Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam wieczorkiem, dopuszczono mnie do kompa... Młody się kąpie, a \"stary\" ogląda tv. Ja mam czas dla siebie ;-) Naloty wracają, ze tak zapytam??? Serce, Kicia - witam wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomaranczowa ja sie nie znam na prostych sprawach..typu prezerwatywy i inne może ty mi zdradzisz na czym to polega??ich uzywanie!! i kochanie ty moje pomarańczowe kij ci do tego!! i jeszcze jedno pilnuj swojego tyłka bo masz czego pilnować!! sadząc po przepustowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, w tym problem, że nie mam go w ogóle:P nie mam czasu pójść do fryzjera, połazić po sklepach:( wszystko w biegu (zobacz, jak ostatnio mało mnie na forum). Mam dwa etaty i jeszcze coś zawsze do zrobienia, więc trzeba wszystko jakoś poukładać...więc coraz więcej spada na mojego. I musi się z tym pogodzić;) Ale postanowiłam, że będę się \"sportowała\" , wiec teraz trzymam sie mojego postanowienia. Po prostu kwestia organizacji. Wbita w rytm działam;) Jestem spakowana i jedziemy. Jutro długa droga:) Do zobaczenia za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilates? Poważnie, byłam dwa razy, instruktorka podobno świetna, a ja wynudzona...jakaś dziwna jestem chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, podobałyby się Tobie te klimaty;) I żarcie;) miami miami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Jeżu, jaka ja niewyspana jestem. Ziewam jak stary krokodylisko, wypiłam drugą kawę, i nic. Kiedy ja się w koncu wyśpię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, szkoda życia na sen. Czytałam Twojego @ ale nie miałam już czasu żeby napisać Ci, jak bardzo mnie Twój lepszy nastrój i newsy ucieszyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ja lubie piltes :P Yennka nie wiem czy posza odpowiedź :O cosik mi ten iPlus świruje :O Ale bardzo ale to bardzo cieszę się i trzymam kciuki :) Garni ;) spokojnie ;) ja tez przez przeprowadzke nie mam czasu na nic :( no i znowu mieliśmy katarek i znowu od werandowania zaczynamy :P ale za to tutaj mam taras wielkości pokoju dziennego :D:D:D:D:D:D ok 17 m :P szkoda, ze niezadaszony :O ale czepiać się nie ma co :P Netka czytasz nas jeszcze ??? teraz mozemy wsię w BB spotkac bez problemów :D:D:D:D:D:D bo jak dobrze pamiętam ty tez tutaj mieszkasz? ;) Jo ;) - mam już fotki Mili :) - no królewna pierwsza klasa :) a moje szczście zaczyna sobie gugac na całego :O i za nic w śiwecie nie chce spac w d\\ień - bo sobie guga :P a ja czasami marze o jej nie - bo mam chcwilkę na papierosa na tarasie ma się rozumieć Serduszko ;) aleś t się zmieniła pod wpływem nowego mena :) chyba go uściskam netowo ;) Buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche literek zgubiłam :( ale maluch siedzi mi na reku - wiec wybaczcie nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! heloł! ewryłan! jeszcze trochę tego czekania i pikawa mi siądzie ano..czekam na @ z wynikami egzaminu z angola..jak go zdam to ustnego nie muszę oprócz tego jeszcze 3 egzaminy, ale wiecie?? już nie ma zaliczeń, zjazdów i tych innych dupereli dziś tyrałam od 7 rano do prawie 17..a mogłabym jeszcze dłuzej, jeden projekt psia jucha mi nie wyszedł jak chciałam ale kij z tym, jutro mam egzamin o 17 i na tym musze sie skupić zresztą dziś (jakby mało było) miałam rozmowe z szefem i stwierdziłam, ze po 9 latach może!! (idiotka) awans by mi się należał, albo podwyżka (cichszym tonem) no to już wiem, że ma być zmiana całego schematu organizacyjnego jednostki , prawie wszystkich stanowisk, stworzy nowe komórki itede itepe, ponoć coś mi się fajnego szykuje, ale o tym jeszcze szaaa nooo bo ;) ....jak dostane dyplom (słabo mi się robiło jak to mówiłam - trochę to ryzykowne) moge szukac pracy gdzie indziej :) reasumując - nie było źle przedwczoraj miałam doła z tego powodu, pokłóciłam się z jaśniepanem, ryczałam czułam sie nie spełniona i WY KO RZY STY WA NA wszystkie całuję ściskam i ślę tłuste buziaki :D a tera wracam na pocztę czatować na wirtualnego listonosza który grasuje gdzieś w kosmosie z moim wynikiem z egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam ten angol, no dobra to teraz rycie na dzisiejszy exam miłego dnia i buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mumi gratki ................ jestes szczęsciarą ja nie mam wyników z angola:-(- czekam . Jutro dwa podejścia do examów - jeden przedmiot Ok drugi totalnie do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi--> Ty Kathrino ;-) Huraganie jednen-duma mnie rozpiera... z tych nerw wziełam i zamowilam buty na allegro za słona cene ;-) ale co tam czasami warto puscic troche kasy..choc jej nie mam ;-) Ogolnie bez zmian, zero kontaktu,nicosc, zero checi wytłumaczenia,nicosc, jagorsze ze jak widze agresje to wiem ze czuje dobrze i trafilam w 10! I to wcale nie jest miłe..w tym wypadku..ten strzał.. Ale bedzie dobrze! Pozdrawiam Dzieci Mamy Kobiety Pracujace Zakochane i Ogolnie Was wszystkie Laleczki ;-) ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi :) gratuluje :) jo :) trzymaj sie :) a ja mam nerwa ......... siostrunia J. wyzwała nasza ninke od bekartów :O najlepsze jest to, ze jej kuba tez bez slubu sie urodził :O nooo ale poziom tej kretynki jest powalajacy :P coz za wyczucie ??? :P no cóz chyba szybko dowie sie kim jej dziecko jest dla mnie :P no i mamy w końcu akt - mozemy sie meldowac u siebie i mozemy w koncu sie urzadzac :D nie ma jak wałsny kat :) yennka :) jak sie wyrobie z czasem to naklikam jeszcze raz tego wesołego emika :) buziaczki dla całej topikowej paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi, przyłączam się do gratulacji :) Podziwiam Twój upór i chyle przed Tobą czoła, za to jaka dzielna jesteś:) Jo... A Ty moja droga również jesteś dzielna i uwierz mi, że z każdym dniem będzie ci coraz lepiej :) Celi... W myśl ulubionego przysłowia Yenny, nie dyskutuj z Debilem. Spokój Cie uratuje w takich sytuacjach, bo sprawiedliwości się nie doprosisz od ograniczonych i zaściankowych ludzi! Gratuluje własnego gniazdka, niech wam urządzanie przyjemnym i bezproblemowym będzie :) Buzikai! Yenny, gratuluję 🌻 Hmmm... A ja się nie mogę powstrzymać i prześlę wam zaraz na maila okładkę płyty, jaką stworzył mój luby... Hobbystycznie i z pasją udziela się on artystycznie jako Dj... Właśnie nagrał swoją pierwszą, od momentu jak jesteśmy razem, płytę, dla której byłam inspiracją.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce, właśnie odczytałam i wysłałam @ masz tam wskazówkę jak wgrać na serwer bo się nie wyświetliło :( ale jestem ciekawa grafiki.. takie zboczenie zawodowe :D dziewczyny dziękuję Wam za gratki :) ale ten wczorajszy exam to spaliłam..co innego robiliśmy na ćwiczeniach co innego było na wykładach więc koleś strzelił nam teorię i zadania na obliczanie rat kredytu (to co było X lat temu na rachunkowości) normalnie szczęki nam poopadały ale trudno, II termin 22 lutego Jo* ❤️ wszystkim ślę buziaki wracam do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mumi, próbowalam zrobić tak, jak radziłaś, ale chyba za głupia jestem na to... Aby zobaczyć tę okładkę, trzeba ją najpierw pobrać na swój komputer i zapisać na dysku twardym, inaczej się chyba nie da. Bo funkcja pokaż rzeczywiście nie dziala tak, jak powinna i nie potrafię temu zaradzić ;) Mumi, co się odwlecze to nie uciecze. Za drugim podejściem jest przynajmniej większe prawdopodobieństwo, ze koleś nie poda równie odległego zagadnienia. trzymam kciuki. resztę serdecznie pozdrawiam. celi, dbaj o swój spokój, ja cię bardzo o to proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Jo, będę trzymać kciuki żebyś była w końcu przeszczęśliwa. Serducho, przeczytałam twojego posta i wiem już co to za okładka :D Mumi, congrats! Celi, i widzisz masz akt szybciej ode mnie :o Ciekawe kiedy ja się go doczekam. Pożegnałam wczoraj swojego Bąbelka, wyjechał do pracy do Ślimakowa, jak to ślicznie nazwała Jo, i wraca dopiero na święta :( Kurna prawie 2 miechy będą słomianą wdową. Ale i tak długo był tu na miejscu. Regułą jest, ponoć, że po miesiącu tam tylko tydzień jest tu. Masakra jakaś. Trzeba będzie coś wymyślić, bo tak przyszłościowo to kiepska perspektywa. W tym tygodniu będę toczyć boje żeby przewalutować kredyt. To szaleństwo żeby w złotówkach raty rosły o 150 zł. rocznie :o Aaa i wygląda na to, że mam sublokatora - w szybie wentylacyjnym. Szczura. Już zgłosiłam, że mi po nocach drapie w ściany i spać nie daje. W tym tygodniu mają coś z nim zrobić. A póki co zyskał pieszczotliwe przezwisko \"Stefan\" ;) Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratulacje dla studentek. Serce - piękna okładka. Dostałam ją x 4 :-) Uściski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziołszki ja jak zwykle weekend na uczelnie:-( ..................w sobotę pisałam dla examy - jeden OK na 5 A co do drugiego nie wiem :-P. Z mojej wiedzy na dzień dzisiejszy wiem że piszę ekonometrię jeszcze raz ( na zerówce nie udało sie :-( ) ..........problem w tym że nie wiem co zrobiłam źle - ale co tam to będzie ostatni . Wczoraj dowiedziałam się że angielski zaliczyłam na 4 - uff jaka ulga nie znoszę uczyc sie języków . Wczoraj wróciłam z uczelni po 14-tej - obiad stał na stole zjadłam i poszłam do sypialni jak padłam to spałam snem błogim i twardym prawie 3 godziny nic mi nie porzeszkadzało ani telewizor ani krecąca się córka ani szczekający pies - poprostu spałam jak zabita ...............chyba potrzebowałam takiego snu . a teraz czas do pracy:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia - gratuluje 🌼 groszku doczekasz się aktu ;) a mena miej na uwięzi :P :D:D:D:D:D:D buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem wyspana ...............usmiechnięta i zadowolona - jedyny mankament to to że ja musiałam do pracy a niedźwiedź został w ciepłym łóżeczku ..............ehhhhhhhh . Trochę musiałam zwolnić tempo to czułam że za chwilę klapnę ......powoli wracam do pełni sił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×