Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

discovered not by u, niedlugo Ci sie pomysly na nicki skoncza. my tu rozmawaimy o zwiazkach z Turkami a Ty chyba w tym temacie nie masz nic do dodania? chyba, ze sie myle..:) Poza tym Turcy sa tak samo biali jak TY, tylko, ze Twoja bialosc jest bielsza:) i Ty ogolnie jestes lepsiejszy :) lepsiejszy nawet niz my i cala reszta. ale rasista oczywiscie nie jestes, dobre. a na szacunek trzeba sobie zasluzyc. nie licz na na niego jesli traktujecie wszystkich obcokrajowcow jak szmaty. kolonializm sie dawno skonczyl i nie ma do niego powrotu... nie musisz nas ani ratowac ani pocieszac ani pouczac, o twojej niecheci juz wiemy, nam wystarczy przeczytac 1 raz, zeby zrozumiec tekst. a Twoje podszywanie sie jest smieszne bo bardzo latwo Cie rozpoznac. i nie jest smieszny twoj polski tylko twoja zaciekla walka z wiatrakam:) nie rozumiem powodu tego zacieklego trzymania sie tego forum. ..ucz sie ucz moze ktoregos dnia sie nabierzemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
discovered not by u jestes strasznym frustratem...zal mi ciebie...:( ja sie mecze pisac tylko piszac..nie duzo jeszcze brakuje tylko duzo Ci jeszcze brakuje. nie racizm tylko rasizm..i tak dalej..polski byc trudny jezyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczyny,podszywacz pokazal jak to \"Turcy nie lubia bialych\",doslownie padlam ze smiechu!!!!My musimy byc strasznie \"czarne\"skoro nas kochaja:-) :-) :-) Nie dosc,ze rasista,to do tego znawca narodow:-) Poza tym strasznie szybko sie uczy.W ciagu kilku dni nauczyl sie \"trzeciego jezyka\"....niedawno polski byl drugi:-) Buzka dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum, tygrysa????ja bym walnela inne porownanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ej po co sie klocicie? po co to komu? wiadomo kazdy ma inne zdanie ale jesli sie ono nam nie podoba lepiej to przemilczec.. Salam wszystkim!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salam aleykum Jamilah, dziekuje za przywolanie mnie do porzadku,ponioslo mnie,ale przeciez i tak bylam mila;-) Dziewczyny Jamilah ma racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamilah, dziekuje,juz troszke lepiej,ale za to bardziej boli:-(Musimy przecierpiec jeszcze kilka dni... A co tam u Ciebie nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic nowego.. kupa roboty ale jaks daje rade ;) w sprawach zwiazku b.z. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...jestem z Poznania...z nim spotykałam się przez prawie rok...widocznie nie było nam po drodze, bo zerwaliśmy, chgociaż o tym ze nie jestesmy juz razem dowiedziałam się kiedy wprost go o to zapytałam...poczatkowo bylo miedzy nami ok ale pozniej zaczely sie zgrzyty...doszlo do tego ze poprostu sie go bałam...taki charakter...ale był naprawde fajnym i sympatycznym kolesiem...zaczelo sie psuc jak wyjechalam do stanow (wyjazd mialam zaplanowany jeszcze zanim sie poznalismy i nie chcialam z tego rezygnowac)..zaczal miec jakies schizy, ze go zdradzam, ze Bóg mu powiedzial ze nie zachowuje sie jak przystało na jego kobiete, a prawda byla taka, ze bylam mu wierna, prawie wogole nie rozmawialam z facetami...,mial mi za zle ze czasem wychodze ze znajomymi...szczerze powiedziawszy mialam dosc...wrocilam...spotykalismy sie ale juz nie bylo jak dawniej...on musial wyjechac do Turcji, ale nadal bylismy razem...i kilka dni temu zobaczylam na gg opis ze \"moja slodka roza jest teraz we francji\"...heh no cóz...ale to niby ja zdradzałam...mysle ze dobrze sie stalo bo predzej czy pozniej pozabijalibysmy sie, tym bardziej ze jak cos nie bylo po jego mysli potrafil zlapac mnie bolesnie za ramie i nakrzyczec...wiem wina zapewne lezy po obu stronach...milo bylo ale widocznie nie przy mnie jego miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamilah, tak sie troche draznimy a Pan \"nie moge zdecydowac jaki chce miec nick\" bierze to powaznie i chce zbawiac swiat ;) :) :) fisiowna, jestes o 1 blizej do tegi jedynego w puli facetow w Twoim zyciu, powodzenia :) a jesli juz kogos masz to zycze szczescia w zwiazku! pozdrawiam Wam kobietki! i mezczyzni przyzwoici..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
czesc dziewczyki:)... oj na wszystko mi czasu brakuje, nawet zagladnac tu nie mam czasu... Zaczelo sie latanie, szkola i jeszcze przeprowadzka mnie wkrotce czeka... Ale jak widzicie, chwilke znalazlam;).... A widze ze tutaj calkiem owcna dyskusja sie nawiazala..:)..szkoda ze taka bezcelowa, bo my i tak wiemy swoje, prawda ;)??.... A komus chyba najzwyczajniej brakuje przyjaciol, ze wchodzi na fora, ktore go nie interesuja i na ktorych jest niechciany.. No, ale coz..nie nam to oceniac:).. Kazdy ma jakies swoje ulomnosci;).... U mnie bez wiekszych zmian... Wlasnie czekam niecierpliwie z wlaczonym komunikatorem...;).... buziakiiii ;)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamilah,ciesze sie,ze mimo zaganiania,masz chwilke by byc z nami:-) Fisiowna, trafil Ci sie zazdrosnik jakis i do tego niezbyt grzeczny,ale coz,tak jak yavrum napisala,o jednego blizej,do tego naj,naj:-) Paulina, to ja tutaj czekam,jakby co;-) Po randce pokazesz sie moze???:-) Buzka wszystkim (no prawie;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Widze, że ten topik zaczyna upodabniac sie do tego, od którego poniekąd uciekłyśmy.... a wszystko przez jednego niereformowalnego kolesia... tragedia.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
juz po czesci po randce...:P..po czesci, bo moj piekny napisal, ze nie da rady przyjsc, a za to zjawil sie jeden z zapasowych:P... i wiecie co? on chce tu przyjechac!!!! :P dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci sie wizyta szykuje??? Asik, damy rade,nie bedzie tak jak bylo na poprzednim topiku,jesli chce sobie pisac,prosze bardzo,ale niech nie bedzie taki pewny,ze wogole ktos to bedzie czytal....olewatorka musimy wlaczyc:-) Milego wieczorku dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------------------------------------------------------------- www.danielpipes.org/comments/74615 ciekawe wypowiedzi...po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przezylam cos,co wmurowalo mnie w podloge i chyba tak zostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jesteśmy jestesmy, zwarte i gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze,ze dzisiaj prawie w komplecie jestesmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to Canim miala sie zameldowac u nas i zgubila sie po drodze.... Jak mija wieczorek? Smutki,radosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam,to nic zwiazanego z tematem....ktos postanowil mnie zranic....zdziwie niektorych,ale nie Turek. czasami czlowiek dowiaduje sie po bardzo dlugim czasie,ze przyjaciel,przyjacielem nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×