Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Czyli nie mam co się martić?:) zasze biore regularnie o tej samej godzinie a przynajmniej staram sie ale 5 czy 10 minut poślizgu czasem sie zdarzy;) nie brałam ostatnio zadnych leków ani antybiotyków raz kiedyś tylko chyba 2 wit C...dzięki za odp bo strasznie spanikowana już jestem ale tak już chyba ma natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2001
zawsze biore tabletke ok 17:00 wczroaj zapomnialam wziac na czas i wzielam o ok 23:00... czy kolejna mam brac normalnie???? to moj pierwszy blister i konczy sie on w niedziele czyli to 3 tydzien. mam robic ta 7dniowa przerwe??? bo w ulotce pisze ze chyba nie robic jak sie zapomni w 3 tyg. p.s. co z tymi żylakami?? moge brac tabletki czy nie?? DZIEWCZYNY POMOZCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lola2001 --- bierz dalej normlanie, o zwyklej porze.Przeciez nie zapomnialas wiac tabletki,wzielas ja tylko pare godzin pozniej.Co do zylakow to pare stron wczesniej juz pisalysmy o tym.Tak czy inaczej musisz skonsultowac to z gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
kasia-bydg1---a ktorego dnia dostawalas zwykle krwawienie???...dzis juz mloda polozna pisala,ze nie zawsze musi byc w ten sam dzien..ja mialam w piatek zaqwsze a dzis nie mam:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntux
Dziewuszki mialam caly czas plamienia brazowe, a dzis dostalam takie pod czerwone ale ja dzis nie koncze blistra wiec to na pewno nie czas na okres...poza tym jakby nie ukrywac swedzi mnie ona no .... co radzicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tagusia---- właśnie zawsze miałam tak 3-4 dnia a dziś mija 4 dzień i nie mam :( mam nadzieje że wszystko będzie ok jak myślicie mam się matwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardo dużo czytałam różnych wypodwiedzi na forum i powiedzcie mi czy jak sie bierz tabletki to nie można pic cytryny? tzn hebraty z cytryna? bo ja już nic nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
ja nadal czekam na okres ni na dodatek nei czuje ze mialabym go wogle dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka1000
kochane braczki jasminelle-zapomniałam wziaść wczoraj tabletkę o19-stej,wziełam ją dopiero dzisiaj o 17-stej.kiedy powinnam wziąść następną -bo prawidłowo biorę codziennie o 19-stej-POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
zofijka1000 --- prawidlowo to musisz dzis wziac 2,zapomniana idzisiejsza, a w zaleznosci od tygodnia to nawet zabezpieczac sie trzeba dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam pa ram pam
Hey Dziewuszki !! Zaczęłam właśnie brać Yasminelle i po pierwszej tabletce miałam niesamowicie obfity okres (nigdy jeszcze tak nie mialam) przy czym mocny ból brzucha, czy też tak miałyście? Za ile najtaniej udało wam się kupić Y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
Lekarz powiedział, że moja jedna nerka nic nie znaczy więc mogę brać tabletki... Zobaczymy czy uregulują mi okres... jak ni, to szybko zrezygnuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
gośććć ---- to czy tabletki wyreguloway okres dowiesz sie jak odstawisz....Teraz bedziesz dostawala krwawienia z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
gośććć ---- to czy tabletki wyreguloway okres dowiesz sie jak odstawisz....Teraz bedziesz dostawala krwawienia z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
właśnie o to mi chodzi, czy będę miała regularnie w tych przerwach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
gośććć ----- tylko,ze biorac tabletki nie masz okresu.....masz krwawienie z odstawienia,ktore zawsze wystapi (chyba ,ze zajdziesz w ciaze).A to czy tabletki wyreguluja Ci okres dowiesz sie, jak odsatwisz zupeknie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
okresem można nazwać krwawienie, okres[ okresowe krwawienie] :P mesiączka to co innego ;]. A ja dostalam ;ppp i po co ta panika jużobiecuję że nie będę tagusia ? a ty? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuu
biore tabsy prawie od tygodnia i generalnie wszystko jest ok poza tym ze zaczely mi wychodzic takie "pikle" syfy straszne... jak tak dalej pojdzie to dziekuje bardzo:/ No ale lepsze to niz na twarzy..bo nie widac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka-----ja tez:] jupi;) i tez obiecuje ze juz nie bede;) buziaki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
fuuuu--- ja tak mialam na samym poczatku,przy 1opakowaniu,wg mnie ogranizm sie "oczyszczal" :] musial wyrzucic to co beee;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam pa ram pam
Hey Dziewuszki !! Zaczęłam właśnie brać Yasminelle i po pierwszej tabletce miałam niesamowicie obfity okres (nigdy jeszcze tak nie mialam) przy czym mocny ból brzucha, czy też tak miałyście? Za ile najtaniej udało wam się kupić Y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntux
ratujcie, co mi radzicie ??? dzis zaczelam ryczec , nigdy azt ak nie reagowalam na niemozliwosc spotkania z Ukochana osoba a tu dzis taki szok... jestem przybita... wszystko mnie meczy psychicznie na skale tragizmu...moja kumpela powiedziala ze zachowuje sie jakbym miala depreche...nie wiem co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) dzisiaj wzielam 1-a tabletke yasminelle, po rocznym przyjmowaniu logestu.lekarz zlecil mi zmniane, poniewaz moje nogi czsami odmawialy posluszenstwa, byly tak ciezkie, ze niekeidy nie wiedzialam czy dam kroka dalej czy nie...chociaz logest bralam od trzech lat z przerwami, nigdy nie mialam zadnych dolegliwosci, bardzo bylam z tych tabletek zadowolona...co do objawow yasminelle, na razie nie odczuwam zadnych, chociaz penie przyjdzie to z czasem...mam tylko 1 pytanie w zwiazku z nimi...2 lata temu trafilam do szpitala \\\"ponoc\\\" z zapaleniem trzuski...ponoc, bo dzien w dzien diagnoze stawiali mi inna...nawet nie wiedzialam, ze jest to istotne przy dobieraniu tabletek anty, dlatego nie wspomnialam o tym lekarzowi...teraz dopiero ,gdy zapoznalam sie z ulotka, nie daje mi to spokoju...jest jak byk napisane, ze nie powinno sie ich stosowac, jak sie przechodzi czy przechodzilo zapalenie trzustki... moze ktoras z was miala podobny dylemat???yasminelle biore, ale dopiero w srode najwczesniej moge to skonsultowac z lekarzem...bylabym wdzieczna za jakas porade:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubuntux-->powinnas pojsc do ginka moja droga :/ Miałam podobny problem a ze przy okazji cierpie na problemy z jedzeniem/nie jedzieniem było mi bardzo ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
ubuntux--->a które to opakowanie?Na początku brania znjomi mnie nie poznawali bo z wesolutkiej osoby zrobiłam się bardzo cicha i dość często reagowałam płaczem, teraz też czuję, że nie jest tak jak byłó tzn często płaczę i troszę marudna jestem w stosunku do chłopaka:)ale on to rozumie i cieszę się, że nie mam poważniejszych skutków ubocznych. Może wszystko Ci minie, życzę Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
a ja sie zastanawialam dlaczego na wszystko reaguje placzem a wychodzi z tego ze to od tabletek no ale chlopak uczy mnie nie przejmowac sie tak bardzo wszystkim i dzieki niemu jest troche lepiej dobrze jest miec taka osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
mnie tez ciagle boli glowa i to pewnie tez od tabletek co jak sadzicie a jak chodze do szkoly to boli mnie nawet codziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
doradzi ktos????????prosze!!!!!!11:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×