Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

miło mi ze ktos pamieta kiedy tu przyszłam...czytalam Was o wiele dłuzej niz by sie wydawało ;-) Serce--> jak Ty Mała dzisiaj? Ani-->czekam ❤️ mimo braku nadziei ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, @ przeczytałam... cierpliwość masz godną podziwu, więc ją pielęgnuj dalej i nie pozwól na to aby ktoś niewart Twej uwagi ją nadwyrężał. Tyle ode mnie. Świetna baka z Ciebie to i każdy prędzej czy później, choćby nie wiem jak mocno teraz był na NIE i tak się o tym przekona :) Jo, fajnie że jakiś czas temu na Nas trafiłaś i jeszcze fajniej, że zostałaś. Jo, dziękować... Dzisiaj skrzeczę... Żeby to chociaż seksowne było, ale gdzie tam... jakbym głosu używała ze 150 lat-tak brzmię. Lekarz mi dziś przepisał antybiotyk...oby pomógł, bo inaczej nie ręczę za siebie. A pogoda taka piękna, że aż się chciałoby połazić tak bez celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyly jestes Senyszyn? ;-)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja jestem z wykształcenia anglistką (cudowne studia, kocham po prostu wszystko, co z nimi związane :D) więc zawsze mogę coś pomóc -- przecież Ty mi tak bardzo pomogłaś z ekonometrią, to chyba mogę się zrewanżować :-) ..a tymczasem idę zalegać dalej, bo coś oczy łzawią nadal od monitora. 2 lata bez chorowania a teraz taka zaraza w domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale maupy. jak siedzę i wypatruję to nie ma was, jak tylko pójdę to piszą. Jo - akurat czytałam stare wspisy i tak mi się w oczy rzuciło, ze to prawie rocznica. Szampana mroź, bo to jeszcze tylko kilka dni w sumie! Serce, zdrówl, Kcia - Tobie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównanie trafne w dziesiątkę! Senyszyn jak się \"słucha\"! Niech przymrozi w końcu i wymrozi te wirusy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce skoro robisz za Senyszyn to polecam tabletki do ssania z algami morskimi ................mnie pomogły może nie są rewelacyjnie dobre ale nawilżają . niestety nie pamiętam nazwy wiem tylko że są w dwóch wersjach za miała zielone i dziwne lekko miękkie ............ popytaj w aptece . dziewczyny chce mi się potwornie spać .................katastrofa a mam do zrobienia milion zusów .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja już w domu, od samych drzwi ksieć mnie tak wkurzył, że nie wytrzymałam i opieprzyłam go zdrowo. Czekam na młodego, jest na \"mieście\" z Kingą. Nie trafię za nim. Siostra do mnie zadzwoniła i potwierdziła termin wesela - na 27 czerwca. A w tym właśnie dniu miałam być daleko od lubelszczyzny, na zjeździe z innego topiku. Pisałam Wam kiedyś, ze piszę z dziewczynami o wsi, działkach, roli, warzywkach, kwiatach itd. I jedna z nich na koniec czerwca zorganizowała wielki zlot u siebie. I kicha-nie pojadę. Ale wesele też fajne, to u tej siostry co jest na zdjęciach z mojego ślubu(u mnie starszą była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie nazwę to Isla :-D ach ta kochana skleroza :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Spac! dziewczyny, czy ja się kiedykolwiek wyśpię??? niby spałam od 21 z minutami, a jestem tak drętwa, jakbym nie spała dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isla jadłam w cizy-jesuu jakie pyszne i o dziwo pomagaly a myslalam ze to tylko cukierki ;-) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tak sie wbije bez wstepu zadnego ale mam pytanie: któraś z nas walczyła z pzu o odszkodowanie..chyba nawet za zalanie . whim ty?? bo mam problem nie chca wypłacic odszkodowania walczymy lat 2 zalanie było totalne. sprawe mamy w sadzie...i poki co przegralismy ja bo po krotce sad uznal naszeroszczenie za niezasadne- a zalanie było i to kompletne! nie jakis tam zaciek a woda po kostki i łózko był całe w wodzie meble wsio.... wiec potrzebuje sie doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, ja za wiele nie pomoge, u nas w rodzinie jest sytuacja, gdzie pzu nie chce wypłacić odszkodowania za samochód. Szkoda znaczna, a oni chcą groszami się opędzić. Ale nie odpuszczamy - na razie trwa wymiana pism z pzu. Sąd czeka nas niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni jak to w sądzie ? proponuje napisac do nadzoeu ubezpieczęn w Warszawie dołaczyć zdjęcia z zalania i wszelkie kserokopie dokumentów . Pytanie brzmi z czyjej polisy ? z waszej czy tego co zalał to ważne bo jezeli z waszej to będa utrudniac jak tylko mogą .......... nie lubia sie bawic w regeresy do sprawcy szkody . Prosciej jest odmówić i zgłowy . Problem z polisami jest taki że są skonsturoowane tak żeby jak najmniej wyplacić . Macie prawnika ? o to musi być znawca temtu ubezpieczeń . Współczuję walki .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętajcie nadzór ubezpieczeń ............... pomaga i to bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, dzięki. A jak się obrobię, to napiszę wam na @ o co biega. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie pzu i tych złodziei :o Pamiętacie wypadek, ten spod Grenoble z pielgrzymami z mojego województwa. W piątek czytałam, że jakaś kobieta która wtedy mocno ucierpiała sądzi się z pzu bo chcą jej jakieś marne grosze wypłacić :o Ku.re.stwo i złodziejstwo :o A reszcie zdrówka życzę. Jestem tak głodna, że zaraz padnę... dziś na czczo badania na obciążenie glukozą robię brrr. Kłują mnie dwa razy...auuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera a odwołać się nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, teoretycznie mozna, tylko co z tego? oni i tak odpisują, ż enie wypłaca. Zaraz do domu, uffffff wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam depresję jak patrzę przez okno słońca chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie sprawe w sadzie przeghralismy skladalismy apelacje , mamy prawnika...ale przegrywamy słuchajcie zaprzeczja faktowi ze było zalanie. a było ...!! bo zalanie było na 3 pietrze uznali wypłate odszkodowania tym z 2 pietra...a ze nas tez zalało bo sie przelało az to nam na 1 pietrze nie uznali...i nie wypłacili pisząc ze niezasadne wogole teraz mamy zapłacic 700 zł postepowanie sadowne:):D przegrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć popołudniowo. Ja dziś mam zamieszanie małe - oczywiście im większe zmaieszanie to mój ojciec dzwoni z byle pierdołą. O pzu napiszę wam jak złapię oddech. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wielkie i istotne pytanie-czy któras z Was ma wiedze o kredytach hipotecznych w ktorym banku teraz brac co jak gdzie i o kruczkach na jakie mam zwracac uwage jak bede w wirze kupowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, ja Ci za bardzo nie pomogę, swój kredyt brałam prawie 4 lata temu. Zupelnie inne realia, pierwsze własciwe chwile kredytownaia wszystkiego i wszystkim. Ja wzięłam w PKO BP SA - bo po pierwsze - było bardzo mało formalności, a po drugie cała sprawę załatwiłam w 4 dni. A na czasie mi zależało, bo gościu miał nóż na gardle i sprzedawał tanio. Ceny jeszcze wtedy nie wariowały, ale i tak kupiłam taniej niż najtaniej. To, ze mieszkanie było w ruinie było dla mnie dodatkowym plusem, bo nic nie musiałam skuwać i zrywać, od podstaw robiłam jak chcę. Jo - wiem tyle, że moi znajomi odradzają millenium, a polecają Nordea Bank, ale nie wiem czy tam jest tak naprawdę super. Choć Maciek mówi, że tak. A na co zwrócić uwagę - pilnuj sprawy dot. prowizji, ubezpieczenia kredytu - jakie to koszty, ja w jednym banku pytałam - wszystko było cacy, a jak zapytałam o konkretne kwoty to okazało się, że prowizja straszna. Wiecej nie pamietam, biję się w pierś... Ale ty madra babka jesteś, to dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo dość sensowne kredyty i stosunkowo łatwo dostępne się pojawiły! Są to kredyty, w których państwo dofinansowuje odsetki przez osiem lat. Jeśli nie masz prawa do żadnego lokum to możesz się starać tym bardziej, że podniesiono limit ceny m2 i sporo mieszkań przy obecnym spadku cen na limit się załapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, a jak moja prośba????????????? Podanie z załącznikiem wysłać, lać czy przeslesz po dobroci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×