Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Teraz Garni to na siebie się złoszczę. poczytałaś moje wypocinki? :-D To juz wiesz co mnie złości. Oj, jak napisała mi ostatnio Ninke, WSZYSTKo z tymi naszymi jest możliwe, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, Ty juz mi odpisałas! Dzieki. A teraz zmykam popracować. Potem się odezwe. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, witajcie dziś i jutro mam okropny dzień, siedzę w komisjach po pól dnia, potem jeszcze ... i jeszcze.... teraz mamy przerwę, czytam Was, dziękując mądrym ludziom za bezprzewodowego neta:P Pisze ukradkiem, żeby damy siedzące koło mnie , gdzie tak klikam;) jesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, makabra, a jeszcze mam 12 prac ...na jutro:(:(:(:(:(:(:( yenka, więc jestem równie wściekła jak Ty, tylko z innego powodu. W zeszłym roku był luzik, bo byłam \" świeża\", a teraz:(:(:(:(:(:(:( dostałam wszystko od zaprzyjaźnionego \"kolegi starszego wiekiem\", a że on am dużo prac, to i ja mam dużo:( Kubuś jest boski i ma boską motorykę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,62726,sortuj,,st,,pozycja,1,kubusiek a to raz jeszcze kubusiek :D:P no nie moge się opanowac:) nie ma ciotek normalnych dziadki znac go niechcą ....jasniepanstwo zasrane to chociaz ciotkom netowym sie pochwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z wami witam i żegna jednocześnie, bo nanic już nie mam czasu. Własnie przekazano mi obowiązki w biurze regat :o Wszystkie imprezy kontraktowe... Masakra, jak Bolka trampki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Garni ;) aaaaaaaaaa nie :P bo dzisiaj od rana siedzę przy kompie i juz wymiekam :P pracuję na FTP i cały czas siada mi połączenie FUCK !! i musze od nowa wszystko zaczynać :P A miałam takie szczytne plany o 9 przesłac wszystko i się umyc, a w efekcie siedzę do teraz w szlafroku i pilnuje kompa Buzia :) ps zajrzę pożniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wybieracie sie gdzies na wakacje?? tak sobie mysle ze moze nad morze bym sie przejechała...tylko jakies tanie kwatery wspokojnej miejscowosci znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam brudna :P tutaj przeciez człowiek się codziennie nie myje , ale obowiązkowo sie trzeba 2xdziennie balsamem potraktować :P (to słowa Edzi i jej koleżanek ) więc widzisz dobrze mi idzie integracja z otoczeniem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój księciunio w przyszłym tygodniu się wyprowadza...:(:(:( A niech tam, pozbieramn sie, jak nic!!!!! Tylko dlaczego to tak boli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, boli, ale kiedyśbędzie lepiej. Naprawdę. Mrówa, masz rację - mały jest boski i wczoraj mój ksieciunio rozpływał sienad nim - to zdjecie z grzechotką na brzuszku nas rozbroiło. Ja prawie sie pobeczałam - też chcę takiego szkraba. Buziaki - wracam do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - zapomniałam Wam napisac o wczorajszej rozmowie wychowawczej z moim ksieciuniem. Bo odkryłam przypadkiem, ze zakupił na allegro jakieś pierdoły. ale pierdoły pierdołami - a 150 zł poszło na nie. I na spokojnie, mieszając bigos z młodej kapusty, posadziwszy ksieciunia za stołem w kuchni, kładłam mu do głowy pewne prawdy oczywiste. Ze ja odmawiam sobie ciuchow i innych przyjemności tak miłych sercu kobiety, oszczędzam by było na wszystko - a on tak robi że ciagle jest bez kasy. Wyłozyłam jak krowie na miedzy, jakie wydatki czekają nas w tym i przyszłym roku, o tym, że by sie rozwieść w miare spokojnie będzie musial się poświecić i zgodzic na nieco wyzsze alimenty. Że planując dziecko nie moze byc bez grosza, bo już ciąza kosztuje, a nie wspomnę o wozkach, łózeczkach itd. Słuchajcie - byłam oazą spokoju. I mimo wcześniejszych ustaleń, ze ja od końca miesiaca przejmuję jego wypłatę tak do końca nie liczyłam na to - raczej na opamietanie się mojego. I wiecie co na koniec usłyszałam??? Kochanie, to ja oddam Ci kartę moją do bankomatu i moze to Ty zajmuj się naszymi finansami??? I dostałam ją do ręki. A on ma mi tylko przyniesć wyciagi ;-) A zaraz po rozwodzie dajemy sobie pełnomocnictwa do kont. Az sieboje do końca uwierzyć że moje (naprzemienne) krzyki i kładzenie do głowy na spokojnie - ale co by nie mówić ciagłe \"dziamolenie\" nad uchem przyniosły efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówa, niech się najpierw rozwiedzie ten mój. A potem pomyslimy o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się Babko, ze moja ciąża mogłaby służyć exii do pogrywania sobie. A i wolałabym tym razem po kolei - najpierw ślub, potem ciaza... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, nie ma za co. niedługo załozymy topikowe przedszkole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku ;) kofana tulę ile mam sił w łapkach ;) z czasem będzie lepiej ;) Trzymaj sie cieplutko ;) Yennka ;) marzy ci się grzechotka ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kofana poprzytulaj się namiętnie do księciunia i za kilka miesięcy będziesz miała takiego słodkiego bobaska ;) Nooo fajnie byłoby ;) powymieniałybyśmy się sposobami na usypianie itp ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Więc zmykaj do domku i tul sie do księciunia ;) Owocnych przytulasków zyczę ;) Babko ;) witaj ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, 300!!!! rany,ale mi sie \"fuksło\" :-D Zwyke to Ani rozpoczynała kolejne setki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, na poprzedniej stronie wyjaśniam powody braku brzuszka na dzień dzisiejszy. No i musze jeszcze trochę wychowac mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi.....ale ja sie obawiam że od przytulania nic nie bedzie :P:P:P:P:D:D:D:D:D chyba ze u was celi macie takie tajniackie sposoby?? to moze mi je zdradz zeby poid moja nieuwagę li tylko się przytulajac \"jagódki\" kubusiowi nie dorobilibysmy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie nawet nie zauważyła kolejnej setki:O:O:O:O Ja dziś cały dzień zadaję dziwne pytania. Spać mi się chce, a ziewnąć nie ma jak. Głowa mnie boli (cholerna pogoda), pupa mnie boli, a jeszcze urzęduję dziś w takim stanie do 16 z minutami..... Nie cierpię obron:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni,ale Celi napisala - namiętne przytulanie. A od namiętnego przytulania coś moze być... cos może się zacząć... a potem.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrona... mmmmmmmm... nerwy były,ale potem jaka fajna impreza z promotorem :-D Bosko było, ale to już tyle czasu upłynęło, tak szybko sie skończyło. To co dobre było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, ja dziś na zabawę to już nie mam siły, drugi dzień łeb mnie boli:( a wymigać sie nie dało:( więc siedzę, słucham, pytam....a w przerwach klikam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz promotor nawet jak był wymęczony to i tak szedł na piwo z \"obrońcami\". A wtedy w niczym nie przypominał groźnego pana z wykladów i z egzaminu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie Yenka!! namietnie...chmmm....a potem kubusie takie się robią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×