Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenny co za MAĆ???? Wiśniowa ja KPSW- Animacja społeczno- kulturowa, a Ty cóż studiujesz? A nazwisko które wymieniłaś obce mi jest... Ja za to w piątek miałam takie spięcie z Panią mgr że aż mnie zatrzęsło ze złosći... czekałam na pytanie od niej, bo zaliczałam nieobecność, aby uzyskać wpis, a ona w swoim cudnym segregatorze przrzucając kartki i każąc mi czekać w nieskończoność nuciła sobie pod nosem jakis melodie dziwne i szyderczo co jakiś czas cmokała językiem. nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim lekceważeniem, doprawdy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazimierz pamietam jako cudne miasteczko. Byłam dawno temu na wycieczce trzydniowej w trzeciej klasie liceum. Zawsze chciałam tam wrócić ale nigdy nie dojechałam. Niedawno mojemu mówiłam,żeby koniecznie się tam przejechać . I mój jest jak najbardziej za, bo jeździć szczególnie autem to on lubi. A nie jest to aż tak daleko od nas. Ciekawa jestem jak to miejsce się zmieniło. Pamiętam cudny ryneczek, Wisłę szeroko płynącą i takie piekne zachody słońca, i jeszcze takie rogale w kształcie koguta chyba i kafejki i wzgórza . Oj cudne miejsce w mojej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, u mnie nie jest tragicznie, trzeba jeszcze położyć płytki na jedną ścianę (leżą juz w piwnicy przezornie zakupione wcześniej), dokupić jedna szafkę narozną stojącą i dwie wiszace, stolik narozny i 3 taborety. I będie po kłopocie, tylko i tak będzie to kosztować ok 3000 zł. A wycieczka do SP to minimum 1600 zł+100 euro koszty biletów, + 220 wiza, + dodatkowa kasa na własne wydatki. Czyli min. 2500 zł \"od łebka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, a może lepiej jechać samemu, rezewracja przez net i w drogę autem z księciuniem????? Ja nie przepadam za zorganizowana turystyką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D::D widzę, ze staneło na Kazimierzu ;) to fajniusio, przy okzaji pokaże mojemu Lublin i okolice i do rodzinki wstąpię ;) Ja i tak przez Kraków , Rzeszów musze jechać , więc moze i o Sandomierz zahaczymy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a o jakiej W wycieczce mówicie. My gdzieś się chcemy wybrać. a i autem może być, bo oboje lubimy jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, mysleliśmy o tym, zwłaszcza ze my obydwoje biegle \"pa ruski\", więc odpada przewodnik itd. Ale jakoś nam strach samym, znajomi byli i nie przywieźli \"z trasy\" najlepszych wrażeń. Dziwne kontrole niby milicji itd. Ninke, jak będziesz w Kazimierzu daj mi znać, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie dobrzee
heartbreaker ja administracje.. a wracajac do kalinowskiego..to taki facet przez ktorego ok 200 osob wylecialo...z UKW:/ juz zdazyl nas uswiadomic ze jestesmy prymitywni:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, myslimy gdzie tu zrobić Sabat, w końcu kiedyś trzeba się poznać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz żadnych wycieczek nie planuję, na majowy weekend jedziemy na Bornholm, a w wakacje do Hiszpanii, nawet już mamy na wszystko bilety wykupione;) zresztą weekendy i tak zajęte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Sabat, to na Łysej Górze:D:D:D:D Ewentualnie Sobótka lub jakaś inna święta góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ,.....a pewnie,że dam znac. A może Ty nas tam wszystkie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooooo i na pogaduchach sie skończyło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to może spotkania regionalne chociaz wchodzą w grę ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Łysej tez moze być. Ostatnio jak byliśmy tam w majowy weekend moje dziecko zakupiło mi taką ślicznączarwonicę na mitle, małą - teraz wisi w kuchni w oknie i przegania kłopoty. Tylko chyba czasem przysypia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o regionalnych spotkaniach mowa, to z moich obliczeń wynika, że najbliżej mi do Anouk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję Babią górę !!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - to ja zapraszam wszystkie do siebie :) Johny jedzie na egzamin do Gliwic jakoś pod koniec marca na egzamin i chata wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do Net rzyt kamieniem, do Aana juz tylko kapeluszem, go zagłębia ;) i śląska 1,5 h :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku a on jedzie autokarem??? bo w drodze powrotnej by nas wszystkie zabrał do ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ty omijaj miasto Groszka bo tam łapie sie reumatyzm :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, tam dokąd my spływamy naszą tratwą;) Tam znajdziemy Groszka.... Czyli wielki sabat zostanie poprzedzony regionalnymi sabatami, dobrze zrozumiałam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On pojedzie tam na weekend, a wtedy przez cały weekend jestem samiuśka :P Nad morze też niedaleko, jakby była pogoda to można się \"kopsnąć\" W każdym razie, moje zaproszenie będzie aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa zalapałam Ale jestem bystra :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Ka, bardzo ładny stamtąd światoogląd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×