Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ka, jak widać nie udało mi się przekazać tego co miałam na myśli, sorki chodzi mi o to że niektórzy mają psychiczną niezdolność do prawdziwych wyzwań i prawdziwej walki, odbijają to sobie na słabszych od siebie; kojarzy mi się to z takim jednym śliskim z władcy pierścieni... wiecie, ja się brzydzę tchórzostwem, a to mi się ze słabością psychiczną i tchórzostwem kojarzy... nie walką, nie żadnym „bojownictwem”... to tylko mały, zgniły tchórzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ani, własnie odebrałam wyniki... oj :o Jutro lekarz w nie wejrzy i powie mi co z tymi bliźniakami ;) A ja zaraz też posprawdzam co jest odpowiedzialne za co. Wiem, że czegoś była norma 204 a ja mam 1158 :o na szczęście nie PRL. Wysłałam też maila z odpowiedzią na maila Yenki. Może dziś się coś wyjaśni - trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku, coś Ci tak podskoczyło?? co? dlaczego bliźniaki? marzenia czy możliwość genetyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Yenka-thx za nowy namiar, pozdr. stałe bywalczynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja maile śle, już mam dość. A mam jeszcze ponad 20 nieodebranych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba możliwości genetczne :) Chociaż... cholercia wie... naczytałam się teraz takch rzeczy, że głowa mała :( W tych kwestiach dobrze jest zachowywać normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrobiłam się trochę, zaraz pójdę sobie cos zjeść bo głodnam szalenie.A jak Yenny głodna to zła. Groszku, przeczytałam i trzymam kciuki - aby się w pracy poukładało, normy były w normie i jak chcesz mieć bliźniaki to życzę bliźniaków. Michała i Olka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymulona dziś jestem po wczorajszym grzańcu ;) Niech mi ktoś powie, czy ja dobrze rozumiem, że groszek będzie miał małego groszka, albo groszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że topikowi szybko przybywa stron . Groszku , co to z tymi bliźniakami. Ja to bardzo bym chciała mieć. A z tym Simonem co pozarażał kobiety to mimo wszystko żal mi tych kobiet, ale czemu one takie głupie były. Anouk.....a psa mam jamnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nade mną też wisiały (właściwie dalej wiszą) jak miecz damoklesa bliźnięta... tatuś był bliźniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D A już myślałam, że nikt nie zuważył mojego wczorajszego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej jak będziecie w takim szybkim tempie pisac to nigdy nie połapię sie o czym w danej chwli dyskutujecie :O Czytam jakis jamnik, zachiwlkę pudel, bzniaki, nie badania, nie masa groszków w strączku :O Oj dziewczyny :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A ja mam zły nastrój !!!!!!!!!!!!!! Przeprowadzamy sie na śląsk :O J nie da rady dojeżdżać do pracy 4 razy w tygodniu :O A ja mam doła i zaraz idę zrobić sobie grzańca ;) Bo co innego mi pozostało :O No ale chociaz Kubusia Garni poznam w realu , a co ?? zaczaję sie pod jej domkiem i zrobię kilka fotek ;) Bedę jak prawdziwy paparazzi :D:D:D:D Buziaczki dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> celi nie wiem czy dobrze doczytałam ale..chyba pisałaś coś o przeprowadzce do DG..moge się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu:D:D niotego ze dostane adres nowego topiku to bym nie pomyslala:/ hiih..:D ale milo;) Witam Was wszystkie kochane:) no heartbreaker.. Ciebie doskonale rozumiem..tez mam 3 egz w weekend..i 2 parce do napisania:/ se mozemy powsplczuc:( ale na szczescie za 20 minutek do domku mykam na obiadek..cos tam chyab czeka..a i o 17.30 beibik sobie bedzie fotki pstrykał..u ginki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląsk Celi? No przeciez chciałas spowrotem do miasta? Czy ja czegoś nie załapałam? Poczekaj z tym grzańcem do wieczora... chętnię łyknę odrobinkę. Bo coś zaczyna mnie łamac w kościach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka Na :\"On sie rozwodzi.......\" A Ty o tych facetach to tak na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka Ty dzisiaj jakaś nietrybnieta jesteś :D O tych, którzy powinni siedzieć w kazamatach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa Ja bym mu znalazła niejednego do towarzystwa. Czasami tak sobie myślę, jakby to było pięknie mieć broń i pozwolenie na odstrzał............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_groszek popatrzec to moglabym chyba za jakies 2 m-ce..ale nie chcemy wiedziec...przynajmnie na razie tak twierdzimy:D:D ale jak bede miala zdjątka to przesle i moze sama ocenisz:D;) czy razowy czy kukurydziana..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi.......do mnie też bedziesz miała blisko choć ja podobną drogę mam do BB jak i do K-c. A na ślasku nie jest źle. Ważne ,że będziecie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na/razie widze sama poludniowa polska..., a tu kujawy sie kłaniają...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babka, częśc reszta (wiśniowa, ładnie brzmi...) My tu z Ka o jednym MOLu gadamy...Ka go chce wysłać do kazamat, a ja do obozu pracy:( Celi, bedziesz miała do mnie bliżej:) I przypominam, że chciałaś do ludzi... o jedna więcej przeprowadzka...przy tylu nie zauważysz:P Ja mam masakrę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawy? Któraś tu chyba z Bydzi czy z Torunia była. Południe Polski ma przewagę w tutejszej reprezentacji. Tylko ja siedzę na tej Alasce Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×