Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

z tym chirurgiem to jest problem. poniewaz to podobno jest na uwypuklanie policzków a nie na zmniejszeniu . a po drugie mam 21 lat i boje sie ze za mloda jestem.lipoliza byla moja jedyna szansa po pierwsze nie drogo i bezbolesnie moze ktos mial wstrzyknieta lipolize wokol ust piszcie a moze sa inne zabiegi na ywszczuplenie twarzy zawsze zastanawialm sie jak to jest jak czlowiek chudnie to tez na twarzy a tu taki absurt ze nie mozna tego tluszczczyku sie pozbyc metoda lipolizy piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompeksowa
dziewczynki napiszcie mi wszystko o lipolizie w otwocku o dr klosa jak wrazenia efekty boje sie strasznie tej pouchlizny i obwislej skory mam male chomiki ale i task pyzata jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompeksowa
przez to obawiam sie ze nie beda chcielli zrobic bo normalnie jest ok a jak usmiechne to poprostu koszmam grudy tluszczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza julia
hiya!czy ktos moze mi polecic jakiegos lekarza w wawie? tak czytam to forum i pociesza mnie to ze nie jestem sama...strasznie krepujace sa za duze policzki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpecik na buzi
z tego co czytalam to dr z otwocka ma pojecie ale sama nie wiem nie sprawdzalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
do lineczka, oczywiscie ze są implanty na kosci policzkowe w celu uwypuklenia na gorze, ale myslę, ze są tez takie ktore wkladane pod policzki rozciągają je i tym samym zmniejszają przy ustach. do kompeksowa, ja bylam wprawdzie na konsultacji u dr klosa, ale on odradza, nie robi raczej takim jak my, czyli szczuplym i pyzatym, a takim ktore są ogolnie przy tluszczyku. Mowil, ze wprawdzie pare przypadkow robil tego typu, ale tam gdzie mieśnie a nie tluszcz, on sie nie podejmuje. Kazdy przypadek jest indywidualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
mam to samo ze jak sie usmiechne to dopiero widac. Nawet tak tlumaczylam Klosowi z otwocka;) a on mi nie wierzyl no i kazal sie usmiechnąć.. Efekt mojej wizyty w Otwocku jest taki, ze klos zaproponowal ze lepszy w moim przypadku jest zabieg Volume, wstrzykuje sie kwas hialuronowy w okolicy kosci policzkowych i to podnosi policzki, tak ze wokol ust stają sie plaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplexowa
tyle ze ja moze mam zle wyobrazenie ale ja nie chce nic dodatkowo dodawac do buzi i tak mam przez te poliki moim zdaniem duza twarz wiec jak cos dodam to boje sie moze sie to troszke rozciagnie ale caly tlusz pojdzie do gory ja poprostu nie chce miec go w swojej twarzy wiem ze strasznie chaotycznie to wszystko opisalam ale mam nadzieje ze cos zrozumiecie:( wierzylam w tego dr klosa bo jak czytalam wczesniej tu na forum ze she so...nie mogla sobie zrobic zaden lekarz nie chcial a dr klos jej zrobil wiec tak siełudzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplexowa
a czy ktoras z was moglaby mi przeslac na maila zdjecia przed i po..?chcialbym zobaczyc roznice w wygladzie a zwlaszcza zalezy mi zeby zobaczyc przed i porownac czy ja sie w ogloe do tego kwalifikuje odkad zobaczylam to forum czytam je codziennie:) po kilka razy to samo i caly czas mysle zeby zrobic sobie ta lipolize:) to juz chyba obsesja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZJANA
Do riiika Witaj. Napisz proszę u kogo robiłaś lipolizę laserową ? I jakie są efekty - czy jesteś zadowolona. Rozumiem, że wykonywałaś zabieg tylko na chomiki i nie robiłaś obszarów policzków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZJANA
Również do < laser poliki > ponawiam powyższe pytania. Z tego co pisałaś na 12 stronie wynika, że robiłaś laserową na policzki około 10 kwietnia i jesteś wstępnie zadowolona. Podziel się z Nami swoimi spostrzeżeniami i napisz gdzie robiłaś zabieg ??? No i czy miałaś z tzw. odsysaniem ??? Pozdrawiam i życzę skutecznych efektów końcowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUIZJANA Tak, robiłam lipolize laserową tylko na tzw \"chomiki\" przy szczęce :) Zabieg robiłam ponad miesiąc temu w Sulęcinie - już powinny być efekty .... ale niestety jest ich BRAK .... Po dwóch tyg od zabiegu miałam wrażenie że jakby coś się ruszało tzn tłuszczyk na policzkach nadal był ale był bardziej płynny (bardziej miękki) więc myślałam że następna faza to wydalanie tłuszczyku z organizmu..... ale niestety następnej fazy nie było tylko \"zostałam cofnięta do fazy bazowej\" ;) i znowu mam takie chomiki jak miałam przed zabiegiem, nawet nie są już miękkie tylko zbite jak wcześniej. Tydzień temu zdecydowałam się na zabieg Bella II Terma, narazie byłam na pierwszym zabiegu i właśnie tak jakby po nim \"policzki\" wróciły do stanu przed lipolizą .... może ten zabieg miał na to jakiś wpływ może nie...ale nie powinien przecież pogorszyć efektów tylko polepszyć. Myślę że może napuchłam troszkę na twarzy (często tak puchne bo jestem alergikiem - lub bezpośrednio po zabiegu Bella II Terma) i dlatego tak jest .... ale wydaję mi się że jednak to sobie bardziej wmawiam i nie jest to opuchlizna tylko poprostu zabieg lipolizy laserowej (bez odsysania) nie działa! Jutro ide na drugi zabieg Bella II Terma więc jakby się coś zmieniło to będę powiadamiać o skutkach.... Narazie odradzam lipolize laserową, jestem bardzo zawiedziona....pieniądze wyrzucone w błoto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i zaznaczam ze po zabiegu lipolizy piłam dużo wody i ziół oczyszczających toksyny z organizmu, trzymałam się również diety ograniczającej tłuszcze, słodycze i węglowodany przez co schudłam cała (chociaż tego nie chciałam bo i tak jestem szczupła) a "chomiki" zostały nadal duże...takie jak przed zabiegiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZJANA
Do Riiika : Dzięki Riiika za wyczerpującą odpowiedź. Póki co Twoja diagnoza nie nastraja optymizmem jeśli chodzi o skuteczność laserowej. Póki - bo z tego co się orientuje efekty mogą się pojawić dopiero po 2, 3 miesiącach. Reakcje są tu bardzo indywidualne - i co do efektów końcowych i co do czasu, w którym następują zmiany. Chociaż z drugiej strony jeśli pojawią się pozytywne efekty w momencie kiedy już od tygodnia bierzesz Bella 2 Term - czego Ci życzę ; też sama mam ten problem - to może się pojawić sakramentalne pytanie czy matką tego sukcesu była laserowa, czy zabieg Bella 2 Terma ??. Tak czy owak mam nadzieję, że cokolwiek to będzie to poskutkuje i nie omieszkasz z Nami się swymi wnioskami podzielić. Pozdr. serdeczne i życzę rychłych efektów :) Luizjana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Hej Dziewczyny. Jestem umowiona na lipolize iniekcyjna policzkow do dr Chomickiej (termin juz za tydzien!). Myslicie ze dobrze zrobie? :> Czy jest tutaj ktos kto jest zadowolony z lipolizy u tej Pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
Koniecznie podziel sie z nami doswiadczeniem u Chomickiej. Ludzie tu pisza ze jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny przelozylam lipolize na "po wakacjach" Balam sie ze popuchne w tunezji :p. Jestem umowiona na 28 lipca i bede was informowac na biezaco! :) Czy 6 dni wystarczy zeby opuchlizna zeszla? Tyle mi zostanie na dojscie do siebie po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Chomicka tylko zdziera kase, robiłam u niej lipolize policzków, koszt 1000 zł, następną lipolize zrobił mi dr Kłos w Otwocku koszt to 200 zł a działanie takie samo!!!!!!! a co do opuchlizny to w obydwu przypadkach utrzymywała sie u mnie 2 tygodnie!! ale efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Sabrina - a czy przez te 2 tygodnie bylo bardzo zle? Mi dr. Chomicka mowila ze wystarcza 4 dni urlopu... w pracy pojawie sie po tygodniu i mialam nadzieje ze juz nic nie bedzie widac!? i jeszcze pytanie - czy policzki nie opadaja po lipolizie? Nie robia sie zmarszczki po obu stronach ust? Uzywalas jakis kremow liftingujacych? Bede Ci bardzo wdzieczna za odpowiedz. Mam lipo w poniedzialek. Hah zrobie zdjecia przed, w trakcie, i po ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna31
czy moze mi ktos napisac ile kosztuje lipoliza iniekcyjna policzków w sulecinie u doktor Turczyńskiej, policzki razem a podbródkiem ? Jakie sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Dziewczyny jestem juz 3 godziny po lipo! Strasznie napuchlam! Boje sie co moj chlopak powie jak wroci do domu. Wygladam na twarzy jakbym wazyla z 400 kg! Mam nadzieje ze moja skora twarzy to przezyje !!! Sam zabieg prawie nei bolal - ja jestem bardzo wrazliwa na bol a znioslam to bez wiekszych niedogodnosci. Podobno przez 6 tygodni nie wolno uzywac tabletek przeciwbolowych ani przeciewzapalnych. Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna31
nevretete powiedz jak długo utrzymuje sie opuchlizna, ??? co powiedziałas chlopakowi ???? prubuje znalezc jakies alibi na ta opuchlizne , myslałam o swince ..... troche póznojak w tym wieku ...... ale nie moge powiedziec ze to lipoliza .Napiszjak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuchlizna utrzymywała się ok 2 tygodni, przez cały ten czas wyglądałam strasznie, nie wychodziłam w domu, dr Chomicka troche wciska kit że opuchlizna utrzymuje sie ok 4 dni, ponieważ w pierwszego dnia opuchlizna ciągle rośnie dopiero ok 3 dnia zaczyna się zmniejszać. U mnie poliki nie opadły, nie używałam też żadnych kremów, skóra powinna sama sie zmniejszyć, tak jak np byś schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny. Jestem 44 godziny po lipolizie. Wczoraj nie pisalam bo caly dzien mialam mdlosci i przesiedzialam w lazience. Bolalo mnie wszystko glowa, brzuch, twarz. Spuchla mi tez cala szyja nie wiem co o tym sadzic :( Dzis juz lepiej. Ale opuchlizna nie schodzi... Chlopakowi pokazuje sie tylko w chuscie - wiążę ją sobie tak jak arabki w tunezji :) . Odkrywam tylko nos, czolo, brode i usta - i przyznam ze calkiem ladnie wygladam jak tych polikow nie pokazuje ;p. Ale mam nadzieje ze niedlugo bede ja mogla sciagnac! Jeszcze pytanie do Ciebie Sabrina - czy nosilas na twarzy jakąs opaske uciskową? 2 tygodnie opuchlizny to za długo! 16 sierpnia ide na ślub kolegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że opuchlizna pierwszego dnia dopiero nachodzi, będziesz mogła zauważyć że od 3 dnia zaczyna sie zmniejszać, ale to dopiero zaczyna i z każdym dniem bedzie jej coraz mniej. Mi też spuchła szyja po ok 4-5 godz od ostrzykiwania, ale tym sie nie martw, wszystko zejdzie. Ale nie do 16 sierpnia..wierz mi, że dopiero po 2 tyg. wychodziłam do ludzi. A efekty widziałam dopiero po 3 miesiącach od zabiegu. Wiec sie nie denerwuj jak po zejściu opuchlizny poliki będą takie same, bo możesz to dopiero ocenić po 3-4 miesiącach ;) Nie nosiłam zadnej opaski, bo nie jest ona potrzebna, opaski nosi sie po odsysaniu tłuszczu, a nie lipolizie. Ja nawet nie masowałam tego, bo bolało jak cholera. Dr Chomicka wprowadza w błąd mówiąc ze opuchlizna to tylko na kilka dni, mi na konsultacji powiedziała, że po ostrzyknięciu będe mogła swobodnie wrócić autobusem do domu, że to bedzie lekka opuchlizna której nikt nie zauważy. Wiec tak zrobiłam, przyjechałam autobusem. Po zabiegu wyglądałam jak POTWÓR!! Poliki czerwone i wielkie. Szok!! nie mogłam wyjść z gabinetu, a ona na dodatek wtedy powiedziała, że po lipolizie tak niestety sie wygląda :( Wiec odrazu na konsultacji mogła mi to powiedzieć!!!!! i powiedziała też że bedzie sie utrzymywać przez 3 dni... już wtedy nie chciało mi sie w to wierzyć!! Musiałam porosic tate żeby sie zwolnił z pracy i przyjechał po mnie samochodem. Czekałam na niego w poczekalni ok godziny, myslałam że sie pod ziemie zakopie!! Ludzie patrzyli na mnie jak na dziwoląga, zastanawiając sie co mi dolega. PS. odważna jesteś, że pokazałaś sie w takim stanie chłopakowi ;) Trzymam za ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
hah chlopakowi musialam sie pokazac bo razem mieszkamy ;p. A ja na szczescie zabralam ze soba czapeczke z daszkiem (chociaz ta nie za duzo ukyła) i wzielam taksowke. A chlopak mnie widzi tylko w chuscie bo nawet w niej sypiam. Jakby mnie zobaczyl bez - mialby koszmary do konca zycia! Mam tylko nadzieje ze nie bede musiala tego zabiegu powtarzac raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby uzyskać fajny efekt zabieg trzeba powtarzać, bo za jednym razem mało tego tłuszczu schodzi. Ja zabieg robiłam 3 razy... a teraz myśle jeszcze o czwartym, tylko już sama nie wiem.. najgorsze jest to siedzenie w domu :( I ta wielka gęba, taki dyskomfort fizyczny i psychiczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztel
do Sabrina_28 napisz mi prosze ile dostałaś lipostabilu przy każdym kolejnym zabiegu. Jaka to była dawka...ewentualnie ile dostałaś jednorazowo ampułek, jedną ,dwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze 2 razy jedna ampułka, trzeci raz pół ampułki, dlatego myśle o czwartym zabiegu bo pół ampułki to jednak za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×