Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ani, witam - i całą resztę tez. Nie rozumiem trochę z Twoich wpisów - w końcu ślub był wczoraj czy będzie we wtorek i było wesele na 150 osób czy wcale nie było??? :-) Bo albo mam cieżką zapaść mózgowa,albo nie kumam nic. A tak wogóle czytałyscie o taśmach Rydzyka???? JA siedzę na TVN 24 i oczom i uszom nie wierzę :o Straszne - co jeszcze na czeka??? Garni - dzwoniłam kilka razy - telefon nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - ze ślubem to juz jarzę - we wtorek zapadła diecezja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I resztę też już jarzę. Jednak zapaść mózgowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka z kopca Kościuszki - zdjątka jutro ;) Yennka z tego co ja wiem, to u naszej Garni lepiej - dużo lepiej ;) Buzia :) ps Ani - a zdjęcia ?.......... no chociaz tego tortu ;) i suknie jednonocnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry spiochy wstawać słonko świeci ..................zaczyan sie robic pieknie tak jak powinno byc :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - więc dzień dobry i znikam - praca czeka... Trzy etaty przez 2 tyg, wiec wybaczcie koją w tych dniach nieobecnosć. Jak dam radę będe zagladać - jak nie - będę tesknić za Wami. I jeszcze jak robota czeka a podatnik stoi nademna wygasa mi hasło do programu. I trzeba czekać aż informatyk łaskawie ruszy dupę. I zmieni. W połowie programów - są takie dzentelmeńskie - informacja o tym ze hasło wygasa pojawia się na ok 2 tyg. przed. I mozna zmienic. A inne programy są takie - ze jak wygaśnie to tylko informatyk pomoze. Siet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej na @ macie relację z tego niecodziennego wydarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ani- przeczytałam i jestem pod wrażeniem ;) Yennka - buu to teraz nam sie zawodowo wykończysz :O Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka - u mnie wczoraj też świeciło słonko ......... i pieknie jest codziennie ;) a mnie wstawac się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, masz już odpowiedzi, bo ostatnio mnie nie było i nie miałam czasu na pisanie.... Moim zdaniem, mojej przyjaciółki, która też była i moich rodziców to będzie jeden z bardziej niezapomnianych ślubów z wesel;iskiem;) Szkoda tylko, że po powrocie znajomy wyciągnął mojego na rower, a mój rozwalił sobie paskudnie kolano:( i dziś gania po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wygląda jakby za moment miał lunąć deszcz:( A rano było piękne słońce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - w końcu znalazłam zdjecia tego mieszkania , kótre mi przesłałaś kiedyś - otworzyły mi się i to kilka razy, ale od razu zapisały się w dokumentach worda J :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mieszkanko bardzo mi isę spodobało ;) Buzia :) ps a kolanko się zagoi ;) najważneijsze, ze wyszaleliscie się nietypowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam z tą znajomą, żeby jeszcze inne podesłała: łazienki i sypialni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanko Ani - extra - powaga ;) ale aż boje się zpaytać czy oni zmieścili się w 100tyś czy jednak więcej wydali ;) Ale naprawdę duże wyczucie smaku i gustu ;) Wczoraj koniecznie musiałam sobie pooglądac różniste kuchnie, bo już dzisiaj J jest na budowie i panom dowozi cegły wienerbergera ;) takie małe i większe ;) i dzisiaj będzie im wytyczał ściany ;) Więc jak wybudują sypialnię i łazienkę - to bedziemy wiedzieć jaka wielka (sic) będzie kuchnia ;) W każdym bądz razie matraż z aktu notarialnego ma się nijak do rzeczywistości i nie można polegac nawet w przybliżeniu na architekta pomiarach :( Noo ale wracając do kuchni wczoraj wypatrzyłam taka biała sliczniutka ;) lakierowaną na wysoki połysk - i teraz J urabiam do tego pomysłu ;) - boję się pojechac za daleko np z czerwona lub niebieską kuchnią- ale biała ........... ;) zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ............... na jaki @ wysłałas bo nic nigdzie nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, nie chcę cię stresować, ale wykończenie mieszkania i remont kosztowało z tego, co wiem prawie 300:O:O:O:O Ale użyto tam super materiałów, armatura Villeroya, sauna, deski horrendalnie drogie, włoska kanapa, klima, oświetlenie okropnie drogie, część lamp i mebli robiona na zamówienie .... majątek. Ale jest piękne:) Sama dekoratorka zgarnęła 20 za całość, z prowadzeniem i nadzorowaniem remontu włącznie. Biała lakierowana kuchnia jest bardzo fajna, moja ciocia ostatnio przymierza sie do takiego właśnie pomysłu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak was czytam o mieszakniach ...............kafelkach i innych rzeczach to mnie przeraża ............. w sierpniu zaczynam remont koszmarne ale prawdziwe - przy moim zdecydowaniu to juz przy wyborze kafelek ukleknę . Narazie mam koncepcję na mój pokój do pracy - tylko zastanawiam sie ile to będzie mnie kosztowało - wymysliła sobie baba wejście przez szafę - to zapłaci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, spokojnie, głowa do góry i do przodu. może przed planowanym remontem jeszcze raz zalałby Ciebie jakiś sąsiad z góry;) Ja ostatnio zakochałam sie w szklanych przesuwanych drzwiach na prowadnicach aluminiowych....tylko, że ja już mam zrobione wszystko, a przez szafę z lustrem wchodzi sie u mnie do garderoby;) Teraz pewnie zrobiłabym sobie takie drzwi:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, podeślę Tobie fotki tego wnętrza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ale mi dowaliłaś - z tą ciocią :D:D:D:D:D:DD:D:D ja tu chciałam być taka młodzieżowa- a ty mi wyskakujesz moja ciocia sobie też taka zamierza kupic :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A poważnie ;) to nie wiem, myślałam jeszcze o jasnej brzozie ewen. jasny klon pociągnięty bezbarwnym lakierem ;) - bo przeciez tam nie ma typowej kuchni tylko jest wyznaczony kącik do kuchcenia :( i do tego okno jest w pokoju , a w ala kuchni nie ma :( I boję sie że jak do ciemnego rogu wstawię ciemne meble, to wyjdzie mi ciemna dziura :O Ani- ja nie liczyłam pieniędzy na meble ;) - bo to wiem ile kosztuje, ale mnie chodziło o tynki podłogi, ściany, + o świetlenie płytki itp bez mebelków ;) - bo już na I rzut oka widać, zę meble majątek kosztowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ....................wieszczko ten sam zalał i to tak skutecznie że mam jakies dziwne zacieki i naloty na scianie - zaczynam podejrzewac grzyb na ścianie ( sorry ale tak mnie wkurwił jak to zobaczyłam że podjełam stosowne kroki - zablokuje gadowi sprzedaz mieszkania jak nie pokryje mi strat w pełnej wysokości ). Sam robił remont i wyglada to tak jakby czegos tam nie dokrecił i zalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, bo moja ciocia robi kuchnię wedle wskazówek swojej synowej:) mieszkają W GB, tu kupili mieszkanie, które wykańczają moja ciocia z wujkiem. Moja przyjaciółka ma lakierowana srebrna, w półmat. Tez bardzo fajna, tylko zimna, ale ona ma okna od południa i to takie ogromne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka, nie daj sie zrobić w jajo;) Gdyby mnie zalał sąsiad z góry, nade mną jest mieszkanie na wynajem i dwupoziomowe, oj byłoby, było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinka, oni nawet parapety wstawili granitowe wszędzie pod kolor blatów w kuchni:O:O:O:O Na podłodze parkiet tekowy jakiś jakiś:P:P:P i to było stare mieszkanie (lata 70\') wiec wszelkie instalacje i gładzie na ścianach... A pamiętam jeszcze, że znajoma mówiła, że za lampy w całym mieszkaniu zapłaciła 12 czy 13 tysięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) no jak ciocia ma taką synową - to juz teraz wszystko jasne ;) Co do podłóg ;) ja urabiam J na gres polerowany ciemny lub średni brąz , raczej odcień ciepły- mój upiera sie przy gresie polerowanym ale blado-zółtym :( - ciekawe kto będzie biegam z mopem i zbierał każdy okruszek ?:O No i wiesz jak wykombinowałam biel i cieme podłogi + drzwi znalazłam fajne tez naturalny klon ;) to wszystko zaczynało by pasowac do siebie ;) Bo kuchnia biaia, ciemne podłogi - w kuchni i pokoju ta sama - za mała powierzchnia aby to dzielić :( Jasne drzwi ;) jakieś jasne ściany + i tu nie wiem, czy kanapę granatową, zieloną czy czerwoną ? :( boję sie czerwieni jak diabli , najwyżej na początku zainwestuje w koc czerwony i rozłoże na obecnej kanapie i zobacze jak to będzie razem wyglądało ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Niestety nie mam takiej wyobrażni jak ty czy twoja znajoma :( a uczenie sie na błedach nie bardzo mi odpowiada :( No i przekonjue J że jak bedzie jasna podłoga to zrobimy mdło ....... ale czy na pewno ? :( Ehh dobrze,ze mamy jeszcez kilka miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)ja na moment.Pozdro dla wszystkich, Celi -trzymaj sie!A jak tam Jo*? czy któras cos wie? ja mam kilkudniowe zaległości-nie wiem, czy i kiedy nadrobie.Mimo wszystko-miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - mieszkanko dostałam obejrzałam zrobione ok ale nie dla mnie - ja jestem kolorystką uwielbiam połaczenia barw - odcieni , jak kupiłam to mieszkanie 6 lat temu to pamiętam jak zszokoławał znajomych kolorem pokoju do pracy - nie potrafili sobie wyobrazić jak można pokój pomalowac na wrzosowo - a potem jak obejrzeli juz zrobiony stwierdzili że kolory sa dobrane idealnie . Chyba musze zacząc myslec kompleksowo - o kolorach w mieszkaniu :-). wesela nie dostałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, dobrze kombinujesz..... ja mam jasne podłogi, jasne panele (ale zawzięłam sie wtedy na te panele, bo parkiet bokiem mi wychodził po 27 latach) i taki sam gres polerowany (półmat), dla kontrastu ciemniejsze ściany. Zresztą widziałaś. Jak masz niedużą powierzchnie, to każdy architekt doradza trzymanie sie jednej kolorystyki (najlepiej jasnej) i niedzielenie jej... to jeśli mowa o podłodze. Czyli im mniejsza powierzchnia, tym jaśniejsza podłoga... A może położysz parkiet w całym mieszkaniu, tylko dobrze zabezpieczony przed wodą? Jedni moi sąsiedzi położyli parkiet merbau i dywanik na powierzchni jak mój pokój do pracy i ich pokój wydaje się mniejszy niż moje jaśniutkie panele w kolorze....dąb rustico natural, coś takiego (prawie białe). Na dodatek moje położone po skosie optycznie zwiększają powierzchnię. jeśli gres, to zwróć uwagę żeby był zabezpieczony przed wilgocią (jakoś to się fachowo nazywa), czyli jak rozlejesz wodę, żeby nie wsiąkała w kamień..... Aha, jeśli kładziecie gres, to im wyższy połysk, tym bardziej widać ślady, zacieki i kurz.Moja mama tak sie \"załatwiła\" w kuchni i wiecznie biega ze ścierą na mokro i sucho. Biel z jasnymi podłogami tez pięknie wygląda, moja przyjaciółka ma tak: bukowe deski Barlinka i białe ściany. Ona ma do tego kanapę ecru i takie meble: http://www.bydgoskiemeble.pl/meble_nowoczesne.php?num=82 evito, choć jak mam być szczera, to ma tylko komody i półki pod tv i takie wiszące półki;) Bardzo ładnie to wszystko razem wygląda, choć mój mąż stęka, że sterylnie:P zresztą była rozważana opcja pomarańczowej kanapy;) W mieszkaniu ze zdjęcia jest kupa czerwieni;) i jabłoni locarno i się Tobie podoba;) Ja ostatnia szukam tapety, żeby nakleić ja nad łóżkiem i może zarządzę robienie jakiś półek z gipsokartonu;) no co? upgrade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim, do trzech razy sztuka, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×