Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

witam marudzicie od rana kochane .................. @ od Garni podesłalam - Groszkowi zaraz wyślę :-D Od Serduszka nie podeślę bo nie mam:-P. A teraz wracam do pracy bo Gus zaszczycił mnie ponagleniem ................ szkoda że nie podesłał druków a chce mieć je wypelnione :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam od Garni, mam tylko cosik. Od whim chyba też nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy coś od was mam :D:D:D:D:D:D sprawdze po spacerku :P J. wrócił w nocy i mała się przestawiła :O i rano musiałam ja tarmosić aby się obudziła :D:D:D:D:D a teraz zamiast spac fika na lezaczku :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej uziemiona , mała bunt mi robi :D:D:D:D:D:D yennka chyba sobie dla relaksu dzisiaj to ciasto z wisky upieke :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z zakupów przydomowych, ile wózków!!!!!!!!!! Więcej niż emerytów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wstawac śpiochy:-D. Ja już pracuję :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodziłam
w pobliżu więc wstąpiłam zobaczyć co u was słychać. A tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja pracuję od 5,30 hi hi ostatnio tak mam:-P. a tak na poważnie to niedźwiedż wstaje tak do pracy więc ja też jadę do swojej dzięki temu przed 14-tą mam czasu juz dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam coś napisać. Groszkowa, nie obrazisz się - co? Świat jest maleńki. Wiecie, ze swatką naszego Grocha była moja serdeczna koleżanka? Normalnie jak sie z Groszkową zgadałam, to doznałam lekkiego "szoka" Swiat jest mały, że sie powtórzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka bo to jest jedna wielka wioska wiesz jak byłam kiedys na urlopie w górach ide sobie spokojnie w Szklarskiej i nagle słyszę dzień dobry pani ................. ogladam się czy to do mnie i co widze mój znajomy pan od którego kupowałam papierosy - i to było zabawne na szlaku w górach i tyle kilomtrów od domu a " gęby" te same ..................i jak tu wypoczywać . Ale najlepsza przygode mial kumpel idzie sobie w San Paulo i nagle słyszy darcie ryja JANUSZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ogląda się a tam środkiem ulicy idzie dwóch jego kumpli że szkoły - chłopaki pływali i nigdy nie mogli sie styknąc w kraju :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi Najlepszy numer odwalił mój kumpel ze studiów. Złożył zwonienie w dziekanacie z wnioskiem o odrocznie egzaminu z prawa konstytucyjnego. I poszedł do doktora prosić o wyznaczenie terminu na wrzesień - bo chory taki. A tydzień później spotkali się z panem doktorem w Rzymie na placu św. Piotra :-D Na szczęscie dla niego pan doktor wykazał się ogromną wyrozumiałoscią i poczuciem humoru i przepytał we wrzesniu - jako pierwszy termin. A Janusz była tak obryty na egzamin jak nigdy. :-) I dostał 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka no pewnie że się nie obrażę :D Heheh ta koleżanka następnego dnia rano powiedziała: no, co trzeba było pomóc przeznaczeniu :P Masz rację, świat jest mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ STO LAT W SZCZĘŚCIU I MIłOSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ WSZYSTKIEGO NAJSERDECZNIEJSZEGO I NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiegonaj naj celi - mamusiu!! duzo radosci z córeczki!! i spokojnych dni i przespanych nocy!! niegasnącego usmiechu na twojej buzi\\|!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi dużo spokoju i słonka przez całe życie i wszystkiego co sobie wymarzysz.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto laaaaaat Sto laaaaaaaaaaaaat 🌻 niech celi zyjee zyjeee Naaaaaaam miłego meblowania duzo spania Pana J. do kochania przytulania i całowania duzo z dzidzia przebywania i w loteriach wygrywania ❤️ To byłam Ja i moje dziecko Cudne rozmiar 86!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziekuje :) ale miło mi sie zrobiło, ze pamietałyscie :) Garni - zdj. cudne :) Kubuś strasznie się zmienia i jak rośnie :) Jo - pochwal się tym swoim cudem w rozm 86 ;) ojej kiedy moje dziecko będzie takie duże?? Yennka przepis na ciasto robi furore wsród moich znajomych :D:D:D Whimcia - pożycz mi swojego niedzwiadka na tydz. , bo ja juz swoją mała nawet nauczyłam, ze mam musi !!! spac do 9 i ona w swoim łóżeczku grzecznie śpi do 9 rano :D:D:D:D:D:D a tak chciałabym wstawac rano :O ale ja jakoś nie mogę noooooooo Buziaczki dla wszytskich :) i jeszcze raz dziękuję za życzonka, no strasznie to miłe :) wiecie?? eeeeeee już teraz wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi kochana życzę Ci...byś czuła się spełniona, w każdej dziedzinie :) aby Twoje marzenia ziściły się tak szybko, jak tego pragniesz :) światło życia już posiadasz..kochasz i jesteś kochana :D podążaj więc za tym światłem :D ściskam mocno i całuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,podglądam ostatnio Was tylko. Jeszcze zdążę dla kochanej Celi wszystkiego naj, dużo radości, szczęścia , miłości. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka właśnie rozmawiam z panem z PKO........................jezu jaki facet ma głos taki aksamitny głeboki i seksowny - i to jest infolinia PKO a czuję się jak na linii erotycznej . Ciekawe jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, mogłabyś się zdziwić. Ja kiedys w tv oglądałam program o sex-telefonach. Facet dzwoni i kobieta extra sexownym głosem mówi mu rózne swiństewka, mruczy i jęczy - opowiada jaką ma sexi bieliznę, jak ją zdejmuje itd, a w rzeczywistosci przy telefonie siedzi basztyl jak ropucha i robi na drutach albo dłubie w nosie... bleeeeeeeeee Ale pomarzyć zawsze można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to butów dokupic nie mogę. jak fason mi odpowiada to albo kolor nie ten, albo rozmiarówki brak. Ech, dzis cd biegania po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja potrzebuje pomocy jutro z niedźwiedziem idziemy na imprezę do faceta mojej przapsiółki nja imieniny ..................... i tu własnie potrzebna pomocnie wiem co kupić? Jakby palił to bym kupiła zapalniczke Zippa i spokój ................ale własnie rzucił palenia jak my wszyscy hi hi. Nie pija bo pracuje jako taksówkarz więc czaderska piersiówka odpada . Co do wody kolońskiej moge nie trafic w gust ..................... i o czym bym nie pomyslała to zawsze coś nie tak blee blee. Wymyście coś proszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×