Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

W przyszłym tygodniu mieliśmy jechać w góry (taki walentynkowy weekend), a on mi dziś rano wyskochył z info, że niestety ale ma tyle spraw służbowych do pozałatwiania.............. Mam świadomośc tego, że ostatnio faktycznie ma bardzo dużo pracy, ale.... I dlatego nie będę się głowić nad żadnym prezentem, sam z niego zrezygnował. A ja tak czekałam na ten wyjazd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Yenny a ma pen driv\'a ? - ok. 1 GB - są i wyższe wersja z: -radiem, - oczywiście pamięć przenośna, -dyktafonem, -odtwarzaczem mp3 na allegro jest tego full może mało romantyczne, ale praktyczne..yyy z mp3 wgrałabyś Grechutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) co zaczynam was dzisiaj czytać i juz myślę , ze skonczyłam to znowu kila postów sie pojawia ;) Chyba już nawet nie będę próbowac nadrabiać :D:D:D:D:D:D:D Kac mnie męczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> aana też to zauważyłam, poprzedniczki ostro musiały namieszać i stąd te dziwaczne wnioski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi, żeby zgubił:P mj maż ma już czwartego. Ja mam Ipoda, a on jakieś badziewie z 256. Jak zgubił ponad rok temu drugiego 1-giga, to mu dałam do wiwatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zbyt mocno żegnałaś się ze swoimi górami??????:P Cześć mała ochlaptusko;) Napij się mięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka ;) no cóz kup mu w kuli skoczka :D:D:D:D:D:D:D wiesz jak potrząsnie się taka kulą to coś tam się porusza jakieś pyłki imitujące śnieg :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ja umieram :O serce mi drży, ręcę latają jak wentylator, mysli zadymione :O Ojej i to wszystko tylko po jednym małym kubeczku grzańca :O Starość nie radość !!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka ja stawiam na na wedlowskie metalowe czerwone pudełeczko serduszko czekoladek ;) + jakis męski trunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w tym coś jest, na studiach wypijałam 4 kubki, żeby czuć się tak samo jak teraz po 2 :(:O:O:O:O:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rofl a na dodatek na drugi dzień ze śpiewem na ustach szłam do pracy czy na egzamin, a teraz to niezabardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mumi, to jest myśl. Ja chciałam kupic mojemu pendriva z mp3 na święta ale dostał dvd :) To mam już pomysł na Walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie to tłumaczę rutyną balangowania w dawnych czasach: imprezka, spotkanko, randka, jakieś babskie pogaduchy.... A teraz życiem towrzyskim urozmaicam sobie 2-3 wieczory (góra!!!!!) w tygodniu:O:O:O taka kolej rzeczy... i nie ma co biadolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, dzieki - kupie syniowi, bo coś juz marudził o takim bajerku. Ksieciunio niestety nie lubi takich \"bajerów\". Babka, uszy do góry, moze w innym terminie sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tak było, piwko, winko, wódeczka, imprezy do rana, a potem lekcje, wykłady, obowiżki. Dziś po 2 piwach śpie na stojąco. I zdycham, mam hercklekoty i ogólnie jestem jak wypluta. To oznaka że \"próchno się sypie\" ;-) jak mówi moja koleżanka. A teraz spadam do roboty Groszku, do mnie juz doszło, poczta polska to jes tto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, Ty się ciesz, że do Ciebie w ogóle poczta polska coś dostarcza:P U nas są z tym kłopoty... Wódki nie piję, piwo rzadko (boli mnie potem głowa), natomiast winka i owszem zawsze się napiję, nawet sama w oczekiwaniu, aż spadnie śnieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona....... moja córka jest zakichana.........buuuuuuu Ma ostre jazdy \"tęsknotowe\". Zabiję się ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to \"co ja gadam\"??? Szczerą prawdę, wykończą mnie te miłosne przypadłości mojej latorośli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko :D:D:D:D:D:D i trezba było tak od razu :D:D:D:D:D:D:D a juz myślałam Bóg wie co :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze że w Sopocie nie mieszkam :D:D:D:D:D:D http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3891676.html bo nici byłby z picia nockami :D:D:D:D:D:D A tak swoja drogą, to jak odbywaliśmy podróż nad morze to zauważyłam, ze od wawy na północ stacje benzynowe były juz o 18 pozamkane i tylko można było tankować, ale juz nic nie mozna było kupic na nich :O Kocham jednak południe :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> celi to jak już się sprowadzisz do DG czy S-ca daj cynk spotkamy się na herbatce z prądem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi...a ty tez tu mieszkasz:) bo ja w takiej jednej miescince pomiedzy ...dg i sc....:D celi ja tam tez czekam na ciebie:) wystaraj sie:) bo w dg bedę rodziła:) więc juz wogóle rzut beretem:) tak więc nie ma tego złego:D ale kobitki pedzicie z iloscia stron!! co do prezentów nie mam pomysłów... zobaczy się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a pen drivy robia dobre wytrzymał własnie jeden taki pranie w pralce w 60 stopniach około godzine...tak tylko patrzyłam jak w okienku wiruje:) a potem....działał! i działa! nadal ma nawet zapisane to co było na nim:D:D:D:D ale ten mój kotek to mnie chciał ..delikatnie mówiąc....stłuc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, właśnie wyczytałam ze Ty balowałaś gdzieś u nas pod płotem... bidulko! szkoda że nie wiedziałam miałam wolną wejściówkę dla pary na niezłą imprezę w knajpie na Kazimierzu... fajnie było!! tj. fajnie było od momentu jak mój luby dotarł, bo w ramach prostowania mu charakteru od piątku pozwalałam mu na widywanie mnie tylko na krótko i w sytuacjach gdy konieczność nakazywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi :D:D Garni :D:D Nie przeceniajcie mnie :D:D, ja słabeusz alkoholowy jestem :D:D Ale dobrąkawusie i dobre ciateczka i wszelkie słodycze uwielbiam :D:D moga byc z alkoholem :D:D Ale chętnie spotkałabym sie z wami w realu ;) J własnie dzisiaj jest w Katowicach służbowo, pózniej ma coś obejrzeć w Ząbkowicach i DG ;) OBy mu sie nic nie spodobało :O Ależ mi się spieszy z przeprowadzką co :D:D:D Wczoraj go troszkę spiłam grzańcem i razem pochlipaliśmy nad opuszczeniem naszych górek :O Ale co mi tam. Zycie toczy sie dalej ;) Garni co do szpitali to odradzam św Barbary w sosonowcu :O Przeleżałam tam na szczekówce i jeszcze więcej mi problemów narobili niz ci z 2 sosonowieckiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aana :D:D:D:D:D:D:D:D moze i pod płtem , nie pamietam :D:D:D:D:D:D:D ale obudziałm sie na moim poddaszu :D:D:D:D A tak powaznie to Kraków bardzo lubię i min 2 razy w tygodniu tam jestem ;) ale Kazimierza nie znam :O jedynie galerię Kazimierz - aż wstyd sie przyznać co ?? Aana, a kiedy u ciebie jest to święto kultury żydowskiej?? bo gdzuies na Kazimierzu jest organizowane chyba ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ;) a po czym go poznałaś ??? :D:D:D:D:D:D:D chyba nie po koszernym jedzeniu ?? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×