Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

uf dopiero teraz dorwałam się do ostatniej strony, za nic nie chciało mi wchodzić widze, że Ani zdublowała wpis na kafe coś się pierniczy skrzypek jest niezmordowany, starszy dziadziuś ale pitoli twardo: teraz gra: pust wsiegda budiet sonce oszaaaaleeeejęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaaaaacie, samo się tak zrobiło..... przez jakiś czas nie mogłam się wbić, za to moja myśl lotna zapisała się tu wielokroć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe kolejna plaga na Anouk!! zacina sie :P:P:P:D:D:D::D albo wina tego słoneczka co jej tam poswieciło hehehehehheee dzieki za emilki mumi to jednak bedzie dzidzius\"płodzisz emila\" heheh:P jasniepamstwo napeniaja dzis basen- qrwa komisyjnie chyba bo ma on z tym lepszym dzieckiem przyjsc qrwa~! a niech leje pluje \\żabami ile wlezie:D:D:D:D:D:D heheheheh czyli znow samotny wieczór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyższa ankieta nie dotyczy mnie :P jeszcze 2 miesiące...w sierpniu będę już stateczną panią po 35 r.ż. buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie gazetę fitness i uroda a tam dodatek płyta dvd- w zasadzie o płyty mi chodziło:D:DD: bede smigac przed v...bo brzuszek ...no wiele pozostawia do zyczenia... wreszcie za to z kostiumu piersi mi sie wylewaja( te miniaturki moje) i musze kupic nowy :D:D:D:D: mumi to moze wpadniecie na kawe skoro masz wolne?? mape masz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe słonko jutro mam exam a nic się nie uczyłam w uszach dźwięczy mi tiraraira i piotolenie dziadka pust wsiegda ;) może w sobotę? ale nie obiecuję na wyrost, jutro jeszcze ubezpieczam autko, jutro jeszcze przegląd a w piatek z młodym ostatni dzownek by iść zapisac go do gimnazjum niby wolne..a tu życie po prostu :) ale pamiętam i dziękuję za zaproszenie, zreszta jakby Cię rzuciło w ten strony to masz adres i nr tel w emilku ps. po 35 r.ż. mus zrobić trwałą i koniecznie na niebiesko oko pomalować :D acha a kiecki tylko midi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a księciunia to chyba na wyrost pochwaliłam, lusterka maluje..chyba całej wsi a nie swojemu autku a tu obiad panie gotowy! dzieci wciągnęło w odpust, zostałam..sama nie, nie sama z dziadziusiem..stereo qrwa..mać, no choć repertuar zmienił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko zawsze miałam najmniejszy rozmiar..tak więc miseczka B jest dla mnie terazspełnieniem marzen :) skoro na wiecej liczycnie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko pamiętasz czasy gdy ruski był obowiązkowy? heh człowiek znał lepiej niż język ojczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam B, ale chciałabym C.... :( No i chciałabym też troszke ciałka zyskać tu i tam, bo same kości normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam... ja w tych czasach, nawet jeszcze nie byłam w planach, by na świat przychodzić... :P Mama mnie tego uczyła, gdy mi przyszło uczyć się ruska w liceum. Ale to już było z wyboru, nie z obowiązku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przepraszam że Cie postarzyłam, jakoś tak mam że ludziom lat nie liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec końców z ruskiego poza kilkoma wierszykami i tą pioseneczką nic nie umiem... Ale piątkę miałam. Chyba za dobrą improwizację :) I niezastąpioną w tym fachu mamę, która mi pisała wszystkie wypracowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie mi nic o tym języku 7^(&)*7()*)_(907*%^$%^*7^ carrrrramba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z ruskiego zdawałam maturę i władałam nim nieźle. A teraz ledwo kilka słów wydukam :O. Ostatnio nie mogłam dogadac się z klientką i musiałam prosic o pomoc... Odwrotnie niż z angielskim, z którego miałam same dwóje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziecka uczyłam się niemieckiego i w 5.klasie przyszedł mi miękki rosyjski język. Kompletnie nie mogłam go przyswoić, literki myliły mi się jak najęte. Zresztą miałam kiepską nauczycielkę, co dopełniło mojej totalnej klęski w nauce tego języka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to niestety jest z językami obcymi, że jak się ich długo nie używa, to odchodzą w zapomnienie dla naszego mózgu... Moj angielski był celujący w liceum... Teraz, przez dwa lata nie ćwiczenie go, jest w opłakanym stanie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×