Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość Łyżwa i Endriu
tu są prawie same moderki, wliczajac tą z pierwszej strony, wiec nie napalajcie sie zbytnio. A teraz idziemy sobie, gdyż z sobkami sie nie bawimy. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilę wolną. Ale mnie na ziewanie wzięło. Choć wyspana dziś jestem. I nudno nie jest - ogólnie u mnie w pracy ostatnio jest baaaaaaaardzo nienudno :-D Uwielbiam swoja prace ,swojego szefa i szefową i nie zamieniłabym ich za żadne skarby świata. Choc ostatnio miałam propozycję przejścia gdzie indziej za sporo większą kasę. Nie zdecydowałam się bo tak dobrze jak mi teraz jest nie bedzie mi nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka:D:D:D afirmacja pracy, etos budżetówki...rzadkie...piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehhah :D Aleście mnie rozbawiły. Postaram się wam coś skrobnąć wieczorem, odnośnie poruszonego wątku zmian, przesunięć, budżetówki. Ja tez niecierpliwie czekam na wyklarowanie się pewnej baaardzo dla mnie ważnej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczurek? cudo!! albo rodwajlerek (jak się to pisze?), kocham takie wielkie, przytulnie psiaki!! a spaniel to dla mnie pudel z rozprostowaną fryzurą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D a co masz do pudli?????:D:D:D:D:D:D:D biedactwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13, juz niedługo... rozmarzyłam się... nowe panele na podłogi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz nie tam tylko tu ale temat ten sam? dzieki za maila ale zawichrowania robicie! jeszcze sie tam nie połapałam, nie doczytałam, wypisałam sie sama do siebie..ehh..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pudli nie mam nic... właśnie! wolę „więcej gabarytowe” pieseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka:) Tobię, to nawet dziś zrobię grzańca, na Kadarce;) A co mi tam, jak pić, to na całego i byle przed weekendem;) Przeprowadziłysmy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ka, to nasz dom. Weszłam na sąsiedni topik - o dzieciach dorastających. sama mam w domu 11 latka. Poczytałam i włosy mi dęba stanęły. Zacytuję wam wpis pewnej mamy: \"ostatnio mój syn przyszedł ze szkoły z odbitym butem na twarzy - dostał od dziewczyny, za nazwanie ją \"przygłupem\" długo rozmawiałam na ten temat że nie mozna mówić \"przygup\" a on na to ze i tak ona zostanie \"przygłupem\" Wydaje mi się ze cos tu w wychowaniu dziecka zostało zaniedbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, czyżbym wybrała dobą lokalizację i ciekawe sąsiedztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i z wpisu wnioskuje, ze mama ma pretensje do wychowawczyni a nie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, to nie wiedziałaś o nim(Molu)....myślę, że to również pewna forma rasizmu. Za to równiez powinien odpowiadać. I seksizm:P U nas wieje, że ho ho... Może lepiej zrobię herbatki zielonej? A powiedz, od czego te zakwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja drogą: na fotce policjant ma gumowe rękawiczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, z ostatnich u mnie w domu rozmów przy winie przyjaciel mojego męża narzekał, że mało jest kobiecych, ciepłych kobiet. Żalił sie, że młode i atrakcyjne kobiety, które spotyka, to zimne suki. Ale on jest artystą;) i ma dość niecodzienne widzenie świata. Ostatnio szuka po bibliotekach, skąd pochodzi portal w Marii Magdalenie. I gdzie był piwrwszy rynek we Wro, ten wczesno średniowieczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się od rana zastanawiam czy nie pełnia... nic zrobić nie mogę bo każdy czegoś chce, a co jeden to kłótliwszy... a to podobno halny grasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był o nich artykuł w \"Duzym Formacie\" i \"Polityce\"...marzycielki, naiwne, idealistki, wymuskane panienki z dobrych domów, które pogubiły się... Najsmutniejsze jest jego reakcja, gdy mówiły mu o swej chorobie. Wiesz on dla mnie jest pseudobojownikiem o prawa człowieka, wolność, równość...zrobił wiecej szkody SPRAWIE niż jej sie przyspożył. I bardzo dobrze, że za wszystko odpowie karnie. Tylko te dziewczyny, ich zdrowie, wiesz \"czarny\" szczep HIV, one chorują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam troche na topiku obok, czyli o dorastających dzieciach i postanowiłam, że moje będzie takie malutkie i grzeczniutkie zawsze. a jak się jednak uprze i dorośnie to będzie przynajmniej grzeczniutkie. właśnie ją o tym poinformowałam i na razie nie widzę sprzeciwu. teraz idę poprzytulać, póki się jeszcze daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Anouk, Ci którzy żyją tym że cudzy idealizm i naiwność wykorzystują... wg mnie są oni słabi i niepewni siebie... nie wiem czy umiem to przekazać ale takie wykorzystywanie cudzej słabości kojarzy mi się z czymś paskudnym i śliskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) WHIM:) aana, Mol dla mnie zrobił coś jeszcze znacznie gorszego niż piszesz, jest jeszcze gorszy w moich oczach niz sliski itp. parszywiec, też zbyt delikatnie... ala taka kloaczna atmosfera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, praca mnie powoli przygniata - tzn, moje papierki mnie przygniatają. Czy wszyscy muszą na raz robić aktualizację swoich danych????? Udajesiedo roboty wiec, a do Was zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,3846291.html Poszukaj w portalu Polityki, teraz są tam jakieś prace i ject chwilowo niedostępny... Dla mnie to odrazający typ... powinien zapracować na kuracje osób, które pozarażał,...tym łańcuszkiem...zabulić za wszystkich...nawet gdyby szył worki jutowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... nowy topic i jak dynamicznie pnie się w górę z ilością stron :) Ja się tylko witam i spadam do nauki, bo mam jej dziś dużo...oj bardzo dużo:( Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×