Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszek, zdjecie!!! Konieczenie przyślij! Ja kombinuję co tu zrobić z moją głowa. Whimka, jak pisałam - ja teraz mam w miare spokojnie. Potem postaram się na emilka wiecej Wam srobnac. Ani, ten reportaż był głównie pod katem miss, parowozy były w tle. Ale ze wzgledu na twoją obecnosć ogladałam. Zaraz przeczytam @, a potem usiekam,ale po południu się odezwę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, nawet mms-a:P:P:P Czekamy.... A jaki masz kolor???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, z tego, co pamietam ma problemy z mms-ami. Śliczna jesteś!!!!!!!! :D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuu, ile przecinków nie tam, gdzie trzeba...wstyd.... idę na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Bardziej rozbrykanych włosów nie chciałam. Powiedział Robertowi: ma być kobieco, subtelnie i inaczej niż teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bo wcześniej mówiłaś, że maja byc rozbrykane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - na chwilke.Ani, @ poszedł ,ja czekam na zadjecie Groszka. Dostałam smssa od Celi - jutro wychodzi ze szpitala, ściska cały topik. A ja zmywam się juz naprawdę- papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z Celi. Porobili jej badania, jest okay i jutro popołudniu maja ją wypisać do domu :) Prosiła żeby wam przekazać te wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? A można napisać też coś śmiesznego? :P Jak ptaszki ćwierkają - mój były z braku znajomych (wszyscy żonaci, dzieciaci, albo w parach albo jedno i drugie) tydzień temu w sobotę, wyszykował się i pojechał do klubu na imprezę sam, licząc że może spokta kogoś znajomego i będzie miał się z kim pobawić :P To się nazywa desperacja :D :D :D Tak mi przykro......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, mogą to też byc polowania.... Ale też przykro:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to polowanie, to i tak żałosne, że w samotności :P Ja na polowania wybieram się przynajmniej z jedną koleżanką :) Tak czy inaczej... śmieszne i żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, pozwolę sobie na ponabijanie się Twoim sakramentalnym: Ooooo, jak mi przykro:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem....przeniosłam się w miesjce, gdzie muszę wysiedziec do 18:00:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też już jestem. Wymordowana jak diabli. Ale jeszcze dwa szkolenia. Pozatym ok, ale Ani - nie mam zdjecia Groszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo padła mi komórka, a od groszka dostałam smsowo. ZGram w domku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, bo ja z mmsami mam problem. ale niedługo zmieniam komórkę, więc mam nadzieję ze nareszcie będe mogła spokojnie odbierać zdjecia. Zaraz do domu, jak się cieszę, mówię Wam. Nie wiem co mi sie stało, ale ziewam jak stary krokodyl. Moze nie spałam za dobrze, ale nie było też tragedii. A teraz dopadł mnie taki śpioch,ze najchetniej położyłabym głowę na biurki i zachrapała. 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam kabla do telefonu... ale poprosze brata, żeby mi fotkę strzelił i wyślę wam :) O 16 mam spotkanie w sprawie tych cholernych dni morza :o Jeśli przeżyję czerwiec i sierpnień a do tego urządzanie się w międzyczasie o będę mogła o sobie powiedzieć twarda sztuka ;) I zapraszam wszystkich na sernik i szampana do mnie np. 25 sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nareszcie jest u mnie duszno i parno. Uwielbiam taką pogodę, powietrze ciężkie i gęste :) Chyba wypocę się dziś na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś dzielne 30 stopni.... :0 też lubie i tak dobrz, że podlałam moja surfinię;) z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czego tu sie cieszyc?!!Z tej parnoty????Zwariowalyscie?!!?!!?Ledwo doszlam do domu zaslabłam w sklepie ale mowie sobie jak mam pasc to tylko w domu.Boze jaka jestem gruba tocze sie nie ide ojojojjjj! Ninke-->🌻 dziekuje za maila,naprawde. Dzisiaj po przemysleniach mam puzzle w glowie,ze gdybym ja byla po rozwodzie i byla z kims to na bank by na komuni mojego dziecka byl...Dziwne te relacje,ale jak przyjechal z tej imprezki dosc szybko cale szczescie to pierwsze co powiedzial to DZIEKUJE I PRZEPRASZAM;-)Czyli chyba prosty do konca nie jest ;-) jak Go czasami odbieram w tej kwestii.. Fajnie by bylo gdyby to co pokazywala na zewnatz bylo i w srodku zeby przestala nas dreczyc...ze ma asa w domu w postaci dziecka.. Szkoda słow ogolnie. Ale spotkan z nia nie lubie.Zasadniczo;-) Groszek-->to sie zes wylaszczyla,tez czekam na fote zeby zobaczyc kogos atrakcyjnego..Dla odmiany tego co widze w lusterku!!!! Serducho-->dajesz rade? Dzien matki w sobote-bedzie dobrze;-)Wez ja na kawe mpoze Ci powie kto zacz taki madry!!! Uciekam do wanny,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, przesłałam Ci wypasionego maila na skrzynkę tlenową. Omal nie posikałam się ze śmiechu. Jeśli możesz prześlij go reszcie, bo na nowej skrzynce nie mam jeszcze wszystkich adresów :( Cześć Jo - miło Cię widzieć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×