Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Niezłe :D Ja tam na ochotnika zgłaszam się na bawienie z topikowymi dziećmi :) Jo czyżby Jonatan? Bo chyba nie Rene(a)ta ? ;) Ani miłego wypoczynku i dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie ha ha a może Koksa .................mam wisielczy humor :-(. jestem zarobiona po pachy a nawet wyżej .................. nie przewidziałam Pitów 4R i teraz mam za swoje :-P. wracam do dokumentów:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, współczuję wszytkich z symbolem R. A w ramach solidarnosci ze skarbowcami błagam Cię na kolanach - wypełnij te cholerstwa na druku z us lub netu - broń Cię co tam chcesz drukowania na igłówce. Z wprowadzanie tych cudów biedzimy się wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tara bara, a ja przez najbliższych kilka dni żadnych tabelek, karteczek i spraw pilnych. Milsza część mojej pracy tylko... Jo, czy ja dobrze rozumiem, że śladami Groszka podążasz i dziuplę kupujesz? Groszek, jak będzie dłuższa u mnie beztroska: przyjeżdżam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pan doradca to pewnie Ligol? Trzymajcie kciuki bo po raz pierwszy gramy na giełdzie.... Oczywiście prowadzeni sprawną i pomocną dłonią mojego kuzyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka spokojnie ..............oszczedzam swoje oczy więc i oszczedzam oczy innych - nie tak dawno nabyłam laserówkę żeby drukować pity , vat itp . Ba doszłam do takiej wprawy w ustawianiu druku że potrafię drukować na orginalnych pitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku-BINGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serducho-->bardzo Cie lubie 🌻 Kupuje ale co to bedzie to matko bosko ;-) zapraszam juz dzis na obiad-taki Wam zmontuje ze mucha nie siada a lezy i kwiczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale wam humorki dopisuja :D ja chciałam obstawic antonówke :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale groszek zaszybko odgadła zagadkę :D:D:D:D Jo ;) gratuluje tak odwaznych kroków ;) no i trzymam kciuki za zakup domku :) w\\s mena balasta nie wypowiadam się :O bom sama poczyniła tan bład :P no i pomysł, ze my mamuśki lezymy do góry brzusiai a reszta zabawia nasza dziatwę bardzo mi sie podoba :D:D:D:D:D:D:D:D zwłaszcza po pomocy jaka otzymałam :P Ninka nie umie już spac w łóżeczku 😭 nie potrafi się sama uspokoic itd ............ była noszona na rekach nawet podczas snu no i mam teraz efekty 😭 Słowo honoru już nikt nie bedzie lulał mojego dziecka :P nikt nie bedzie mógł jej nosić itd :P a sypianie i karmienie jest juz tylko nasze :P i w dupie mam czy się jakas babcia obrazi czy nie :P Ja mam jedno dziecko i mam tylko jeden kręgosłup :P i nie pozwole nikomu malucha znowu rozbic :P juz 2 dobe uczymy się ponownie zasypiac w łóżeczku -normalnie jak z noworodkiem :O Jo tak mi się jeszcze przypomniało ;) ty fajna laska jesteś ;) masz najcudowniejsza pod słońcem córcię - więc co ma ci się w życiu nie udać? uda się wszystko !!! i w końcu bedziesz mega szczęśliwa i Mili też :) Buźka :) ps padam na pysk do 3 rano nosiłam malutką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a jak nowe warunki lokalowe? Nie dawaj się babciom....ja też wyznaję zasadę,: moje dziecko i ja je chowam. Zresztą tak też robią moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo! Renata!!!! Wiedziałaaaaaam :D :P Ale tak całkiem serio, piękne imię. No i dobrze kochana, że masz na przyszłość plana. Ups alem se rymła :D Celi, tylko konsekwencja Cię uratuje. Ughh ale mądralińska ze mnie - ciekawe jak będę śpiewała mając swoje maleństwo ;) Ani, dawaj dawaj... napijemy się wińska, pogadamy do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Jo:) dziękować, dziękować ;) Będzie lepiej niż dobrze :) Niby łatwiej, gdy to ta druga strona mówi definitywne nie, ale swoim skromnym zdaniem twierdzę, że bardziej jest to kompromitujące dla własnej dumy... no i trąci porażką... dlatego zawsze uważam, ze skoro mam być odpowiedzialna za siebie, to sama decyduję o tym czy z kimś być czy nie. Konsekwencja, to też zaleta... trudna jak cholera, ale ile satysfakcji wnosi do życia... I Tobie sie powiedzie. Cel już jakiś masz. Ale nawet gdyby miał on się zmienić, to też będzie dobrze, grunt abyś była spokojna o siebie i swoje życie. Yenny, głowa do góry i URLOP URLOP URLOP!!!!! Anouk zdrowiej! Dla reszty gorące buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś-ktoś nie chce bym z Wami pisała. Napisałam @ - zżarło ponownie. Nie był długi,ale zawsze cos wyjaśniał. A przed chwilą zżarło mi post. W kwestii urlopu - odpada, nie ma szans i już. Po pierwsze - nie mam zastępstwa, a roboty dużo. Nie lubię jak ktos za mnie odwala robote, wolę sama. Dwa - fizycznie czuję się ok, nie ma powodów bym odpoczywła. Psychika lepiej działa w pracy, jak jest młyn i nie ma czasu mysleć. Po trzecie - nie mam kasy na urlop, mam duże wydatki teraz. A w domu w taką pogodę - po co? A w lecie co zrobić? Wtedy urlop potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek... powaliłaś mnie \"kochanym bąbelkiem\" ładny mi babel... \":D:D:D::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ;) składam reklamację :P nie mam zdj. Mili :O no i wogóle nie mam od was żadnych emilków :O no i nie wiem co tam u Groszka w kwesti sercowej :P tylko tyle co z topiku :( Garni :) jak ty sobie sama z Kubusiem radzisz??? bo mnie to będzie czekało, więc powiedz na co mam się szykować ;) Yennka, to tylko złośliwośc rzeczy martwych , mnie tam ciągle cos w sieci ginie :D:D:D:D:D:D:D:D ale nie powiem , mam przez to nerwa na neta :P Ani - a gdzie fotki z poprzedniego wypadu na narty ????? Buziolki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest ewenement! On pamiętał a ja nie... Minął miesiąc jak jesteśmy ze sobą... Przyjechał z prezentem, a ja nic dla niego nie miałam... Zszokowana jestem, zaskoczona, zakochana :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jak pracuję od dwóch godzin - nie miałam wyjścia kończę Pit4 R jest dobrze . Dzisiaj jade odebrac samochód z niedźwiedziem ............. będe miała duży wygodny samochód rodzinny HA HA HA - z pełnym wypasem - kupujemy VW Sharana . ( własnie dlatego zaczełam pracę tak wczesnie bo po południu trasa mnie czeka ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie mglisto i zimno,ale... Potem mam nadzieję prześlę dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimka, on jest baaardzo duży;) Prawie autobus;) 7 miejsc. Bliźniaczy z Seatem Alhambrą. A śmiałaś sie ze mnie, kiedy kupowaliśmy vana, my chyba kupimy drugie auto...na razie liczymy, na co nas stać....a wiecie , co mi sie marzy.... bo vana przejąłby MÓJ. Jeśli kupimy, to coś znacznie większego, w znaczeniu dłuższym;) ;) Szerokiej drogi, whimka, vw maja super diesle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano kupujemy - co prawda ten samochód ma okreslony cel i jest stworzony do niego . Ja dalej będę jezdzic moją \" hanną\" - coraz bardziej lubie nią jeżdzić .............tylko mam jedno marzenie trochę kultury na drodze - to co przezyłam jak zaczełam jeżdzic \" hanną\" to był koszmar a to mnie obtrabili a to mnie wyprzedzili zajeżdżając -to był koszmar -czasem zastanawiam się gdzie im się tak śpieszy ? No i musze pomysleć o jakimś wozidełku dla mojej córki - zdała egzamin za pierwszym podejściem szkoda byłoby zaprzepascic to co juz umie -musi jeżdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimcia, świetna myśl. Albo użyczaj swego;) Moi rodzice wyznają podobną zasadę: pierwsza landara ma być stara, a dziecię się na niej uczy. Jak walnie...to walnie...a jak zaryśnie...to zaryśnie. Tanie do takich celów są golfy;) Groszek, to pasuje Tobie idealnie ten Bąbelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam sobie, że znajdę czas i będę sie więcej ruszać: w związku z tym dwa razy w tygodniu - lodowisko (trzeba mieć silne nóżki na narty;), raz - badminton. Bosheee, jak ja kocham to ganianie za lotką. dziś jak zawsze bolą mnie plecy i ręce, ale było bosko!!!!!!! Moje sąsiadki zbiorową chodzą na fitness, poszłam z nimi 2,3 razy i mimo że byli różni instruktorzy, to ten cały fitness jak dla mnie jest nudny, monotonny i bez sensu. I ekspresowo wróciłam do rakietki z lotką. Któraś chodzi na fitness? Podoba się jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co prezerwatyw
w sklepie brakło???? Garniera, a kto ci kazał miec dziecko z jeszcze wtedy żonatym???:P:P:P takie sa uroki macierzynstwa - ciepr ciało jakżeś chciało... niestety, ale jak tatuś przymuszony do ojcostwa, to mamusia dla siebie czasu ni ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×