Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Garni, znow zagłosowałam na malego. Ma już 8 głosow. Jak się zmobilizują wszystkie ciotki i tak przez tydzień, co dzien jeden głos... Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Jo* :D jak tu się uczyć jak słuszę w kółko: tira raa tidit tira raa tidit :P polazłam na zakupy :D a że nie dało się ominąc odpustu :P kupiłam lizaka - serce z romantycznym napisem z pokruszonego lukru: kocham :D :D :D dla księciunia ofkors i cukierki raczki a dzieciom dwa aniołki i cukierki no zobaczymy co z tym pierścionkiem, a nosiłabym go a jak! :D -> Garni czekam na emilka aktywacyjnego i głosuję :D reszta do Ciebie w emilku :) buzia dla Kubusia Ani nie zapłaciłas rachunku i odcięli? buzia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie miałam neta. To chyba wszystko przez tę awarię prądu w mieście. Dzwonił mój tata, że skrzyżowanie Slężnej z AK jest absolutnie nie do przejechania, na południu miasta padła sygnalizacja i jest masakrycznie tragicznie:(:(:( A ja w domku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, wszystki plagi spadły na Wrocław - a to wody wam brak, a to prądu ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, nie śmiej się:P:P:P:P:P:P Jeszcze dziś przejdzie burza:O:O:O:O:O Ale w przeciągu 4 tygodni sporo tego, fakt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wy też tak długo czekałyście na aktywację konta? sprawdzają moją teczke czy co? ja chcę tylko oddać głos na Kubulkaaaa!!! nie mam nic wspólnego z Alkaidą nooo! weźcie im powiedzcie :P Anouk :) ciesze się że wróciłaś do cywilizacji i prąd jest :D i net jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i woda jest:P ale mumi, nie chwalmy dnia przed zachodem słońca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja bo coś się chmura złociste balony i wiatraczki furkoczą, nawet ładny widoczek :) ale to tira raa tidit wkurwia mnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja się nie śmieję. Serio. A burzy współczuje - u mnie mam nadzieję padać nic nie bedzie, bo dach poprawiają. Dzis znów sie nudam, powiem wam - to jest potwierdzone naukowo, że jak nie ma kierowniczki naszej, to robota idzie szybciej(nie ma kto przeszkadzac), nawet humory mamy lepsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny sprowadzasz mnie na ziemię: praca, kierowniczka, papiery a fe :D a jest tak ładnie, ciepło..mmmmm zaraz przygotuję obiadek, odbiorę dzieci ze szkoły, słoneczko muśnie promyczkiem i...niezauważona...przemknę wyciągnąc tę cholerną beterię z tego cholernego czegoś grającego tira raa tidit tia a teraz jakis skrzypek pitoli pod oknem bo ja wiem?..ukraśc te skrzypki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziulę zmokłam jak kura!!!!! Do ostatniej suchej nitki!!! zresztą co ja piszę, jakiej suchej nitki, nie było na mnie nawet jednej setnej milimetra suchej niteczki :P Ale na szczęście juz jestem w domku i się suszę i już się nigdzie stąd nie ruszę :P Mumi, odpiszę zaraz na emilka. Garni, tobie też :) Na Kubusia głos też dziś oddałam. nastawiłam sobie nawet przypomnienie w telefonie aby mi codziennie dzwoniło ;) Jo* i Celi, cierpliwości! Na pewno wasze trudy zostaną hojnie wynagrodzone ;) Ani, zawsze może być jeszcze gorzej.... Najważniejsze, że sobie siedzisz bezpiecznie w domku ;) Net najdroższa!!!!!!!! Bądź twarda, twarda, twarda.... BARDZO TWARDA!!!! Whimka, i widzisz? Jak na zawołanie, Twój dzień biegania po urzędach nie będzie dniem upalnym, a rzeźkim, chłodnym i przyjemnym. Toruń pewnie też w strugach deszczu tonie, co? Yenny 🌻 Twój księciuń to ma cierpliwość :P Zeby znosić opieprzanie \"na zaś\" :D :D :D :D Dobry z niego chłopiec :) Groszek, jak tam forma?? Bo pracy pewnie ciągle duzo, co? no i jak POukładany Pan? A dziupla Twoja jak tam? Buziaki dla wszystkich. Mam w sobie ostatnio za dużu uczuć, za dużo miłości... Nie wiem jak ją rozładowac, więc poszłam i zapisałam się do osiedlowego domu kultury w bydgoszczy na praktyki. No i w poniedziałek maszeruję prowadzić zajecia z trzylatkami :D :D :D Ale będzie fajno :) Kocham takie brzdące męczące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomot im spuszczę a nie deszcz :P za tę noc nieprzespaną :D no acha i za tirari :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wystawiła sprzęt grający na ogródek , puściła odgłosy wojny połączone ze stertem odrzutowca i spokojnie obserwowała towarzysstwo z lężaka z książką w dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :D :D :D Mumi, to jak? masz jakiś film wojenny i duże kolumny co by to odpowiednio nagłośniły??? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozważaliśmy z księciuniem czy aby nie uraczyc ich muzyczką z gatunku heavy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama oczywiście leżałabym na leżaczku ze stoperami w uszkach. ;-) Musze takie zakupic dla ksieciunia - jęczy ze rano go budzę jak sie kręce po mieszkaniu. tylko jak on biedactwo wtedy budzik usłyszy? Serce, on musi znosić jak chce być. i nie jest taki idealny, oj nie jest. A co z Celi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vectra2006
witam dojrzałe Panie po 35--roku zycia:) prowadze badania dotyczace otwartosci kobiet na zmiany , na nowosci, odwagi do podejmowania nowych wyzwan , ich niezaleznosci oraz podejscia do starosci, starzenia sie i swojego wieku. Jesli któras z Pań chetna bylaby pomoc i wypelnic 2 ankiety prosze o kontakt na widoczny adres z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×