Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

hej ;) to ja też witam :D:D:D:D:D:D yennka, nie mam czau ci odpisać :( ale wszystko się ułoży po twojej mysli :) no i gratuluję :) i nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze z twoich wiosennych planów :) trzymam kciuki za bezkonfliktowe rozwiązanie spraw rodzinnych ;0 Bedzie dobrze :) Buziaczki dla wszystkich :) Jo ;) trzymaj się dzielnie i cześciej wyskakuj na salse :D:D:D:D:D Ani- jakies fotki ??? Groszku kofany ;) może powinnas z jakąś maskotką spac? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano hmm no może trochę poźniej podesłałam wam fotki , wiadomo kogo :D:D:D:D a w tej wsi A. Edzia już mieszka :D:D:D:D:D:D:D:D jeszcze J nie zabrał akwarium i jakis tam szafek a ta już maluje sobie to mieszkanie :P :D:D:D:D:D:D:D:D dla niej rarytas :P dla nas była dziura i udręka :P ciekawe czy edzia teraz będzie odpalac samochód ? :D:D:D:D:D wczesniej miała 80 m do pracy i golfem rupieciem przyjeżdżała, a jak teraz bedzie na górze mieszkac to ciekawi mnie czy bedzie go odpalać , jak jakaś jej kolezanka z zagranicy do niej zjedzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i dzisiaj J mnie zameldował w naszym domku ;) odebraliśmy akt Ninki ;) i za 2 tyg odbieram pesel maluszka :D:D:D:D jak fajnie wszystko w jednym mieście :P i do tego wszedzie blisko :D:D:D a J. kupił sobie nawigację :P i biedulek przez Ninke nie wyjeżdża za czesto, więc poznaje BB :P a ostatnio nie było go az 4 dni :O ręce mi opadły do podłogi, ale Ninkę odłuczyłam rączek :P za to nieteściowa znowu chce przyjechac do pomocy :( znowu dziecko będe 2 tyg oduczac noszenia :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Celino, nareszcie doczekałam się nowych fotek Kruszynki :D Ślicza jest. Czy Nonka ma takie ciemne oczęta czy to tylko na zdjęciach tak wygląda? Bo aż mnie nimi zauroczyła :D No i cieszę się, że się wam dobrze układa.... z dala od Edzi i tej całej małomiasteczkowej atmosfery, na którą narzekałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku ;) na razie Ninka ma jasne oczeta ;) tylko tak zdj. wyszło :( ale włosków jej przybywa ;) no i te pierwsze włosięta tez ma :D:D:D więc po woli mogę uczyc się robić mini kucyki :D:D:D:D:D:D a włoski ma tez po tacie - też jasne - na razie, bo może się wszystko jeszcze zmienić ;) groszku wczoraj w swiecie dziecka widziałam mega dużego piesia, czy miał 2 metry nie wiem, ale był olbrzymi :D:D:D:D:D:D:D nastepnym razem zmierze - może bedzie pasował jako zamiennik twojego mena ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do dooopy wszystko. rozwaliły mi się zawiasy do mojego laptopa. I dupa blada, w serwisach nie ma, na allegro też nie. A palanci z jednego serwisu mówią: Pani sobie kupi na allegro, my takich nie mamy. A serwis chlubi się tym, że ma wszystko do mojej marki.... Tragedia!!!!!! Szukam zawiasów i oprawy do Maxdaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogłabym Ci Ani, ale nie mam. Ja też mogłabym dziś wrzasnąć - doopa, doopa, doopa :o A już miało być lepiej (i nie chodzi o Księciunia). Cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pięknoty :) mumi :) reszty strach zaczepiać ?:P groszku co sie dzieje ? ani naprawde nigdzie tych zawiasków nie ma?? a moze da sie kupic w innym miescie w serwisie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa !!!! Celi :D dziękuję za fotki królewny :) wiesz co? Nina jest wykapana Mama :D ja widzę niesamowite podobieństwo :D śliczna :D i taka różowa :D rozkoszna a nieteściowej możesz powiedzieć już w progu domu jak ma postępować z dzieckiem, jak Ty to widzisz ;) najwyżej sie obrazi i nawet na herbatkę nie zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Groszek, co jest???? Garni i Ninke dawno nie odzywały się. I co u Whim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka ;) mumi ;) taaaaaaaaaa łatwiej powiedziec niż zrobić :O ja bym jej od razu tak palneła, ale J ...............:( toż to jego mamunia :P ostatnio się na niego wqrwiłam, i kazalam mu mała nosić przez godzinę :P a on po 15 min że go ręce bola, a ja na to, ze to nie ja nauczyłam dziecko spania na rekach :P i pretensje nie do mnie :P no i teraz jakoś niezbyt patrzy na ewentualny przyjazd nieteścia :P a ten też nie lepszy........ my jeszcze na kartonach, a ten chce już nam na głowę się zwalac :P bo se odpocznie w grach :O jasne, a ja moge sie zajechac no nie? :( ehhhhhhhh mam zły dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku ;) już na poczatku ubr wiadomo bylo, ze na kredyty we frankach bedą potrzebne większe dochody :( mówili o tym wszedzie i bardzo długo . wiem, ze to nie pocieszenie :( a nie masz jakiejś znajomej, co by pokombinowała z tym kredytem zeby namąciła itp ;) może jednak ktos ci pomoże ;) tylko dobrez to przelicz czy ci sie to opłaca, bo czasami przez takie przewalutowanie, dopłaca się powiedzmy w 10 lat nawet i 50 tyś zalezy od wielkości kredytu :O ja nadal zła :P mała ani mysli spac :P a ja chciałam sobie włoski zafarbować, bo juz wstyd wyjść gdziekolwiek :P i dupa blada :P tylko guuuuuuuuuuu auuuuuu ble ble guuuuuuu a za chwikę herbatka, hepik, mleczko hepik, pieluszka , spacerek - i znowu włosy z mega odrostami czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już mi lepiej:) Zadzwoniłam do maxdaty w wawie, dali mi namiary na ich firmę serwisową. I sprowadzą mi!!!!!!!!!!!!:D Okazało się, że u mnie też jest ich oddział, więc i zrobią w autoryzowanym punkcie. Całkiem cacy:) Niestety zabulę troszkę...ale zawiasy i obudowa matrycy będą nowe. Bo znajomi mi szybko uświadomili, ze wydawanie 200 złotych na używana obudowę nie jest najlepszym pomysłem, bo na tyle jest zużyta, że znów sie zatną zawiasy. Nie jest źle, za tydzień będzie po kłopocie 9mam nadzieje:O) dzięki kochane za linki...ale żaden nie jest mój. Mój to Pro 7000x, stary, ale daje rady po dołożeniu mu ramów;) i trochę giga dysku. A tak go lubię i tak mi bliski, że się nie chcę z powodu zawiasów z nim rozstawać (szczególnie, ze wykosztowałam sie na niego). Omijajcie serwis notebooków na Dąbrowskiego, wrocławianie, oprócz uroczego labradora nic tam nie znajdziecie. Chyba, że szukacie dwóch palantów. Do wyboru, do koloru. Z krzywym nosem lub łysego:P Wracam do członkowania:( buzia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi a po spacerku mała pójdzie spać :) pójdzie :D a Ty hyc, chwila moment nieuwagi i truchcikiem do łazienki :D zrób sobie włoski, poczujesz się lepiej :) tylko nie bardzo rozumiem, po kiego grzyba znów zwala Ci się nieteściowa i nieteść skoro i tak więcej szkód narobią :( co to za pomoc?? eeee powiedz kobitce co o tym myślisz ;) może za którymś razem trafi do Niej? Anouk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, na forum o ciążach był kiedyś taki śmieszny topic o \"dobrych radach babć\" :D Śmiechu po pachy ale i dobre rady na te ich sposoby wtracania się były. Poszperaj może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś mi lepiej, mam nadzieję ,ze nastrój sieutrzyma. Tylko niewyspana jestem, spałam moze 2 godziny. NApiecie ostatnich dni dało mi się we znaki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ależ mi się chce spac. Na szczęście dziś dzień mało zapracowany. yenka, mimo, że nie wstaję tak wcześnie ja Ty, to tez stałam się powoli \"ziewającym krokodylem\";) ifcia, ja mam nadzieję, że mi też naprawią. To uroki notebooków:( Groszek, masz mojego @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali cisza!!!!!! W końcu, jak ja mam czas, to chyba Wy go nie macie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Celi wrzuć luz! Ninka przeurocza. Groszku, doczekasz się w końcu wynagrodzenia swoich starań w pracy :) Ani, to było oczywiste, ze sobie poradzisz z laptopem i ciesze się się że oczywiste nadeszło :) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro Valentine's Day :D :D :D ❤️ Zatem życzę wam już teraz mega ogromnych pokładów miłości z każdej strony świata. ❤️ No,a poza tym, sesje mam już za soba :D Udało się wszystko pozaliczać i teraz "odpoczywam" ;) A wiecie jaki walentynkowy prezent wymóżdżyłam? Zestaw olejków do masażu, czekoladowo - orzechowy i cynamonowy- afrodyzjak ;) Do tego piekę jutro sercowe ciastka czekoladowe. Dziś przyszło od Taty wino, o które go prosiłam, prosto z Bordo.... No i chyba noc będzie długa ;) Groszku... A Ty wysłałaś już walentynkę do ślimakowej żabolandii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×