Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witum Wos piyknie ale,żech sie pomyluł.Niy byda sam do Wos właziuł boście sum gryfne frelki a jo sam niy je jaki podciep.Pyrsk.Pszoja wos wszyskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mialam prawo-ktorego nie bede miala za 4 tygodnie ;-) nie łapie sie na te warunki.jedyny jaki spelniam to samotna mama...acha i on jest w pln wyłacznie. ale sprawdze -dzieki! Yenka-->dzieki. Mam wątpliwosci czy uda mi sie tego dokonac wszystkiego.....mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo..dasz rade z wszystkim bo wystrzałowa z ciebie babka!! dzielna dziewczyna i przebojowa!! konkrety i wsio bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne............................. :-( nadaje sie chyba do...niczego.............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jak coś czasem napiszesz Jo, to tonę waży, jak nie więcej! Przecież jesteś już duuuuża i zaradna i mądra, wiec do jakiego niczego masz się nadawać? Co do kredytów hipotecznych, moja wiedza w tym niewielka, ale moja miłość się zna na tym i owym, ostatnio przebąkiwał coś o tym co się teraz opłaca w tym przedziale, więc podpytam, zanotuję skrzętnie i napisze Tobie. A na własna rękę poszperaj trochę w necie, poczytaj, na forach temu poświęconych, na pewno wyłapiesz jakieś cenne info. Szukajcie a znajdziecie :D Wyzdrowiałam już prawie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę wam zdrówka, szybko i samospłacających się tanich kredytów i wszystkiego naj, naj, naj. Ale piszcie do cholery jasnej, piszcie, bo sama ze sobą mam gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaa - skoro Jo twierdzi że się do niczego nie nadaje to winnam się utopić w najbliżeszej kałuży .................... bo ja to dopiero jestem potwora i do tego bezmózga :-D. Ale do rzeczy nigdy wam nie pisałam ale tarczyca ( za jej życia ) zrobiła swoje a po jej unicestwieniu tłusczyk pozostał w ilościahc hipopotamowych ............. walczę i walczę ale jak Don Kichot z wiatrakami taka ta moja walka ............... powinnam jadać regularnie i mało a ja łamię wszelkie zasady zawsze w biegu między jednym zajęciem a drugim ................ zaczyna mnie to przerażać . Nie mam czasu na nic - ciagle cos robię wczoraj obiecałam sobie że będzie luźna popołudnie ................było jak cholera pracowałam od 17-tej do 23-ciej poprostu pełen luz blues . Zastanawiam się czy to ja kocham tak prace czy ona mnie ? ja wiem , że nie mam wyjścia u muszę pracować tylko czy ja mam napisane na czole hybryda wielbłąd-baran .............. bo czasem mnie tak inni traktują . Co prawda nie zawsze sie im udaje bo znajomi twierdzą że osiągnełam najwyższy stopień wtajemniczenia w asertywności i potrafię powiedzieć nie - i nic mnie nie przekona do zmiany zdania .................ale ludzie ciągle próbują ( nawet wczoraj o 21,30 telefon że potrzebna na dzisiaj umowa - i co z tego że potrzebna niech sobie ją sami przygotują ............ facet wiedział , że umowa bedzie potrzebna juz tydzień temu ale po co mówic wcześniej - przecież można zadzwonić w nocy (księgowa nie ma co robić po co ma spać jak normalni udzie ? ) ....a tu zonk powiedzialam że nie ma mowy - wiem jestem wredna do granic :-P ) trochę się rozpisałam bo wbrew temu co pisze mam doskonalu humor - i coraz bardziej rozśmieszaja mnie takie sytuacje , więc opcje są dwie : - albo tracę mózg - albo zwiększam dystans do poczynan ludzi . Ps. dzisiaj sie uczę angielskiego .................bedzie ciekawie i wybuchowoooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniał wam dodać że robię za królika angorę .................oczy moga robić za światła hamowania :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranca. ja mam humor taki sobie, niedospana i nerwowa - wczoraj były konkursy na naczelników i nie wiemy co dalej. czekamy na wyniki, a potem się zobaczy....... Ale na serio boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wcale dziewczyny nie jesteśmy do niczego , choć i ja się tak czuję , bo na każdym polu jakaś porażka. Radości żadnej. Choć wiem ,że dobrze sie stało, że nie jesteśmy razem, bo w zwiazku też radości nie było to źle mi bardzo ze swiadomością ,że tak ktoś mnie mógł potraktować. I jak tu komuś zaufać. Ja , raczej otwarta do ludzi teraz kompletnie się zamykam. Tyle pozytywnej energii on mnie pozbawił i teraz sama ten pozytywny stosunek do świata muszę odzyskać. I muszę polubić to bycie sama ze sobą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pojawiłam i za mną już wszystkie zamilkły. Chyba nie przeniosłyście sie gdzieś indziej. Byłam dziś w kinie. I nie ważne, że walentynki, byłam z koleżanką. I film adekwatyny do mojego nastoju - Jagodowa miłość. I nie rozumiem dlaczego taki tytuł filmu jak w oryginale to My Blueberry Nights. I zdecydowanie ten drugi tytuł bardziej oddaje charakter filmu. Ja lubię takie przegadane filmy z mądrymi przesłaniami, przemyśleniami, ale zakochane pary to mogą się rozczarować. A śnieg sypie i sypie i w poniedziałek to pieszo do pracy szykuje mi się spacer, bo samochodu nawet z garażu nie próbuję wyciągać , no i opony mam letnie. Pozdrawiam i serduszka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć. Dziwny weekend - i walentynkowy, i nerwowy i leniwy i zmeczona trochę po nim jestem. Szczegóły postaram się opisać na @ - bo nie nadaje się tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, było świetnie, tylko drogo.... Rok temu euro kosztowało coś koło 3,4, a dziś....zaliczyłam zgona, jak zobaczyłam.... Mam zaplanowany jeszcze jeden wyjazd, ale się zastanawiamy, czy damy radę:( No i dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście u nas zima! Więc może da się przeżyć;) Ślicznie u mnie, biało, biało, biało.....tylko jak zawsze drogowcy zaspali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem znowu z wami ......................wróciłam z 3-city- ja cała ale mój samochód letko poturbowany ..............szkoda pisać . Teraz mam problem musze oddac do naprawy ............no i mam do załatwienia ubezpieczyciela .............a potem dalej . najważniesze że nic sie nie stało nam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA ...........................................dobre okularnica -dopiero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie pamiętam kiedy zaczełam nosic okulary .......................... to było wieki temu a moje okulary sa starsze od węgla kamiennego :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P Przeczytałam WSZYSTKO na opakowaniu kremu nagębnego...... :D:D a co, pochwalę się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, dziś zadzwonię - wczoraj popołudnie przespałam :( Szukamy ładnego mieszkania w Zgorzelcu do wynajęcia, może któraś ma tam kogoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa, nie ma sprawy. Ale dziś ja całe popołudniei wieczór poza domem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduje , że szkodowca załatwiłam w piątek oddaje samochód do naprawy . Cierpliwie czekam na wyniki z angielskiego.................... pozostałe egzaminy są OK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ja znam tylko parę osób, które pochodzą ze Zgorzelca... Szukajcie po niemieckiej stronie, do niedawna było tam taniej. Whim, cieszę się, że bic się Tobie nie stało i że sesja pchnięta. Ja dziś wnerwiona na maxa, wkurzył mnie jeden palant, obija się, demonstruje wyższość, kłamie i jeszcze zaprzecza, że nie powiedział, co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×