Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani - teleon dzwoni ........... ::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nie no wymiekam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Garni - najważniejsze, ze juz po wszystkim :) A siostrą Ł. nie przejmuj się, ona jest jeszcze młoda i trochę głupia :P ale to uroki młodości :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka ;) tak myślałam o tym banku............. u nas jak była podobna sytuacja, to jedynie pracownik banku stracił pracę , a exia od kolezanki oberwała, ale zbytnio się nie przejeła :P , tak więc jeśli chcesz nauczyć czegoś bankowców to czemu nie ;) natomiast jeśli liczysz, ze exia po tym sie uspokoi - to ja w to śmiem watpić - nie ona :O Ale najważniejsze, że Ksieńciuń jest po twojej stronie, a one jeszcze nie raz beda cię podgryzać :O , no chyba że pruchnica zaatakuje ich zęby i im je wypadną :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciam do was ..................cała zdrowa zadowolona tylko mi troche gorąco ale to nic , dzisiaj wybieram sie do przapsiólki posiedziec na tarasie i poklekotać . Yenka moje zdanie znasz na temat Ex .........dla mnie jej działanie jest atakiem wynikającym ze strachu i z bezsilności - wali na oslep w nadzieji że może uda jej sie trafic w coś co odwróci sytuację . Garni niestety tesciów sie nie wybiera rodzeństwa małzonka tez nie więc włacz luzik ................. zdjęcia śliczne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeżyłam pierwszy dzień pracy po tak długim \"odpoczynku\" chodziłam wypłoszona, blisko ścian ;) Yenny cieszę się, że nie zniżasz się do poziomu tych \"bytów\" ale - jeśli się da - to daj im popalić, ale w białych rękawiczkach ;) Ani też sobie nagram taki tekst w telefonie z małą modyfikacją: Pani prezes bardzo wazny telefon z zagranicy..Pani prezes... :D może się nastawię psychicznie na te luksusy co może mnie czekają w przyszłości? :D :D :D Celi jak sie czujesz?? Whim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi ;) luksusy ci się marzą?? :D:D:D:D:D:D:D:D mnie też ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D chyba musimy zacząc grać w lotka ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D U mnie upał .................. skwar..............żar z nieba , w cieniu mam 32 stopnie, na słońcu nie mam pojęcia :O ale jest niedowytrzymania :( Musiałam sobie dzisiaj kupic nowy balasam do ciałka do skóry wyjątkowo suchej , jak ja w te upały mam sie maziać?? :( a skóre mam strasznie wysuszoną po tych dziadowskich oliwkach :O dziekuję bogu, że producenci wymyślili fissan, bo na tych oliwkach to chyba tylko osoby z tłustą skóra moge jechac :P Ale juz oczami wyobrazi widzę siebie jutro na mieście w tych tłustych balsamach :( feeeeeeeeeeeeeee bleeeeeeeeeeeee alez sie będe kleić i ile kurzu będe do domku na sobie przynościć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I ledwo żyję nadal mnie w boku boli, juz nie boli co rypie .......... :P bo boleścią tego juz nie nazwę :P Byłam dzisiaj w sklepie dla dzieci - sprawdzałam foteliki , dla maluchów sa nawet fajne ;) ale wózki to chyba z tonę ważą, nawet nie uniosłam tylnych kółek :O dla kogo oni te cięzary robią?? bo chyba nie dla kobiet zaraz po porodzie :P Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi a co? pomarzyć nie wolno? ;) w totka gram jak kumulacja, ale kto ma szczęście (tfu, tfu odpukać :D ) w miłości ten nie ma szczęścia w pieniądzach i niech tak już zostanie :) jak Cię rypie to do znachora marsz, po co masz cierpieć? nie bój, że od tego maziania \"cudami\" będziesz klejąca i z brudkiem, wszak zwierzaki w Afryce taplają się w błotku coby skórki nie sparzyć ;) będziesz miała taką ;) naturalną ochronę cóś jak filtr UV 45 :D ale fakt żar z nieba pewnie Ci dokucza, już niebawem kotek, bo się burze zbierają i ma padać :) to dychniesz troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny :D to co? pogramy w bierki? :D pisz jak minął dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi- a gdzie się chmurzy- pojadę tam :D:D:D:D:D:D:D:D u mnei nawet niewinnego obłoczka na niebie nie ma :( ja też chce zagrać w bierki ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znachor mi nie pomoże - znowu usłysze że mam kolki :P taaaaaaaaaa ja stara baba mająca kolki co roku latem dobre te diagnozy lekarskie oj dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze i masz rację z tym naturalnym filtrem przeciwsłonecznym :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tylko że ja jeszcze nie wyglądam jak hipcio :( jutro pstryknę sobie kilka fotek to wam prześlę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Celi!! czy ja Cie porównuję do hipcia? czyby nadinterpretacja?? :D :D nu nu co roku masz kolki? acha i nie jesteś stara baba! no, Ty pierwsza rozkładaj bierki, tylko nie oszukuj :D chmurzy się w Pierdziszewie, znaczy u mnie we wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, moze do zółwia :D:D:D:D:D:D:D no jakie zwierzaczki paplają się w błotku ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale ci fajnie , daj kilka chmurek ;) ale ja nie umiem grać w bierki , wiec ty zacznij ;) ja sie poducze :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Yennce sie nudziło i poszła soebie od nas :( Mumi to co z tą grą??? ja stawiam po zimnym napoju ;) + dużo lodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jakby lody były z boczku zawiajnego, faszerowanego czosnkiem i majerankiem to sie piszę :D Celi czepiaaaasz się tych zwierzaków :D :D :D no to już, ja rozsypuję i wyciągam łopatkę z góry, haczyk zostawię Tobie..o żeszzzz ruszyłam, teraz Twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi w miedzyczasie jak grzebiesz w bierkach, to sprawdzam tuleje do tylnej belki mojego żuczka, bo się szykuje remoncik :( fuck najpierw rach. za wode (300), next rach za prąd (800) to teraz \"trza\" mi do szczęścia jeszcze wydac ok pińcet złotych :( aleee gramy dalej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a haczyk ile ma punktów??? bo nie wiem czy na inne widełki się nie rzucić ? :D:D:D:D:D:D:D: wiesz my szykowaliśmy sie do wymiany przekładni , ale okazało się , ze to nasze zwidy :P J. za duzo jezdzi i dlatego wszystkie samochody sa jak klekoty juz po 3 - 4 latach :P on srednio robi 35 - 45 tyś km rocznie :( jednym , a jezdzi 2 :( I tak w przyszłym roku bedziemy szukac czegoś nowego, ale i wygodnego, bo fordzik nam padnie już chyba całkiem na pysk :O na razie to nie maił żadnej ale to żadnej usterki :P poza zawieszeniem, ale to wina naszych krajowych dróg, tak wiec nawet marcedes by juz nam padł przy takim przebiegu :P a co dopiero fordzik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D sorka ja na chwilkę zagapiałam sie na allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Celi ja to zawsze grałam kto pierwszy skusi ;) a nie na punkty :) heh własnie jeżdże francuzem i jest taki delikutaśny że na nasze drogi to się nie nadaje, przez 5 lat zrobiłam 65 tys. i juz jest po poważnym remoncie :( a teraz znowu tyle, ze ja zła pani jestem bo lubię depnąć i jeżdżę ostro ;) a na co patrzysz na wózki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sexowne ubranaka dla cieżarówek - i ząłamka, ja nie chce tak wyglądać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi tyle to ja maluchem zrobię w krótszym czasie :O ale francuziki mimo wygody mają to do siebie, zę się bardzo czesto psują :( My rano zajechaliśmy w 2,5 roku :O albo raczej ono zajechało nasze portfele :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D boze co tam się psuło ? łatwiej będzi ewyliczyć to co sie nie psuło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nawet nam belka pękła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rano tylko renuo - jak się to pisze??? renaut? chyba tak ;) maganke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam żuczka renault Clio Extreme bardziej delikutaśny niż jego pani ;) i własnie belka do rozebrania a tuleje do wymiany kurde jeździło sie unolkiem i było dobrze, to się dziadki chcieli pokazac przed exem i nabyli takie cudo dla mnie i dzieci nie powiem jest komfortowy..na poczatku bo teraz to z duszą na ramieniu jeżdżę wiesz, po tym dośc kosztownym remoncie to mnie rodzice rozliczali ile km robię na uczelnię ile do pracy..eh poryczałam się z tego prezentu nie raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedynie wymieniamy gumki pod wachacze ;) i wachacze co roku jeden :D:D:D:D:D:D:D:D:D + raz jak jechaliśmy do zakopaca i wpadliśmy w ogromną dziurę to musieliśmy kupić do tyłu komplet sprężyn , bo pojedyńczo nie sprzedają :( mamy kombiaka ;) a tak tylko klocki do wymiany i olej , no i trzeba tankować :O Ale pamiętam jak mielismy megankę to ja ją przeklełam :P powaznie, ledwo J odebrał to to, od mechanika a potrafiła na pierwszym lepszym rondzie mu paść i to za każdym razem coś innego :( i do tegop drogiego, nie tak jak teraz w fordziku . Dlatego ja o francuzikach mam złe zdanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a silnik ci nie strzela??? nam meganka zaczeła fukać po 100 tyś km :O robiła takie pierdu pierdu i bach :( jak ja się bałam, i okazało się , ze silnik nam pekł :( tego było juz jak dla mnie za dużo - i dlatego silnik był pospawany i wymieniliśmy na kombiaka - a teraz luzik ;) i ja się bardzo ciesze z tej zamiany ;) chociaz wygode jazdy pamietam, ale juz wole te niewygodne fotele niż ciągle miec J w warsztacie samochodowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdu pierdu to ja robię ze strachu jak mi przyjdzie do Sącza jechać obejrzałam te linki, rany jakia droga ta pierwsza bluzeczka, bardzo ładna ale kurde tyle kasiorki, chociaz przyda Ci się do rozwiązania a ta druga to taka bufiasta tu marszczenia tu pufki, taka se stawiam na tę pierwszą :) ide zalec przed TV a niech mi dupa rośnie a co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam wam moje największe marzenie i pragnienie ;) tylko pamiętajcie te zdjęcia robione były z drugiego piętra i nie oddają wszystkiego :( u mnie takie zjawiska to norma i juz chcę tej normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi - te ceny na allegro sa bardzo przystępne w porównaniu ze sklepami dla mam :O tam wszystko zaczyna sie od 100zł i w zwyż .................. a moda w takich sklepikach własnieijest na marszenia, ogonki, kokardki i mase innego badziewia :O nie dośc że człowiek i tak jest gruby to oni jeszcze każa sie w martszczenia ubierać i komu to niby służyć ??? co ukryje to brzuszek?? raczej go uwidoczni :O Buzia :) ja też zmykam leżeć , bo mnie zaje........... boli :( a jeszcze żelazko mnei dzisija czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kupic samochód ..............................juz zacznę sie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi się nie nudzi.Szczegóły jutro. Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×