Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość igiełka13
Cześć dziewczyny ;-) ja brałam przez 7 miesięcy Yasmin i cos mi sie ze wzrokiem porobiło,moja ginekolog kazała mi spróbować Yasminelle więc mimo obaw mam nadzieję,że będzie lepiej.Czy któraś z Was tez miała problem ze wzrokiem w czasie stosowania tabletek??Pozdrawiam was wszystkie ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esk00
ja kończę tabletki w niedziele i około czwartku wieczorem piątek rano dostaję miesiączke, jakiegoś dużego pogorszenia wzroku nie zauważyłam, spróbuj kupić sobie witaminkę a+e pomaga, może masz problem z wysychaniem oczka... Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esk00
ja od poniedziałku zaczynam yasminelle, gienio postanowił zmniejszyć mi dawkę hormonów, leczę torbieliki od roku tabsami i pomaga. Byłam na yasmin, zobaczymy co będzie po tej drugiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! A u mnie znowu to samo... czyli dzisiaj biore ostatnią tabse z blistra a już wczoraj miałam lekkie krwawienie a dzisiaj już na całego... i przy poprzednim blistrze było tak samo... i potwornie pipka boli mnie w czasie krwawienia... a jak tam u Was?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
nogi ciężkie...nie wiem, czy czuję mięśnie jakby grypowo czy żyły:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejka 2012
czesc dziewczyny!widze że ten topik żyje i że ma tez stałe bywalczynie wiec mam takie małe pytanko do dziwewczyn które mogą z perspektywy czasu ocenic zmianę tabsów na yasminelle. generalnie: czy było warto ZACZYNAC Z YASMINELLE???? ja biore diane 35 ( wieku 21 lat dostałam trądzik-masakre) Po 8 miesiącach mam teraz cerę idealną. ALE! ale chciałabym przestac juz faszerowac sie TAKA dawką hormonów. Boje sie jednak powrotu trądziku, a niestety, czytam wasze opinie i widze ze trądzik pojawia sie po YASMINELLE także u osób które nie miały wcześniej tego problemu. I jestem w kropce. Czy ktos był może w podobnej sytuacji? Mówiąc szczerze dziwi ten trądzik który obsypuje dziewczyny bo yasmin był antyandrogenny więc yasminelle też pewnie jest(sporostujcie jesli to nieprawda!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Hej ja juz bede w 23 tygodniu brania tabletek.I nie mam zadnych skutkow ubocznych oprocz tego,ze troche cycki mnie bola to jest ok.a tak wogule to mam pytanko.Czy podczas brania tabsow czujecie,ze mazie owulacje czy cos takiego?bo troszke mnie boli z lewej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
sorry bede w 3 tygodniu brania tabsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejka 2012
smallgirl--> biore tabsy od 4 lat i musze przyznać że czasami tez zdazał mi się taki ból. Nie jestem mamą:) wiec nie ma sie co przejmowac. Możesz mi napisac czy miałas wczesniej trądzik?? wyżej zadałam pytanie bo chciałabymn zaczac yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Hej dziewczyny! Mam problem:( Wczoraj zjadlam prawdopodobnie cos co zaszkodzilo mojemu zoladkowi...i mialam biegunke..a tabletke wzielam jakies 2,5 godziny wczesniej...i pewnie sie nie wchlonela?:(i co ja mam teraz wziac jeszcze jedna?bo ja juz nie wiem:( w tej ksiazeczce pisze gdy jest ciezka biegunka ale jak ja mam rozroznic jak wyglada ciezka biegunka z moja biegunka??:/ heh Prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Hej dziewczyny! Mam problem:( Wczoraj zjadlam prawdopodobnie cos co zaszkodzilo mojemu zoladkowi...i mialam biegunke..a tabletke wzielam jakies 2,5 godziny wczesniej...i pewnie sie nie wchlonela?:(i co ja mam teraz wziac jeszcze jedna?bo ja juz nie wiem:( w tej ksiazeczce pisze gdy jest ciezka biegunka ale jak ja mam rozroznic jak wyglada ciezka biegunka z moja biegunka??:/ heh Prosze o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejka 2012
ja bym wzięła jedną "ponadplanową". Tez nie bardzo wiem jaka biegnka jest cięzka.Moze taka, gdzy boisz sie ze nie doniesisz do kibelka??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esk00
nie mialas tych sensacji zaraz po wzieciu tabletki tylko jakos czas po, kiedys po ogórkach zwróciłam je jakies 3 godziny po tabletce i nie powiekszyło mi sie grono, mialas taką jednorazowa sytuacje a nie przewlekle, ja bym tej drugiej nie brała po co, tylk przypilnuj przy nastepnej zeby wziaźć planowo a nawet z godzinke wcześniej i tyle wystarczy 3m sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Hmm ja juz wzielam ta tabletke...wzielam ja okol 18 a zawsze biore o 21 no ale z racji tego ze miaalm biegunke to mialam zamiar wziac dzis 2..no ale jak piszesz ze nie ma potrzeby to teraz juz nie wiem...bo w sumie tylko mnie tak doscy "przeczyscilo"ale mozna tak zrobic ze wzielam tbsa o 18 zamiast o 21 dzis i wtedy uz drugiej nie wezme??bo juz nie wiem czy mambrac ta druga czy nie??:/ Prosze o szybka odpowiedz... PS.Bo w sumie przez ten blister juz nie bee sie widziec z chlopakiem i nie bede sie kochac...to moze nie brac juz drugiej?:)juz mam metlik w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonappetit
Dziewczyny a co z solarium? Mozna normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam chyba problem. Nie wiem czy to wina tabletek czy moja ale jakoś nie moge sie podniecić... Jak nigdy nie miałam z tym problemów tak teraz mam jakaś masakre. Może to przez stresy które teraz mi towarzyszą. Czy zmiana tabletek może coś tu poradzić....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki ki
witam mile panie, chcialam zapytac czy to calkowicie normalne , ze przy pierwszym opakowaniu yasminelle moja miesiaczka jakos nie chce sie skonczyc...? domyslam sie , ze to wlasnie sa te szeroko opisywane plamienia - skutek uboczny. jednak : jak dlugo to potrwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
nogi nadal "bolą", głównie pod kolanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Brodka!!tabletki moga obnizac libido!!niestety bardzo czesto zupelnie je obniaja...do 0!moze zmiania tabsow pomoze!!sprobuj!!ja chyba tesh zrezyggnuje z yasminelle....cera mi "szwankuje"...przez caly miesiac jest okropnie a w 7 dniowej przerwie nagle robi sie cudownie gładziutka...;/nie wiem o co chodzi..ehhhh....ale na szczescie libido OK;) pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienielam Yasmin na Yasminelle i jest o niebo lepiej.Po Yasmin tragedia:deprecha, bóle nóg, nudności, obrzmiałe piersi, pryszcze, widoczne żyły, senność. Po Yasminelle nawet nie czuję że coś biorę, czuje sie bardzo dobrze. W olsztynie w aptece Akacjowej w poblizu dworca Yasmienelle jest po 36 zł a Yasmin po 32zł. W Gdańsku w aptece na przymorzu w Realu podobno też są w okolicach 36 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ki Ki u mnie trwało to cały miesiąc niestety, ale potem zniknęły jak ręką odjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlaśnie zaczęłam drugie opakowanie Yasminelle (wcześniej nie stosowalam pigułek) i szczerze mówiąc wydaje mi się, że zauważyłam u siebie większy cellulit na udach i pupie. Czy Któraś z Was zauważyła taką zależność odkąd zaczeła brać te tabletki? A i jeszcze jedno pytanko- noszę okularki (krótkowidz) i również wydaje mi się, że odkąd zaczęlam stosować \\\"Y\\\" piecze mnie jedno oko.Czy spotkałyście si może z takimi objawami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
a mnie nogi pięką, mrowią, pobolewają, zaciążają...w poniedziałek dzwonię do lekarza. czy to oznacza, że nawet taka mała dawka estrogenu na mnie tak działa? czy akrat zestawienie w tej tabletce? chyba mnie głowa zaczyna boleć. no to już pięknie. chyba że to z przejęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
wiesz co wczesniej wogule nie mialam trądziku.teraz tez nie widze zadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaa
ja jestem w kropce ... kurcze 3 tyg temu ,miałam mały wypadek tzn wziełam tabletke i po 2h wystapiła biegunka ( 2 razy byłam w toalecie ,za pierwszym razem to po prostu rzadka kupka malutko,ale zaraz pogonilo mmnie woda,tez duuzo tego ne bylo) dopytywałam sie dziewczyn z kafe co p[owinnam zrobić,doradziły zeby nie braz nastepnej tabletki bo do 2 h tabletka nawet minimalnie sie wchłoneła) to był 3 tydzień z blistra. w sumie mineło juz 3tyg ale boje sie uprawiac sexu,ze antykoncepcja w tym przypadku jest zmniejszona?? jak myslicie, jeeli pigulka sie nie wchlonela to kiedy teraz bede znowu normalnie zabezpieczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie po 49 dniach dostałam okres i mogłam zacząć jasminelle. jestem w 5 dniu. jak na razie mogę powiedzieć że jest OK. cera sie troszkę poprawiła. może troszkę mam wrażliwsze piersi i kilka razy w ciągu dnia mam lekkie mdłości. dzisiaj odczuwałam małe zawroty głowy, zobaczę co dalej, ale na razie nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze dodam że od pierwszego dnia zażywam 2 tabletki cynku, bo boję się tych wulkanów o których pisałyście. tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Do Dagmarkka Ja właśnie wczoraj zaczęłam jakoś intensywnie balsamować uda i wydało mi się jakby te nierówności przy ugniataniu stały się większe. Wydało mi się niedorzeczne łączyć tabletki z celullitem, ale kiedy to napisałaś to nabrałam jednak podejrzeń bo nie zmienił się mój tryb życia ani pielęgnacja ciała więc czemu ten "tłuszczyk" się powiększył, może to sprawka estrogenów. Trzeba się sprawie intensywnie przyglądać i oczywiście walczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×