Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

pozdrowienia dla wszystkich!! :D mam nadzieje ze milo spedzacie dzisejszy wieczor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamilah, Selam aleykum,wlasnie wrocilam ze szpitala...Wieczor mija mi strasznie beznadziejnie,poklocilam sie z mama i wogole smutno mi dzisiaj,ale ciesze sie,ze tu Jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czuje twoj habibi?? glowa do gory :) bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Hej wszystkim:) jak wieczorek mija , ja własnie worcilam do domku po 11h w pracy i juz moj Turek pisze mi smsy,ze o ni dzis zapomnialam:P hehe ach ta tęsknota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamilah, Dziekuje,juz mu troszke lepiej.Jezeli przejdzie mu goraczka do jutra,to moze puszcza mi go do domu,oczywiscie pod kontrola bedzie jeszcze kilka dni,ale zalatwilam pielegnierza. Asik, no i prosze,tesknota daje mu sie mocno we znaki:-) Zauwazylyscie,ze podszywacz dal sobie siana nareszcie?:-) Buzka goraca dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Wiec niedługo bedzie juz cały dla Ciebie twoj ukochany:) ehhe chyba rzeczywiscie tęskni:P... a podszywacz nie ma juz pomysłów na nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie nareszcie w domciu,a to najwazniejsze:-) Mezczyzna tez musi czasami potesknic,a do tego tesknota wzmacnia prawdziwe uczucia:-) Podszywacz siedzi z nosem w ksiazkach,uczy sie polskiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tesknota wzmacnia uczucia.. ja wlasnie skonczylam rozmawiac z moim habibi i jakos mi smutno ze on jest tak daleko :( ale nic.. to przejsciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamilah, niestety takie sa uroki,zwiazkow na odleglosc...Ale,mam nadzieje,ze juz niedlugo,Wasza tesknota zostanie zaspokojona i serca wypelnia sie radoscia:-) Rozmawiacie po arabsku ze soba,czy dopiero sie uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
jamilah, pomysl za to jak dobrze Ci bedzie, kiedy sie spotkacie;)... dobrze, ze oni tesknia tak samo jak my..a moze nawet pocniej;)... a o podszywaczu szkoda gadac:].. kto to taki:P.. iyi aksamlar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina, jasne,tez jestem zdania,ze jak facet juz teskni,to na pewno 10 razy intensywniej od nas (bo my kobiety,za wrazliwe jestesmy i tesknimy zawsze:-) ) iyi aksamlar,öptüm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A stwierdzam,ze mojemu na tym statku to sie chyba nudzi, albo spac z tęsknoty nie może, ze mi w środku nocy sygnały puszcza:P hehe.... uciekam do pracy zarabiac na wyjazd:) pozdrawiam i do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam dziewczyny :) kurcze co za pogoda.. znowu pada snieg i jest zimno brrrr :o tatlim my rozmawiamy po angielsku bo w arabskim to ja jeszcze raczkuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jamilah niestety wypowiadajac sie pozytywnie o Arabach, Turkach, muzulmanach zawsze trzeba bedzie walczyc z negatywnymi opiniami \" Niestety wypowiadając się pozytywnie o mafii zawsze trzeba bedzie walczyc z negatywnymi opiniami :P A nie wykręcajcie muzułmańskie fundamentalistki kota ogonem! Nie zamieniajcie stereotypu z statystyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant dla Twojej wiadomosci nie jestem fundametalistka. Salam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant, zaloz sobie topik o mafii,czy o czym tylko pragniesz i oszczedz sobie trudu... Dla Twojej wiadomosci,nie jestem fundamentalistka.Twoje statystyki rownaja sie ze stereotypami... Dziekujemy za wizyte i nie zapraszamy ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamilah, Arabskiego nawet sie nie tykam,wiem ze zajmuje pozycje przegrana jesli chodzi o proby nauki...:-( U mnie pada deszcz...i chlapa paskudna jest,ze nie wystawiam nosa za drzwi...juz mam lubego w domciu:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatlim bardzo sie ciesze ze juz wyszedl ze szpitala :D teraz sie nim opiekuj :D ja to sie naucze arabskiego jak juz zamieszkamy razem inschaallah bo teraz to umiem kilka slow ale pisac nie umiem w ogole choc alfabet znam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki:) jaka szkoda, ze juz niedziela sie konczy...:) cieszymy sie tatlim, ze juz masz swoje szczescie w domu, przy Tobie z pewnoscia szybciej wroci do zdrowia;) jamilah, a gdzie planujecie zamieszkanie razem?? bo tatlim to wiem,z e oczywiscie optuje z a Turcja i to jak najszybciej:) pozdrawiam niedzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jeszcze nie wiem gdzie bedziemy mieszkac.. moze w saudi :o ale z tym moze byc problem.. jesli nie to w jakims kraju arabskim na pewno.. moze w emiratach inschaallah zobaczymy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...z Turkiem bylam przez rok...z takich czy innych przyczyn juz nie jestesmy razem...fajnie ze Wam sie układa...zycze Wam wszystkim szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, szczegolnie fisiowna:) dzis mam ten watpliwy zaszczyt wpisywac sie jako 1-sza, chociaz wolalabym lezec wlasnie na 2-gim boku :) Fisiowna, moze nam opowiesz jak to z Toba bylo? zycze Wam wszystkim milego poniedzialku, zebyscie nie mialy problemow ze startem ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Discovered not by u
Tatlim, "Podszywacz siedzi z nosem w ksiazkach" ??? Napewno jest lepiej niz wsadzac nosa do tureckej dupy. Listen, if you do have any more comments to make I would gladly converse with you in English. Like I said before I do wonder what language you and your partner speak when together and if applicable then how well he manages speak polish. If you had an ounce of self respect then you would re-assess what it is that you are in fact promoting and encouraging others to join in with you to do. You are at the beginning of a cultural phenomenon that thankfully is in a minority and will eventually fizzle out. Just don't be surprised if other people do not agree with what it is that you do and how you choose to live your life. Thankfully the last time i feel obliged to post any opinion, to probably an idiotic, fanatical pea brained bunch of wannabes that are misguidedly trying to over intellectualise a very simple subject and at the same time trying to comfort each other that you have made a correct decision in the face of overwhelming evidence to the contrary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu, Skoro probowales juz jak to jest z nosem w tereckiej d***e,dziekujemy za ostrzezenie,nie bedziemy tego probowac. Rozmawiam z moim mezczyzna po niemiecku,tak dla Twojej wiadomosci. Po drugie jakbys nie zauwazyl,to jakos nikt nie ma tu ochoty na konwersacje z Twoja osoba,a tymbardziej ja,chocbys pisal nawet po marsjansku.Twoje ograniczone myslenie i poglady sprawiaja,zeczlowiek staje sie poprostu nie mily!!! To ja Tobie proponuje zebys sie zastanowil nad soba,a co do fanatyzmu,to chyba najwieksza jego moc wiadac w Twoich wypowiedziach. Nie mam zamiaru dyskutowac z Toba,wiec oszczedz sobie trudu \"ratowania\"nas i obrazania kultur,o ktorych nic nie wiesz. Zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:-) Jamilah,dziekuje za troske i ja takze sie ciesze,ze nareszcie mam go przy sobie. Jak tam mija Wam poniedzialek?U mnie deszczowo i szaro....jakos jesiennie:-( Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna, witam Cie serdecznie,jesli masz ochote,moze opowiesz cos o sobie? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
mi sie juz chce smiac z tego podszywacza:D żałosne jest to co piszesz... czy Ty nie widzisz, ze nikt Cie tu nie słucha i "wisi" nam to co mówisz?:D ale chyba za mało w Tpbie inteligencji byś na to wpadł... no cóz, nie można mieć wszystkiego:) A was dziewczynki serdecznie pozdrawiam, chora, zapracowana i obładowana nauką.. ale zawsze znajde czas by tu coś naskrobać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The only overwhelming thing on this forum is your fanatism. it\'s really hard to understand your hatry for all turkish nation. i think some Turk simply stole yr gf once and now u keep on coming here 2 make us bored with your \"only right\" opinion. You r real phenomenon. as u maybe noticed this is a polish forum for polish girls who r in relations with Turk (or were or will be..). If u have nothing more to say abt. it please leave this forum 4 good. u can always create yr own 1 tiltled: \"why i hate polish girls who choose turk not me\". Don\'t feel obliged to post yr opinion here anymore. it\'s absolutely enough 4 us. U behave like a real simpleton, that\'s why yr opinion makes no difference 4 us.. and for yr information: being in love with somebody is not a phenomenon and for sure it will never fizzle out.. I don\'t look forward to hearing from u soon...ciao P.s turkce biliyorsun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Discovered not by u
Tatlim, Kazdy widzi tu ze sama zaczepiasz a pozniej "Nie mam zamiaru dyskutowac z Toba" ?? Odczekujesz tolerancji ale sama tego nie okazujesz bo smiejesz sie jak obcokrajowiec nie umnie dokladnie po polsku pisac, chociaz jest mojim trzecim jezykiem. Wyglada ze nie ma duzej roznicy miedzy toba a mna, tylko ze ty wybierasz lubic turkow a ja wybieram nie lubic. Czy to zle z mojej strony, wedlug ogolnie przyjetej opinii to moze, ale wiem ze turci sa zle nastawieni do bialych i trzeba na nich uwazac. Ja nie bede na krzyk racizm zmienial moje zdanie jak widze ze turek nie ma zadnego szacunku do mnie czy do mojej kultury. Jak sama znajdziesz sie w trudnej situacji to moze wtedy moze w twoje ograniczone myslenie cos uderzy. A co do ratowania was, kto by chcial ? Nie zegnaj sie, bo jeszcze palce ci za bardzo swedza zeby napisac odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Discovered not by u
yavrum Teraz kto sie meczy pisac w innym jezyku, zle ci to wychodzi :) :) duzo jeszcze tobie brakuje, dobrze juz dam wam spokoj Ciao ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×