Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenny-->no nie moglam..rozlozylo mnie bol krtani straszny nic nie przeszło mimo leków..umieram... dam namiar dam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* Michalina... Jak pięknie, och jak ślicznie ❤️ Mam sentyment do imienia Michał, a do jego żeńskiego odpowiednika w związku z tym również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo.... chciałabym pomóc, ale nigdy bólu krtani nie miałam.... Wytrwaj kochana!!! Może dużo miodku sobie jedz... O! I surowe jajko wypij... Takie czynności stosowałam, gdy śpiewałam w chórze, na oczyszczenie głosu i złagodzenie gardła, czy jakoś tak... w każdym razie pomagało... Choć jak moja mam zobaczyła jak wypijam surowe jajko, to wylądowała w toalecie, zwracając kolację ;) Ale ja podołałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi w temacie macoch.... No coment\'s :O Emmo, od rozmyślania zawsze można wpaść w depresję.... Pewien bardzo lubiany przeze mnie wykładowca powiedział kiedyś, ze człowiek prosty ma o tyle lepiej, ze się nigdy nie zastanawia. Dla niego świat jest albo czarny, albo biały i dzięki temu unika dylematów moralnościowych, tudzież innych wynikających z myślenia, wartościowania itp. Człowiek im bardziej wykształcony, oczytany i obyty, tym ma cięższe życie, co mogłoby się wydawać paradoksalne, bo skoro jest taki oczytany i obyty, to na wiele pytań powinien znaleźć odpowiedz znacznie łatwiej... lecz nie. On zamiast szukać odpowiedzi często szuka nowych pytań.... Tak, więc Emmuś najdroższa... Masz w tym swoim życiu poza jakimiś tam brakami materialnymi, bogactwo uczuciowe, duchowe...A to wiele rekompensuje.... Wiele osób mogłoby Ci tego pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko-->pije ten miod i nic ni drgnie..tak 4 dni do terminu..Ale polozne powiedzialy ze bedzie po terminie na bank.... Czuje sie potwornie wszystko mnie boli wszystko.. Yenny-->nie mam siły napisac maila ale ta sytuacja ktora opisałas to na scenariusz do Złotej Maliny..Az uwierzyc nie mogłam jak czytałam.Skad w ludziach taka zła energia a poza tym mi by sie nie chcialo..Szok.Twarda i tak jestes bo ja bym chyba dłuzej wyła i gryzła sie z tym.🌻 Wszystko mnie swedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niee no ja sie wykoncze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć macie emilka :O duchy przeszłosci znowu w akcji :P tylko za jakie grzechy ?? :( Buzia :) ps Jo - piję pomidorowy 1szkl dziennie i jem 2 babanay tygodniowo- bo bardzo ich nie lubię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - na krtań to Groszkowa zapytaj co pomaga, bo ona często się z tym zmaga ;) a nie wiecie co pomaga na ból pod żebrami z lewej strony ?? - przeciwbólowych nie moge brać :O a za chwile sie wścieknę ........... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kcę do domu i juz. Tak zimno i ponuro dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko ;) serduszko ;) macie obie rację, ale to jest już i męczące i irytujące .......... tylko po co to ? .............. no po co ? :( skoro i tak tym niczego nie wskura :P ot tak chyba dla rozrywki :O Mam czasami dość i chętnie bym jej coś zrobiła dla rozrywki, ale takiego odpałowego, zeby musiała się długo zbierać po rozrywkach dostarczonych przezemnie :P Na razie mam to w dupie .......... i nawet się tym nie zdenerwowałam, co zastanowiłam sie po co?? I dlaje nie mam pojęcia co nią kierowało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest ciepło, wiaterek trochę upierdliwy, ale ciepło i słonecznie, czasami popada deszczyk, ale taki 10minutowy i znowu słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Może po to żebyście nie zapomnieli o jej istnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D pewnie tak :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=211785933&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E na chrzest kup- oczywiscie z danymi dzieciaczka!! napewno sie przyda- no i niezapomniany prezent...moze sobie sptrawię...chmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana! u nas w końcu ciepło..więc jedziemy na wycieczkę ;) wczoraj się dowiedziałam, że moja koleżanka tutejsza, która ma córeczkę w tym samym wieku też jest w ciąży :D będziemy miały dzieci w tym samym wieku, ciekawe czy płeć też się zgodzi? miłego weekendu dla wszystkich, zwłaszcza dla Anouk, bo chyba dzisiaj ten ślub? co kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo ;) Garni :( dopiero teraz przeczytałam sms od ciebie :( - miałam ściszony telefon :( Juz wszystko dobrze?? jak się czujesz?? napisz coś ............... a kocyk - mnie nie przypadł do gustu- taki trochę odpustowy :( - no ale to dla mnie , każdy ma inny gust no nie? ;) Myslałam o grillu dziisaj ale chyba chmurki przyniosą jakieś opady :( więc znowu błogie lenistwo w pieleszach domowych :D:D:D:D:D:D:D:D Buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja zabiegana od wczoraj - sklep - kuchnia - stół itd, mamy niespodziewanych gosći. Ale fajnie jest. Garni - smsa przeczytałam rano dopiero, a zadzwonić nie mam jak - jutro jak goście pojadą a ja będę miała spokój to wyjdę. Buziaki - pewnie dopiero jutro wieczorkiem się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jadę... ślub za 3 godziny, ale trzeba dojechać.... Miłego weekendu...będę jutro wieczorkiem. Kupiłam przecudny komplet dwóch beżowych szlafroków i 6 ręczników\" dwa duże, dwa średnie i dwa malusie. Upewnilam się, że tego nie mają (pasują na pewno do ich łazienki i wystroju mieszkania) i.... zabuliłam jak za zboże:( ale są piękne, szkoda, że ja takich nie dostałam:( Ale się porobiło na sposobach, yazzgott totalny:( zagłuszyli tych rozmawiających. A w sprawie prezentu na chrzciny: totalna klapa, rodzice chcą kasę:(:(:(:( Rozmawiała z Garnierką i do tej kasy kupiłam prześliczny komplecik naczyń dla maleństwa (garnuszek, talerzyk i miseczka).... Przecież nie będę na siłe kombinować, skoro w tamtej rodzinie jest tak przyjęte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sposobach zdradzonych żon\" znaczy się..... 🖐️wszystkim , pa pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dochodze do siebie po dzsiejszym egazminie .................jak wróciłam to spałam ponad 1,5 godziny - nic nie było wstanie mnie podnieść jak sie obudziłam miałam kompletne zatracenie czasu ............ powoli mów organizm mówi dość ( żle sypiam przed samym egazminem a potem jestem jak wyjęta z wirówki- ja juz chce miec wakacje). Teraz pije kawe i planuję co mam zamiar robic dzisiaj i jutro ( nalezę do grona szczęsliwcow - którzy maja zdany egazmin z matematyki - nie musze jutro pisac -mam wolne). Tyle wolnego czasu jak fajnie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, wspaniale tam socjologizowałaś;) Chyba sporo zostało Tobie po egzaminie? Ni e tylko: zdać, zakuć, zapomnieć:) spadam bo pora na mnie...:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ładną datę dzisiaj mamy. Od dwóch dni miałam wstręt do komputera i nawet go nie włączałam w domu. Dziś nieco odpoczęłam i koniecznie musiałam zaglądnąć na nasz topik i na pocztę oczywiście. U mnie spokojnie jak rzadko kiedy. A dziś widziałam moją koleżankę z takim ładnym już brzuszkiem. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po spokojnym weekendzie .........................był taki inny od poprzednich - jestem wyspana wypoczeta psychicznie - bo fizycznie to się troche namachałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócciłam i się witam...było to jedyne wesele w swoim rodzaju...ze ślubem w trakcie między posiłkami;) Jutro Wam wszystko napiszę, bo jest co;) impreza była na 150 osób:) i jak na to tempo przygotowań, wyszło genialnie, szczegónie ślub w połowie wesela o 22:30:):):):):):) luuuuuzik:) Ale wybawić się, to się wybawiłam...Aha, młodzi postanowili pobrać się we wtorek, nie w piątek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli nawet zdecydujecie się na szybki ślub, to zostawcie sobie 2-3 tygodnie zapasu. BO w trzy dni, nawet przy takich możliwościach finansowych, się nie da;) Ale fajnie było, trochę momemntami stresująco, ale wesoło;)sami krewni i znajomi królika... A najlepsze jest to, że termin wakacji, które wybrali, dostępny jest za 3 tygodnie:P Oni też tak chcieli jak my, bez wesela, a wyszło jak u nas;) tyle że my mieliśmy pól roku przygotowań, dzisiaj nawet z tego z młodą żoną się śmiałam z tego. Sukienkę miała szytą przez noc!!!!!!!! Ale wyglądała pięknie, hheeeeeeeeeeeeeeeh:D bo to śliczna dziewczyna jest. idę spać, dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą zapraszali nas podobno w środę wieczorem, ale mieliśmy wyłączone telfony (prawda), moja mama mówi, że wtedy i ona też dostała zaproszenie i miała pośredniczyć, jeśli w czwartek nas nie złapią;) Po prostu i my i moi rodzice (też byli, reszta w @) byliśmy wszyscy szczerze uchachani:D:D:D:D:D:D:D:D:D od ucha do ucha:D:D:D:D ale tort mieli i to z imionami:D:D:D:D:D strasznie surrealistyczna impreza, ale świetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×