Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość podbródek423
a nie myslałyście dziewczyny o lipolizie bezigłowej? szczególnie na buzie ? jest to alternatywa dla igłowej nie ma opuchlizny a efekt ten sam. Pierwsza robilam tradycyjnie natomiast ostatnio znalazlam gabinet gdzie robia wlasnie beziglowa i jestem zadowlona zadnego dyskomfortu i odrazu do ludzi mozna wychodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztel
o.k tylko powiedz nam ile czekałaś na pierwszy efekt....o ile się już pojawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztel
i czy wogóle się pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
ja mialam brode (podbrodek) robione, opuchlizna byla z 4 dni okolo, a efekty zauwazylam juz jakos po poltora tygodnia. Mialam jedna ampulke wstrzyknieta. Jestem 3 tygodnie po zabiegu i na razie jesli chodzi o ilosc tluszczu ktorego ubylo, to jest zdecydowanie roznica niz przed zabiegiem. Jak czytam tu ze Sabrina miala jeszcze po 3 miesiacach efekty, to mysle ze u kazdego rzeczywiscie inaczej to przebiega, jedna dziewczyna wczesniej pisala ze po 2 tygodniach miala efekty a potem juz sie nic nie ruszylo (choc moj lekarz mowil ze mam poczekac pelne 3 miesiace zanim bede chciala poprawiac). Tez mam te nieszczesne pelne poliki przy ustach, ale zrobilam na razie podbrodek (lekarz w karcie wpisal "lipoliza brody"), no i powiem wam dziewczyny, fajnie jest widziec zarys wlasnej brody;). Troche tez zniknelo tluszczu przy linii żuchwy. Ogolnie widze roznice, choc lipo policzkow nie mialam, to itak jestem szczuplejsza na twarzy NARESZCIE! i usta tez bardziej widac. Fajniej po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny. Jestem dzis 6 dzien po zabiegu. Po domu chodze bez chustki chociaz wygladam jeszcze troche grubo na twarzy. Opuchlizna przesunela sie w dol wiec wyglada po prostu jakbym miala kwadratowa twarz. Jutro ide do pracy - mam nadzieje ze opuchlizna zniknie na tyle ze nikt nic nie zauwazy. Lewy policzek mam jakby troche wiekszy od prawego. Pije bardzo duzo wody, mama robi mi masaże limfatyczne, a sama tez masuje na oliwke. Ale powiem wam ze tragicznie to nie wyglada, a buzia z dnia na dzien maleje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
8 dzien po lipo. Rano jest jeszcze opuchlizna ale od popoludnia jakos znika. Tak bylo wczoraj i dzis. Widze ze w gornej czesci (tam tez mialam zastrzyk) juz jestem szczuplutka :) do wesela (na szczescie nie mojego ;p) jeszcze tylko 4 dni ale jestem pewna ze juz bedzie ok :). A wszystkim radze po takim zabiegu 8 dni pobyc w domku - wtedy nikt nic nie zauwazy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki
a mnie interesuje czy nadal masz jeszcze wiekszy jeden policzek? bo ja mialam podbrodek robiony i po jednej stronie na linii zuchwy tez zeszlo wiecej tluszczu niz po drugiej.. gdzies czytalam ze moga pojawic sie tego typu skutki uboczne, ale nie napisali czy to wraca do normy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
a mnie interesuje czy nadal masz jeden policzek wiekszy? bo ja mialam robiony podbrodek i tez po jednej stronie na linii zuchwy zeszlo wiecej tluszczu niz po drugiej, a jestem miesiac po zabiegu. gdzies czytalam ze to mkoze byc jeden ze skutkow ubocznych ale nie napisali czy to wroci do normy.. ja juz godzine po zabiegu zauwazylam ze w jednym miejscu mam wieksza gule, wiec mysle ze lekarz dal tu wiecej substancji. co o tym sadzicie dziewczyny? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeu smieszne weszlam tu
bo myslalam, ze to moze powiekszanie policzkow, a tu pomnijszanie!! ja skolei nie mam w ogole policzkow wygladam jak chlopak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riijka
U mnie po laserze ruszyło sie dopiero po 5 miesiacach. Poczatkowo byłam wsciekła. Tyle kasy i nic. Trudno, odpuściłam sobie, zapomniałam, że robiłam. Ostatnio porównałam pzerz przypadek moje zdjecia sprzed i obecnie 5 miesięcy po zabiegu. Różnica kolosalna. A zaczęło sie od tego, że znajomi którzy mnie jakis czas nie widzieli mówili, ze bardzo schudłam. 174cm i 58kg - nie mam z czego schudnąć. I to mnie zaciekawiło. Mówiła mie lekarka jak robiła mi laser, że ludzie tak często mówia osobom, które maja szczuplejszą twarz. Poznałam nowa kumpelę i żaliłam jej sie, że jestem pyzia na buzi, a ona twierdziła, że tego nie widzi. Pomyślałam , że chce mi nadskoczyć. Róznica jest kolosalna, ale to wszystko wolno nastepowało i nie zauwazałąm tego. Teraz jest twarz jaka chciałam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maron
Witam wszystkie panie serdecznie i goraco.Jestem facetem mialem robiana lipolize juz lipostabilem 5 razy na druga brode i chomiki.Efektu zero po 5 razach lipostabilu lekarz stwierdzil ze trzeba dac mocniejszy lek czyli Dermostabil.Dermostabil bralem juz 2 razy i tylko geba spuchnieta i nic wiecej dalej zero efektow dam sobie spokuj z tm bo szkoda kasy,albo poprostu na mnie to nie dziala a wcale nie mam az tak wielkiej 2 brody.Jeszce raz pozdrawiam mile Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniatoura
Moja zmora to moja twarz. Kołdun wiszący po bokach twarzy. Napaliłam się po obejrzeniu zdjęć na www.lipoliza.pl. Jestem dzień po lipolizie i wygladam jak słoń. Siedzę w domu i ryczę. Czy to tak musi być, ta opuchlizna? Czy będzie rezultat taki jakiego oczekuję. Dzisiejszy dzień ma byc najgorszy, a jak będzie gorzej. A jak to zostanie? Jestem załamana, załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie Miniatoura!!! Cała opuchlizna zejdzie, to tak musi być, twarz puchnie i w środku robi sie stan zapalny, nie masz sie czym przejmować! z każdym dniem będzie jej coraz mniej, sama zauważysz, a na efekty musisz troszke poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczęta Jestem 4 tygodnie po zabiegu i jest super :). Policzki sa płaskie. Nie sa jeszcze wklęsciete ale to co. Po bokach juz nie odstaja zadne chomiczki, a buzia jest taka fajna drobniutka :) Prawie trojkatna sie zrobila :) Choc tydzien temu zapomnialam sie i wzielam przeciwbólowe - to i tak jest efekt :D Polecam Chomicka jesli ktos chce miec gwarancje dobrze wykonanego zabiegu. Ja mialam lipolize na cale policzki! i zadnych komplikacji :) i super efekt. Szkoda ze nie wiedzialam o tym zabiegu wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Miniatoura nie przejmuj sie! Ja drugi dzien po zabiegu myslalam ze pekne na twarzy do tego caly dzien mialam mdlosci i niesamowity bol glowy. Pij duzo wody (ale do 3l max i czesto w malych ilosciach bo inaczej nerki nie zdolaja jej przetworzyc) i od jutra/pojutrza masuj. Stan psychiczny po lipolizie jest mizerny - ale efekty sa tego warte :) Hah - ja juz nie musze retuszowac swoich zdjec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevretete, mi lekarz odmowil zrobienia tego zabiegu, jako ze jest bardzo duzo powiklam, ktore moga wystapic. Czy mozesz mi podeslac zdjecia buzi czy nawet samych policzkow przed i po zabiegu (w sensie z teraz - kiedy jest juz efekt). Juz nie wiem co robic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniatoura
Juz dochodzę do siebie. Najgorszy był ten pierwszy dzień. Robiłam cały dół twarzy, pierwsza doba horror. Teraz dużo masuję i widzę że tłuszczyku już ubywa. Mam podobna twarz jak na reklamie www.lipoliza.pl i myślę, że efekt bedzie taki jak na tych zdjęciach. Odezwę sie za kilka dni. Na razie dobre początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She so...
Hej dziewczynki !!! JA znów chce isc na lipolize policzków. JAk pisalam wczesniej-byłam na tym zabiegu rok temu..i po jakims miesiacu,dwóch bylam szczesliwa i zadowolona z efektu - wszyscy mowili-ale ty wychudlas na twarzy- bylas pućką a teraz az takie dołki robią Ci się z boku- jak słyszalam takie teksty to sie rozpływalam z radości. Minal rok-ostatnio mialam troche stresu,nerwy - a wtedy jem ile wlezie, przytyłam wsumie 10 kg - wazylam niecale 50 a teraz prawie 60 i wlasnie jestem na diecie-- Niestety na twarzy tez to widac- a mialo byc tak,ze tłuszczyk usuniety nie wraca :(.... JA mam w genach chomiczą twarz..(gdzie cialo moze byc szczupłe) Muszę znow wybrac się do dr Kłosa i chyba poprosze o podwojna dawke- -Nie moge zniesc swoich policzków- i tekstów typu-Czesc pyzka :( Szczególnie kiedy sie uśmiecham !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pls wyslijcie mi swoje zdjecia przed i po zabiegu. Wytnijcie oczy jesli wstydzicie sie pokazac twarz... pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna31
jestem 24 godz po zabiegu , choc byłam przygotowana na opuchlizne to chyba mimowszystko to mnie przerosło , słon to mało powiedziane . Na ból polecono mi pyralgine , podobno to jedyny srodek który mozna wziasc . Pozatym ok , funkcjonuje normalnie , humor dopisuje mi jak zawsze , umieram ze smiechu jak podchodze do lustra ,,, zeby dorosły człowiek zrobił sobie taka bube ... . Kochane byłe chomiki , ile podano wam tego paskuctwa ???? dostałam 6 ampulek ( łacznie) , w jeden polik wiecej , podobno lepiej raz dostac jedna dawke niz powtarzac kilka razy ,,,, w kazdym razie mysle ze to bedzie ten jedyny raz .....Zrobiłam zdjecie przed , i teraz w trakcie puchniecia, chba te ostatnie powiesze na lodówce skutecznie bedzie otstraszac ,,,, zawsze to fajnie wiedziec jak sie bedzie wygladac gdy waga podskoczy do 200-300 kg , pozdrawiam waz goraco , puchne dalej i chyba czas zaczac delikatny masaz ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna31
czu to az tak duzo , zastanawialismy sie nad 8 , ale w sumie potem 6 starczyło , nie wiem czemu sie az tak dziwisz skoro ktos na poczatku topiku mówił ze dostał po 8 insulinówek na kazdy policzek i 2 na podbródek , czyli w sumie 18 to chyba mało co mniej .... Z tego co pisałas wczesniej powtarzasz juz po raz kolejny . Nie jestem tu jakims autorytetem ale ufam swojej pani doktor i skoro mówi ze lepiej podac wieksza dawke a jedna ,niz powtarzac pare razy to wierze jej , a podobno opuchlizna jest taka sama niezaleznie od dawki cz to 1 cz 6 ml . W kazdym razie narazie zyje ,,,I jezali kogos bedzie interesowac jak to przebiega po takiej dawce to odpowiem , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaloo83
do marianna31: Droga Marianno bede ci bardzo wdzieczna jesli przeslesz mi swoje zdjecia ktore zrobilas. sama chcialabym zrobic sobie lipolize na policzki ale jeszcze sie waham chcialabym zobaczyc jak to wyglada zaraz po zabiegu i pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marianny 31 ja myśle że musiałaś się przejęzyczyć-pewnie to było 6 insulinówek a nie ampułek i taka ilośc na twarz jest ok. jest taka mała różnica między insulinówką która ma 1 mil a ampułka -ta ma aż 5mil. Łatwo sobie policzyc jaka końska dawka zostałaby wstrzyknięta w te biedne chomiki.Nie dziwie sie Sabrinie...bo gdy ja to przeczytałam takie same oczy zrobiłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna31
kobietki miałyscie racje chyba cos mi sie pokreciło , chyba moja twarz nie wytrzymałaby 30 ml , pozdrawiam i sorki , opuchlizna juz z zaczyna schodzic ale niewiele ,,,tylko te krwiaki ( mam takie predyspozycje do sinców) wygladam jak ofiara przemocy .... dobrze ze maz na wyjezdzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny Tutaj: http://picasaweb.google.pl/jalipoliza/LipolizaIniekcyjna?authkey=00oWi1s9LDM#5248954568756826050 znajdziecie zdjecie przed/w trakcie/po zabiegu Stworzylam profil na http://picasaweb.google.pl/home uzytkownik: jalipoliza haslo: lipoliza123 moze kazda z nas moglaby udostepnic tam swoje zdjecia? byloby latwiej Ja zastanawam sie nad drugim zabiegiem. po pierwszym widze juz roznice (minelo 1,5 miesiaca) ale bardzo jestem ciekawa czy u was byla ona wieksza? Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna31
powiem szczerze ja nie wiedze róznicy , powiem szczerze ze ja przy takich policzkach jak miałas ty nie poddałabym sie lipolizie , ale to tylko moje zdanie , co do zdjec po wygladasz na nich zadziwiajaca dobrze , ja wygladałam duzo gorzej , krwiaki since i nie taka równa opuchlizna jak na twoim zdjeciu ale dwie przyklejone bulki z obu stron ........ no coz moze to sprawa indywidualna , u mnie efektów jeszcze brak ale dopiero to 6 dzien , jeszcze mam opuchlizne i ogromne krwiaki tak ze do ludzi jeszcze spokojnie nie moge wyjsc , pozdrawiam was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×