Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani ja ziewajaca i niewyspana, a nie zasypiająca :-D Faktycznie śpisz :-D Uciekam, masakra w pracy, potem postaram się odezwać, chocnie obiecuje, bo ok 13 będa cosmajstrować na srwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ani ;) to ja poprosze zdjęcia mega chaty ;) Groszkowa ;) a ty szalejesz i szlaejesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a i lepiej iść nawet z kimś w nie naszym guście na kawkę i do kina niż samemu ;) - a moze on ma fajnego kolegę, kótry będzie w twoim guście????? hmmm nigdy nic nie wiadomo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka ;) pracusiu nasz :) Garni :) mam pytanie w czym ze szpitala przywiozłaś Kubusia??? :( bo mi laski piszą o gondoli , że fotelik jest beee, ale wg przepisów to trezba chyba właśnie w foteliku bobasa przywiść ? czy ja sie mylę?? :( No i poza tym ja cchę rodzić w B. więc powrót potrwa ok 40min i policja nam gondoli napewno nie odpuści - a to grozi 3 pkt karnymi i 150zł mandatu :P Juz sama nie wiem :( Bzuia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, nooooooooooooooooo;) na siedząco celi, postaram się jak najszybciej..... idę trochę poziewać jako członek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) jako członek ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale on chyba nie ziewa co ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D alez mam przez ciebie kudłate mysli fujjjjj :D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Członek komisji:P:P:P:P:P:P:P specjalnie Wam tak napisałam zbereźnice:P:P:P a koło mnie siedzi przystojny Pan Dz. o przepięknych oczach w kolorze morza i powłóczystym spojrzeniu, aż musiałam siąść bokiem, żeby nie widział niczego na monitorze:P:P:P:P Na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ................litości jak jeszcze napiszesz jaki wiek pana Dz i jaki status majątkowy do kompletu ;-) to może się skuszę i zawine kiece i lecę .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) noo a która by nie chciała takiego pana??????????????? poprosimy o jakieś foto ;) Bo stanu ducha i elokwencji sprawdzać nie musimy - skoro to twój sąsiad członek to wszystko w głowie ma na miejscu :D:D:D:D:D:D Jeszcze tylko te oczęte byśmy chciały ujrzeć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I juz będziemy sie o niego licytować :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :) ps kto tu jest zbereżnica to ja palcem pokazywac nie będę :D:D:D:D:D:D A kto tu bazuje na domuwieniach - też nie wskażę :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na niedomówieniach - miało być :P tak sie śmieję, że mi palce sie ślizgają po klawiaturze :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe, whimka..... :D:D:D:D jest bardzo dobrze wykształcony, czerpie z tego profity;) no i jest około 40. aaaaa i wysportowany;) bo zawsze opowiada mi o basenie i żaglach i rowerze, wiecie;):):):) te same sporty uprawiamy;) :D:D:D:D:D:D:D ale poważnie jest: jest bardzo przystojny, i cieszy oczy babskiej części mojej instytucji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, na domniemaniach to opierają sie bracia, co dziś mają urodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) to te pasztety dzisiaj świętują??? :P no to ja im zyczę - wielu strajków, zwłaszcza lekarzy w momenice ich choroby :P Straju kolejarzy gdy będe musieli się przejechać pociągiem :P Rozkopanych ulic w wawie gdy wrócą do pracy po przerwie wakacyjnej :P itp itd wszystkiego \"najlepszego\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi! W FOTELIKU!! to maleństwo tak się rusza na poczatku że lepiej wsadzic w fotelik i zapiąć pasami bezpiecznie!! prtzeciez tu o bezpieczenstwo malutkiej istotki chodzi...a gondolka....no cóz lekkie hamowanie i przy odrobinie nieuwagi lezy pod siedzeniem...nawet jesli trzymasz...i co wtedy?? zupełny brak wyobrazni.. a ciebie bedzie bolec przeciez..nie oszukujmy sie rana tu czy tam...obojetnie jak rodzic bedziesz..poza tym nagle po takim wysiłku jak porod swieze powietrze...( u ciebie zima jeszcze) no i co...kreci się w głowie..maluszek zapiety ubrany najpierw w kombinezon jakiś, wyszykowany jest w szpitalu potem tylko wkładasz do samochodu i do domu...no i prawie pewne ze zasnie w drodze...nawet mój krzykaczkubus zasnął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) dzieki za info ;) też mi się tak wydawało, ale dziewczyny na rodzinnym mnie przekonywały do gondoli :P Ja jednak wolałam się ciebie zapytać, bo ty już jesteś po I podróży ;) A stary tatuś się zepsuł ???????? :O czy tylko trybiki mu się poluzowały??? :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :D Whim, chyba nie zawiniesz a podwiniesz ;) :P Anouk, taki facet, ok 40 i stanu wolnego???? Yenny, a po czym Ty znowu taka niewyspana, tylko się nie wymiguj, że poniedziałek po weekendzie zawsze jest ciężki.... ;) Garni, jak to poszukujesz nowego taty? Cóż tam się nadziało znów?? A tak swoją drogą na takiego Kubusia to możesz cały pęczęk chetnych nowych tatusiów znaleźć ;) :P :D Celi, moja znajoma też wiozła swoje dziecie w foteliku. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do was, czy któraś z was wie w jakich godzinach sa w bankach robione sesje przelewowe?? Bo ja czekam na przelew z piątku i byłam pewna że dziś rankiem zobaczę tę wyczekiwaną sumkę na koncie, a tu puuuustoooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a jaki ma ferel ?...........................może on jest innej orientacji bo jakby nie czytac przystojny wykształcony wysportowany a do tego wolny to troche jak z bajki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przelew poszedł w piątek po południu to na Twoim koncie będzie dzis do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rana sesja do 12-tej popołudniowa do 16-tej tak jest we większości banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani Ty uważaj, bo za chwilkę zjedzie sie do Ciebie połowa kafe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) zalezy od banku :( sesje sa od 8 rano do 10 i wieczorne od 16-18 ;) wszystko zależy czy wykonujesz to w obrebie jednego banku czy w 2 różnych :( Niektóre banki mają w regulaminie nawet 1 dzień zwłoki :( Ale i tak mamy najszbciej działające przelewy w europie ;) Więc czekaj spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczekam cierpliwie do 16... a potem nie ma zmiłuj, będę opieprzać.... Bo termin i tak jest delikatnie opóźniony A może ten facet z Anoukowej komisji jest zwolennikiem wolności w pełnym wymiarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) jesli ten któś zrobił przelew w piątek po zamknieciu ostatniej sesji to dopiero na I sesji dzisiaj rano od niego wyszły pieniądze - co nie jest równoznaczne z tym że dzisiaj dostaniesz pieniadze jaśli operacja jest wykonywana w 2 róznych bankach :( Ja jak przelewam z Millenium do Inetligo np w poniedziałek rano to mam pieniądze we wtorek wieczorem lub nawet w środe rano :( Buzia :) Nie wiem jak inne banki działają :P Bo juz z nich zrezygnowałam, ale Inteligo Nordea i chyba jeszcze jakiś szybko działają, reszta sie opiepsza np śląski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja rozumiem, ale to chodzi o niedotrzymanie terminu wypłaty wynagrodzenie z umowy, rozumiesz? Gdybym miała na ten przelew czekać dwa tygodnie temu, to bym była spokojna i sobie czekała.... no i byłam spokojna i czekałam.... Ale dziś spokój mój jest już do dna wyczerpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) a ten ktoś nie ma w zwyczaju kopiowania wychodzącego przelewu i przesłania tego e-mailem do oczekującego ?? :( Ale to i tak nie wiele zmienia jeśli zleceniodawca nie ma kasy na koncie :O Poczekaj do ok 18 ;) ja czasami mam kaske po 17 , a czasami o 18 z minutami ;) wtedy wszystkie przelewy z kazdego banku juz powinny do ciebie dojść ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to zagwozdka dla wszystkich... Ale jest pochłonięty pracą, zawsze sobie ponarzekamy... Poza tym jakiś czas temu wyrwał się z konkubinatu, coś mówił mi...kiedy dowiedział się o moim zamążpójściu i narzekał, że kobiety są zimne i wyrachowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary sie popsuł a ja nie mam ochoty go naprawiac...juz nie serducho to gdzie te pęczki facetów znajdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×