Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszkowa - zegnałaś lubego? :-) Whim, ja też moim chłopakom zazdroszę, ja wstaje o 5, oni jeszcze smacznie spią. Zmęczona jestem - ale z okazji ;-) o której Wam pisalam wezmę kilka dni urlopu - po. I spadamy na kilka dni - odpoczniemy :-p jak by nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luby wyjechał w sobotę. A ja się bez niego nie mogę teraz wyspać. Tak się przyzwyczaiłam do mojego wielkoludka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku cos w tym jest :-) jak jest niedżwiedż zdecydowanie lepiej sypiam - czuję się bardziej bezpiecznie nie wiem jak to nazwać ale jak ide spac jest we mnie taki niesamowity spokój i pzekonanie że nic złego nie może się wydarzyć . Ale jest też druga stona medalu ..................sypiam mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour Ladies :) Mer ci za miłe jak zawsze słowa uznania dla talentu mojego wybranka ;) Ach...powiało skromnością ;P Groszek, mój tato też w ślimakowej żabolandii ;) Ale on wraca dopiero w maju, stąd nastrojom mojej mamy towarzyszą poważne amplitudy... Trzymaj się Kochana, a Twoja tęsknota niech będzie dla ciebie tylko siłą napędową, do tego by kochać jeszcze bardziej, a czas w oddali wykorzystać najefektywniej ;) Jednakże uważam, że na dłuższą metę się zamęczysz.... więc Bąbel musi bezdyskusyjnie poszukać pracy w kraju. Celi ucałuj Ninke ode mnie:) Yenny, to mnie sie podoba :) Odpoczynek, odpoczynek, nawet kilku dniowy, ale odpoczynek w jakże miłej atmosferze, dobrze Ci zrobi :) Jo, jak się masz?? Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Spać spać spać............................. Yenka masz @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tera zja sobie ponarzekam, a co! :P Cały wczorajszy dzień bolało mnie serce i w dodatku mrowiła mnie lewa ręka :( Aż się porządnie wystraszyłam. A dziś jak na złość wszystko mnie boli jak przy grypie -nogi, plecy, ręce. No poza gardłem i cholerka dlatego nie wiem co mi jest. I strasznie męczą mi się ostatnio ręce, czego nigdy wcześniej nie było. Dziś rano pod prysznicem jak mysłam włosy oczywiście ręce miałam chwilę podniesione i tak mnie \"ciągnęly w dół\" takie ciężkie były. Myślicie, że to może być przesilenie wiosenne? No, pomarudziłam i mam nadzieję, że zaraz mi przejdzie :P Buziaki z deszczowego Sz-na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. Groszek - do lekarza idź. Sezon kulturalny pewnie teraz martwy :-), a to moze być anemia, zmęczenie... Lepiej sprawdzić. Whim, zaraz czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku do lekarza marsz !!!!!!!!!!!!!!! opisane objawy miałam i były związane z nerwicą - popracowałam nad sobą przeszło ale nie powiem przestaraszona byłam bardzo jak lewa ręka zrobiła sie jak kłoda - taka nie moja obca . Groszku ze zdrowiem nie ma żartów - a twoje imprezy kulturalne nie ucierpią jak pójdziesz się gruntownie przebadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Groszek, Whimka - skrobłam ;-) kilka słów do Was. W pracy zrobiło się spokojniej. I dobrze - na poskojnie zjem cos w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszku miły
może spróbuj brać magnez z vit B6..pomaga przy intensywnym wysiłku,stresie a niedobór daje podobne objawy do tych,które opisujesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszku miły
a lekarza oczywiście też nie omijaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, I\'m back....ale to nie koniec wojaży, jeszcze dziś w nocy jedziemy do teściów, pilnie nas wezwali jakąś rozmowę o sprawach rodzinnych. Zastanawiam sie i boję , o co im chodzi. Mam nadzieję, że to nie żadna choroba. Ale nabijanie licznika jakoś mnie nie kręci, tym bardziej, że ostatniej nocy robiliśmy coś koło tysiąca. Super było!!!!! A teraz dla równowagi będę się czuła i ja i On winni tego, że jeździmy, a siostra mojego ma problemy finansowe i brak zdolności kredytowej. Ehhhh, życie. Trochę zmęczona jestem....idę znów spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, nie lekceważ takich objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem p orozmowie z ojcem - ok, chyba... ;-) A tak na serio - chyba pojał. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny odpisałam na @..ale widzę, że już po fakcie :) chyba czujesz ulgę ? i co to za dołek? pisz nam @ bilans: 1 egzamin oblany..wyryczałam się jak debilka..wszystko skuli tego, że nie umiem ściągać! po 5 latach studiów nie umiem :( a ci co sprytniejsi, to mają zdane, a ja oślica znów musze przez to przebrnąć :( i jeszcze takie to durne, że tylko łopatą wbijać, na logikę się nie da :( wczoraj pisałam egzamin..chyba dobrze mi poszło, ale okaże się w środę może dziś w końcu zasiądę do pracy? i pouczę się na kolejny egzam, jak mi się nie chceeee wszystkie pozdrawiam, ściskam, przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girlsy, piszcie do mnie na pracowy mail bo ten z tlenu mnie uleczy :-) bylam wczoraj na salsie!!!!!o zesz ale przytanczylam lało sie ze mnie i szzesliwa byłam..superTatus wykapal dziecko nakarmil i polozyl spac saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam Ale wydaje mi sie ze zeby mu chrupotały... ;-)i jakies odłamki leciały z wsciekłosci..ale mialam to gdzies. Idzcie na salse jak macie problem-rozwiaze sie sam w minute. Aha nie chce zadna kupic golfa III ?sport wersja?nie wymaga wkladu finansowego hahaahahahaaa Pozdrawiam Was milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj pracujemy z córka razem :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. dzis mi lepiej, dołek chyba minał. pozatym ok - buziaki dla wszystkich. Groszkowa, oczywiście zdjęcia dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam z Podlasia.....takie buty tu zaserwowano, że musimy ochłonąć:( Wpadłybyście na pomysł dzielenia majątku, kiedy przed sobą ma sie minimum 20 lat życia????????? Chyba znów przeżywam szok kulturowy. Odezwę się do Was później. Jo, a jaki to golf i ile? Mój brat potrzebuje auta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf III GTI Edition full opcja brak tylko skór komputer klima jest tylko trzeba nabic zadbany naprawde super sprawa - ale ja musze kupic chate 2.0 ale na miescie 7.4 pali wg komputera norma na zywo jest nawet niższa .. chce 8700 bez negocjacji bo jest zyleta silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ten sam
ktory jest na Allegro i ma 4 godz. do konca licytacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Anuk, pozdrowienia z mojego rodzinnego podlasia!!!! Yenny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×