Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

No fakt. Dobrowolne wstąpienie do agencji towarzyskiej np. i jej funkcjonowanie jest zgodne z prawem... A werbowanie do czegoś podobnegojest karalne... Tyle, że oferta czysto seksualna nie padła...lecz ja się domyślam jednak, że nie była także wykluczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikoma jednak wmoim przypadku ilość dowodów o stręczycielstwo... A co ze złości się przez chwilę zatrzęsłam, to moje... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta ofeta była zawarta między wierszami ..................niby nic nie pisze a wiadomo o co chodzi .......... Nie warto sobie zaprzątac tym głowy - tylko przepraszam za słowa debilka mogłaby nie wiedziec o co chodzi . A w Londynie kierowca przyjedzie paszport zabierze i zacznie robioc sie ciekawie oj ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Whim, jak zatem ukarać takich ludzi??? Bo jednak jakieś \"debiliki\" łase na takie szybkie pieniądze i tym podobne \"atrakcje\" zawsze się znajdują... :O A potem tylko rozpacz i zgrzytanie zebów... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś takiego jak wszechobecny sponsoring... Czy on także podlega karze?? Przecież to układ w stylu prostytucji na wyłączność... I dobra materialne czerpane z tego tytułu nie podlegają opodatkowaniu przecież???? A jedna ze stron wyraźnie na tym zarabia i to nie mało... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serducho, i mi koparka opadła. Odpisz tej \"pani\" czy \"panu\", ze zgłosiłaś sprawę na policję i dadzą Ci spokój z propozycjami. A jak masz jakiego znajomego policjanta to zapytaj co masz z tym fantem zrobić. Ja zgłosiłabym sprawę do Fundacji La Strada. Oni mają sposoby, a Ty nie byłabyś bezpośrednio narazona. Bo wiesz - przyszła mi do głowy taka myśl , że jak postraszysz policją to moze oni... Nie chcę Cię straszyć, ale nie wiadomo komu nadepniesz na \"odcisk\". Moze to jakaś zorganizowana siatka. Pomyśl o tym Serducho, moze pogadaj z mamą czy kimś zaufanym. Bo niedobrze też zostawić sprawę bez jakiegoś działania - to klasyczne stręczycielstwo, a na takie lepkie emaile bandziorów nabiera się niestety tysiące młodych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko przeczytałam Twojego maila. Mam nadzieję,że Ty tylko raz takie coś dostałaś i więcej się to nie powtórzy. Pewnie nic bym z tym nie robiła. Nie chciałabym tego rozkręcać i nakręcać. Wolałabym zapomnieć. Najgorsze jest to ,że pewnie jakieś naiwne zawsze na coś takiego się złapią. Trudno to zrozumieć, ale już wiele takich przypadkó było. A kobiety same sobie najczęściej winne są. Yenny.....tak trudno mi na Twojego maila coś napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke. Ja nie chcę zapomnieć. Siedzę cały czas i myślę, że najgorsze to zostawić to bez echa... A co jeśli moje milczenie przyspoży problemów komuś innemu?? Zło trzeba likwidować i na zło trzeba reagować, by innym zaoszczędzić jego macek! Yenny ostatecznie spowodowała, że podjęłam decyzję, by przynajmniej spróbować zadziałać w tym temacie. I to już nie chodzi o moją godnosć, która w tym momencie została zbeszczeszczona, ale o innych potencjalnie zagrożonych. Nawet jeśli ta cała sprawa to być może nic poważnego, ale lepiej dociec tego fachowo niż pozostawić samemu sobie! Nawet jeśli być może z igły zrobię widły... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Serduszko, jeszcze nie czytałam , ale sama propozycja to wg prawa to za mało, aby kogokolwiek oskarżyć, bo moga się wymiksować np. twoja nadinterpretacją :( Jedynie możesz zgłosić do funadacji La strada, czy jakoś tak. W kwestii policja - uuuuuuuuuuu jak masz dużo czasu i chęci możesz sprubować, tylko pamiętaj, ze nie doszło do żadenego przestępswta ani jeszcze nawet nadużycia :( w najlepszym przypadku sporządza notakę i koniec :( Ostatnio była głośna sprawa portali XXX i nic :( Więc marne szanse :( E-mail owa \"firma\" moze uznać jako normalne ogłoszenie o pracę, a nawet wyborcza drukuje ogłoszenia \"agencji \" :( Witaj w naszym kraju :( Im więcej będziesz rzeczy robić to z większa iloscią \"bzdur\" się spotkasz. Buziaczki ;) a teraz zmykam zapoznać się z tym czymś i emilkiem od Yennki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, aż buzi ze śmiechu domknać nie mogę :D:D:D:D:D:D:D:D poklnięcie czasami pomaga co ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Serduszko ;) nio ................ nie mam wprawy w takich kwestiach :( ale z tym e-mail niewiele da sie zrobic tak na dobrą sprawę :( To, ze ktoś pisze, ze facet jest delikatny miły i hojny - nie jest nakłanianiem do prostytucji , nie jest to kuplerstwo, nie jest to sutenerstwo :( (sprawdziłam w komenatrzach do kodeksów). To jest info z którym możesz zrobic co uważasz za stosowne tj albo odp i się zgodzisz na \"londyn\" , albo zapomnisz o tej \"ofercie\". Jesli koniecznie coś chcesz z tym fantem zrobic to może ta fundacja???????? No i mam nadzieję , ze więcej takiej propozycji nie dostaniesz :( Jeśli sie to powtórzy , to mozna spróbować to podciągnąc pod nagabywanie - ale za efekty nie ręczę :( A z postępowaniem policji jestem na bierząco i jak do tej pory to jedynie moge jedynie pochwalić grupy szybkiego reagowania , cała reszta ..................... bez komentarza lepiej :( Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fundacji napisałam. Przed chwilą wysłałam. Zrodziło się we mnie jeszcze kilka przemyślen, ale napiszę wam o nich później. Teraz muszę kończyć. A potem ponarzekam wam na Polskę... No bo co z nią jest do cholery?? Co z prawem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj oglądałam Drzyzgę - nio i też poczułam sie jak na dzikim zachodzie :( a w piątek głosują w sejmie poprawkę n/t aborcji i eutanazji :( Serduszko ;) nie przejmuj się tym tak bardzo ;) potraktuj to jako chamski dowcip i tyle :( Takich propozycji jeszcze w życiu się nasłuchasz :( - wiem, ze to średnia przyjemnosć, ale tak juz jest :( ładne dziewczyny zawsze mają najbardziej przechlapane ;) ale zarazem mają też duże powodzenie u normalnych ludzi ;) nio i ładnemu łatwiej przychodzi załatwianie róznych spraw ;) Jak widzisz są i plusy urody ;) Buziaczki ;) i naprawdę nie przejmuj się tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam że się nakręciłam. Ale to wszytkoprzez to, ze nigdy przenigdy nawet w naciąganym żarcie nie usłyszałam tudzież przeczytałam o takiej propozycji... Chore, że nie można nic zrobić z podstawnymi przypuszczeniami, chore, że nie ma no to żadnych przepisów. Tak samo chore, jak nasze Państwo zajmuje się przemocą nad dziećmi... Wiem, temat zgoła inny ale procedury, lub raczej ich brak podobny. Bo np. W Angli, gdy obywatel zobaczy, że jakiemuś dziecku dzieje się krzywda z winy dorosłego, jego opiekuna, to od razu zgłasza to na policję, aby zostało to przynajmniej sprawdzone. Nawet jeśli jest to tylko przypuszczenie popełnienia przestępstwa.To jego obowiązek prawny. Czyli w razie czego podlegający karze... U nas panuje przekonacie wolność Tomku w swoim domku... I nikt się do nikogo nie wtrąca, nawet gdy wie, że komuś dzieje się krzywda. A to wszystko z obawy przed własnym bezpieczeństwem. I w dodatku informowanie o krzywdzie dziecka jest u nas obowiązkiem tylko społecznym. Czyli jego niedopełnienie jest nijak przez prawo rozpatrzone.No chore! Ta nasza mentalność! Strasznie mnie wytrąciła z równowagi ta dzisiejsza wiadomość. Niby nic, a jednak coś... Tak jak napisała Whim. Wszystko zawarte pomiędzy wierszami. I jak się okazuje gówno z tym mogę zrobić. A ktoś inny być może przegra na tym życie. być może, bo może okazałoby się to niczym poważnym. Ale, cholera nawet się nie mozna dowiedzieć, czy rzeczywiściećjest to niewinne. Jutro pewnie zejdzie ze mnie wszystko. Ale dziś jeszcze będę tym żyła. A jutro z kolei czeka mnie tysiąckoroć większy stres. Mój kocurek najdroższy, będzie poddany kastarcji... Tak starsznie się o niego boję... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przede mna jeszcze lektura maili.... zresztą nie tylko to, muszę dokładnie poczytać zaległości, bo dziś tylko przebiegłam przez Wasze posty. Celi, ja bym na dzień dzisiejsdzy skakała z radości na swoja ciażę;) U teściów fajnie było, ale tam teraz wszystko kręci się wobec świeżo narodzonej wnuczki (pierwsze wnuczę) i jej chorej mamy, nie ma się co dziwić. Jedzenie jak zawsze tam, pyszne i swojskie...ach te domowe mięsa i pasztet:) Rewizyta w enigmatyczne wakacje;) już mi i mojemu mężowi średnio zależy:P Wędrująć ze święconką napatoczyłam się na ex idącą z gachem pod ręke, facet na oko starszy od niej z 10 lat, ale ważne , że jest. No i ścięłam włosy:):):):):) A pozandto: kurcze, to ten sam kraj, ale wszystko inne, inna mentalność, obyczaje, tradycja, nawet klimat inny:P Lecę do emilków, jeśli nie dam rady dzis, jutro skrobnę.... Wszystkim donoszę, że prmocja Persilu jest tańsza w Lidlu o 2 złote niz w Plusie:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, mnie też by ruszyło.... zawsze można wysłać jakiejś gazecie, nagłośnią, przynajmniej m,niej popularny będzie taki werbunek. Okropne.....nie wiem, czy na policję? Bardziej do La Strady albo do prokuratury, zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, nie wysłałaś mi maila z treeścią..... yenka, odezwę się jutro....bo miałam w życiu dwie podobne sytuacje:( I to zawsze okropnie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko Ty sie nic nie przejmuj, przecież wszstkie wiemy, że nie ma takiego miasta Londyn! jest Lądek, Lądek Zdrój, tak! :D ;) a my dostalismy wiadomość od adwokat i to by było na tyle, jeśli chodzi o zapominanie o przeszłości... :o Anouk czy udało Ci się czegoś dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmo, obecnie niewiele, tyle co nic, bo byłam na świętach u teściów, weekend mam \"tych\" gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie, to się nie przejmuj. zrób co możesz, jesli chcesz, ale nie bierz do siebie, nie dołuj się chamstwo, niestety, jest nieuleczalne podobnie jak bezkarność w takich przypadkach nie sądzę, żeby coś można było zrobić :( tak jak któraś z dziewczyn napisała - wiele zależy od interpretacji, chociaż wszystkie miałyśmy tylko jedną interpretację - przy tego typu ofertach można się wielu rzeczy jednak wyprzeć zresztą przeczytałaś moje zdziwienie w mailiku.. a swoją drogą, tego typu ogłoszenia w gazecie szerzą się jak grzyby po deszczu i często są jeszcze mniej zakamuflowane...wiecie, pan po 40, przystojny, żonaty, szuka niezobowiązującej znajomosci z panią w wieku 20-25, hojnie wynagradzam, telefon ... fotki mile widziane... :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, Anouk, czekam cierpliwie zaraz jeszcze dopiszę jedną rzecz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię!! h o j n i e ma być!! czyli szczodrze!!! nie chodzi mi o penisa żadnego! jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tamto \"U\" było zamiast drugiej gwiazdki, w drugim słowie, bo tam chodziło o penisa, dla porównania taki żart miał być, no! teraz juz nie śmieszny nie bawię się w te kropki! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem zgadzam się ze sa ogłoszenia o sponsoring ale tam układ jest prosty jest facet który szuka a w @ nie ma faceta tylko jest posredniczka i ta własnie suptelna róznica nasuneła mi myśl o stręczycielstwie brrrrrr. a tak zypelnie nie powanie to hojnie czy chujnie niechciałabym dostac takiego @ ...............i dzieki moim zbednym kilogramą i wiekowi napewno nie dostanę i to jest jedyne pocieszenie z moich wielu wileu lat na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc poważnie ani powanie . a kropek niewstawiałam ale widac cenzura działa na medal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka ;) no tak nie do końca, bo ta pośredniczka pisze o swoim \"znajomym\" no i to jest właśnie to !! tzn bogate słownictwo - które można różnorako rozumieć i sie wymiksować :( Ani ;) podrzuć jakis pasztecik ??? ;) ehh ty to masz fajnie ;) Bo ja święta spędziłam przed tv :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D smakołyków też nie było :P , a co ?? nie zasłużył sobie , a ja i tak przeżyłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ani co do ciąży - to ja wole wszystko sama planowac i sama o sobie i o swojej przyszłości decydować i dlatego mi nie do śmiechu :( Bo to nie była moja decyzja, tylko jego głupi wybryk !! I to dlatego - nie tak 😭 A poza tym test nadal w kuchni na stole dojrzewa :D:D:D:D:D:D Ale za to brzuszek mnie boli, boli, oj boli - jak ciąża polega na ciągłych skurczach to ja wymiękam :( Emmuś ;) - witaj słoneczko nasze ;) czekam na nowe fotki Niuni ;) nio stęskniłam sie za małą ;) Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×