Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszku, widzisz....źródłem jest jakiś radny.... a gdtbt redaktorzy z GW czytali nasze forum, wiedzieliby o wszystkim wcześniej:P:P:P:P Głowa do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radny... tylko stan tej cholernej Łasztowni. Stan makabryczny :o I policja ma rację. Opinię policji miałam już od zeszłego czwartku... tylko panujący nam jakoś nie mógł podjąć ostatecznej decyzji co robimy. Idę na lody... :) Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się uczę :O Jutro mam egzamin :O A dopiero dziś mi się o tym przypomniało :O Nie umiem jeszce nic, przeczytałam tylko notatki i dalej mi się nie chce :O jak go jutro napiszę to będzie cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuje za odzew..tak sprawdzalam łącznosc bo czasami pojecie P jest dla mnie za trudne dochodze do wniosku ze to moze ja jestem nienormalna,ale chyba jednak nie ;-) Nigdy nie chcialam wojny ,szarpaniny,ale to ze Jego rodzice staraja sie bardziej o relacje ktore juz sie skonczyly niz obecne pomimo ze z boku moze wygladac na to ze sa wobec mnie fair...Wczoraj mialam dziwny iweczor nie wytrzymalam i wyslalam smsa byc moze krok siedmiomilowy w moim odzyskaniu siebie.Za duzo siebie dałam bylam za wyrozumiala za mądra za dobra i tylko to spowodowało ze kazdy jezdził po mnie,ide w slady Pani P i choc nie chce byc do konca jak ona postanowilam ze skonczyly sie wczasy.Wiem ze to co pisze to chaos JEDEN WIELKI ale mysle ze zrozumiecie.. Szkoda ze Zadna z Was nie jest moja EX ;-)żałuje jak cholera!! Jutro sa moje imieniny,nie cchialabym niektorych gosci,za duzo mnie to kosztuje.. Pozdrawiam gorąco,truskawski sa pycha!! A Magnolia co z Toba?Turlnij sie do kompa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa TRUSKAWSKI ;-) ;-) ostro piszę na tym laptopie...wybaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak Jo*, ja tez zastanawiam się gdzie zniknęła Magi. Oby nic z dzidzią.(odpukac) U mnie ok, mój na spcerze z kolegą, młody odrabia lekcje. A ja sie lenie, zrobiłam sobie pedicure, wydepilowałam nogi.Własciwie miałam ochotę na spacer,ale jak pomyslałam ze znów do 23 będe się bawic w kosmetyczkę, to posłałam ksieciunia po kolegę a ja się rozłożyłam z całym sprzetem do nóg ;-) Byłam na wywiadówce u młodego, jest ok, choć gorzej niż na półrocze. Ale jeszcze ma czas na podciągniecie ocen. A pozatym ok, zachowanie wypada mu bdb, wiec nie mam co się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym mielismy burzę przestraszliwą, lało 2 godziny,ale tak jak z cebra. Komórki nie działały, pioryuny waliły raz za razem, kompy nie działały, taksówki nie jeździły, samochody stały w kilometrowych korkach albo w głębokich kałuzach. Przejscie 5 metrów zakonczyło się dla mnie totalnym przemoczeniem. Do ostatniej nitki, parasol nie pomógł. A chłopcy w autobusie śmiali się że zrobią konkurs miss mokrego podkoszulka. ;-) A mieli z czego wybierać, 99 % dziewczyn było mokrzusieńkie :-D A teraz spadam do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak tu dzisiaj cichutko. Nawet jednej stronki nie zapisałyście. A ja tak jak przypuszczałam przespałam burzę i tylko z opowieści wiem ,że była. Seduszko......powodzenia na egzaminie. Nie zawsze trzeba umieć by zdać. Czasem troszkę szczęścia pomoże. Jo.....a Ty się nie denerwuj. Życzę spokoju z okazji imieninek i tego wszystkiego czego sama sobie życzysz. A co do ex , to może to regułą nie jest ale jak ex , kogoś ma to już uwagę skupia na kimś innym i przestaje wojować. A może niektóre ex taki już charakter okropny mają. I skoro im źle to i byłemu musi być źle a przy okazji jeszcze innym musi być źle. U nas najlepsza metoda na ex to olewanie. Nie ma wdawania się w żadne gadki. A ja mam ostatnio dni strasznie podobne do siebie i takie za krótkie. Ale już wolnego czasu miałam wystarczająco dużo. Życzę Wam miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho....zaraz idę kibicować, żadna z drużyn nie jest moją ulubioną, ale bardziej nie lubię Milanu, więc jestem za Liverpoolem...może nawet ich lubię:) Że też Maldiniemu chce się jeszcze biegać...... Yenka, ja taką burzę przerabiałam rok i dwa lata temu, a ta dwa lata temu to była masakra...koło mnie na pętli malowniczo przywaliły drzewa tramwaj!! Zaś przed domem moich rodziców zwaliło orzech.....brrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! Jo, solenizantko, wszystkiego NAAJ NAJ NAJ, spokoju ze strony ex i skupienia się na Was i maleństwie:) Ninke, odpoczynku!!!!!;) Zaraz zaczymają, więc umykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi wytłumaczy, co to jest \"elaborowanie piłki w środku pola\"????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też mecz ogląda, choć zazwyczaj to kibicem nie jest ale to jakiś finał . I cały czas się śmieje. Anouk......a ten tekst????? ja to na piłce się nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Moze dzis poklikamy wiecej??? Co? Ja tam lubię Milan, pamiętam jeszcze druzynę marzeń - grali tam Holendrzy, Van Basten, Rijkard i mój ukochany Ruud Gulit. Boscy byli. Ogrywali wszystkich jak chcieli. Mmmmmmmmmm. Wczoraj meczu nie ogladałam, bo padłam ok 21 i spałam do rana spokojnie. Ninke, skrobnij cos więcej o pracy. Wszystkim solenizantkom odemnie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u fryzjera....dzis tam idę z awanturą i reklamacja. Nie wyjdę, póki mi nie naprawi tego, co spieprzyła. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, yenka, tamten Milan a ten teraz to zupełnie co innego:O:O:O:O zresztą właścicielem jest Berlusconi, co też wpływa na moje odczucia w stosunku do drużyny..... Cholera, że musieli wygrać, zawsze tym cwaniaczkom sie udaje, mimo że w trakcie meczu prezentują się gorzej..... Ka, jaaaaaaaaaaaacie, co spartaczyła partaczka?????? Idę zaraz popracować...:O o jak nie chce mi się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jaki kolor??? Ani, ja z sentymentu ich lubię i nawet Berlusconi mi nie przeszkadza w ich lubieniu, Liverpool też lubie, zreszta jak mam nie lubić, jak wchodzac do pokoju syna widzę ogromną flagę klubu, kubeczki, breloczki,znaczki, szalik klubowy itd? Ani, a Ty milanu nie lubisz bo to Włoski klub, a jak pamietam masz co do pana o nazwisku Matterazzi?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materac nie jest z Milanu. Na koniakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, nie tylko, za to, że włoska obrona Milanu (jedyny prawdziwie włoski element) fauluje, a potem rżnie głupa, że napastnik sam się sfaulował..... Nie podoba mi się włoska piłka, materaca też nie lubię..... Za to Seedorf to cudowny piłkarz, dojrzały.... Ka, życzę odzyskania spokoju włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, Materazzi jest Włochem a Ani ma pretensje do wszystkich Włochów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Seedorf to cudowny piłkarz, dojrzały.... Hmmmmmmmmmm jak to zabrzmiało....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie przeszkadza ich styl, niech sobie grają jak chcą, każda druzyna gra po swojemu, więc niech im będzie. Do Materaca nic nie mam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materaca skresliła z przyczyn wiadomych. Milanem się inetersowałam w czasach opisanych przez Yenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Wy się zachwycacie Zizu. A ja nie. Nie zapomnę mu nigdy, ze przez niego Brazylia przegrała kiedyś. I nie lubiego z przyczyn wiadomych. ;-) Milan lubie od zawsze i nie przejdzie mi, tak dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sportowe tematy :) Głowa mnie boli... nic mi się nie chce... jakaś taka rozbita dziś jestem :( Kiedy przestanę tęsknić??? Raz na jakiś czas jeszcze mi wraca. Dobra, poudaje że pracuję. Wieczorem umówiłam się z kumpelą na koncert Comy. Fajnie, baaardzo ich lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) -> Serduszko powodzenia na egzaminie 👄 i całus na szczęście :) -> Jo* najlepsiejsze życzenia imieninowe i morze kwiatów dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ->Yenny co tam depilacja u kobiet (tudzież inne drastyczne czynności) patrz jak się chłopy (?) męczą http://www.kobieta.wp.pl/gid,8873858,img,8873873,kat,26263,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1 -> Celi dbasz o siebie? 👄 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze pracować, bo kolejna koleżnka zapadła na grypę żoładkową. Wiec na razie, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do meczu Milan vs Liverpool ;) oglądałam film o nastolatkach i słyszałam tylko jak się sąsiedzi darli :D to cykałam na TV2 i kiwałam głową, ze fajnie, ehh nie wróca te czasy gdy nasi grali - choć smarkata byłam, ale pamiętam na placu w środku blokowiska, siedziały dzieciaki, a w każdym mieszkaniu (Dolby Surround) słychac było odgłosy meczu i gromkie gooool :D aaa bo tak mnie na wspominki wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj miałam wizyte informatyka ................fajnie było siedział do 23-ciej , ale zrobił co miał zrobić nawymyslał zabezpieczeń tyle że potem mój własny komp niebardzo chciał sie łaczyc z netem ..............przesadził ale teraz jest juz ok . Co prawda nie jestem przekonana czy intruz robił to dla zabawy czy miał jakis konkretny blizej nie okreslony cel ? Mam tylko nadzieję że nie bedzie mu się chciało lamac kolejnych zapór .................że odpusci sobie , pozyjemy zobaczymy . Tylko szlag mnie trafia bo starciłam sporo czasu bezproduktywnie ...........matematyka lezy odłogiem a niedzielę mam koło z niej .............zarezy mi bardzo zeby dostac conajmniej 4 z bardzo prostej przyczyny obowiazuje zasada u profesora jeżeli z obydwu semetrów ma sie conajmiej 4 to ocena przepisywana jest jako ocena z egaminu czyli jeden egazamin mniej. Co do piłki noznej .............w moim bloku nie dało się zauwazyć że ktos oglądał mecz ..............cisza spokój, żadnych krzyków i wrzasków typu goooooooooooooooooooool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×