Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam , ile juz tematów od rana. Znów nie nadążam z czytaniem. Ja to jedynie kilka dziewczyn znam ze zdjęć i kontaktu przez e-mail. Trochę jesteśmy porozrzucane po Polsce. Pamietam jak w lecie byliśmy w Katowicach, poszliśmy potem do jakiejś chińskiej knajpki a tam właśnie takie spotkanie ludzi z internetu było. Tak wywnioskowaliśmy , bo trochę ich podłuchaliśmy i nie mieliśmy wątpliwości,że w taki właśnie sposób się poznali. I mężczyźni i kobiety, przedział wiekowy raczej starszy czyli tak 40-50 lat. Padały jakieś nicki, jakieś historię dziwnie. Ale mieliśmy wtedy ubaw. Może i my sie kiedyś spotkamy:) Ja jestem chętna, tylko niech jest cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooo to świetnie Ninke ;) tylko gdzie???? bo my tu rozważamy od szczecina, przez Toruń, Lublin, Śląski dwa i moja małopolskę :D:D:D:D:D:D:D:D a Aana jest z Krakowa ;) Któraś ostatnio zdawała matme więc moze wymyśli jakis wzór aby nikt nie czuł sie pokrzywdzony :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATKO, sto lat z okazji imienin, nawet jesli ich nie masz;) ninke, ja byłam też na spotkaniu z jednego forum, zebrało sie około 30 osów i w \"No Logo\" była imprezka, że hoho...nikt sie znał, a szalelismy na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To klasycznie jak kiedys posłowei zjedźmy sie do .... Piotrkowa Trybunalskiego. ;) w koncu to środek Polski i jaka tradycja zjazdów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc i Piotrków, tylko poczekajcie aż zmienię samochód :O bo tym jak juz tam dojadę to wypadne ze zmęczenia i żadna impra mnie ruszy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko błagam...zebyscie mnie nie pominęły.... jestem za ninke byleby ciepło było... no i choc dajcie mi dojść do siebie:) jak znam szczescie swoje pewnie bede z cycem karmic a wy super spotkanko zrobicie:) i to pewnie najdalej jakby sie dało odemnie... wszedzie dojade no kurka moim autkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Piotrków, od razu \"oblecę\" koleżanke która poznałam na szkoleniu. I jakos od tamtej pory nie mozemy się spotkać. Dostałam jakiegos lenia, w radiu leci Kancelarya - \"Zabiorę cie\", piosenka kojarzy się mi bardzo słodko, grali ją dla mnie i ksieciunia na bau andrzejkowym ... mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Garni szczena mi opadła, tyś śliczna jak z obrazka :D ps. \"plastyka\" skończyłam w \'92 r :D jeszcze za Madratowej od ruskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się :) Dużo piszecie i nie daję rady nadrobić zaległości :( Pozdrawiam wszystkie, a Agacie śpiewam \" Sto lat\" :) Dużo wysiłku mnie to kosztuje, bo gardło mam zainfekowane paskudnie :O Acha i jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha z pracy mam niedaleko do śpitola, więc wiesz jakieś soczki, czy inne cósie przynieść mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, wiesz, myślę sobie, że kazdy wyraz powinnaś pisać na dwa sposoby, podobnie jak Pan/Pani... i wszyscy będą szczęśliwi;) kalendaż/rz ;) ku/óltu/óra a ostatnio otrzymałam pracę, w której był pieniąc (jako kasa) i kultóra, a także anomi i geografi ;) Ka, lubie te twoje byki:) MOże cos Ci poradzę: zainstaluj najnowszą wersje Firefoxa, tam podkreślane są niepoprawne wyrazy, także, kiedy pisze się na forum... i będzie po problemie;) http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt dziś Agaty więc buźka 👄 i duużoo 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło mumi... ja plastyka to skonczyłam...w ..2001 młodzik ze mnie...no kurcze:P ja mówiłam ze niedorastam do forum :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku...no bardzo ładnie proponujesz... jakby słonko swieciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani mozna doinstalowac sama ta funkcję z nowego?? bo na cóż mi cały nowy firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam to dobrze, a mnie net odbiera tylko z Opery i Netscape :O:P cóż cuda techniki i postepu nie dotycza wsi :O Tzn stronki mogę przeglądać, ale wszystko co wymaga logowania, nie działa :O Bo firma nie dostosowała sie do wymogów , bo i nie ma takiej potrzeby , tylko ja jestem upierdliwym klientem :P Wszystkim wszystko pasi, nawet brak netu przez tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest lepszy garnierka....dużo fajniejszy i ma nieograniczoną mozliwość doinstalowywania nakładek, plug-in;ów;) bardzo fajny, juz jest FIrefox jakis czas z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożeszzzz ale strzeliłam faux pas :( -> Garni nie gniewaj się, ale chyba się zasugerowałam tymi trzydziestkami i Cie postarzyłam :( a smutna prawda jest taka, że to ja stara du*pa jestem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, opere też używam, czasem mnie trafia bo Firefox jest dużo wolniejszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi, to była zmyłka;) ale życie dojrzałe do nas juz pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) Ty o Kazimierzu dolnym nad wisłą ??? czy dzielnicy Krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam mumi ja to nie taka co by sie gniewała:D na nic i na nikogo nigdy:D za wyjatkiem teścióffffffffffffffffffffff wrrrr:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi a może o dzielnicy sosnowca???:D:D:D:D tyz kazimierz:) a ty lubiszte okolicy:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×