Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Anouk ja tak wałsnie do tego podchodzę ten mój sen to wynik wczorajszej rozmowy z niedżwiadkiem i dzisiejszego egzaminu.............tak fajna wybuchowa mieszanka . Yenka masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZy wczoraj któraś z Was dostała odemnie zdjęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:(:(:(:( yenka, ale uczę się cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zabiję kompa. Już jest nowy komp, zwiększona predkość w necie - a z wysyłaniem zdjeć jak był problem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - trzecia próba skonczyła się niepowodzeniem. Kurcze, co jest z tym kompem, juz kilka razy udało się - więc można,ale to cud prawdziwy jak przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam odrazu złosliwość ...............tak to już bywa jak coś bardzo chcemy to z reguły się nie bardzo udaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwosć, złośliwość. Już mówię do widzenia, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo - jutro do ciebie naklikam, bo dzisiaj zwijam sie z bólu :O Buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka spróbuj po 1 zdjęciu wysyłać i najlepiej zacznij od jednej osoby ;) u mnie też często sieć szwankuje :( i wysyłam pokolei do każdej kilka załaczników :( Czasami tak to bywa z tymi netami ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - lepiej nie pytaj czuję sie jak stara rozlatująca sie baba :( kłuje mnie w boku :( kurde nooo i znowu z lewej strony :( mam tak od kilku lat latem, przeszłam wszystkie badania i nic mi nie znaleziono, ale zawsze mogłam sie chociaz przeciwbólowych nażreć, a teraz tylko moge leżeć i leżeć ............. :( i czekać az mi to przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byliśmy dziś w Wiśle. Wróciłam raczej zmęczona niż wypoczęta. Myślałam ,że pogadamy spokojnie dlatego z nim pojechałam. Ale jak tu spokojnie rozmawiać gdy on wydaje się być jak z innej planety. Dziewczyny dziękuję Wam jeszcze raz za mailiki, za rady w nich. Nawet niektóre z nich chwilę temu wykorzytałam. Wiecie mam wrażenie ,że on całe życie miał wokół siebie służącą co mu wszystko robiła, i dlatego teraz taki jest niezadowolony gdy ma zrobić cokolwiek. Nikt od niego nie wymaga jakiejś niewiadomo jakiej harówki po pracy. A tu jemu nawet palcem poruszyć się nie chcę. Wiem ,ze trudno go teraz wychować ale wiem ,że ja na głowę sobie wejść nie dam i dawać się wykorzytywać też nie będę. A jutro znowu poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ale ja nikogo nie chciałam udobruchać... Źle mnie zrozumiałas. Dla mnie po prostu szkoda czasu na łażenie i odpowiadanie wszem i wobec zwymyślonych plotek na temat osoby, czy osób czyniacych podobnie w stosunku do mnie. Może i racja, że buraka pokonuje sie buraczanymi metodami, ale buraczane metody w buraku prowokują go do jeszcze bardziej buraczanych i obrzydliwych akcji. A po co kogoś prowokować. Lepiej pokazac mu kto tu jest górą. Pokazać, że jego ploty mnie nie ruszają ani troche, ale zrobić coś skrajnie innego, aby mu zaszkodzić i to tak aby to odczuł. Nie wiem na ile, w sytacji yenny, sprawa z bankiem i jej pociągniecie do końca może zaszkodzić exiarze, ale dla mnie to byłby najdogodniejszy kontratak... I wiesz... szkoda by mi było zycia i spokoju na odgrywanie się na kimś... Bo co by mi z tego przyszło? Może jakaś mała satysfakcja, ze po iluś razach odniosłam sukces i cel, że ten ktoś się mnie boi, ale na jak długo? Sama widzisz po takiej Edzi na przykład. Ciągle jej się rodzi w głowie nowy pomysł na to aby Ci jakoś \"umilić\" życie. Dla mnie nie ma złotych zasad na walke z prymitywem. Ale najlepszy to chyba traktowac jak powietrze i nie tykać gówna, bo śmierdzi. Ninke... co można napisać jeszcze... Dbaj o siebie w tym wszystkich. ❤️ Whim, a Tobie więcej spokoju życzę. Co do snów. Wiele się o nich naczytałam swego czasu i ile ludzi, i badaczy-tyle opinii w tym temacie. Samospełniająca się przepowiednia... nie sądzę... Ale jest taka zależność, ze u każdego człowieka sen wygląda inaczej i należy go inaczej interpretowac mając na uwadze indywidualne doświadzczenia i indywidualne życie śniącego. To jak ostatnio miało się jego zdrowie psychiczne itp. Ja np. ostatnio budzę się i nie pamiętam snów. Ale czasami mnie nawiedzi jakiś przesycony symbolami, które sobie próbuje odszyfrować i czasami znajduję w tych snach odpowiedź na to, co mnie w danej chwili męczy. Stąd moja ufność im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałam uzupełnić... Jest taka zasada w postępowaniu z psychicznie chorymi i upośledzonymi ludźmi... Pokazywanie im, ze ich czyny, nie sprawiają w nas żadnego wrażenia. A przynajmniej nie takiego, jakiego oni oczekują, pragną wrecz. Na przykład ekshibicjoniste zdezorientujesz wręcz zachwytem nad tym co pokazuje, a nie strachem, osłupieniem... zwyzywaniem. Bo to go podnieca, jak pokazujesz swój starch i złość. Może to dość naciągane porównanie, ale myślę, ze taka exia u yenny, właśnie oczekuje jej łez, jej szarpania się, jej wreszcie działania podobnego temu, zainicjowanemu przez nią samą,umożliwiającego jej nie przerywanie ciągu kolejnych niespodzianek... Ale to tylko taka moja mała teoria, którą poddaję dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry słonko świeci zaczął się nowy tydzien a ja za godzine mam jazdę .............. i będzie dobrze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi jak tam boczek? kłuję? pospałaś wogóle? jest mi źle :( bo jestem w pracy..czuję się tu obco 😭 ja tak niechcęęęęę wszystkim buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim będzie dobrze :) włącz luz (w głowie) i bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. przezylam,przezylismy :P w emilu napiszę resztę... o jezuuu...aktualizacja mozilli poprawia mi ortografię!! a zdjęcia bedą jak kuzyn nam nagra- on robił w kosciele, i na sali.. ja mam kilka - to sobie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Garnierka, myślałam wczoraj o Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś w górze na rękach Tatusia!!!!!!!!!!!!!!!! Cudne zdjęcie;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, spoko...skopiuj do worda i wyślij z innego konta. Ja nie dowierzam poczcie i zawsze, jeśli nie używam programu pocztowego, a mail jest dość długi robię sobie \"kopie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni wyglądasz na fotkach..na szczęśliwą, Twój synio również :D a fota taty z Kubusiem na rękach wymiata :) dzieki, aż miło obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Garni ;) obejrzałam zdjęcia - cała wasza trójka wygląda na szczęśliwą, więc chyba imprezka sie udała? ;) U mnie znowu upał .......................... i głowa mi odpada :( Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jstem kochane, tylko net nie działał. Gdzie ja tam nie działa, dowcipniś jeden. U mnie ok, załatwiłam poztytwnie sprawy zwiazane z koloniami synia, ksieć tez nie rozrabiał wczoraj ;-) Spać mi siechcę - pozatym ok. Tylko mam w preeespektywie spotkanie z exiem i już mi się wszystkiego odechciewa. :-( Cieżko tłumaczyć mu cokolwiek, każda rozmowa z nim kosztuje mnie dużo nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, spisz sobie na kartce plan i strategie rozmowy. Znasz go, więc i łatwo przewidzisz możliwe teksty z jego strony..... To pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się polskie znaki nie chcą wbijać:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×