Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Yenny Twój to ma chociaż ludzkie odruchy i powie, zapewnia :D że Cię kocha całą :) mój nawet nie piśnie burek jeden ;) a Cepan Elancyl i inne przetestowałam miałam nawet odlożona kasę na mikrodermabrazję, ale akuratnie ówczesny małżonek miał długi, a ja naiwna..nie kończę :( jaśniepan...fakt, nie uciekł, bo smycz krótka hehe ojj to nie wiedziałam, że teraz na randki do kościoła się chodzi ;) a nie dali przypadkiem na zapowiedzi :D trzymaj rękę na pulsie kochana ;) z opisu fajny chłopak :) i jak tam proszony obiadek u sympatii :) podeślij proszę linka do sprawdzonej aukcji, może być via @ a jak chcesz to wpadaj do nas, ale przygotuj się na wieczny chaos, bałagan, tudzież sierść fruwającą....wszędzie zapraszamy :D Celi ciesze się, że Nina już z wami już tak naprawdę i na całe życie wiesz? Twoja córcia kochana, w dodatku je i śpi, je i śpi - dziecko marzenie :D jak sobie radzisz z dziadkami -> pewnikiem oszaleli na punkcie wnusi :) i jak Twoje samopoczucie? Ani odpuść sobie - wiem ambitna jesteś - wszystkie prozaiczne czynności dnia powszedniego, odpocznij, odeśpij, poleniuchuj..czasem trzeba :) tylko nie dopuść do odleżyn ;) buziole wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mumi ja wypoczywam.... od środy przez następne dwa tygodnie:D dziś też laba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie Mumi ja rozumiem wszystko .................ale to twoje marudzenie o paseczki - przestań faceci z reguły nie widzą paseczków a jak nawet zobaczą to jest to dla nich normalne naturalne . Pamiętam jak poznałam niedźwiedzia .................ile miałam kompleksów na temat siebie całej a swojego wyglądu szczególnie ....... dzisiaj wygladam jak pulchna piłeczka ( przytyłam ostatnio- szukam przyczyny i wyglada na to że tarczyca odezwała się ze zdwojona siłą ) a nie mam kompleksów z tego tytułu - moim ulubionym zajęciem jest kapiel z niedźwiedziem - to taki czas tylko dla nas taki rodzaj celebry mamy czas na pogaduchy i smiechy - hihy . Jak teraz patrzę na siebie to powiem że przebyłam daleka drogę w kwestii swojego wyglądu i poczycia kompleksów ( nie ma jak facet który kocha mądrze :-). ) A teraz wracam do pracy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia :D czasem marudzę, wiem :) bywają doły i dołeczki, jak wpadnę to się wygrzebać ciężko..ładnie to napisałaś..facet, który kocha mądrze :) o wspólnej kąpieli myślałam, ale on wyysoookiii a ja szeeerookaa, nie zmieścimy się :D no chyba, że na szprotkę :D :D :D badania tarczycowe robię..ale nie przez NFZ, nie mam cierpliwości do kolejek, a pozatym jakoś od razu mi wszystko przechodzi ;) przed gabinetem lekarza :D ale i tak muszę jeszcze iść po interpretacje markera nowotworowego, bo te normy z neta...jakieś inne, ale nie łamię się, jestem w grupie ryzyka i co pół roku trzeba robić, ale moja sister zapiera się zadnimi łapami, nie da się Jej przetłumaczyć miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ło matko, dopiero do pracy dotarłam. Masa spraw do pozałatwiania - nie wyrobiłam sie. Z wczorajszego leniuchowania i salonu pieknosci - nici. Mama zadzwoniła, ze wieczorkiem babcia wpadnie z ćwiartką. A ja nie spodziewałam sie w tym roku takiego prezentu od babci(jest niezrownana) i nie rozmrozilam lodówki. Więc zaczęłam rozmrażać. A w międzyczasie uświadomiłam sobie, ;-) że za tydzień swięta - a ja nie zrobiłam nic. Więc młody dokupił mi kapusty kiszonej - a ja wstawiałam grzyby - i tym sposobem mam pierogi z kapusta i grzybami, z grzybami i uszka. Przy okazji posprzątałam kuchnię - kij, że niedziela - jak zaczęłam nie mogłam przestać. A na koniec zachciało mi się robić pizze - i zrobiłam. chłopcy byli przeszczęsliwi. A ja padłam - wiec ksieć masował mi plecy. Na koniec zrobiłam sobie peeling i pazurki - i spać o 21. A i tak dziś 💤 Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do świąt .....................jakoś nie bardzo posiadam wiedzę ze nadchodzą . w sobote o 21-szej zrobiłam zakupy na swięta typu : twarozek , maki tłuszcze cukier i mięsko tez nabyłam .............. ale dzieki niedźwiedziowi namówił mnie zebym kupiła to wszystko co może stać . Bigos mam ugotowany .....................kapuste na paszteciki ugotuję z grzybami . Natomiast problem jest w samych świętach i w którym domu mamy je spędzać ....................decyzja ciagle nie podjęta . winnam kupic prezenty ale zupełnie nie mam pomysłu .............ani dla młodej ani dla niedźwiedzia a tym bardziej dla moich rodziców ........... nie znosze robic zakupów . Zakupy mnie irytuja denerwują są dla mnie koszmarem, a kupowanie prezentów czy ubrań szczególnie ( ja chyba powinnam byc facetem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cichutko? ja miałam masakrę - ledo zipie. A teraz dyzurek, bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne i niektóre baardzo Pracowite ;-) Celi-->normalnie nie poznaje..Nina to Cie w anioła zmieniła!!!nie to żebys byla zła...ale z postów bije only love!!!spokój i radość wielka.. A moze zamienisz sie na Milunie?ona je siedzi ryczy ryczy bo nie siedzi je robi kuuupy ryczy? :-) Dziewczyny,mowilam ze bylam wybierac kiece slubna?dla kolezanki?patrzylam na nia jak to sie spokojnie wszystko odbywa taki zdrowy zwiazek wszystko po kolei żadnych exi zadnych balastów zadnych zabiegow zeby slub był...dobiło mnie to ale zaraz dało energii do działania..to są moje pierwsze świeta z Milunia moich marzen jedyne co mi sie spełniło to ona a ja.... nie ciesze sie jak na reklamach gdzie wszyscy sa ubrani na czerwona leżą pod choinka mąż żona dzieci...musze poukładac to wszystko..bedzie trzask starych skorup..ale potem musi byc dobrze. Serce-->jak sie trzymasz?obys nie dała sie złamac..uściki for U !! Groszek-->jak w nowej kuchni sie gotuje?czy nie masz siły na gary gdy wracasz do domu?jak nikogo nie ma to mili ma swoja zupe a ja..jade na kanapkach..w weekend sie ciesze na obiad jak szaalona..jestes szalooona la la laaaaaaaaaaaaaaa Yenny-->❤️ ❤️ Whim-->wysłałam Ci moja Mili kilka razy to bym prosila o komentarza...ze cudna ;-) Ty sie nie kłoc z tym niedzwiedziem bo one pod ochrona ;-) Mumi-->Kochana,jak on Ci nie mówi to ja Ci powiem ze chocbys miala na rzesach te paski to jak pokocha to i z nimi!!!!!!I to nie ma najmniejszego znaczenia..to wszystko jest w Twojej głowie,wiesz?Jestes naprawde fajna kobieta ktora pisze tak energetycznie i zabawnie ze czesto Mili ma dziwne spojrzenie jak mama sie smieje do czarnego pudełka z kabelkiem :-) Mocno Cie pozdrawiam i mowie tak-zarzuc sobie algi i naprawde dobry krem ujedrniajacy na pupe i uda,rozstepow sie nie pozbedziesz ale jedrna i nawilzona skora bedzie atrakcyjniejsza..a moze troszke opalona?;-)kupilam w douglasie taka pianke na cellulit z drenazem srażem ;-) itd. kosztowala sporo ale widac rezultaty ;-)niech Ci Mikołaj przyniesie..a Ty uwierz torche w siebie patrz na siebie przychylniejszym okiem nie przez pryzmat przeszłosci itd. a również jasniepanaco ma byc bedzie a raczej zasługujesz na kogos kto Cie na rekach lub winda do nieba niż ma dokładac troski i powiekszac otchłan niepewności..ja to pisze dosłownie z boku i wiem ze nie do konca jest tak jak mysle i mozesz na mnie krzyczec głosnoooo ale powiem to Jasniepan niech zejdzie z tego konika i niech ten Królewicz troszku sie wykaże i sie zmusi ;-) do tego zebys poczuła sie SUPER BABKA kochaną z paskami czy bez.. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo Balerina dostała ode mnie komentarz ............... chyba najlepszy jaki mogła dostać porównałam ją do mojej małpiatki .............. bo co by nie mówić to twoja Mili bardzo ją przypomina takie same słodkie pulchne kochane miamiusne ciasteczko do schrupania . Bosze jak sobie przypomnę jakie to były szczęśliwe chwile była taka słodka kochana ........................ a teraz bleeeeeeeee wcale nie jest słodka i do tego mam własne zdanie nic a nic mnie nie słucha ........... Niedźwiedzie są pod ochroną ale to nie zwalnia ich z obowiązku nie kapryszenia ................... będą kaprysić nie nakarmię i po pleckach nie podrapię:-P. ide pracować nie ma letko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziewczyny - odżywki kupuję u babki o nicku GOUSA. Solidna kobietka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a własciwie wcale nie dobry ..........................najpierw jakis wojskowy zastawił mi na parkingu samochód ...........miałam nie mały problem z wyjechaniem . Dojechalam do pracy a tu niespodzianka po mimo moich prósb zmieniono mi światło w pokoju daje po oczach strasznie ........... a na koniec wchodzę na kafeterię się przywitac a tam w wpis Yenki - pomyslałam sobie wejde i poprawie humor .................weszłam i łzy w oczach bo zdałam sobie sprawę że nie mam nic z kobiety nawet odzywki nie mogę znaleźć - jak dla mnie za duzy tych rózności . jak dwa dni temu kupowałam wiertarkę to nie miałam takiego problemu wybrałam boscha skonsultowałam wybór z niedźwiedziem uzyskałam pełną akceptację i kupiłam ..................a odzywki kupić nie potrafię - jezu jaka jestem koszmarna :-(. I jak tu nie mówić że dzień się zaczął do dupy .................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, taka srebrna buteleczka a odzywka z diamentami... Wzmacnia paznokcie. ;-) Nie przesadzaj, wmawiaj sobie że jesteś super!!!! Bo jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, no proszę Cię nie Ty jedna, za dużo tego na rynku i koncerny robią nam z mózgu wodę ;) zanim cos kupiłam zawsze robiłam rozeznanie, a Ty nie musisz wiedziec wszystkiego..uzupełniamy się przecież :D Ty wiesz, że Bosh - to firma sprawdzona :) a inna wybrałaby Makitę :) uśmiechnij się :) Jo* dziękuję :D buziaki dla Ciebie i Miluni 👄 i powodzenia w trzaskaniu starych skorup ;) miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zdecydownie lepiej ........................poszłam na dół i oddałam się rozkoszy - zjadłam troche owoców kandyzowanych dwa ciepłe mini rogaliki ........... pogadalam z mamą ( jest w sanatorium) i mój poziom zadowolenia wrócił na swoje miejsce :-D. teraz kupie te Sally Hanson - w zestawie z olejkiem do skórek :-D. a co jak szalec to szaleć - dwa kilogramy kaszanki poprosze dla pieska tylko zeby mi nie była taka słona jak wczoraj:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi wklejać linków, więc podaje nr aukcji 283492370. Buziaki, potem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyy zabierzcie mi laptopaaaa aa szaleję na allegro :D kupuję jak szalona :D oczywiście odżywka już jest..i nie tylko ;) i książka jest :D bywa, czasem kupuję pierdółki, ale tak niezbędne kobiecie :D ale dość już tfu tfu..dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry zaczynełam dzień od klęczek:-) a dokładnie wyszałm rano na parking odpaliłam samochodzik i postanowiłam gabką przetrzec szyby - jak postanowiłam tak zaczełam robić w pewnym momencie myk i nie mam gąbki wypadła ( jakaś żywa cholera od rana była) ..........no i wpadła pod sąsiedni samochód no to ja na kolana i wyciagać ją ale nie tak prosto bo głeboko wpadła ...........poszukałam krzaczka , zdewastowałam i miałam kijek w ręku więc znowu na kolana i wyciagnełam ................ale co by nie mówić od rana na parkingu na kolanch ........... miodzio :-D. wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dzis masakra - w pracy zostałą nas garstka. Na szczeście dzis wypłata - po pracy poszaleję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś po południu....spałam, doładowałam akumulatory i moglabym góry przenosic..choć na razie poprzestaje na...zrobieniu pomidorowej :D i omletów bo mają dzieciaki zachciewajkę jutro znów dzień szkolny idę gadać z babka od angielskiego uwala moje dziecko az przykro, młoda się boi, nie ma motywacji..ehhh faktycznie ani Emma ani Garni nie piszą :( nie chcę naszej Garnierce zawracać głowy na gg ale czasem napiszę, wiem, ze odczyta, jak będzie miala wenę to odpisze :) tak sobie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u Emmy? Yenka, fajnie masz... ja właśnie dostałam pensje i w zasadzie już jej nie mam. Podnieśli mi raty kredytu... znów. Od kwietnia prata poszła juz 150 zł w górę!!! Jakieś szaleństwo :( eweloper dał mi jeszcze w prazencie na śwtęta dwie faktury razem - za listopad i grudzień. czemu tak nie wiedzą :o Ale muszę zapłacić im 400, że o jakiś prezentach naswięta dla rodziny nie wspomnę. Chyba się przeliczylam z tą samodzielnością. Wygląda na to, że jednak sobie nie poradzę :( W dodatku w pracy wszyscy były premie uznaniowe roczne... ja dostalam golutką pensyjkę. Bo przecież nie zapierdalałam w tym roku na, w zasadzie dwóch, etatach :( Koszmar jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, parę dni nie było, byłam służbowo w Niemczech. Teraz jeszcze jutro mam obowiązki w pracy i ponad dwa tygodnie laby:] whimcia, widok boski;) kup skrobaczkę z gumka na długim patyku;) a co do świąt: mam już nowe lampki, komplet prezentów. Czekam na choinkę, którą mają mi dziś dowieź kurierem. Kupiliśmy sztuczna przez allegro. Bo ta ładna kosztowała prawie 200PLn...a z każdym rokiem spodziewam się wyższych cen. Groszek, trzymaj sie dzielnie...najwyżej zmienisz pracę;) celi, jak tam? napisz parę słówek;) garnierka, dawno sie nie odzywałaś:) ściskam wszystkie bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, parę dni nie było, byłam służbowo w Niemczech. Teraz jeszcze jutro mam obowiązki w pracy i ponad dwa tygodnie laby:] whimcia, widok boski;) kup skrobaczkę z gumka na długim patyku;) a co do świąt: mam już nowe lampki, komplet prezentów. Czekam na choinkę, którą mają mi dziś dowieź kurierem. Kupiliśmy sztuczna przez allegro. Bo ta ładna kosztowała prawie 200PLn...a z każdym rokiem spodziewam się wyższych cen. Groszek, trzymaj sie dzielnie...najwyżej zmienisz pracę;) celi, jak tam? napisz parę słówek;) garnierka, dawno sie nie odzywałaś:) ściskam wszystkie bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. GRoszek, to masz jakąś masakrę - ja od 3 lat płacę prawie takie same raty - skacze góra -dół maks. 30 zł. Zależy od kursu franka.Ja tez jestem ciekawa co u Emmy. Jakoś na dniach miała rodzić. A mnie temt dzieci bliski, oj bliski :-) Dzis kupiłam kolejne śpiochy na allegro - kolezanka rodzi synia... mam wprawę - na szczescie Gosi też podobały się ciuszki od nas. Mam gust :-) Ech, powiem Wam, rozczula mnie byle co teraz dla dzieci, nawet głupi pajacyk. Ale dość o tym. Ani, ja tez zauwazyłam, że Garni mało pisze. Ninke mało pisze, Serce mało pisze... Wszystkie mało piszemy!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, ja się poprawię;) będzie teraz troche luzu, ale od połowy stycznia znów kołowrót:( Ale niech się wali: jedziemy na narty!!!!!! na 6 dni. MAmy już rezerwację, znajomych i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ja ostatnio nawet nie ziewam z rana - co Groszku ;-) CZuje sie tak dobrze, że góry przenosić mogłabym. Nie ziewam i nie czuję senności. I dobrze! Pozatym ok. Garni nie odzywa sie, ja mam pewną teorię na ten temat,ale chyba napiszę jej to,albo zadzwonie i znów dam \"operkę\". Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ziewam ziewam .................chce wolne . Nedźwiedź zamiast zapaśc w sen - harcuje po nacach a ja potem ziewam jak wściekła ...........on teraz śpi a ja ziewam . dzisiaj zrobie z tym porządek tak dalej nie może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku co ty masz za kredyt ze tak rosnie ? ja ostatnio zmieniałam kredyt jeden na drugi i na tej operacji wyszłam tak że za ta sama rate co poprzednio mam kredyt wiekszy o 40 tysięcy . Ale na najwazniejsze raty sie wachają ale nie tak duzo jak u ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×