Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Mój ksieć zawsze powtarza, że jakby miał taką córkejak ja to byłby z niej dumny. I moja szefowa zawsze powtarza, ze podziwia mnie - za to, że wychodząc z patologicznego domu wiele osiągnęłam. SAMA. Miłe są takie słowa uznania, od osób które są dla nas ważne w życiu. I masz racje- to była frajda, MOJE, WŁASNE, JA SAMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, pochwaliłam się- teraz spadam do garów :-) Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny-->ale młoda dupa z Ciebie a dziecko takie stare ;-) W takim razie to ja nie mam nic oprócz dziecka i auta na kredyt i umowionej jutro wizyty u kosmetyczki ;-) :-P Na grobie mi nikt nie napisze ze mialam apartamenta co nie? Czarny humor z rana jak smietana! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) calą noc śniło mi się, ze sprawdzałam wyniki z egzaminu (czekałam do późnej nocy i odśwież..odśwież), no...dziś rano sprawdziłam tak naprawdę :) zdałam na 4 jeszcze tylko jedna poprawka :/ miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mumi. Wjklejam przepis - podobno pyszny :-D A może Rybka na niedzielę w sosiku??? \"Karpia, starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki, cynamon, a następnie skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego karpia zalewamy jedną szklanka wina białego i jedną szklanka wina czerwonego. Dodajemy 100 ml ginu, 100 ml koniaku, 200 ml Smirnoffa i 50 ml białego rumu. Potrawy nie musimy poddawać obróbce cieplnej, a karpia możliwie szybko wyrzucamy - bo jest do d..y ...natomiast sos ... sos? Soooss! Paluszki lizać!! Aha, karpia najpierw należy zabić, bo bydlak wychleje co tylko się da... \" I jeszcze jeden... DOSKONALY PRZEPIS -DLA PRZYPOMNIENIA ciasto z whisky :-D Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców, - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda?Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. przybory kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedna szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostke masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej.W miedzyszasie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jezli czeba. Wszus do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszusdo miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz fdomu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Yenny a ten karp, co mułem zalatuje, nie zepsuje aby smaku..sosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana to ja poproszę kawałek tej babkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ............... od rana boli mnie głowa może przejdzie :-D. A tak na powaznie wróciłam do pracy - i po pierwsze mam objawy jasky analnej a po drugie nie wiem w co włozyć ręce - bleeeeeeeeeeeeee. I tak sobie myślę że najlepszym wyjściem jest pójśc do domu - wszak robota nie zając nie ucieknie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja wstałam właśnie w super nastroju, błogim, tylko członki bola. Super jest. Jeszcze trochę poprawek i będę spełniona i fizycznie i intelektualnie. Wczoraj narty, dziś udana praca:D:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha nie siedzę na Vacie ..................mam go w dupie tylko muszę go zawieźc do US. Pieknie jestem wyrobiona z vatem :-D. Teraz siedzę na pitach 8 i 11 .................bajeczka . A ponieważ mam lenia to dzisiaj bawię się bankami ............... taki cymesik wprowadzic uzgodnić odłożyć - lubię robić banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia,a doprecyzuj..... Jakie bańki? Mydlane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banki .........................typ Milenium , Kredyt Bank............... gotówka na papierze :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fotek. Na @ czekam. Ani - fajne przygody, z tym, ze ja nie cierpię nart. I mój ksiec także. A młody juz woli bez nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapytam...\ a jeździłaś? :P Jest jeszcze snowboard. Ostatnio mój brat się przerzucił. I to były jego pierwsze narty w tym sezonie, bo zawsze deskę pożyczał od mojego:P Ja jeszcze uczę się na snowboardzie, ale mniej mnie kręci...dużo wolniejszy, mniej zabawny, mimo że nie obciąża tak kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszorek13-41
Ja nic w skrzynce nie mam!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja nie mam nic- ani od Garni, ani od Serduszka. Nic, totalne zero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×