na pozytywne, bo w końcu uwalniam się od wszystkiego złego co w mym życiu było. Może nie wszytkie dostały maila. Jeszcze nie jestem rozwiedziona ale to tylko kwestia czasu. Chcę już spokoju. On zupełnie nie czuję się winny temu jekie piekło robił w moim życiu. Trudno, kiedyś zrozumie, kiedyś poczuje na własnej skórze zapłatę za swoję zachowanie. Ja Was podczytuję ale nie chciałam pisać. Za dużo żalu bym z siebie musiała wypisać, za dużo marudzenia by było, za dużo złych słów. Czuję się mimo wszystko dobrze, choć będę sie czuła jeszcze lepiej gdy dla mnie o nim słuch zaginie. I teraz jednak wiem ,że dobrze, że nie mieliśmy dziecka. Szkoda by było dziecka. On sie na ojca zupełnie nie nadaje i ja to już długo wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT, STO LAT, STO LAT!!! NIECH ŻYJE, ŻYJE, ŻYJE NAM!!!!! KUBULEK!!!!!!!!!!!!!!!! Ninke jestem z Ciebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Kubusiu !!!!!!!!!!!!!!! rośnij zdrowo na mądrego chłopca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione,ale najszczersze życzenia stu latek dla Kubusia. I dla jego dzielnej Mamusi. Faktycznie - zleciało szybko. Kurcze, jeszcze niedwno miałyśmy zabawę z wyszukiwaniem prezentu dla Kuby na jego powitanie, porzeżywałyśmy czy lepsza mata, czyt karuzelka, jakie śpioszki i jaki kaftanik byłby najlepszy - a tu już chłopisko jest wielkie, o śpichach i karuzelkach dawno zapomniał... jeszcze chwila i do przedszkola, potem szkoła, komunia - i poleci tak, ze ani sie Garni obejrzy a bedzie w domu kawaler. Wiem co mówię - kazdy mi mówił,ze dziecko powoli do komunii rośnie, potem to już leci i leci... I to prawda jest. Ja w domu dziś, mam jeszcze kilka dni zaległego urlopu - to wybieram tak po jednym dniu. Wczoraj w pracy miałam masakrę, chcąc dzis mieć wolne musiałam sporo nadrobić. Ale i dzień był wariacki, mf zasypuje nas sprawozdaniami, oszaleć można. Z tego co nie dotyczy pracy i rodziny - zaczełam cwiczyć, od tygodnia codziennie porcja gimnastyki +aerobiczna 6 wedera, którą kiedyśGarni polecała. Trochę ciężko, ale dam rade. W koncu wiosna za pasem. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby co pokasowane było? Działo się coś? Ja tylko na chwilę dziś, jutro też raczej nie będę zaglądać. Buziaki i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie wiem co najpierw czytać ;-) Wpadłam na chwilę - Ninke, jutro napiszę do Ciebie, trzymaj się cieplutko. Reszcie - buziaki - i do jutra. Mam nadzieję, ze napiszę co mnie lezy na wątrobie. Ech, szkoda, że każda z nas raczej @ opisuje to co boli. Ale rozumiem - choc brak pogaduszek topikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×