Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Zasypiam....a muszę odsiedzieć swoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nic nie mam na skrzynce.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię dobry wieczór i spadam podreczyć ksieciunia. Młody z kolegami w piłkę gra. Groszek, niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mówię dobry wieczór. Chciałam na rower pójść, ale jest cholercia za gorąco :D Któraś jest chętna na autograf TLove? Jutro grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zżarło mi posta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, i nie mam do was kiedy pisać, ale własnie przeczytałam co dziś popisałyście. Anouk.....chyba się na mnie obraziłaś , bo ja znowu nic nie dostałam:( . Jo*......mój mail do Ciebie był badzo chaotyczny ale emocje we mnie wrzały i szybko na papier a właściewie na klawiaturę przelewałam. A Celi niech już wraca szczęśliwie do domu , bo brak tu jej. Zielony Groszku.....fajna ta Twoja praca. A tak poza tym byliśmy w sobotę w Ikei i nie widziałam tych kryształków o których pisałaś. Było natomiast dużo wiszacych światełek, jak na święta . A i spotkaliśmy jedego z braci Golec. I tak dzień był senny, prawie wszyscy mówili,że ciepło a ja tylko słoneczko zza okien widziałam. Poza tym kupiłam dziś buty. Nie lubię takich ale muszę takie bardziej eleganckie mieć. No to pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka. Ninke, i Ciebie też brakuje na topiku. A jak praca? Jak znajdę dzis czas(w pracy jest masakra dosłownie) to zbioróweczke wysmaruję do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziuś prawie zdrowy... wróciło mu gadanie i niespanie:) wczoraj jak spał cały dzien to azsmutno mi było..teraz jest jak zwykle...ja oczy a zapałkach on..gada sobie:D i sie smieje uff była wczoraj i było miło..choc czuje sie skrepowana i w dodatku jak intruz we własnym domu...tak przy niej nie moge:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... ninke, smutnawo bez Ciebie....nie wiem, co jest grane, bo byłam pewna , że wysyłałam.... Garnierka, a widzisz:P cieszę się, że bobas wydobrzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sprawdziłam , byłyście w adresatach, ninke i whim, obie macie konta na interii:O:O:O:O:O:O:O:O I do Was nie doszło:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ninke, napisz choć jak tam praca? Celi, chyba już w domku. Garnierka, fajnie że się mimo wszystko przemogła. Kto wie jak to jeszcze się ułoży. Myślę, że takie spotkanie tylko we dwie było dobrym pomysłem. Może ona nie jest taka zła, a jedynie przy ojcu Ł. zgrywa taka sukę. U mnie dzień zaczyna się jak zwykle fajnym akcentem, bo spotkanie z policją mam za godzinę. Ciekawa jestem co się w końcu stanie z tymi dniami morza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, sorki, że mnie nie było tyle czasu 🌼 w emilu napisałam co i jak :D -> Celinkę całuję 👄 -> Ani thx..ale nie moge teraz odczytac @ bo mam białą spódniczkę i jak sie posikam to się spalę ze wstydu :D ale nieomieszkam w domu znaczy...odczytac poczty :D -> Groszku a dostanę Twoje foto z nową fryzurką? pozostałym buźka na dzien dobry 👄 ale dziś będzie ciepluchno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi czeka na wypis, pisze ze wszyscy się tak spieszą ze południe ją zastanie na łóżku szpitalnym. A ja biorę się za robotę, masakrycznie jej duzo ,a jeszcze muszę wyjsc słuzbowo i zaraz wsciekne się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ani dostałam ...........................co prawda troszkę później ale przyszło , chyba jestem jakas zboczona bo co prawda filmik był ok nawet sie dziwiłam że pani ma ciemne włosy ;-) Co do rozmowy ...................... jakos nie było mi śmiesznie za duzo takich absurdów i takich zachowań obserwuję codziennie ..............i co najgorsze z tendencją zwyżkową . Z rana zrobiłam sobie spacer łakami do pracy przez rzeczke i mostek .................co prawda trasa była troszkę dłuższa ale zmusili mnie drogowcy .............jak mam stać w autobusie w korku to wolałam sie przespacerować łąkami. A teraz ambitnie pracuje ..................i nawet mi to nieźle idzie aby do przodu;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super ......................pokombinowałam z netem i z kompami i wreszcie moge słuchac jakiejś senseownej muzyki ............... bo na tym radiu , które miałam w pracy to jedyna stacja , która była dobrze słyszalna to było radio-pysk i jego ojciec dyrektor . Nie jestem może fanką konkrenkretnych gatunków muzycznych ale teraz słucham Prince i jak dla mnie tak może być ........... :-). Najśmieszniejsze jest to że na studiach mam zajecie zwane informatyką ............... rozumiem że musza takie być ale uczenie mnie co można zrobić na kompie gdzie wyszukiwac plików jak zgrywac i nagrywać .............troche mija sie z celem . A podobno teraz bedzie nas pan uczył wykorzystywania własności worda :-)........... a własności i mozliwości exsela to ja mogę go po uczyć jak mi dobrze zapłaci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wpadłam się przywitać :) I podziękować za wsparcie :) Jesteście kochane - wiecie??? 🌼 Jestem już w domku ;) Buzia :) a teraz poczytam co tam u was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha :D ha :D witaj Celi 👄 dmuchaj i chuchaj na siebie...słyszysz???? 🌼 dziewczyny dzięki za @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, cieszę się że już jesteś z nami. Mumi, powiem Ci tak - nie ma reguły na tych sprawach - czy powiesz prawdę czy okłamiesz to moze być użyte przeciwko. Wszystko zależy od tego jak nastawiona jest druga strona i ile wie. Wiec to musi zadecydować. A pozatym - trzymaj sie, jedziemy na tym samym wózku, mój złożył drugi pozew w zeszłym tygodniu. Tym razem zdesperowny by sprawę poprowadzic do końca,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D noo nadrobiłam czytanie kafe ;) poczty nie moge odczytać :( Dziewczyny jeśli coś wam dolega to dowiedzcie sie , który szpital w okolicy nie strajkuje :( Ja przez ten cholerny strajk przeżyłam koszmar :( Przez 3 godziny mnie przyjmowano do szpitala - a i tak dyrektor pokrzykiwał, żeby to robić wolniej :( bo przecież strajkują :P Nie badają, nie leczą, łażą jak te święte krowy - bo strajk :( Na izbie przyjęć usłyszałam, ze i tak nie muszą się spieszyć , bo i tak poronię , więc na zabieg czyszczący w każdej chwili zdążę :( Jesssssssssssssuuuuuuuuuuuuu cherlaczek mnie wykończy, najpierw był ciążą obumarła , pożniej był skazany na poronienie - kurde to dopiero początek, bo zaczał się 12 tyd , a ja już przez niego tyle strachu się najadłam że hej :( Ale baba na izbie mnie do szału doprowadzała tym gadaniem :( Dzisiaj za to na durna receptę musiałam czekac 2 godziny - bo strajk. Do tego nie dają żadnego zaświadczenia , ani L-4 - tylko zwykły wypis ze szpitala :P - nooo mówię wam cudoooooooooooooo :P Dzisiaj przy wypisie dowiedziałam sie dopiero że mnie leczono i dostawałam 3xdziennie różne leki :( Jakie było moje zdziwienie, więc już wkurwiona na maxa poszłam do ordynatora i pytam , go czy w związku z tym że przez tydzień dostałam tylko jedną nospę i jeden zaskrzyk - to te leki z wypisu dostanę do domu :P Ale sie na mnie wkurwił - i dobrze mu tak frajer !!!!!!! wrrrrrrrrrr Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze podano mi raz folik :( Lekarz, który mnie przyjmowała kazał w tajemnicy przed resztą zażywać to co dał mi mój gin :( , i kazał kupić na swój koszt nospę i brać 3 raz dziennie - poprostu bomba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, no niestety nie dość, że publiczna służba zdrowia jest fatalna, to jeszcze strajkują, a NFZ zawsze zdziwiony wzorowym traktowaniem chorych:P Wiecie co.....uprałam dokumenty od auta......dowód rejestracyjny jest OK, ale polisę to mamy w kawałkach, choć można odczytać. Już dzwoniliśmy do pana od ubezpieczenia:O:O:O:O:O śmiał sie i dziś wieczorem będzie duplikat do odebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celi!!! 👄 🌼 ale się namiałaś z tą służbą zdrowia! przegięcie totalne! wysłałam Wam zwrotki potem napiszę zbiorówkę a teraz idę sprzątać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×