Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość lolaloo83
do nevretete: hej fajnie ze udostepnilas swoje zdjecia, ale na zdjeciach przed widac ze w sumie nie musialas robic tego zabiegu. a zamierzasz jeszcze powtarzac zabieg czy ten jeden raz ci wystarczy?ja ciagle jestem na etapie wahania sie, zwlaszcza ze juz drugi lekarz potwierdzil ze na policzki nie radzi robic lipolizy wiec sama nie wiem, ale znajac mnie pewnie i tak zaryzykuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaloo83
sory wlasnie doczytalam ze zastanawiasz sie nad drugim zabiegiem. a gdzie robilas i za ile lipolize?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuscioscheck
We Wrocławiu najdroższe ceny ma Dermamed, ponad 150zł za ampułkę. W gabinecie na Teatralnej robią tym samym preparatem za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichasiaL.82
Dermamed ma wygórowane ceny. Są tańsze gabinety na Dolnym Śląsku. Ale z drugiej strony płaci się tez za fachowosć i jakośc lokalu, a tam pracują dobrzy chirurdzy plastyczni a gabinecik jest gustownie użądzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn_jednego_plastyka
DERMAMED i najwyższe ceny- zgoda, ale Dermamed i chirurdzy plastyczni? Bez jaj panie właścicielu! Jak ja lubie tu sobie poczytać czasem żałosne kryptoreklamy niektórych gabinecików i się pośmiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powwik
Naczytałam się na temat tej opóchlizny tak dużo, że przez pół roku nie mogłam się zdecydować na wyszczuplenie twarzy. Pracuję zawodowo i nie mam możliwości wolnego tygodnia aby dojść do siebie. Teraz jestem zadowolona że poczekałam, bo zrobiła na twarz SMART LIPO lipolizę laserową, jestm 2 tygodnie po i widzę efekty zabiegu. Bez obrzęków, bez opóchlizny, bez chowania się przed ludźmi, ale cena z kolei odstrasza. Coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny - Odpowiadajac na pytania: Robilam u Chomickiej w wawie i chyba u niej powtorze ten zabieg bo widzialam ze ma sporo szkolen i certyfikatow z lipolizy iniecyjnej, i robi to na codzien. Poszlam do niej z zamiarem smart lipo - ale ta metoda jest drozsza i podobno lepiej smartlipo robic tylko na chomiki bo inaczej istnieje ryzyko przerwania jakiegos nerwu. Lolaloo - jesli zdecydujesz sie na lipolize iniekcyjna calych policzkow to tylko u lekarza ktory juz to robil i nie boi sie tego zabiegu (skoro sie nie boi to pewnie nie mial nigdy zadnych komplikacji u pacjentek) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
a czemu chcesz powtarzac? ze zdjęć nie widac juz zadnych policzkow. jest dobrze, bo to ty dalas te zdjecia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest lekarz
No cóż, parę miesięcy temy pisałam odnośnie lipolizy iniekcyjnej i laserowej. Robiłam jeden i drugi zabieg właśnie w Sulęcinie, u tak zachwalanej P. Kasi.Niestety mam inne doświadczenie z tą lekarką.Dodam ,że robiłam oba zabiegi na poliki,ponieważ miałam strasznie duże poliki zdecydowałam się na zabieg.Po iniekcyjnej rzeczywiście wyszczupliło mi trochę twarz, ale zostały mi doły, nierówności, jeden policzek inny od drugiego, zadzwoniłam do P.Dr.,wysłałam fotki,zaproponowała mi zabieg laserowy,powiedziała że wszystko się wyrówna i będzie dobrze, zgodziłam się oczywiście,zrobiła mi laser bez odsysania.Po miesiącu zadzwoniłam ,że nic się nie dzieje,a Ona ,że to jeszcze za krótko ,trzeba poczekać,więc czekałam.W zeszłym tygodniu minęło pół roku od zabiegu laserowego i nadal jest bez zmian,więc postanowiłam przypomnieć się.Z dodzwonieniem się nie miałam kłopotów,nawet sobie mnie przypomnała,poprosiła abym wysłała jej zdjęcia ,co też uczyniłam no i........cisza.P.Dr. nie odpisuje ani na mayle,ani nie odbiera telefonu ode mnie,nie odpowiada na smsy,to bardzo przykre,a przecież zapłaciłam za zabiegi.Zrobiła ze mnie babę o dwóch twarzach i nie raczy napisać choćby przepraszam,nie wyszło ,nie potrafię pomóc.Jestem osobą honorową,i nie mam zamiaru płaszczyć się przed kimś,kto tego (moim zdaniem)honoru nie ma,bo nie sztuka być sympatycznym i miłym,kiedy wszystko wychodzi,prawda?Życzę tej Pani, aby wydała kiedyś potężne pieniądze na coś, na czym strasznie jej będzie zależało,a w zamian dostanie okropny bubel,może wtedy już nigdy nie potraktuje innej pacjentki tak jak mnie,bo chociaż faktycznie ceny ma niższe niż niektórzy,to jednak są pieniądze na które np.ja ciężko zapracowałam.No a przede wszystkim jak ja wyglądam.Zastanówcie się nad takim zabiegiem to naprawdę duże ryzyko.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gernaldina
Też robiłam w Sulęcinie, wnętrze ud, z dodzwonieniem się tam jest problem, ale po kilku dniach prób, napisałam maila w dostałam na następny dzień odpowiedź, kasia@chiropraktyka.com, spróbuj, z tego co widziałam lekarka jest tam sama i może dlatego nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"to jest lekarz\" może spróbuj zrobić jeszcze raz iniekcyjną tylko na ten większy policzek, może to coś podziała, w Otwocku za jeden policzek zapłacisz 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly czytelnik
A nie jest tak w tym Otwocku ze jeden policzek kosztuje polowe ceny calej ampulki, to lekarz pewnie odklada druga niezuzytą polowe ampulki dla nastepnej pacjentki/a , a przez to mozna zarazić przez krew chorobami, bo nie wiadomo czy ten lekarz przy pierwszej pacjentce nie zanurzal igly kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly czytelnik
do ampulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka -
czesc, pyzata buzia byla zawsze jednym z moich najwiekszych kompleksów. Gdy przeczytalam o lipolizie uznalam ze to cud i bylam gotowa oddac wszyskie pieniadze zeby pozbyc sie swojego nadmiernego tluszczyku z twarzy. Wczoraj bylam na zabiegu - bez znieczulenia, same klucia nie bolaly tak bardzo, ale koszmar zaczal sie jakas godzine po zabiegu....rwacy bol i potworny obrzek. Pol nocy nie spalam dzis, jak wstalam polecialam do lustra- koszmar wygladam 10 razy gorzej niz wczoraj. Potwor to malo powiedziane. Wygladam na twarzy jakbym wazyla 200 kilo, w dodatku zrobil mi sie potworny podbrodek, zwisajace podgardle, ktorego nigdy w zyciu nie mialam. Boli mnie tez ucho i gardlo gdy przelykam sline, pewnie wezly chlonne zaatakowalo i wogole....Zadzwonilam z rana do kliniki, w wielkiej panice, uslyszalam, ze dzis moze byc krytyczny dzien, ale pozniej powinno znikac, kazdy organizm reagowac moze troche inaczej... We wtorek musze wrocic do pracy, a z taka twarzyczka to nawet z psem nie moge wychodzic na dwor! Modle sie, zeby mi to zniknelo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak bedzie i to przez najblizsze dni , opuchlizna zaczyna schodzic od 3 doby , ale tylko po troche , ( pisze jak było u mnie) dopiero po 7 dniach wyglada sie jako tako , czyli nie wzbudza sensacji .... nie wiem jak u ciebie z sincami , mi one schodziły najdłuzej i były widoczne nawet jak zeszła juz opuchlizna .. na ból polecam pyralgine innych srodków nie mozna brac . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka
Marianno jeszcze nie mam zadnych sincow... Troche mnie pocieszylas ze opuchlizna minie, tylko martwie sie czy do wtorku z full makijazem i wlosami zaczesanymi na twarz bede mogla pojsc do pracy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze , przygotuj tylko bajke .... ze ci np zeby madrosci rosna , jakis zabieg stomatologiczny ...... jak nie masz sinców to ok , przynajmniej nie beda na ciebie, (jak na mnie )patrzec jak na ofiare przemocy w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna buzka
dzieki za słowa pociechy :-)) cos wymyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stały czytelnik robiłam lipolize w Otwocku 2 razy, dr za kazdym razem otwiera ampułke na moich oczach, strzykawka też jest nowa. Nigdy nie wstrzyknięto mi jakiś resztek. Poza tym fosfatydylocholina jest dość tania więc nie sądze aby lekarz narażał zdrowie pacjentek dla kilkudziesięciu złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaloo83
Do Sabrina_28: Hej, Z tego co zrozumiałam to robiłaś lipolizę u dr Chomickiej i dr Kłosa, tak? No i kogo bardziej byś poleciła? Jeśli robiłaś tyle razy to już chyba widać efekty, mogłabym cie prosić o przesłanie mi zdjęć, bardzo jestem ciekawa jaki jest efekt? W jakim odstępie czasu robiłaś zabiegi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie po jakim czasie widac efekty , powiem szczerze ze jestem miesiac po i jakos ja efektów nie widze , czy cos sie jeszcze zmieni ,czy moze znajduje sie w tym procenncie na kogo nie działa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, robiłam lipo u dr Chomickiej i dr Kłosa. Zdecydowanie polecam Otwock dr Kłosa lub dr Batijewskiego. Profesjonalne podejście i niska cena. Jeśli chodzi o efekt to był on za każdym razem, za każdym razem coraz mniejsze policzki. Zabiegi były robione w odstępie ok. pół roku. Całkowity efekt można ocenić ok 3-4 miesięcy od zabiegu. Najlepiej zabieg powtórzyć kilka razy tak jak ja to robiłam, wtedy widać duży efekt, bo za jednym razem jest mało widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zdjęcia to może jakoś w późniejszym terminie, ponieważ nie posiadam w tym momencie zdjęc na kompie, szczególnie tych z przed zabiegu. Jak znajde troche więcej czasu to prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly czytelnik
tak tak Sabrino_28, nie rob reklamy bo to zalosne, wiadomym jest ze jestes związana z Otwockiem w jakis sposob, pewnie tam pracujesz, sledze twoje odpowiedzi, odpowiadasz na wiele listow, a przawie wszyscy ktorzy przeszli lipolize albo tu nie wracają bo juz tego problemu nie mają, a jesli juz, to cos sie dzieje niedobrego albo nie dzieje sie nic! Ja sama w Otwocku robilam i z dr Klosa nie jestem zadowolona, bo z jednej strony zeszlo mniej tluszczu niz z drugiej, zabieg robilam 3 miesiace temu (klos zaznaczyl ze maximum 3 miesiace sie czeka) i od jakiegos drugiego tygodnia jest ta nierownosc az do dzis. Nie moge juz wiecej cie czytac Sabrino jak werbujesz do otwocka nieswiadome dziewczyny, kazdy jak chce to pojdzie na wlasna odpowiedzialnosc. Dziewczyny wybierajcie nie cene a jakosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly czytelnik
ja sama robilam podbrodek i poliki chomiczkowate, i przestrzegam dlatego przed niską ceną, bo lipoliza na te czesc ciala jest najbardziej widoczna, i trzeba pomyslec 5 razy kogo wybrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowiecze
Przesadzasz moja droga, lekarze to ni idioci, żeby Ci dawać ze starej ampułki coś w twarz. Maja swoje kalkulacje jak w sklepie, zeby zarobic kasę i nie sadzę, zeby cos takiego miało miejsce. Ampełka plus nażut i dostajesz swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny. Bylam niedawno u dr. Szczyta :) bo chce u niego robic nosek. Pytalam sie przy okazji co sadzil o lipolizie policzkow. Mowil tez ze zabieg trzeba zrobic kilka razy zeby na policzkach przyniosl efekt. I wspomnial cos o poduszkach wypelnionych tluszczem w policzkach, ktore sa potrzebne tylko niemowlakom do ssania mleka. podobno w pewnym okresie one powinny zaniknac. A jesli ktos ma pelniejsza buzie mozna sprobowac je usunac i uzyskac pewien (choc podobno nie spektakularny) efekt. Slyszeliscie o czyms takim? Ja tak patrze na te swoje zdjecia sprzed miesiaca i chyba tluszczyk zaczal mi sie znow odkladac na buzi ;( choc chyba w innym miejscu bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly czytelnik
o nie, średniowiecze, nie przesadzam, najlepiej wiem czy mam nierownosci czy nie. po prostu otwocka nie polecam a kazdy madry zrobi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stały czytelnik przykro mi że jestes rozczarowana swoim efektem, ale nie musisz wyżywać sie na innych, którym lipoliza pomogła. Nie jestem w żaden sposób związana z Otwockiem tylko poprostu ZADOWOLONA! Tak to jest jak ktoś ma kompleks i sie go pozbędzie, no i chwali tego kto mu pomógł!!!! Cena nie świadczy o jakości. Sama dobierałam lekarzy poprzez forum internetowe, dlatego też dziele się swoimi spostrzeżeniami. A na forum moge pisać tak długo jak będe miała na to ochote. a tak na marginesie to może twoja twarz jest krzywa, a nie składasz wine na źle wykonany zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staly czytelnik
nie kochana, bylo proporcjonalnie a jest teraz srednio. ale nie denerwuj sie sabrina bo to o czyms moze swiadczyc, oczywiscie ze mozesz pisac. Ja tylko probuje wniesc pewną równowage na tym forum i uswiadomic ludzi, zeby wiedzieli zarowno o plusach jak i minusach zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×