Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yennka ;) nie pilnuj tak synia , bo jak ci się zbuntuje to go juz niczym nie przekupisz na siedzenie pod twoim okiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A powaznie - to cię rozumiem i popieram ;) A Groszkowa znowu szaleje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i pewnie do nas zajrzy na kacu gigancie :P tej to fajnie ;) jak nie imprezki plenerowe to karaoke :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) mnie akurat kurczak z fetą nie smakuje :( ale bazylia i feta mniam mniam ;) i lepiej nic mi już więcej nie pisz, bo J mi założy hasło na kompa - bo zacznę tylko takie jedzonku mu serwować :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki :) Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie z wami przywitać i pochwalić ................mam 5 z matematyki z ćwiczen a tym samym mam tez 5 z egazminu z wykładów ..........dawno nie byłam taka usmiechnięta jedyny minus to jest to że nie mam z kim dzielic tej radości i pewnie nie bedę miała do samego lipca . To ze nie ma niedźwiadka trochę mi mąci ta moja ogromna radośc z oceny z matematyki. Ide teraz na spacer z psem ....................nalezy mi się po całym dniu na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim Ty kujonie!! :p gratulacje! :) ale smaków narobiłyście..a ja właśnie dostałam kanapkę z żółtym serem, jajkiem sadzonym, oliwkami i papryką..mniam :) a smaki to miałam zawsze dziwne, na pizzy zamawiałam wszystko, od szynki do ananasa, poprzez oliwki, tuńczyka, sery, brokuły, banana i grzyby (wszystko na jednej pizzy dla ścisłości) więc ciąża mi nie straszna ;) mój kolega zawsze się śmiał, że na deser powinnam jeszcze zamówić śledzia z miodem, żeby dobić kelner po daniu głównym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebojowe dziewcze, Emmo!!!!!!!!!!!!!!! Ta fotka na której jest przybliżenie jej buźki i tego czegoś co własnie pochłaniała mnie powaliło! Śmiałam się jak głupia z dobre pół godziny! Kurcze ona ma coś fajnego w tych swoich błękitnych oczętach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze! Rozbrajające są te dwie jedynki ;) No i córcia Twoja jest stokroć ładniejsza od swojej koleżanki! Serio, serio ;) Pozdrawiam i dobrej nocy życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmus-malenstwo cud-miód i orzeszki! słodycz sama1 a tak do Ciebie podobna,ze szok! Emmus-maleństwo cud-miód-i orzeszki! sama słodycz!A jaka d o Ciebie podobna, szok! A co z Ninke, bo nie jestem w temacie?Whim-gratulacje! cudownie, ciesze sie z Toba! tym bardziej chyle czoła przed umysłem scisłym, bom humanista, a z matmy w 2 LO miałam na półrocze pałe..Dobranocka wszystkim... . whim-gratulacje przeogromne-Ty nasza dumo topikowa! ja z matmy lewus, w @ lo miałam pałe na ółcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc misie słodkie Emmus- wysyłałam takze do ciebie mailiki a niewiem czemu nie doszły. moze ktoras z dziewczyn ci przesle. Amelka sliczna...z kubusiem podoba mi się najbardziej....z taka tęsknota patrze na dzidziusia ktory juz chodzi :D:D:D:D:Dsliczna dziewczynka Celi...a mi sie zle nie obiło o uszy...?? okna myłaś?? kobito a czy ty oby lezec nie musiałas?? Yenka....jak bedzie córa to Kubus chetny :P będe go wychowywac z poradami u ciebie- aby tez swiecł przykładem jak twoj synio :) Ka...a co ty za smaki masz..pasta arabska..chmmm jak się ma smaki to może bociek do ciebie przyleciał coooo:P:P:P:P mój nie moze byc na naukach przed chrztem ..leci do francji...ciekawe qurna ...jeszcze ksiadz sie rozmysli pozatym na cała sprawe z ex- ze nastawia wygaduje.....wszystkiego sie wyrzekła :) standart :D:D:D:D tu gdzie żyję chyba wszyscy coś mówią a potem się wyrzekają tego.... pozdrawiam niedzielnie :) nie spie od 4 :P Kubus szaleje!! piszczy spiewa smieje sie... ksiecin ostatnio sypia w duzym pokoju...bo sie wyspac nie moze ;/bez komentarza... ja padam na pysk o 20 :D kurcze ale mu się ulewa...ponoc nie jest zle gdy na Wadze mały nie traci...a on ma na swoj wiek :) duzo...więc oprocz tego ze to utrudnia wszystko to nie martwie sie:) ale chepika po zjedzeniu pieknego robi..mimo to ulewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, to pasta turecka: feta, starty na tarce pomodor, mięta, oliwa z oliwek. Zioła można zmieniać. Celi, wczoraj też robiłam i przed chwilą zjadłam ostatnią taką kanapkę. Celi, nie wiem, czy znajomości, każdy na osiedlu ma telefon do naszego strażnika...zresztą jak to nieuzasadniona: nachodzenie i zakłócanie porządku;) Wczoraj po zajęciach, byliśmy u znajomych, świetnie było. Panowie poszli po piwo i nie ma i nie ma ich. Zadzwoniłyśmy. Z ich sąsiadem eksplorowali poniemieckie bunkry;) W końcu sobie spokojnie pogadałam z moją przyjaciółką, zdziwiające, jak zmieniają się nam tematy:(:(:( Było o ciąży, pracy.... A za godzinę znów do paracy, dziś ta sama sala, więc może się odezwę, tym badrziej, że dziś nie ja będę się produkować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) noo ale dgyby ona w odwiedziny przyjechała, a ty na nią od razu za nachodzenia strazników bys wezwała, to by sie baba zdziwiła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A pasta jest bossska ;) Whimka - GRATULACJE 🌼 Emmo - Niunia piękna ;) tylko tak sie zastanawaim ile mama musi ubranek zabierać na imprezkę Niuni w piachu ? :D:D:D:D:D:D:D A te ząbki - hmmm bosssskie ;) Netka ;) Garni ;) od poniedziałku mogę chodzić - mało bo mało ale po woli ucze się :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale onka to tak trochę na odwal myłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tzn czekałam na słoneczko, zeby nie musieć pucować do połysku , tylko ściągaczką rach ciach i po krzyku ;) - polecam mój sposób extra ;) Buziaczki dla wszystkich ;) Ps u mnie na razie słoneczko za chmurkami :( nio i nie wiem co z tym grilem :( ehh może się jeszcze rozpogodzi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, nie przewidujemy opcji odwiedzin z jej strony, gdyby się pojawiła to w celach rozróbowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć yenka, gratuluję whim, sukcesy studentów zawsze mnie cieszą;) a mój popłynał w rejs kajakowy po Odrze z moim bratem, niektórzy to mają lajf:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toż się właśnie śmiałam, że Niunia wygląda jak zajączek, to mi nie chciałyście uwierzyć..:D a jeszcze na samą Wielkanoc urodzona ;) Serduszko my też się zanosiliśmy ze śmiechu z Jej minki na tym zdjęciu z szynką w buzi, nawet nie wiedziałam, że mi takie fajne wyszło :) Celi ubranek tylko tyle co ma na sobie, potem się wszytsko ładnie wytrzepuje ;) Garni no nie doszło nic :( a na chodzenie to Ty tak nie czekaj, bo na razie gdzie byś go nie zostawiła to przynajmniej masz pewność, że jak wrócisz to tam będzie! ;) a potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Celi, masz rację... ale ten kac nie jest taki ogromny :P Impreza była przeudana. Właśnie rozmawiałam z panną młodą... do domu wróciła o 9 rano :D :D :D Jej narzeczony jest wkurzony jak cholera, i w sumie mu się nie dziwię. On wrócił z kawalerskiego o 1 w nocy. Dobrze, że nie widział co się działo :P Na karaoke pośpiewałyśmy, poskakałyśmy. Właściciel knajpki zrobił nam przepyszne jedzenie, było i piwko i wódeczka. Znajomy do knajpy zabrał swoich kumpli, i nagrane było, że oni też idą z nami \"na tańce\". No..... i poszli :P Każda miała partnera do zabawy hehehe :D Ja też poznałam kogoś :P Ale nasłuchałam się komplementów od niego. A kiedy w końcu zapytał - może pojedziemy do mnie to mu odpowiedziałam, że sam przed chwilą mówił jaką super kobietą jestem i dlatego \"taki towar\" nie jest dostępny ot tak. Najpierw to kino, potem spacer, lody, na kawę nad morze... a potem to się zastanowię :D I właśnie pisał, że zaprasza do kina :) Gościu tempo ma ekspresowe, niestety nie mam ani dziś ani jutro czasu :P Szczerze mówiąc, to nie jest w moim typie. Nieważne... do kina czy na spacer mogę pójść. Takie małe lekarstwo na rany. Buziaki dla was wszystkich... a i może jutro prześlę wam foty... te po cenzurze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku :D :D mój też nie był w moim typie..na początku ;) :D :D :D a sama teraz wiesz co jest :D :D więc się nie zarzekaj :D a zresztą co Ci szkodzi zjeśc lody nad morzem? albo kawusi chlipnąć? Whim gratulacje :D dla wszystkich buziaki, wpadnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek! Pięknie zabalowałyście! I ja też się dołączę do wypowiedzi Mumi! Może czasami na początku musi nam się wydawać że to zupełnie nie nasz typ, aby potem zycie zweryfikowało to na swój własny sposób, na ktory wpływu mieć nie będziesz... No ale to czysto hipotetycznie. Grunt, to żebyś Ty sie teraz dobrze bawiła :) Ja dalej tęsknię. Najgorzej w takie dni jak ten :O Pozdrawiam i do jutra! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję że wróciłam żywa z uczelni .............to była ostatnia niedziela taka zawalona w tym semetrze ................nastepny weekend tez jest podobny ale ja już nie muszę iśc na wiele zajec mam zaliczone i to mnie cieszy . Przed chwilą rozmawiałam na skype z niedźwiadkiem i o dziwo jestem spokojna nie przezywam tak bardzo że on jest ciagle tak daleko ba nawet bywają momenty że jestem z tego zadowolona - mam czas na naukę - wiem wiem jestem okropna ale taka jest prawda bo mam więcej czasu na naukę . jestem zmęczona ale to taki rodzaj zmęczenia , który przechodzi jak pojawiaja sie wpisy w indeksie :-). teraz pomykam pod prysznic ..................czas zmyć z siebie trudy dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, Mumi, Serduszko, miałam podobnie:D Jak pierwszy raz zobaczyłam mojego męża, to jakoś nie wpadł mi specjalnie w oko;) A dziś zwiedziłam cudne mieszkanie, znajoma mojego męża jest projektantką wnętrz ( jest po ASP) i zwiedziałam dziś śródmiejski apartament bardzo zamożnego człowieka, miał być klasy S i był (pan oczywiście ma mesia;). Jedyne 56 metrów, ale fajne...choć ja wolałabym bardziej jeszcze odjechane meble w sypialni;) Ale sauna (komora z sauną) była extra. Kiedyś, jak będzie dom, sobie taką sprawimy:P I znów zaczęłam żałować, że kupując komplet wypoczynkowy, nie zaryzykowałam i nie kupiłam wściekle czerwonego narożnika;) eh..... Strasznie nam się podobało, szykujemy upgrade naszej chatki;) Meble już zamówione, teraz trzeba pomyśleć nad ścianami, bo w pokojach są gołe i jakimś odjechanym podświetleniem;) I koniecznie muszę zmienić listwy przypodłogowe;) Groszek, celi, jak chcecie postaram się o zdjęcia... Boskie były przesuwane szklane drzwi między sypialnią a salonem, tylko koszmarnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oko brakarza i tak znałazłe felery: plastikowe zaślepki zamiast w kolorze okleiny w szafach przy wejściu, szafki w kuchni bez odbojników, zbyt mała wanna :P:P:P:P w ogóle Atlas jest beeeeeeeeeee:O:O:O:O:O:O omijajcie tych dziadów!!!!!!!!! Płytki poodwracane w łazience, beznadziejne żaluzje w oknach...mogła coś lepszego wymyśleć:P:P:P:P:P :P:P:P:P:P:P:P ale kolorystyka i zgranie barw rewelacja!!!!!!!!!!!!! i super drewno na podłodze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry miłego dnia i troche chłodu dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć Wasze usmiechy :-D Ja tez roześmiana. Niewyspana :-p Ziewająca :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, ja też niewyspana, tak bardzo, że zamiast Twojego \"zasypiająca\" przeczytałam \"zniewalająca\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×