Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Co za zbieg okoliczności, ja też mam asymetrie jeśli chodzi o policzki. Może z laserem łatwiej przewidzieć jakie będą skutki i dokładnie oszacować ile tłuszczu i gdzie nam ubędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZJANA
Do Leyla4 Witaj Leyla Czy miałaś laserową z odsysaniem czy bez ?? Do Lilka24 Ja też będę wykonywała laserową twarzy. Jeszcze nie wiem tylko gdzie. Napisz proszę, na którego postawiłaś lekarza w swoim wyborze co do zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Witam:-) Miałam laserową twarzy bez odsysania, chciałam z ale P.Dr.niechętnie robi odsysanko, nie tylko na twarzy, ale dziewczyny pisały że z brzucha, czy bider też niechętnie odsysa, woli bez, zastanawia mnie dlaczego hmm,no nic, czekam , niby do miesiąca ma być pełny efekt, obaczymy.Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda z pyza na ryjuD
elo elo ja mam pytanie w jakim wieku mozna robic ta lipolize?bo ja ogolnie dfzwonilam juz do wielu lekarzy i mi odradzali mam 20 lat jestem chuda waze 46 kilo i tez mam pyzata twarz i chce isc na ta lipolize ale nie wiem gdzie najlepiej i chcialabym sie was dziwuchy poradzic..pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweuek
ja ma 19 lat i chce przytyc do 80 kg, już waze 72, ale mam morde jak chomik i nie wiem co robić ;/// wogole nie mam szczeki tylko okraglą puckowatą twarz, sasiadka mowi na mnie "pucek" :( Co robić?? Czy są jakieś inne zabiegi opróćz lipolizy? Pomozcie drogie kobietki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie poszlam na lipolize i chyba sie nie odważę, chociaz mam okrągłą twarz, mozna dopatrywac sie pozytywów tej sytuacji ,ludzie dają mi prawie 10 lat mniej niz mam:), ktoras z przedmowczyn napisala ze po lipolizie wygląda staro, nie chce sie postarzac, tylko jest jeszcze jedna kwestia, jestem na ciele bardzo szczupla, najwiecej mi idzie w twarz, ktora jest jeszcze nie az tak bardzo pulchna, boje sie ze jak kiedys przytyje bede wygladala nieproporcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweuek
ada252 będziesz wyglądała nieproporcjonalnie, ja przez te chomiki własnie tak wyglądam ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wygladam nieproporcjonalnie, chodzilo mi ze jak przytyje to dopiero bedzie masakra:( aTy masz dopiero 19 lat, wiec mozesz miec nadzieje że Ci sie jeszcze pozmienia samo na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 19 lat przy tej samej wadze co teraz miałam zdecydowanie bardziej pulchną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweuek
mi się wydaje, że z biegiem lat będzie mi się pogarszać. Staram sięnie usmiechac, bo jak sie usmiechne to wygladam jakbym mial do policzkow przyczepione 2 worki kartofli :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
do ada252: mam to samo;) zawsze bylam dla innych mlodsza od mojej mlodszej o 4 lata siostry! jak mnie to zawsze dobijało..! sluchajcie ludzie, prawdopodobnie z tym niewiele sie da zrobic. Ja mam te sama sytuacje, bylam na razie u jednego lekarza w wawie ktory zajmuje sie lipolizą, ale mi odmówil lipo, bo stwierdzil ze wg niego nie mam tluszczu, tzn że troszke moze tak, ale zaproponowal inny zabieg, volume - wstrzykuje sie kwas hialuronowy w miejsca gornych kosci policzkowych, wtedy mi te dolne kartofle sie podniosą i automatycznie znikną. Jest jeden minus - to zabieg na max 2 lata. Wiadomo - lipo kusząca, bo trwale usuwa, ale ten lekarz powiedzial ze usunie komorki tluszczowe (ktore na starość i tak znikają), ale zaczne sie starzec o wiele wczesniej niz inni. Skóra zacznie obwisac, i co wtedy? Chcecie se robic lifting w wieku 30 lat (ktory starcza na jakies 5-7 lat, i co potem, znow lifting i znow?) Ja sie jeszcze zastanawiam nad lipolizą, ale takie perspektywy tez biorę pod uwagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzies ze odkryto ze botox jest szkodliwy, to trucizna ktora moze przeniknąć do organizmu, a tak jeszcze do niedawna gadali ze to calkowicie bezpieczne, a co bedzie jak za 10 lat odkryją ze lipoliza moze niesc katastrofalne skutki??? ja tam wole miec swoją naturalną okrągłą twarz niz miec kiedys gębe zmutowanego zolwia ninja a tak pozatym mam niewielką wade zgryzu ktora spowodowała male cofniecie dolnej szczeki tak sobie pomyslałam ze jak kupie sobie aparat na zęby to szczeka bedzie wgladac normalnie i przez to twarz sie zrobi mniej puculowata, co tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztel
leyla4 ODEZWIJ SIĘ ,JUŻ MIESIĄC PO ZABIEGU.PROSZE NAPISZ JAK Z EFEKTAMI.ZESZŁO COŚ TŁUSZCZYKU,CZY NADAL CZEKASZ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
do ada252: ja mam to samo, i mam aparat. Poprawia zdecydowanie poczucie wartosci, bo wyglad sie zmienia, policzki sie optycznie zmniejszają i cofnietej szczeki tez nie widac. Ale obawiam sie ze za miesiac kiedy zdejme aparat, sytuacja wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Witam, no cóż, jestem już ponad miesiąc po lipolizie laserowej bez odsysania i sprawa wygląda tak, że po iniekcyjnej zeszło mi więcej niż po laserze, ja tam różnicy nie widzę, wyczytałam w necie że po laserze trzeba nawet trzech miesięcy żeby skóra się dopasowała do ciała,jakoś nie chce mi się już w to wszystko wierzyć:(.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztel
no to nieciekawie leyla, z tego co pisza inne dziewczyny bez odsysania u kazdej wyglada to podobnie,moze faktycznie trzeba poczekac jeszcze pare tygodni, no ale sie nie dziwie ze juz w to zwatpiłas.pamietam gdzies czytałam ze robiala laserowa buzki z odsysaniem,ale nie wszyscy to robia.a to byłoby najlepsze..odciagnac i po wszystkim.pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annie poliki_chomiki : ale dlaczego jak zdejmiesz aparat bedzie to samo?? przeciez to jest aparat ktory działa na stale ja juz postanowilam,zamiast tych wszystkich zabiegów fundne sobie aparat:) a napisz mi jeszcze, na obie szczeki masz nalozony aparat czy tylko na cofnietą? moze wiesz ile czasu sie go nosi przy niewielkim cofnieciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
bo to ci nie naciągnie szczęki, tylko poprawi wade zgryzu. Zeby naciagnąć szczeke to sie trzeba wybrac do chirurgii szczekowej albo przynajmniej nalozyc przy aparacie takie gumki ktore sluza wlasnie do tego, ale nie daje to wielkich korzysci. (mam aparat na obu szcekach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser poliki
oki. Teraz ja się wypowiem, chciałam wcześniej , ale stwierdziłam ,że może dam temu wszystkiemu czas.. . Jestem miesiąc po laserowej: poliki ( raczej tak z dołu, koło szczęki) i podbródek. Zeszło ok 60 % tego co chciałam, bardziej na policzkach niż na podbródku, który schodzi ciężej u mnie . Wszyscy zauważyli,że schudłam na twarzy...więc działać musi. Mnie się rzeczywiście wydaje ,że skóra musi sie powoli dopasować.. dajcie temu czas, ja po 2 tygodniach dzwoniłam rozżalona do Pani doktor,że nic sie nie dzieje.. wcześniej codziennie patrzyłam na twarz w lustrze z setki razy , a jak sobie odpusciłam i zajęłam się nauką , dwa tygodnie minęły i już jakiś efekt jest : ) pozdrawiam. Ps, nie robiłam wcześniej iniekcyjnej, jakby ktoś pytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do leyla4 Proszę napisz jak teraz z efektami.... Może inne dziewczyny które robiły lipolize laserową \"chomików\" mają już jakieś efekty lub nie.... proszę napiszcie! ja jestem umówiona na lipolize laserową na wtorek i cały czas się waham ponieważ nie przeczytałam jeszcze żadnej opini w pełni pozytywnej (z rezultatami) o tej metodzie jeśli chodzi o twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla4
Witam Do Roziii: Jak dla mnie to szkoda pieniędzy na zabieg laserowy,generalnie, mocno się zastanów nad zabiegiem chomików, ja zrobiłam najpierw iniekcyjną,po niej zeszło mi dużo, ale postarzałam się, niestety .Przed zabiegami miałam asymetrię , tzn, jeden polik większy od drugiego, po zabiegach nic się nie zmieniło, nadal tak jest, na dodatek zrobiły mi się na większym poliku glębokie bruzdy u dołu , wygląda to jakbym miała polik przedzielony,po laserze miało się wszystko wyrównać, jestem już prawie dwa miesiące po laserowej i nie ma żadnych efektów,nic się nie zmieniło:(Teraz chodzę na zabiegi liftingu bezoperacyjnego Futurtec,trzeba się naciągnść .Reasumując wywaliłam kasę i zamist sobie polepszyć,się spie........pip:( Nie zrobiłabym tego drugi raz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje leyla4 ... troche mnie zasmuciłaś :( Do \"Laser Poliki\".... piszesz że u Ciebie już widać efekty, to super, napisz proszę gdzie i u kogo robiłaś zabieg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..... i co myślicie o Pani dr.Osadowskiej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem 4 dni po zabiegu lipolizy laserowej \"chomików\" (smart lipo). Po zabiegu strasznie napuchłam i miałam obolałe policzki...jednak z dnia na dzień opuchlizna coraz bardziej mi schodzi....teraz mam ją tylko w dolnej części szczęki tak że wygląda jakbym miała kwadratową twarz ;) ... już jest o wiele mniejsza niż pierwszego dnia...dla innych osób nie widoczna (tylko kształt twarzy mi się zmienił tymczasowo ;) ) . Zabieg nie był przyjemny ale naszczęście bezbolesny i trwał bardzo krutko. Efekty mają być po ok.2 do 3 mies.....mam nadzieje że będą ! Jeśli ktośjest zainteresowany to będę informować o zmianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
riika, a ile masz lat, i mniej wiecej ile ważysz (i wzrost)? chcialam sie zorientowac jaki charakter mają twoje poliki, czy to tluszczyk, czy moze naturalny ksztalt twarzy jak u mnie na przyklad. bo mnie lekarz odradza mówi ze nie mam tak jak inne jego pacjentki i nie bedzie mi robil:/ bo jestem szczupla tylko takie oponki od urodzenia wokół ust. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja jestem bardzo szczupła...waże ok. 56 kg przy wzroście 175 cm. Mnie również różni lekarze odradzali zabieg typu \"lipoliza\" mówiąc że to moja \"naturalna uroda\", ale dla mnie nie jest to \"naturalna uroda\" jeśli wyglada się z twarzy jak pyza ;) Uparłam się i postanowiłam wykonać ten zabieg. Dobrze że wszedł na rynek zabieg Lipolizy Laserowej bo jeśli chodzi o Lipolize iniekcyjną to bym się troche bała komplikacji, ogólnie jestem alergikiem a to jednak przy tym zabiegu wprowadzana jest jakaś substancja...poza tym podobno przy lipolizie iniekcyjnej często zdarzają się komplikacje takie jak martwica częsci ciała - to mnie najbardziej przeraziło. Przy lipolizie laserowej żadnej substancji się nie wprowadza która może takie komplikacje wywołać, tu działa tylko laser :) A więc dlatego zdecydowałam się na tą metodę :) Już minął tydzień od zabiegu i opuchlizny już prawei nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Lekarze zawsze starają się odmawiać zabiegu na początku rozmowy, po to żebyście sie głęboko zastanowiły zanim zmienicie coś na dobre, żeby nie było potem pretensji, ale jeśli wam naprawde coś przeszkadza to zabieg wykona. :) Poza tym może istnieje coś takiego jak utrata tłuszczu kiedy się starzejemy, ale wielkie dzięki jeśli mam na to czekać 20 lat i napewno nie strace tłuszczu tam gdzie dokładnie chce. Dzięki lipolizie mozecie kontrolować ile naprawde chcecie żeby tego tłuszczu zostawić, ponieważ zazwyczaj jeden zabieg nie wystarcza. Ja miałam robioną lipolize iniekcyjną na policzki. Jest dużo tańsza od laserowej i wcale nie taka straszna, nie było żadnych komplikacji, poprostu puchniesz jak balon a potem wszystko ładnie schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh bylam juz u 2 dermatologow w katowicach i mnie wysłali z kwitkiem:( cuzasadnienie bylo jedno to jest miesien i nie mozna z tym niz zrobic bo mi sie mzoe rozsypac twarz :D ale ja mam takie chomikii :( nie wiem co ma teraz robic czuje sie zle z moja twarza :( robil ktos policzki w katwoicach lub na slasku .a i dokladnie piszcie w jakie miejce wam kluli bo mi doktor mowila ze ze dopiero ponizej zuchwy moze :( prsoze o odpowiedz!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie poliki_chomiki
sproboj isc do chirurga plastycznego, takie chomiki na pewno sie przerabia, nawet jesli to miesien. Byc moze nie lipolizą, ale na pewno jakos sie to robi, bo ja obserwując ludzi z tv zauwazam ze mają przerabiane chomiki, ja zwracam uwage zawsze na mlodych szczuplych ludzi (aktorzy, prezenterzy), ktorzy mają oponki przy ustach, wiec wiem ze mozna jakos to zrobic, pewnie chirurgicznie (np.implanty) bo wiele przeze mnie obserwowanych osób zrobila sie szczuplutka na twarzy. Mysle ze lipoliza jest dla ludzi po 40tce, ktorzy nieco ogolnie przytyli i trudno jest im schudnąć w ciele, wiec przynajmniej na twarzy chcą dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×