Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, dzieki za zdjęcia, obejrzane, powzruszałam się, Boże, kiedy ja tak wyglądałam!!! I powiem ci - NIGDY!!! Mimo, że byłam 2x ciężarówa, to byłam jak słonica, a ty taaaka laska, że hej!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Myszorek ma rację :) tez byłam słonica i jak słonica żarłam :D Celi ja już tak \"na sucho\" płakuniam, było tle nie żreć -> mam za swoje, a juz sie do tygrysich pasków przyzwyczaiłam najgorzej było się przed jasniepanem rozebrac, hehe właściwie do dzis przemykam w półmroku i robię tak: oooo patrz tam jest ptaszek ten się patrzy a ja hyc pod kołdrę hehe :D :D :D mam głupawkę..wiem byłam dziś z młodzieńcem u lekarza zapalenie oskrzeli i zatoki 2 godzinki zleciały jak nic :P potem biegiem zakupy i do chałupy warzyć strawę bo pracus przyjdzie glodny ;) jeszcze kapucha na uszka (tak, tak dziś muszę mielić, lepić) się gotuje potem do zamrażary i na święta choć tyle z głowy idę zalegnąć przy młodych buziole pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D O mojej drodze będzie w regionalnej \"3\" :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do Celinki wytłumaczyć brak kartki... Gapa ze nie i tyle, powinnam chłopu na ręce spogladac jak pakuje., A ja najspokojniej w świecie kawę parzyłam... ;-) To mam za swoje. Co do rozstępów - brzuch idealny, za to tyłek jak Celinka pisze i na udach trochę. Mało,ale mnie i tak drazni. Dobrze, ze ostatnimi czasy tyłam i chudłam, wiec już raczej porblemów z rozciaganiem skóry nie będzie. Pozatym powiem Wam tyle, ze ledwo na oczy widzę. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no :) aż poczerwieniałam ze wstydu :) wy mówicie , ze dobrze wyglądam , a mój sie na mnie wydziera, ze za mała jestem i dzidziuś będzie mały :( Ale czy ja mam wpływ na wielkosć brzusia?? - nie :( ale on tego nie rozumie :( cały czas pilnowałam wagi - ale po to aby przybierać na niej, a nie się odchudzać :( a i tak obrywa mi się :( Czy to moja wina, ze on tylko straszne pulpeciki w ciąży oglądał??? ehhh czasami jak on coś powie to jedynie mu się kopniak w tyłek nalezy ..... :P Yennka :) w/s kartki nie przejmuj się :) u mnie poczta działa expresowo , więc pewnie wszystko razem dojdzie :) więc nie myśl juz o tym :) Buziolki :) ps czuję się juz fatalnie, ciężko mi, i wogóle dzisiaj jestem jakaś wyjatkowo rozdrażniona, czyżby to już??? ale bym panikowała :( W sumie z USG mam termin na jutro :( Ale tak się psychicznie przygotowałam do 11, że wolałabym aby to było we wtorek , a jak będzie .... to się okaże :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, trzymajcie się z bąbelkiem:) To bąbelek decyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Bąbelek zadecydował , ze dzisiaj wyjdzie .......... własnie odeszły mi wody ......... więc jeszcze dzisiaj będziecie ciotkami boję się jak ............... Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celisiu kochana ❤️ ja sie boje za Ciebie ! a Ty masz być odważna ! WSZYSTKO ułoży sie po Twojej myśli :D patrzcie państwo jak się maleństwu spieszy ;) ha! wszak dziś zostaniemy ciotkami !!! ❤️ trzymam kciuki, trzymam sie stołu, trzymam się wszystkiego :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to witamy nową kobietę na świecie :D Wszystkiego naj...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie kręcę!! GRATULACJE CELISIU!! gratulacje mamusiu!! :D:D:D:D i z jakim spokojem do ostatniej chwili na kafe...własnie odeszły mi wody... rety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, zaraz po smsie od Celi starałam się napisać WAm @ (miałam chwilowy brak dostepu do kafe). Ale mi się ręce trzęsły z przejęcia :-) Ale napisałam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waży 2600, a mierzy 50 cm. Właśnie widzę że nie dpisałam Wam tej informacji. Alem gapa... Ani mnie olsniła swoim smsem Chyba się powstydam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt ze jest!! ale fajnie ale miło celisia ma córeczkę! łezka się w oku kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ...... GRATULACJE i uściski dla Was 👄 Jak się cieszę i wzruszyłam się . I jak ten czas szybko minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ........... dla mamy i nowej kobietki na świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was tylko podczytuję, bo odwagi za mało na pisanie. Ale.. najszczersze gratulacje dla mamy, taty i córeczki 🌼 I, nie śmiać się proszę ze mnie, ale aż się łza w oku zakręciła. Jeszcze raz - GRATULACJE! ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-). :-D:-D:-D tak się śmieje moja buzia ..............cała się cieszę od czubków włosów po końcówki paznokci u nóg - mój niedźwiedź dzisiaj przylatuje do Warszawy - miałam jechać go odebrać ale cała byłam w strachu i ma podjechać polskim expressem. a teraz trochę ogarnąć domek bo musi jakoś wyglądać a do tego mam dzisiaj zajęcia więc trochę mało czasu ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie rozmawiałam z Celinką, dziękuje Wam za pamięć i gratulacje. Mała jest zdrowa, Celi trochę obolała - ale wszystko jest oki. Są szcześliwi ze wszystko przebiegło sprawnie i z dzidzią wszystko ok. Imię jeszcze nie wybrane. Obiecała, ze jak wróci do domu to prześle nam zdjęcia kruszynki. Ja nie mogę się doczekać - zwłaszcza, że słyszałam jak sobie \"śpiewa\". Jak gadałam z Celinką malutka zaczęła kwilić - nie płakać, tylko właśnie kwilić. Az sie serce sicskało, mówie Wam, niezapomniane przeżycie. Whimcia, to jak rozumiem przez jakis czas Cię nie będzie z nami???? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz spadam do garków - nie chce mi się co prawda,ale muszę .... Ksiec podał śniadanie do łóżka, więc muszę się wykazać obniadem. NIe tyle muszę, co wypada ;-) Kiciu - Ty się nie bój, tylko pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam tez odłączona od kabla sieciowego;) Ja z moim to normalnie.....się tak wzruszaliśmy. I jeszcze córeczka. Fiu, fiu. U nas w rodzinie i wśród przyjaciół same dziewczynki przychodzą na świat. Ale fajnie. I celi miała tak samo szybki poród jak jedna moja przyjaciółka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! todla ciebie i córci 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I jak - cesarka czy naturals????? pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł! gratulacje z całego serducha! 🌻[kwiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×