Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ka ;) dzieki ci kochana jesteś , ale mi pomysł podsunełaś na prezent walentynkowy ;) J zawsze chciał miec obrazek Żyda liczacego pieniążki ;) Ka dzieki ;) Ale sie ucieszy z prezentu :D:D:D:D Tylko ciekawa jestem co na to jego koledzy, gdy zobaczą ten obrazek :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, 1) zakochała się i on jej nie chce 2) zakochała się, inny zakochał się w niej 3)zakochana, ale nie wie, czy na pewno Powspominamy tu na jej przykładzie;) ja też miałam problemy z orientacją, gdy zakochałam się w bliżniakach, na początku nie wiedziałam, w którym:P Ja tam winem i Metaxą nie wzgardzę, dobrą kawą rówież... A co do ortodoksyjnych Żydów, ja swojego widziałam po raz pierwszy w NYC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celina, co wczoraj moderatornia nam pisała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :O nie mam pojęcia :O bo już wam rano napisałam, ze nie dam rady nadrobic zaległości w czytaniu nowego naszego domku :O bynajmniej nie dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi! ja w dg juz wybrałam! a co moderatornia pisała?? ze temat bez tematu i nie na temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie;) wręcz przeciwnie, mamy tu nasz domek, a jak nam ktoś będzie przeszkadzał, to nam te przeszkadania wykasują. Byle tylko nie odnosić się do przeszkadzacza...jakieś nie nasze wpisy będą wywalane hurtem:P Spoko z moderatonią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, chodzi Ci o Festiwal Kultury Żydowskiej? w tym roku to 23 czerwca do 1 lipca a ja jeszcze nie widziałam prawdziwego żyda! pewnie nie balują na Kazimierzu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilkę zajęlam się pracą i proszę.......następna strona. Tak się rozwija ten nasz temat, bez tematu i nie na temat :P Agata To pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz Twoja latorośl się zakochała. Powinnaś sie przyzwyczajać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) no co ty ?? :O przeciez mieścimy się w przedziale wiekowym :D:D:D:D no przynajmniej średnia jest juz po 30 ;) tzn jak uwzględnimy wiek naszych panów o kórych tu często będziemy pisywać :D:D:D A problemy mamy a jakże czysto z dojrzałego życia :D:D:D:D Bo jako 17lata takowych nie maiłam :D:D:D wszytko było luzik i takie proste, a teraz hmmmm same kłopoty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) teraz rozumiem :O szkoda, ze wczesniej nie wiedziałam :O to bym intruza zignorowała :O a tak wyszłam na idiotke :D:D:D ale skacowaną :D:D:D:D:D Aana, pwoiedasz czerwiec ;) to fajnie ;) musze sobie w kaledarzu zaznaczyć i w koncu sie na ten festiwal wybrać ;) w tv bardzo to ciekawie wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi wiesz… szczerze mówiąc to jednak to wszystko lepiej w tv niż na żywo wygląda… na sylwestra na rynku bym za nic nie poszła! a takie np. szalom na szerokiej to ominęłam jak się rozkręcało a teraz się boję zadeptania…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aana sylwestra na krakowskim rynku to opisałam na starym domku :D:D:D:D:D Ja zmykałam nie tylko przed zdeptaniem, ale i przed latającymi butelkami i wymiocinami młodocianych imprezowiczów :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to był mój I w zyciu sylwek pod gołym niebem :D:D:D więc me przerażenie bawiło mojego nie miłośirenie , bo on takowe wylwki przeżył juz i Wiedniu i Bukareszcie i ponoć wg J ten w Krakowie był nawet całkiem spokojny :O Ja tam zapamiętałam zupełnie coś innego :D:D:D:D:D a trzeżwa byłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam w Krakowie na Sylwku 3 lata temu. I mam wrażenia takie jak Ty Celka. Zresztą jestem tam prawie co roku. 3/4 mojej familii mieszka w Krakowie i jego okolicach :) ... i był taki jeden 4 lata temu... doktorat robił na chemii na UJ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie? Dzisiaj??? Jacyś przeszkadzacze tu byli??? Yenny, fajnie że doszło. Kopertę otwórz i tam w środku jest dopiero właściwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk....... najgorsza wrrsja jak dzieciak ma 17 lat czyli: 4) ona zakochana a on jeszcze bardziej! :D:D:D ROZMAWIAM z nią....... Ka......jak ja Ci tą tolerancją dowalę to się nogami nakryjesz! :P:P:P Sms-y do drugiej w nocy a potem od 6-tej rano.....😭 Na dodatek TRZEBA NATYCHMIAST ODPOWIEDZIEĆ więc dzwonek na max musi być ustawiony.:P:P:P Babko......przyzwyczajam się, mam ich w końcu czwórkę. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato Mój 16-latek też sms-uje całymi dniami i nocami. Dobrze, że ma mixa to przynajmniej mam jakąś kontrolę nad rachunkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata... lepsza ta wersja niż Ona się zakochała, on nie :o Same pewnie dobrze pamiętamy jak to bywało... nasze mamy to się wówczas miały, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, o ja cię:P Jak sobie przypominam, to czasem myślałam, żę to TEN, ale jak się jest w ogólniaku, to wolno:P No to wielka miłość, świata poza sobą nie widzą, takie papużki-nierozłączki, co????? Pocieszające jest to, że im powinno przejść za jakis czas, ale póki \"motylki w brzuszkach\" nic nie wskurasz..... A jak będziesz jej smęciła zbyt mocno, o co Cię nie podejrzewam, wyjdziesz na zgreda:P Ech, życie...a ostatnio było tyle tu o cudzie macierzyństwa;p Ale problem trochę jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci są takie słodkie.................jak śpią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemowlęta, nastolatkowie... kurcza paka ależ przegląd tematów życiowych. A u mnie za pracowym oknem - wprost na park - wiosna. Ptaszeta na drzewać świergolą. Agata, Anouk ma rację... tym bardziej, że wiosna już chyba :P Albo wyrośnie z tego albo wiosna minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba o takich uczuciach jak córki Agaty mówi się, że świata poza sobą nie widzą.... Agata, żebyś tylko z tej miłści zbyt wcześnie babcią nie została:P I pomyśl, żę jeszcze co najmniej kilka takich przeżyć przed Tobą;) Dla uspoojenia siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka , ale listonosz miał ciężką torbe od kartek miłosnych i liścików niewybredynych :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stukał amant kamykami w okno swej lubej o wpół do trzeciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pod oknem dach od garażu, więc mój stukał w okno ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×