Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

I nici z ochłodzenia :( juz mam 29 w cieniu :( a na słoneczku padł mi wskażnik :P a było tak fajnie ;) dobrze, zę chociaz przez chwilkę ;) Groszkowa, tak sobie pomyślałam teraz o tobie, bo kupiłam sobie gazetkę lazienki i chyba podkradnę ci pomysł na prysznic :D:D:D:D:D:D zabiera to mało miejsca, a do tego optycznie nie zmniesza łazienki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się znudziło odpoczywanie. Celi, ale tam u Ciebie temperatura skacze, ja bym umarła. Po takiej nadziei na ochłodzenie, znów upał... masakra! I ja nie w ciąży, a też ledwo wytrzymuję w tym upale... za długo chyba już trwa. Ranki są takie rześkie, a środek dnia paraliżująco gorący. A w dodatku mam jakieś rozstroje hormanalne. I też wyję jak idiotka ostatnio, więc mogę się domyślać, co tam się dzieje u Emmy... Tyle że ja sobie sama wkręcam jakieś nierealne logicznie historie... tak bardzo wkręcam, ze aż wierze w nie... I jak do jutra się nic nie zmieni... oj wolę nie myśleć... oby się zmieniło :O Garniero! Jesteś, anielski diable, uroczo podstępna! ;) A te filmiki z Kubusiem mnie rozczulają.... Zwłaszcza teraz mnie rozczulają, patrzę na te \"aaaa psik! iiiiiihihihihehehe\" i ryczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ja jestem, ale z doskoku bo sprzątam kuchnię i wypełniam ankiety.. ja też sobie historie wkręcam, a właściwie przerabiam od nowa to przez co już przechodziłam.. :o tak mnie jakoś czasem nachodzi, że ni cholery nie mogę przestać myśleć ..z tą tylko różnicą, że już się nie nakręcam i nie roztrząsam co by było...tylko jest mi zwyczajnie smutno..:( ale mam nadzieję, że lwia część tych nastojów to jednak hormony bo i przy bajkach (a nawet serialach komediowych) też udaje mi się rozpłakać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na szczęście nie jest tak parno choć przez kilka ost dni było, więc domyślam się dziewczyny (szczególnie te brzuszkowate) przez co musicie przechodzić..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, widzisz... i to tylko kobiety mają tę parszywą skłonność do wkręcania. O ile to by nam było lżej bez takiej umiejętności. No ale skoro Ty płaczesz nawet przy kolorowych kreskówkach, to raczej bardzo i wyłącznie jest w tym wina buntujących się hormonów... wkońcu jest ich w Tobie teraz zachwiana proporcja ;) We mnie za to.... sama nie wiem już co... mam nadzieję ze niebawem się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć beksy. Ja się rozczulam prawie do łez, bo mam nareszcie czas by poogladać filmiki z Kubusiem. Przesłodki malec. Jak będę miała córcię to zamawiam na zięcia. By potem nie było niejasności, rozumie się??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Ty twarda babka jesteś, zresztą już Ci to pisałam ;) Ale trzeba przyznać, ze Garnirowy Kubuś to sama slodycz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, bo zbliża się do mnie jakaś wielka burza... grzmi co raz bardziej, a ja się zawsze boję, ze mi w coś pierdyknie :P Mam tylko nadzieję, ze nie będzie u mnie tak jak u Celi, ja chcę dłuższe ochłodzenie a nie jakąś tymczasową namiastkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja płaczę:( ale jak głupia nad sobą i swoja samotnością... ach, takie zycie Yenny, pamiętassz jak pytałam o karę za niezłożenie deklaracji w terminie? Własnie mam umówioną \"randkę\" w US. Już się boję, ile mi dowalą! Ale doczytałam w przepisach, że od 0,1 do 2 minimalnych pensji. Od czego zalezy wysokośc mandatu? płaczę nad losem swym.... a jeszce mi US brakuje na głowie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, zaraz po tym jak zapytałaś odpisałam Ci na kafe, teraz nie pamiętam stawek, bo ja nie z karno-skarbowych, ale powinno być ok 200 zł. Zaczna zawsze z górnej półki, napisz pismo z wyjaśnienieniami - ze to pierwszy raz, przeoczenie, bo cośtam. I nie powinno bycźle. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem z okienka widze te serdruszkowa burzę ..................mam tylko nadzije że dojdzie do nas nawet sie zgadzam na zachlapane okna byle była . dzien był w miare spokojny tylko ja jak ta wariatka przeszlam pól mojego osiedla w poszukiwaniu odpowiedniej czesci garderoby dla moich cyciusiów ...........nie powiem nabyłam ale byłam tak padnięta że dopiero teraz odzywam a czeka mnie pracowity wieczór ................a jutro zarabisty dzień od 11 - 19,30 na uczelni zyc nie umierać . zmykam do papierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durna burza, starszyła tylko grzmotami i błyskami, ale nic a nic z tych chmur kłębiastych, ciemnych i ciężkich nie uleciało na tę zmęczoną upałem i kurzem ziemię... Ciekawe czy Toruń skropi... ;) Myszorku ❤️ musisz być dzielna... Net, kochana jak z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skropiło tylko wieje nawet nie ma błyskawic .........................dupa blada a miało byc tak pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, miało.....Sciskam Was wszystkie-chyba,ze która nie chce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka, ja chcę :) napisałam Wam zbiorówkę wyżaliłam się i idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Myszorku ;) a nie można z nim wszystkiego wyjaśnić i dość do porozumienia??? :( bo takie nagłe Pa - w głowie mi się nie mieści :( Trzymaj sie słoneczko ;) Myślę o tobie cały czas i tulę ;) Netka ;) a jak tam u ciebie, jak nastrój ? jak księciunio - stara sie wyjasnić i naprawić ?? Emma ;) a ty co znowu ? tez chcesz pobuczeć ? ;) -zaraz zerknę do skrzynki ;) Whimka, Serduszko ;) no to macie nie fajnie :( u mnie jak są już chmurki i grzmi to zawsze pada ;) czasami bardzo krótko, ale zawsze to coś ;) Yennnka ;) Ani ;) pewnie skacowana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko w sobotni ranek.Dzis duzo prac domowych przede mna, nie bede narzekac na nude rozmyslac, wieczorem jak zwykle padne na twarz.Zwłaszcza,ze nadal jade na wspomagaczach dobrego nastroju-antydepresantach, tylko dawka juz zmniejszona.Celi-nastrój mój dzieki temu moze stabilniejszy, nie płacze w ogóle.Ksieciunio zasypuje mnie sms-ami i mailami, w których jedynie przeprasza i prosi o wybaczenie.Inna, która gon ie zna z tej str. dawno by to łykneła, ale dla mnie to nie pierwszyzna.On chce tylko,zeby mu wybaczyc, zeby mógł sie w koncu lepiej poczuc, natomiast zero naprawiania zła, zero deklaracji,ze cos zmieni....to bardzo smutne...Ja na nic nie odpisuje, milcze jak zakleta, nie podziekuje nawet za zyczenia imieninowe-kompletna ignorancja.Emmus-ja mam nieco podobna sytuacje-zła opinie zrobił mi w miescie mój ex, i ja tu cały czas mieszkam.Masa osób osuneła sie ode mnie-nasi wspólni znajomi w pierwszej kolejnosci.Na poczatku to bardzo długo i mocno mnie bolało, potem znajomy mi poradsził-pozwól im płynac z rynsztokiem, to nie byli widac Twoi przyjaciele, nie sa Ciebie warci.Nastepnie rade dała mi psycholozka-powiedziała,ze nie mogę , nie dam rady chodzic po miescie i udowadniac kazdemu,ze nie jestem wielbładem...Wiesz-poskutkowało, przemyslałam te słaowa i tego sie teraz trzymam -Ty tez spróbuj tak zyc.Wiem,ze to trudne, najzwyczajniej Cie rozumiem, ale nie masz innego wyjscia, bo sie zadreczysz.Całuje Cie i sciskam mocno!Cała reszte tez, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net :) dzielna dziewczyna z Ciebie :) tak trzymaj :) znasz go najlepiej, dużo prawdy w tym co piszesz, ze on chce SOBIE nastrój poprawić, nie poprawiając tego, co między Wami było, wspomnień jakie pozostwił po sobie duża buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi-buzka😘-wiesz o co biega! Dokładnie tak jest z nim.Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ;) a może mu wygarnij, że jeśli nie naprawi błędów to żeby przestał cię nekac , bo zgłośisz to na policję?? ;) Albo powiedz mu, ze albo naprawi błędy i ty mu wybaczysz i będziecie razem, albo niech sie buja, ale żadnego przebaczenia nie uzyska, bo do tego trezba skruchy i naprawy ;) Mumi buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi-Ty to jestes skarbnica pomysłów! kazdy swietny i godzien realizacji-ale nie zrobie niczego, bo musze go ponekac milczeniem, olewactwem i ignorancja całkowita-niech go poboli troszke , pocierpi, bo mysli,ze pomiauczy i bedzie jak dawniej. A tu zupełnie nowa i zaskakujaca reakcja z mojej strony! I co tu zrobic? chłopiec zgłupiał, bo tak nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ;) rób jak uważasz , aby było jak najlepiej dla ciebie ;) Trzymam za ciebie kciuki ;) Buzia :) ps zmykam umyc okno w sypialni - bo juz nic przez nie nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×