Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Trochę ochłonęłam po nowinie. Tak mi się nasunęło, ze kiedyś gadałyśmy z Groszkową o podobieństwach nas łączących - nawet poglady polityczne identyczne. I tak nie dosć, że my mamy tak samo na imię to i moim typem teraz dla dziewczynki jest Maja(ew. Julia - ale za dużo tych Julii już chyba) Nie mogę się doczekać zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Buro i ponuro. Zimnica straszna i mokro. brrrrrrrrr 💤 I to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieniłam kilka słów z Groszkową - i usłyszałam popiskiwania Mai. Super! Potem Groszek ma do mnie zadzwonić, to pogadamy na spokojnie. I napiszę Wam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Groszka !!!!!!!!!!!!!!!! Yenka pozdrów mamę i córcię ............... fajnie być wirtualna ciocią :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowej humor sie trzyma a to najwazniejsze!Malutka jest przesliczna widzialam foto-naprawde urocza i sliczna jak na takie malenstwo. u mnie slonce wyszło zza chmur-ale tylko w pogodzie... pozdrawiam, Yenny dziekuje za info ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widziałam Mai, bo mój tel ma coś popiep... i nie odbiera mmsów. Nie moge się doczekać az ją zobaczę. Bo słyszeć to słyszałam :-) Buziaki i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaa ucałujta Groszka i małą Groszkową :D a Grochu nie padł od tylu wrażeń?? to ja se czekam, bo Yenka pisała, że na poniedziałek, a tu masz babo..znaczy Groszkowa! masz córę :D :D ja się cieszyć ach :D :D pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po latach podnoszenia swoich kwalifikacji wszelakich mówię STOP. Teraz będę chodować kwiatki i piec ciasto dla swojego mężczyzny. Jedyne czego nie zmienię to alergi na szydełkowania i i inne dziergania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iftar nie kończ jeszcze
podnoszenia swoich kwalifikacji Plissss Jeszcze dokształć się w zakresie ortografii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, nie potrafię ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w ten deszczowy i ponury dzień. Jak mi się nie chce nic. Zaraz idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz jutro do pracy...nieeeeee :( a pytała sie Pani dr czy chcę wolne jeszcze, czy idę do pracy a ja - mróweczka (debilka w domyśle) że owszem, do pracy (no debilka) nieee, eeee ide pod prysznic ale najważniejsze, że my znowu ciocie 🌼 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ka:D:D:D:D:D:D A jaśniej można???? :) Najgorsze, że jutro znów poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj maila. I wiecie co???? poszłabym sobie na jakąś emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jestem padnięta, a do tego czeka mnie uciążliwa doba...Pogadamy we wtorek, ok??? Ja też chcę na emeryturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Emerytura piękna rzecz. ;-) ale jeszcze jakieś 35 lat do niej :-( Z tego co wiem, Groszkowa w domu. Ale czekam na pełniejsze info. Jest jak Jo pisała - Groszkowa nie traci poczucia humoru. Ale pewnie lada dzień sama wszystko opisze i opowie. Ziewam tradycyjnie. Pozatym - trochę słonko wychodzi. Mumi -współczuję. Ifka - dawaj szczegóły co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z chwilki, że Maja śpi (tata działa na nią jak nie wiem co!) Od rana była niespokojna jakaś... może to nowe miejsce? Póki co jestem na etapie stresu... czy to co robię, robię dobrze. I czekam na te chwilę gdy będę już spokojna, że wiem co robię. Boję się, że mogłabym przypadkiem skrzywdzić kruszynkę. A raczej nie kruszynkę. Ona nie ważyła 3200... jakoś chyba znieczulenie mnie powaliło :P 56 cm i 3530. Całkiem duża z niej Kluseczka :) Zaraz podeślę Wam parę fotek... nie wiem czy mam wszytskie adresy, więc jak mogę po=rosić to jakby któraś nie dostała to podeślijcie jej. Mama moja dziś w końcu przywiezie prezenciaki od ciotek forumek. Nie wiem jeszcze co tam jest ale i tak BAAARRRRDZO Wam dziękujemy w imieniu Majki i własnym. Jak Maciek zrzuci więcej fotek to oczywiście w wolnej chwili będe dosyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Groszku! Maja jest PRZECUDOWNA! jeszcze raz gratulacje. I pamiętaj - spokojnie. Krzywdy nie zrobisz. To samo przychodzi. W wolnej chwili dawaj znać co u Was. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziwny dzień dzisiaj, jakiś zakręcony. W pracy masa roboty, pomór i choroby - ledwo mnie za papierów widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jakies poł roku jak bedzie robila ci na złośc i dasz Jej w dupsko to bedziesz spokojna ze dobrze robisz ;-))))))) rilaks!Widzials jak oni yciagaja dzieci z brzucha podczas cesarki?jak szarpia?krzywdy nie zrobisz GWARANTUJE!!! I jak wszyscy oczekuja ze bedziesz od razu usmiechnieta i przeszczesliwa -to kaz im ............iść krew oddać ;-) Trzymaj sie!!!Damy radę!! Ucaluj kluseczke-jest przesliczna przypomina mi Mimi.Jak pokarm?jezd? Sciskam REszte Wspanialych Kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_groszek79
Jo, nie widziałam. Na szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona! Gratulacje dla Was! Ładne Groszki trzy! Będziesz cudowną mamą, cudownej groszkowej kluseczki ;) Zajmujcie się teraz w trójkę sobą nawzajem i chłońcie to co was spotkało i zapamiętujcie każdą sekundę tego najpiękniejszego, początku życia i początków pełnej rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was o barbarzyńskiej godzinie. Wstałam przed 3 by wyprawić dziecka mojego w świat. Z wycieczką szkolną. A teraz klikam, bo przed chwila wróciłam i nie opłaca mi się kłaść spać. Groszkowa, czekamy na zdjęć ciąg dalszy. A reszta też niech się uaktywni trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko M. zrzuci. zaraz go pogonię, bo mała śpi. sorki, ż małymi literkami piszeę, ale robię to jedną ręką... w drugiej dierżę laktator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×